Başlangıç > anayasa mahkemesi, ankara, çek mağdurları, ceza, cezaevi > Onurumuz için son kez yola çıkıyoruz

Onurumuz için son kez yola çıkıyoruz

>

Sevgili ARKADAŞLAR
ÖZGÜRLÜĞÜMÜZÜ ALMAK 
Ve ZAFERLE DÖNMEK İÇİN,
SON KEZ, yola çıkıyoruz.

4 Aralık 2010 Cumartesi günü SABAH SAAT 8.oo de Arkadaşlarımız SİVRİHİSAR’dan  ANKARA’ya doğru yürüme eylemine başladılar.

8 Aralık 2010 Çarşamba günü saat 10:00 da ANKARA Abdi İpekçi parkında kader arkadaşları, bizler, yürüme eylemini yapan arkadaşlarımızı karşılamak için toplanacağız.

Kıymetli ARKADAŞLARIMIZ!...
Siyasetçi, hukukçu, gazeteci ve aydınlardan, insaf sahibi pek çok insana kadar her kesimden vicdanlarda da bir ışık yakmayı başardık ve biz o küçücük titrek ışıklardan oluşan vicdanlı bir aydınlık ile zindanlardan çıktınız.
Zulme karşı direnmek için karanlık odalarınızdan tekrar çıkacak ve bir özgürlük ışığını yakacak, hep birlikte vicdanları aydınlatacağız.

Kara zindanların nizamiyelerinden sevdiklerinize uzanan eller, hasretle açılan kucaklara dönmüşken, bizleri sevdiklerimizden bir kez daha koparmalarına asla izin vermeyeceğiz.

Bizleri hapislere sığdırmaya kimselerin gücü yetmeyecek,  
GURURLARIMIZI, HAYSİYETLERİMİZİ koruyacağız..
Çünkü biz esnafız ,iş adamlarıyız , çiftçiyiz.

Özgürlüğümüz için, onurumuz için toparlanıyoruz…
Bu vakit, şimdi TAMAMEN HAKKIMIZI alma vaktidir.
HAKLIYIZ ve GÜÇLÜYÜZ

ZİNCİR NE KADAR BÜYÜK ve GÜÇLÜ OLURSA OLSUN,
ZİNCİRİN TOPLAM GÜCÜ EN ZAYIF HALKASINA EŞİTTİR…

Bizim ortak gücümüz, TOPLAM GÜCÜMÜZDÜR…
Toplam gücümüz ise; Her bir omuz veren, destek veren, Mücadeleye iştirak eden,
HER BİR KİŞİNİN DESTEĞİDİR; SON BİR KİŞİNİN DESTEĞİDİR…

Bardağı da SON DAMLA taşırır, BU SON DAMLA SİZ OLUN…
GAFLET VE İHANET İSE AYNI ŞEYDİR,
Bunun için HEPİMİZ EYLEME KATILMALIYIZ

Bu defa bize katılmayanın, özgürlüğü HELALİNDEN TENEFFÜS ETMEYE hakkı yoktur
ZAFERDEN ONURLANMAYA, gururla ortaya çıkmaya hakkı da yoktur…
Gerçek bir mazereti olmayıpta bize katılmayanın;
Sadece UTANMASI GEREKEN sahte bir MAZERETİ vardır..

________________________________________________________________________________

BASIN BİLDİRİMİZ

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI

ÜLKEMİZ İŞGÜCÜNE EN BÜYÜK İSTİHDAMI SAĞLAYAN MİLYONLARCA ESNAF, TÜCCAR VE KOBİLERİN TEMSİLCİLERİYİZ..
ÜLKEMİZ EKONOMİSİNE MAL VE HİZMET ÜRETEN, VERGİ VE SOSYAL GÜVENLİK PRİMLERİYLE KATKI SAĞLAYAN VERGİ MÜKELLEFLERİYİZ..
ÜLKEMİZDE HÜKÜM SÜREN ÇETİN EKONOMİK ŞARTLARIN, KISA ARALIKLARLA ORTAYA ÇIKAN EKONOMİK KRİZLERİN SONUCUNDA BÜYÜK ZARAR VE ZİYANLARA UĞRAMIŞ HER SEKTÖRDEN MAĞDUR İŞADAMLARIYIZ, İŞVERENLERİZ..

KAYIPLARIMIZ ÇOK BÜYÜK.. BU YÜZDEN ÇEKLERİMİZİ (BORÇLARIMIZI) ÖDEYEMEZ HALE GELDİK.. İŞLERİMİZ BOZULDU, İCRALARDAN DOLAYI İŞYERLERİMİZ KAPANDI..

ANCAK BÜTÜN KAYIPLARIMIZIN, YAŞADIĞIMIZ EKONOMİK VE SOSYAL DRAMIN ÜSTÜNE AİLE HAYATIMIZI ORTADAN KALDIRAN EŞ VE ÇOCUKLARIMIZI PERİŞAN EDEN ÇAĞDIŞI, İNSANLIK DIŞI, HUKUK DIŞI HATTA KANUN DIŞI BİR ZULÜMLE, HAPİS CEZASIYLA KARŞI KARŞIYAYIZ..

SONUÇTA TİCARİ BİR ALIŞ-VERİŞ YAPAN BİZLERİN; ÇEKLERİMİZİ (BORCUMUZU) ÖDEYEMEDİĞİMİZ İÇİN, YAŞAMA HAKKINDAN SONRA EN TEMEL VE KUTSAL HAKKIMIZ OLAN ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ KISITLANMAKTA, HAPSE ATILMAKTAYIZ..

AİLELERİMİZ EŞ VE ÇOCUKLARIMIZ PERİŞAN, BİNLERCE KİŞİ CEZAEVİNDE, BİNLERCESİ DE KAÇAK DURUMDA BİNLERCESİ DE HAPİS TEHDİDİYLE KARŞI KARŞIYADIR..
ÇALIŞIP İŞİMİZİ SÜRDÜRECEK, BORCUMUZU ÖDEYECEK ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ YOK.. SIRF BORÇLU DİYE VATANDAŞINA SUÇLU MUAMELESİ YAPAN BİR DEVLET, ASLA BİR HUKUK DEVLETİ DEĞİLDİR.

ADALET TERAZİSİNİN BİR KEFESİNDE FİNANSAL HESAPLARIN, DİĞER KEFESİNDE PİYASALARIN MAĞDUR ETTİĞİ İNSANLARIMIZIN ÖZGÜRLÜĞÜNÜN BULUNDUĞU; AMA HİÇ BİR SURETTE ADALET DUYGUSUNUN VE İNSANIMIZIN ONUR VE HAYSİYETİNİN DİKKATE ALINMADIĞI BİR DEVLETTE YAŞIYORUZ.

UYGAR DÜNYADA OLMAYAN BİR SUÇ ve CEZANIN HUKUKİ MEŞRUİYETİ 3167 s. yasa 1.1.2009 TARİHİNDEN İTİBAREN ZATEN YOKTUR. NİTEKİM PEK ÇOK MAHKEME “ORTA YERDE SUÇ VE CEZA İÇEREN BİR KANUN YOKTUR” DİYE BERAAT KARARLARI VERİRKEN CEZADA BİRLİK” İLKESİ DE TAMAMEN ORTADAN KALKMIŞTIR… BU HUKUKİ ve KANUNİ KARGAŞA HALA SÜRMEKTEDİR… ÇÜNKÜ BU BİR ZORLAMADIR, BU BİR ZULÜMDÜR… HİÇ BİR YASAL KILIF BU ÇAĞ DIŞI UYGULAMAYI HAKLI ve TUTARLI KILMAYACAKTIR…

12 AY SÜREN YASAL BOŞLUKTAN SONRA 5941 SAYILI YASA ÇIKARILMIŞTIR… BU YASADA EVRENSEL HUKUKA, AİHS’NE VE ANAYASAMIZA (M.38) AYKIRIDIR…

AİHS 4 NOLU EK PROTOKOLUNUN; “Hiç Kimse, Yalnızca Akdi İlişkiden Doğan Bir Yükümlülüğü Yerine Getirememiş Olmasından Dolayı Özgürlüğünden Yoksun Bırakılamaz..” İLKESİ, ANAYASAMIZDA DA (MADDE 38) AYNI İFADEYLE; “Hiç Kimse, Yalnızca Sözleşmeden Doğan Bir Yükümlülüğü Yerine Getirememesinden Dolayı Özgürlüğünden Alıkonulamaz..” OLARAK YER ALMIŞ OLMASINA RAĞMEN, ANAYASA MAHKEMESİNE İPTAL BAŞVURUSU İÇİN TAŞINAN 5941 SAYILI ÇEK KANUNU, BİZZAT ANAYASA MAHKEMESİ TARAFINDAN BİR YILI AŞKIN SÜREDİR SÜMEN ALTI EDİLMİŞTİR.

KANUNSUZ, HUKUKSUZ, İNSAFSIZ ÇEK YASASININ MAĞDUR ETTİĞİ BİNLERCE AİLEMİZ FERYAT EDERKEN; BU DAVALARIN VE ÇAĞDIŞI HAPSİN SÜRMESİNDEN ÇIKARLARI BULUNAN; BAŞTA BANKALAR, FAKTORİNG KURULUŞLARI, ‘ÇEK KIRARAK’ PARA SATAN TEFECİLER VE MAALESEF BAROLAR BU ADALETSİZ VE TARTIŞMALI YASANIN ORTADAN KALDIRILMASINA ENGEL OLMAK İSTEMEKTEDİRLER..

İCRA, HACİZ VE DİĞER SEBEPLERDEN DOLAYI İŞYERİ KAPANAN VE BU SEPEPLE İŞYERİNE DÜZENLİ GİDEMEYEN BİR İŞ ADAMINA, GIYABINDA YAPILAN TEBLİGATLAR İLE SAVUNMASINA VE SUÇ KASTI BULUNUP BULUNMADIĞINA BAKILMAKSIZIN ADİL BİR YARGILAMA YAPILMADAN  KOLAYCA HAPİS CEZASI VERİLMEKTEDİR..

KİM Kİ BİZLERİ DOLANDIRICI VE SUÇLU TELAKKİ EDİYOR İSE ŞİDDETLE REDDEDİYORUZ.. TÜRKİYEDE MESLEKİ HATA VE BAŞARISIZLIĞINDAN DOLAYI CEZAEVİNE ATILAN TEK MESLEK GURUBUYUZ..

ARTIK YETER! ÜLKEMİZİ VE BİZLERİ BU AYIP YASASINDAN KURTARIN ŞEREFLİ HAYSİYETLİ TALİHSİZ ESNAF, TÜCCAR, YÖNETİCİ VE KOBİ TEMSİLCİSİ MESLEKTAŞLARIMIZA REVA GÖRÜLEN BU ZULME DERHAL SON VERİN..
HEPİMİZ NAMUSLU, HAYSİYETLİ BİRER İŞ ADAMIYIZ,
BATTIK, BORÇLUYUZ..
FAKAT, ASLA!
ADİ BİR SUÇLU DEĞİLİZ!.

Reklamlar
 1. 01/12/2010, 02:59

  >BU ÇAĞRIYA HAYIR DEMEK MÜMKÜN MÜ? BİZ ORDAYIZ BAŞKA KİMLER VAR ?ZEYNEP-İST

 2. 01/12/2010, 03:00

  >HEPİMİZ AYIN 8 İNDE SON VE EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE ORDA OLUCAZ.BU İŞ YA BİTECEK YA BİTECEK.CAN MERT

 3. 01/12/2010, 03:02

  >aynen ayın 8 inde karşılama alanında olacak isimlerden biriyim bende .. kadın erkek yaşlı gençç hepimzi orada olalım .. son şanss

 4. Aa
  01/12/2010, 03:23

  >Sunuş yazısı çok mükemmel olmuş,teşekkürler Cüneyt bey.Bende gelebilmeyi çok isterdim,herhangi bir sakıncamda şu anda yok ama sokağa çıkacak param bile yok.4 sene öncesine kadar 50 kişi çalıştırırken şimdi ekmeğe muhtaç olmak çok kötü.Bunları yazarken bile utanıyorum ama utanması gereken ben olmadığımı biliyorum.Maddi imkansızlıklardan katılamadığım için tüm arkadaşlardan özür diliyor,yollarının açık olmasını temenni ediyorum.Sevgilerimle.

 5. 01/12/2010, 03:25

  >sağolun arkadaşlar . çok güzel ifade etmişsiniz.BU EMEKLER BİR AMAÇ İÇİNDİR.AMACIMIZ ÖZGÜRLÜK İÇİNDE ÇALIŞABİLMEKTİR.AMACIMIZA ULAŞABİLMEK İÇİN BİRLİKTELİĞİMİZİ KAYBETMEYELİM. AYHAN

 6. 01/12/2010, 03:47

  >DOKTOR DİYOR Kİ; ARKADAŞLAR,ANKARA'YA GİRİŞ GÜZARGAHI ANITKABİR'DEN GEÇİYOR.KARŞILAMAYI ANITKABİR ÖNÜNDE YAPIP,İŞ BANKASINI KURAN ATATÜRK'E ÇELENK KOYUP,ANITKABİR DEFTERİNE DE 'BORCUNDAN DOLAYI HİÇ KİMSENİN ÖZGÜRLÜĞÜNDEN ALIKONULAMAYACAĞINI' YAZMAYI DÜŞÜNÜR MÜSÜNÜZ?HEM ANITKABİR KARŞISINDA BİR TELEVİZYON KANALI DA BULUNUYOR.

 7. 01/12/2010, 04:18

  >nu Yazı ifadesi çok harika Cüneyt kardeşim yanaklarından öperim.Allahım bizi utandırmasın 8 inde ordayız.Herkese söylüyorum işallah katılım yüksek olacak vede başaracağız.nu

 8. 01/12/2010, 04:43

  >Unutmayin! Her ozgur insan, bir mahkum adayidir…www.afistiyorum.com

 9. 01/12/2010, 04:46

  >08 ARALIK 2010TARİH KİTAPLARI YILLAR SONRA BİLE OLSA BU TARİHİ UNUTMAYACAK,YAZACAK. HEP BİRLİKTE GÜZEL YARINLARA. 08/12/2010 AYHAN

 10. 01/12/2010, 05:57

  >2009 4 aralık günü tutuklanıp 24 gün bakırköy kapalı ceza evinde kaldım aradan tam 1 yıl geçti taahhüt vereli 21.12.2010 da tekrar cezam çıkıyor.orda sizlerle olmayı çok isterdim ama hem maddi hemde manevi olarak çökmüş durumdayım artık mücadele etmeye bile halim kalmadı.İnşallah sesimizi duyurur bu adaletsiz zulma son verirsiniz.Esra…

 11. 01/12/2010, 10:35

  >Ankaradayız ve 8 aralık da en az 10 kişi ile karşılamaya gidiyoruz…ekm2510

 12. 01/12/2010, 10:41

  >4 adet erken yazılan çekim vardı.Hepsinden beraat aldım,tam 5 yıldır bu suçu çektim aynı korkuları yaşadım.Hep birlikteyiz.Maddi yetersizlikten dolayı katılamayan arkadaşlar için karınca kararınca maddi destekte bulunmak isterim.Lütfen banka hesap no su verin.saygılarımlaAdil63

 13. 01/12/2010, 10:54

  >GÜNAYDINNNNLAR HERKESE CÜNEYT KARDEŞ AĞZINA YÜREĞİNE SAĞLIK SÜPER YAZI BU SEFER BAŞARCAZ DOSTLAR..ARDA65

 14. 01/12/2010, 10:55

  >Arkadaşlar bende yurtdışında olduğum için katılamayacağım ama benim yerime 2 kişi orda olacak. Ayrıca maddi imkansızlıklardan katılamayacak arkadaşlar için bir hesap numarası olsa katkıda bulunmak istiyorum.ÇektenÇeken

 15. 01/12/2010, 11:08

  >haydin arkadaşlar tek gelmeyelim en az 3 kişi gelelim çevremizdeki her çek magduruna haber verelim ÖZGÜRLÜGÜMÜZ İÇİN ANKARAYA

 16. 01/12/2010, 11:14

  >1 Aralık 2010 ÇARŞAMBAResmî GazeteSayı : 27772ANAYASA MAHKEMESİ KARARIAnayasa Mahkemesi Başkanlığından:Esas Sayısı : 2008/17 Karar Sayısı : 2010/44Karar Günü : 25.2.2010İPTAL DAVASINI AÇAN : Anamuhalefet (Cumhuriyet Halk) Partisi TBMM Grubu adına Grup Başkanvekilleri Hakkı Suha OKAY, K. Kemal ANADOL ve Kemal KILIÇDAROĞLU İPTAL DAVASININ KONUSU : 23.1.2008 günlü, 5728 sayılı Temel Ceza Kanunlarına Uyum Amacıyla Çeşitli Kanunlarda ve Diğer Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair KanunB- İptal edilen bölümlerin doğuracağı hukuksal boşluk kamu yararını ihlal edici nitelikte görüldüğünden, Anayasa’nın 153. maddesinin üçüncü fıkrasıyla 2949 sayılı Anayasa Mahkemesinin Kuruluşu ve Yargılama Usulleri Hakkında Kanun’un 53. maddesinin dördüncü ve beşinci fıkraları gereğince, bu bölümlere ilişkin İPTAL HÜKMÜNÜN, KARARIN RESMÎ GAZETE’DE YAYIMLANMASINDAN BAŞLAYARAK BİR YIL SONRA YÜRÜRLÜĞE GİRMESİNE,25.2.2010 gününde OYBİRLİĞİYLE karar verildi.

 17. 01/12/2010, 11:24

  >SEVGİLİ KADER ARKADAŞLARIM,2008 YILININ SONLARINDABAŞLAYIP BU GÜNLERE DEK SÜRDÜRDÜĞÜMÜZ MÜCADELENİN KİLİT NOKTASINA GELMİŞ OLDUĞUMUZU GÖRÜYORUM. NİSAN AYINDA ÜLKEMDEN AYRILDIM.BURADAN TELEFON MAİL ARACILIĞI İLE SİZE DESTEK VERİYORUM.BU SEFER NE OLUR KALABALIK OLABİLELİM. İNANIN ÖLÜMDEN GAYRI KATILMAYAN ÖNCE KENDİNE EN BÜYÜK KÖTÜLÜĞÜ EDİYOR DEMEKTİR.ÖNCE ÇOCUKLARIMIZSONRA KENDİMİZ İÇİNSON BİR GAYRET ARKADAŞLARÖZGÜRLÜK İÇİN UNUTMAYINBU SONS ŞANSKALBİMDE DUALARIMDA SİZİNLE…ZAMAN

 18. 01/12/2010, 11:26

  >16 daki karar nedır?urdu

 19. 01/12/2010, 11:28

  >çek kanunu ile ne alakası var

 20. 01/12/2010, 11:37

  >8 aralıkta ankaradayız o güne kadar fax telefon desteğini hızlandıralım…çekdaş..

 21. 01/12/2010, 11:45

  >BU DEGİŞİKLİĞİN BİZLE İLGİLİ YÖNÜ YOKTUR. ÇEK HÜKÜMLÜLERİ DAYANIŞMA GRUBU

 22. 01/12/2010, 11:55

  >8 Aralık'da ben de İzmir'den geliyorum. Lütfen bu tarihe kadar tüm milletvekillerini ve basını arayarak, 8 Aralık'daki Ankara buluşmasını haber verelim. Sesimizi daha şimdiden duyuralım.Unutmayın!DEMİR PARMAKLIKLAR ARDINDA YILLARINIZI GEÇİRMEKTENSE,BİR GÜNÜNÜZÜ ANKARA'DA GEÇİRİN!Cezaevinde yatmayan, nasıl olduğunu bilemez, hayal dahi edemez. O filmlerde gördüğünüz ortamın bin beter hali. Tuvaletin dibinde, yerlerde, üstüste yatan insanlar dolu. Pisliğin içine düşmek istemiyorsanız, bu son şansı kaçırmayın.Maddi imkansızlıktan dolayı gidemeyen kişiler site yönetimine iletişim bilgilerini iletsin. Bende kendi iletişim bilgilerimi ileteceğim. Bana bildirilen kişilerin otobüs biletlerini elimden geldiğince karşılamaya çalışacağım.SON FIRSAT… BİR KİŞİ EKSİK OLSA BİRŞEY OLMAZ DEMEYİN. MAHVOLURUZ.E.H. (İZMİR)

 23. 01/12/2010, 11:58

  >arkadaşlar bu bizler için son fırsat ne kadar çok kişi olursak o kadar sesimizi duyuralım parasızlık tan dolayı gelemeyen arkadaşlara gücüm yettigin ce yardımcı olurum

 24. 01/12/2010, 11:59

  >sevgili Cüneyt kardeşim yazılarını okuypta DUYGULANMAMAK elde değil. yüreğine emeğine sağlık bizler bir aile olduk.Türk halkının zulüm karşısında nasıl birlik olacağını tüm insanlara göstereceğiz ne kadar karşımızda bankalar barolar v.b olsada biz milletçe Allahın bize verdiği Müthiş TÜRK cesaretiyle İnşallah bu haksızlığıda yeneceğiz Bir esnafın herşeyini elinden alın fakat itibarını almayın esnaf hiçbirzaman ekmek teknesini ateşe atmaz esnaf hiçbirzaman bile bile çekini ödememezlik yapmaz fakat ekonomik krizler yüzüne esnafın belini kırmaktalar ve birde en son darbeyide yine devlet vurmaktadır yani kanunlar bu kanunlar nedeniyle kaçbin kardeşimiz kaçak kaçbin kardeşimiz ekmek parasına muhtaç eğer adalet bu hapislik kararını kaldırmassa kaçbin kardeşimizin yuvası dağılacak biz hapse girmektende korkmayız fakat lütfen SİZ ALLAHTAN KORKUNDA AİLELERİMİZ DAĞILMASIN HERŞEYİMİZİ KAYBETTİK BARİ AİLELERİMİZİ KAYBETMEYELİM Aydın

 25. 01/12/2010, 12:04

  >ankara da karsılama noktası degısır ısebu bılgıyı alabılecegımız bır arkadasın telefon no sunu yayınlar ısenızkendısını arayalım

 26. 01/12/2010, 12:06

  >KONYADAN TOPLU OLARAK GELME VE MALİYETİ AZALTMAK AMACIYLA ORGANİZASYON YAPIYORUZ. KONYADAN KATILACAK ARKADAŞLAR BİZİMLE İRTİBATA GEÇSİNLER. ÇEK HÜKÜMLÜLERİ DAYANIŞMA GRUBU

 27. 01/12/2010, 12:13

  >arkadaşlar ege bölgesinde olanlarda birleşse hep beraber organize edilsede beraber gitsek mesela bir küçük otobüs tutulsa maddi durumu iyi olanlar durumu iyi olmayanların parasını verse ayrı ayrı gidileceğine birlik gidilir ege bölgesinde olanlar bir düşünsün ben aydındayım izmir denizli muğla hep beraber birleşelim Aydın

 28. 01/12/2010, 12:38

  >sn.25 de yazan adsız arkadaş,lütfen rumuz bildirki size cevap verilsin.basketçi

 29. 01/12/2010, 12:41

  >ARKADAŞLAR LÜTFEN YORUMLARDA ADSIZ YERİNE RUMUZ BİLDİRİN LÜTFEN.YOKSA SİZE CEVAP VERİLEMİYOR.BASKETÇİ

 30. 01/12/2010, 12:42

  >ozur dılerımankaralı mustafa

 31. 01/12/2010, 12:46

  >ARKADAŞLAR ANKARADA OLACAĞIMIZ GÜNE KADAR LÜTFEN ARALIKSIZ A.K.P. VEKİLLERİNİ ARAYALIM.İNANIN BU ÇOK ÖNEMLİ HEMDE ÇOK!!! VEKİLLERİ ARAMAZSAK TEK ANKARA ZİYARETİ İNANIN BASKILARIMIZI EKSİK BIRAKIR VE İSTEKLERİMİZİ TAM OLARAK KABUL ETTİREMEYİZ.SİTEMİZİN ÜSTÜNDE TELEFONLAR BÖLÜMÜNÜ TIKLARSANIZ BÜTÜN VEKİL NUMARALARINA ULAŞABİLİRSİNİZ.LÜTFEN ARALIKSIZ ARAYALIM VE VEKİLLERE NEFES ALDIRMAYALIM.FAX ÇEKME OLANAĞI OLAN ARKADAŞLARDA ADALET BAKANLIĞI,BAŞBAKANLIK,CUMHURBAŞKANLIĞINA FAX ÇEKSİN.SAYGILARIMLACAN MERT

 32. 01/12/2010, 12:46

  >ARKADAŞLAR,CÜNEYT BEY'İN BASIN AÇIKLAMASINI BASINA YADA MEDYA'YA GÖNDEREN ARKADAŞLAR VARMI,VARSA MAİLLERİNİZDE KONU KISMINA NE YAZDINIZ.HEM SAYFA SONU İÇİN HEMDE KONU KISMINA NE YAZALIM ŞEKLİNDE BİLGİ İSTEMİŞDİM YANIT GELMEDİ.MESELA MAĞDUR KELİMESİ KULLANILMIYACAKTI.BASKETÇİ

 33. 01/12/2010, 12:56

  >uns 26 istanbul dan gelmek isteyenleri bana bildirebilirmisin minibüsle geleceğim yer var ..çekdaş

 34. 01/12/2010, 12:57

  >(2003)İstanbul.Ankara ya 3 kişi ile geleceğim.İstanbuldan toplu hareket programı varsa da bilgi yazılırsa sevinirim.Katılımcı ve organizatörlere sonsuz teşekkürler..2003 istanbul

 35. 01/12/2010, 13:01

  >33 sayın çekdaş,(2003)istanbul,lütfen yakalamsı olan yada ifade için adresde bulunmayıp gıyabında tutuklama çıkan arkadaşlar özellikle özel otolarda seyahat konusunda birkez daha düşünsünler.trafik kontrollerinde bile artık gbt yapılıyor.aman dikkat.basketçi

 36. 01/12/2010, 13:01

  >2003 istanbul istanbuldan bir hareket birliği yapılacak ise msn emi veriyorum.olyar1950@hotmail.comteşekkür ederim.

 37. 01/12/2010, 13:02

  >önemli değil mustafa bey,hepimiz heyecanlı ve kıpır kıpırız,saygılar.basketçi

 38. 01/12/2010, 13:07

  >SATIN STE ARKADAŞLARIM.Bende 14.dekiÇEKTEN ÇEKEN,23.deki VEZİR ve 27.DEKİ aydın kardeşlerimin fikrine katılıyorum.Benim önerim ise;bizim esas eylemimiz ANKARA ve 8.aralık.Organize için bence zamanımızyeterli.Bir hesap açtırsak.Stede eylem planını hazırlayan arkadaşların yaedımı ile maddi durumları iyi olmayıpta ANKARA'ya gidemeyen arkadaşları yanlarına eş vearkadaşlarını katarak toplu halde birkaç şehirden otobüsler kaldırarak bir günlük eyleme katılmak için göndersek nasıl olur.İşte ozaman sayımız 200-300 kişiyi bulur.Birde eylem sırasında ANKARA'da bazı vatandaşlarında katıldığını düşünün.Sayı dahada büyür ve sesimizi daha iyi duyururuz.Yapılacak maliyetin çok büyük meblağ teşkil edeceğini sanmıyorum.Bu konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.Durmak ve rehavete kapılmak yok.Bu iş ANKARA'da B T M E L İ-EMEKLİ ÖĞRETMEN/İST

 39. 01/12/2010, 13:18

  >arkadaşlar durmak yok herkes yakınlarını arasın bu işi çözmemiz lazım ne kadar kalabalık okadar sonuç b.z.m için iyi olur hüsrana ugramak istemiyoruz

 40. 01/12/2010, 13:31

  >Arkadaşlar bende sizleri okudukça çok heycanlanıyorum.İnşallah üç arkadaşımla beraber(hepimiz çek maduruyuz)katılacağız.İnşallah başarılı oluruz.fidan 55

 41. 01/12/2010, 13:37

  >selam arkadaşlarAnkara'da 8 Aralıkta bulunmayı çok çok istememe rağmen aramam olduğu için katılamayacağım çok üzgünüm,ancak hesap numarası verilirse imkansızlığa rağmen 1 kişinin yol parasını gönderebilirim,emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

 42. 01/12/2010, 13:55

  >selam arkadaşlar,bende çek mağduruyum ve yürüyüşe katılmak istiyorum fakat tutuklamam var. Yürüyüşe katılanları soruştururlarsa orada yakalanırız. MADDİ katkı yapmamız gerekirse onuda yapalım. selamlar. ergunkoc@hotmail.com

 43. 01/12/2010, 13:56

  >arkadaşlar işte TÜRK İNSANI budur.KENDİSİ GELEMESE BİLE DURUMU İYİ OLMAYAN BİR ARKADAŞIN YOL PARASINI KARŞILARIM DİYOR.KARTAL BEY GİBİ DİĞER DÜŞÜNEN ARKADAŞLARIN HAKKINI YEMEYELİM,ONLARADA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.BİZLER BU ŞEKİLDE KENETLENDİKTEN SONRA BİZİM KARŞIMIZDA KİMSE DURUMAZ.HAKKIMIZI SÖKE SÖKE ALACAĞIZ.HEPİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.BASKETÇİ

 44. 01/12/2010, 13:58

  >toplu taşıma araçlarıyla gelinirse daha kalabalık olunur bir kişi geleceğine her evden en az iki üç kişi katılım olur sesimiz daha gür çıkar nacizane fikrim Aydın

 45. 01/12/2010, 14:15

  >çek illeti bir kişiyi içeri atsada bütün ailesini perişan ediyor bu kişisel bir sorun değildir.. lütfen ailecek katılım yapalım bir günlük destek hayatımızı etkileyecek..yakınları içeri girmemiş olanlar görüş kapısında ki sıkıntıları hayal bile edemezsiniz..iş işten geçtikten sonra haklı olduğumuzu yaşayarak anlasanız ne fayda..1 hafta süre var ..orada olmak için ayarlamalarınızı yapıverin lütfen..çekdaşın eşi…

 46. 01/12/2010, 14:33

  >SEVGİLİ ARKADAŞLARIM,ABİLERİM,ÜSTADLARIM.Ankara eylemini organize eden,üzerimize atılmış olan ölü toprağının kalkmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.Sizlere nacizane bir kaç fikir vermek isterim.Ankarada özellikle meclis binası çevresinde kuş uçurtulmaz.3 kişi bir araya geldiğinizde sivil polis gelir ne yapmak istediğinizi sorar telsiz ile merkeze bildirir,valilik izin kağıdınıza bakar ve başınızda bekler.bizler de o sırada boş durmadan vekiller ile alakalı randevuları almak durumundayız.Dikkat edilecek çok önemli bir husus var!!! MECLİS BİNASINA GRUP SIFATI İLE GİRERSENİZ, İŞİNİZ BİTTİĞİNDE GRUP SIFATIYLA ÇIKARILIRSINIZ…. Buradaki ince nokta şu; bir vekilden toplanan durp yada temsilcileri namına randevu alınmış ise, o vekille görüştülüp meclis binasından ayrılmak durumundasınız.size içeriye girdiğiniz ve çıktığınız zamana kadar meclis binasından bir görevli memur tahsis edilir ve gezdirilirsiniz.bu anlattıklarım grup olarak girdiğinizde geçerli.Ancak randevuları teker teker, ismimizi vererek alır ve meclise teker teker ayrı ayrı girersek içeride akşam mesai bitimine kadar kalabilir ve her milletvekili ile görüşebiliriz.Bazı vekiller ''ÇEK'' kelimesini duyduğunda odalarının kapısını yüzümüze vurabilirler. mesela sinop milletvekili KADİR TİNGİROĞLU 'Dur . bu adama dikkat edin.ayrıca RİZE VEKİLİ BAYRAM ALİ BAYRAMOĞLU, SAMSUN VEKİLİ SUAT KILIÇ VE ÖMER ÇELİK ten de randevu almaya çalışmayın..İLK ETAPTA Randevu alabileceğiniz ılımlı akpli vekiller; ankara vekili burhan kayatürk,mustafa hamarat,ahmet iyimaya,chpden şevki kulkuloğlu mhp den de mehmet şandır olabilir….saygılarımla JENARDİ

 47. 01/12/2010, 14:51

  >nu.Sayın vekilimiz Oktay VURALI da unutmayalım.Bize en büyük desteği verebilecek vekillerden biri.nu

 48. 01/12/2010, 15:06

  >CEZAEVLERİ 121.275 KİŞİ OLDU 31.10.2010 İTİBARIYLA CEZA İNFAZ KURUMLARINDA BULUNAN HÜKÜMLÜ, HÜKMEN TUTUKLU VE TUTUKLU MEVCUDUNUN DAĞILIM CETVELİ SUÇ GRUBU TUTUKLU HÜKMEN TUTUKLU HÜKÜMLÜ TOPLAM GENEL TOPLAM 35.97421.12664.175121.275

 49. 01/12/2010, 15:26

  >Bizde Ankaraya 2 bayan geleceğiz daha kalabalık gelmek isterdim fakat durumum el vermiyor…bi arkadaşımız minibusten falan bahsetmişti ücretli ücretsiz konuyla ilgili bilgilendirebilirmisiniz Buarada Ankaraya 3.gelişim olacak ama bu sefer herşey daha farklı hissediyorum inşallah bu sefer başarıcaz oraya inanarak geliyoruz herkes gönülden inansın olacaklara ALLAH YOLUMUZU AÇIK ETSİN…. SE.

 50. 01/12/2010, 15:34

  >ben de katılamıyorum ama katılmak isteyen kişiler için maddi durumum elverdiği ölçüde katkıda bulunmak isterim. E.S.

 51. 01/12/2010, 15:47

  >ARKADAŞLAR SİTEMİZDE PROBLEMMİ YORUM YAPIYORUM BEN GÖRDÜM YAYILANDIĞINI AMA ŞİMDİ GÖZÜKMÜYOR. dilek

 52. 01/12/2010, 15:48

  >arkadaşlar kayseriden katılacak arkadaş varmı vezir38

 53. 01/12/2010, 15:50

  >acaba anayasa mahkemesine çelenk bırakılacakmı çelenkkin üstüne hiçkimsenin borcundan dolayı özgürlüğü kısıtlanamaz. acil demokrasi diye yazsak olabilirmi. bi fikir sadece.dilek

 54. 01/12/2010, 15:53

  >**ANKARA TOPLANTISINDA DOĞABİLECEK HUKUKSAL SORUNLARA KARŞI TEDBİREN BEN DE OLACAĞIM.SİZLERE BOL ŞANS DİLİYORUM.********ÖNEMLİ BİR UYARI ARKADAŞLAR***1-DOSYALARINIZI LÜTFEN SON DEFA KONTROL EDİN .AYNI CEKTEN 2 AYRI DAVA AÇILMIŞ BULUNABİLİYOR.2-TAAHHÜTLERİNİ ÖDEMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR BU TAAHHÜDÜ ALACAKLIYA ÖDEYECEKLER EN DOGRU HESABI İCRA DAİRESİNDE BULABİLİRLER ..EGER İCRA DOSYASI YOKSA ALACAKLIDAN YAZILI BEYAN ALINIZ BORCUN 1/3Ü VE TEM FAİZİNİ ALDIM YAZAN BİR İBRANEME ELİNİZDE OLSUN HEMEN BU YAZININ BİR ÖRNEĞİNİ ASLİYE CEZADAKİ DOSYANIZA SUNMALISINIZ3-ÇEKTEN DOLAYI VERİLEN TAAHHÜT İCRA TAAHHÜDÜ DEĞİLDİR AYRICA BİR CEZA SÖZKONUSU DEĞİLDİR.4-TAAHHÜDÜN GÜNÜ GELDİĞİNDE SİZE HERHANGİ BİR YARGILAMA ,İHTAR VS YAPILMAYACAKTIR. TIPKI SİZ TAAHHUT VERİRKEN ALACAKLIYA SORULMADIĞI GİBİ3-YENİ YASADA İFADE İSTENEN DOSYALARDA DOSYA İFADE BİTMEDEN YARGITAYA GÖNDERİLSİN KANAATİNDEYİM.ZİRA BÖYLECE BOZMAYLA GELEBİLİR.BÖYLECE YARGILAMA SİZİN LEHİNİZE UZAYABİLİR KANAATİNDEYİM—KISA BİR NOT:::İCRA TAAHHÜDÜ ZAMANAŞIMI İNFAZ YÖNÜNDEN 2 YILDIR. 2 YIL İÇİNDE İNFAZ EDİLEMEYEN CEZALAR KENDİLİĞİNDEN DÜŞER.ZAMANAŞIMI KARARIN KESİNLEŞME TARİHİNDEN İTİBAREN BAŞLAREN ÖNEMLİSİ VAROLAN DOSYALARINIZI SON KEZ ADLİYELERDEN KONTROL ETMENİZ

 55. 01/12/2010, 15:53

  >Bende katılmak isterdim ama yaklaşık 2 yıldır işsiz ve diken üstünde yaşamaktayım. Önce iş hayatımı sonra ev hayatımı kaybettim. İnanın size başarılar dilemekten başka hiç bir şeyim kalmadı. Saygılarımla.

 56. 01/12/2010, 15:58

  >arkadaşlar ben gelemeyecem am dularım sizlerle bu iş olursa binlerce insaların hayır dualrını alacağınız dan emin olun allah yar ve yardımcımız olsun ah şu iş bi olsa inannın kurban adadım kesece m kısmet olursa bir kurtulallım şu işten hadi hayırlısı bakalım

 57. 01/12/2010, 16:00

  >sibel hanım şu an heralde sitedesiniz sanıyorum cezanın başlama tarihi çekin üzerindeki tarhmi yoksa mahkemedeki çek hakkında görülen son tarhmi mi önemli zaman aşımı açısından çok teşekkürler

 58. 01/12/2010, 16:10

  >cezanın başlama tarihi? ceza zaman aşımı mahkeme kararı verildiği, hükmün kurulduğu tarihte başlar..Dava zaman aşımı ise, çekin bankada karşılıksızdır işlemi gördüğü tarihte başlar.

 59. 01/12/2010, 16:43

  >2003 istanbulİstanbul da olupta Ankara ya gitmekte zorlanalar varsa bana yazabilirler.Elimden geldiğince yardımcı olurum.olyar1950@hotmail.com

 60. 01/12/2010, 16:47

  >Selam Arkadaşlar, Bende sıkıntılarımdan dolayı ankaraya gelemiyorum, fakat yerime istanbul'dan annemi ve yengemi gönderiyorum istanbuldan ayrı ayrı bilet almak yerine toplanıp otobüs kiralayalım hiç olmazsa maddi sıkıntısı olan arkadaşlarda bizimle gelebilir..Nedersiniz ???

 61. 01/12/2010, 16:49

  >KADERDAŞLAR YOĞUN İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER DÜN AKŞAM BEN SON DAKİKA HABERLERİNE ÜYE OLDUM GÖSTERİLEN HABERE YORUM YAPABİLİYOSUNUZ BEN YORUM YERİNE SİTEMİZİN VE ANKARANIN REKLAMINI YAPTIM TAVSİYEM ÇEŞİTLİ YERLERE ÜYE OLUP DAHA ÇOK KİŞİYE ULAŞMAK BİLGİLERİNİZE UMUDUNU BİTİRMİŞ İNSAN BİTİK İNSANDIR (UĞUR55)

 62. 01/12/2010, 16:56

  >av.alaattin bey çok merakettim hangi baroya kayıtlısınız acaba av.sicil no nuz nedir.Tşk.nazım

 63. 01/12/2010, 17:05

  >62 – Sayın nazım arkadaşım merhabaŞu an da bir eylem hazırlığı yapılıyor malum.o yüzden burada POLEMİK YARATACAK bir mesaj lütfen yazmayın. Eğer siz de gerçekten bir mağdur iseniz ENERJİNİZİ LÜTFEN EYLEME DESTEK İÇİN HARCAYIN.Uğur26

 64. 01/12/2010, 17:09

  >uğur26 anlatmak mümkün değil rumuzu polemiği olucak böyle neyapalım (UĞUR55)

 65. 01/12/2010, 17:10

  >UĞUR26 SENİN MSN AÇIK DEĞİLMİ GÖRÜNMÜYOMU (UĞUR55)

 66. 01/12/2010, 17:18

  >ARKADAŞLAR TORBA YASASI ÜÇ ARALIKTA TBMM.DE GÖRÜŞÜLECEK BU ARADA VEKİLLERE FAKS MEİL TEL YAĞMURUNA DEVAM EDELİM HAYDİ ARKADAŞLAR BU İŞ YA BİTECEK YA BİTECEK SEVGİLER…ARDA65

 67. 01/12/2010, 17:21

  >DEĞERLİ ARKADAŞLAR,BAZI ARKADAŞLARIMIZ YILGIN VE ÇARESİZ GÖRÜLÜYORLAR.ZOR DURUMDAKİ ARKADAŞLARIMIZA ÇARE BULMAYA ÇALIŞAN KARDEŞLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.ÇEŞİTLİ SEBEPLERDEN ANKARAYA GİDEMEYECEK ARKADAŞLAR YAKIN ÇEVRELERİNDEN ARKADAŞLARINDAN VS. BİRİLERİNİ YÖNLENDİREBİLİRLER. BUNUN HİÇBİR RİSKİ YOK.EN AZINDAN TEL,FAX,SMS,EMAİL İLE MİLLETVEKİLLERİNE,HÜKÜMETE,MEDYAYA ,HUKUKÇULARAULAŞABİLİRLER.BU DA ÇOK ÖNEMLİ BİR KATKIDIR.LÜTFEN ÜZERİMİZDEKİ ÖLÜ TOPRAĞINI ATALIM.BU SON ŞANSI DEĞERLENDİRMEYE MECBURUZ.NASILSA BİRİLERİ ÇALIŞIYOR DİYE DUYARSIZ KALMAK BAŞTA KENDİMİZE VE AİLELERİMİZE YAPACAĞIMIZ EN BÜYÜK KÖTÜLÜKTÜR..SON BİR GAYRET ARKADAŞLAR.MÜHENDİS

 68. 01/12/2010, 17:27

  >DİKKAT DİKKAT DİKKAT KADERDAŞLAR BİZ BU YOLA ÇIKTIK NE 1 GÜNLÜK NEDE 2 BİZ KARARLILIĞIMIZI ORTAYA KOYDUK ÖZGÜRLÜK DÜŞÜNCESİNİ KAFAMIZA KOYDUK VE KAZIDIK VE OGÜN TOPLANTIDA BİZ KENETLENDİK HAKKIMIZ OLANI ALICAZ DİYE SÖZ VERDİK BİRBİRİMİZE BU BÖYLE BİLİNSİN VE ANKARADA EYLEM SADECE YÜRÜYEN ASLANLARI KARŞILAMAYLA BİTMİCEK ÇADIR EYLEMİDE OLUCAK VE DAHA FAZLA NE GEREKİYOSA OLUCAK NİHAYETE ULAŞANA KADAR BİZE SONUNA KADAR DESTEK LAZIM KARŞILAMAYLA BİTMİCEK ÇADIRSA ÇADIR DİRENİŞSE DİRENİŞ AKLINIZA NE GELİYOSA YAPICAZ VE İSTEDİĞİMİZİ ALANA KADAR HEPİNİZE SAYGILAR (UĞUR55)

 69. 01/12/2010, 17:27

  >ARTIK KİMSE HİÇBİR KUVVET ÖZGÜRLÜĞÜMÜZE FIRANKALAR VURAMICAK BÜTÜN ZİNCİRLERİ KIRIP KOŞAR ADIMLARLA SANA GELEYORUZ BEKLE BİZİ ÖZGÜRLÜK ARTIK ON ADIM OLAN YERDE DEĞİL.ÖZGÜR YAŞAMANIN TADINA VARMAYA GELİYORUZ.HEM ARTIK İNSAN AMA İNSANCA YAŞAMAYA…ÇOK AMA ÇOK AZ KALDI….ARDA65

 70. 01/12/2010, 17:34

  >ARKADAŞLAR BEN SİTEYİ YENİ ÖĞRENDİM YORUMLARI VE GAYRETLERİ GÖRÜNCE ÇOK MUTLU OLDUM YAKALAMAM OLMASA SONUNA KADAR SİZLERİN YANINDA OLMAK İSTERDİM UĞRAŞAN ARKADAŞLRIN HEPSİNDEN ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAH BU İŞ MUTLU SONLA BİTER İST DAN NECO

 71. 01/12/2010, 17:35

  >ARKADAŞLAR HERKES YAKININDAN BİRİNİ VEYA BİR KAÇINI YOLLASIN MÜHENDİS KARDEŞİM DOĞRU SÖYLÜYO BU BİZİM İNANIN SON ŞANSIMIZ BUNU İYİ DEĞERLEN DİRELİM.ARKADAŞLAR GÜN BİRLİK VE BERABERLİK ZAMANI LÜTFEN HEKES ÜSTÜNE DÜŞENİ YAPSIN BU ARADA MADDİ DESTEK SAĞLIYAN DOSTLARA SONSUZ SEVGİLER…ARDA65

 72. 01/12/2010, 17:36

  >68 DE UĞUR55 İN YORUMU VAR OKUMADAN BAŞKA YORUMLARA GİRMEYİN DİKKATLİ OKUYUN (UĞUR55)

 73. 01/12/2010, 17:47

  >süper bir dayanışma herkezi tebrik ediyorum :))

 74. 01/12/2010, 17:52

  >arkadaşlar şehirlere göre liste yapsanıza .her kes toplanabilir.tiponne

 75. 01/12/2010, 17:58

  >AK Parti, CHP ve MHP Grup Başkanvekilleri, Türk Ticaret Kanunu, Borçlar Kanunu ve bunların uygulamasına ilişkin tasarılar ile Hukuk Muhakemeleri Kanunutasarısının Ocak ayında yasalaşması konusunda anlaşmaya vardı.

 76. 01/12/2010, 18:01

  >YORUMLAR KAYBOLUYOR.TİPONNE

 77. 01/12/2010, 18:03

  >ARKADAŞLAR GEÇEN SEFER YAPMIŞ OLDUĞUMUZ EYLEMDE ALİ KIRCA ANA HABERDE MAĞDUR LUĞUMUZU DİLE GETİRMŞTİ MİNİK BİR KIZA BABAN NERDE DİYE SORUNCA MUHABİR AĞLIYARAK BABAM HAPİSTE NE OLUR BABAMI İSTİYORUM DİYİŞİ HALEN KULAKLARIMDA ÇINLIYOR O YÜZDE BU ZÜLÜM BU SEFER BİTECEK ALLAHINDA İZNİYLE…NOT.ALİ KIRCA.ŞOOWTV.HABER MÜDÜRÜ EYLEMİ ONADA BİLDİRELİM SEVGİLER.ARDA65

 78. 01/12/2010, 18:23

  >yonuz acik olsun arkadaslar allahim emeklerinizi bosa cikarmasin.yolunuz yolumuz acik olsun artik bu adaletsiz duzene birileri DUR desin.dualarim sizlerle

 79. 01/12/2010, 18:29

  >Ümraniye'de, sabah namazından dönen Taner Koç'u öldürdükleri gerekçesiyle yakalandıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Savaş Mıcık, olay günü aşırı alkollü olduklarını söyledi. Taner Koç'u vurduklarından bile habersiz olduklarını savunan Mıcık, "Yerde yatarken gördük ancak sara hastası sanarak müdahale etmedik. Eve gidip uyuduk." dedi.ŞU ADALETE BAKIN ADAM ÖLDÜRENLER SERBEST.

 80. 01/12/2010, 18:30

  >arkadaşlar 75 deki haber önemli demek ki bi şeyler değişecek grup başkanvekillerini aramaya devam

 81. 01/12/2010, 18:34

  >YERE GÖĞE SIĞMAYAN KARDEŞLERİM,HEPİNİZİN İÇİ KIPIR,KIPIR,KABIMIZA SIĞMIYORUZ.BİRAZ DAHA SABIR.AMAN YORUMLARA DİKKAT,ÖLÇÜYÜ KAÇIRMIYALIM.KELİMELERİ ÖZENLE SEÇELİM.SN.JENARDİ TECRÜBELİ BİR ARKADAŞIMIZ,UYARILARINA DİKKAT ETMELİYİZ.BİR KONU VAR DEĞİNMEM LAZIM;SİTEDE YAKALAMASI OLDUĞU İÇİN GELEMEYECEK ARKADAŞ SAYISINDA CİDDİ BİR ARTIŞ VAR.BUNUN DA NEDENİ SİTEYE KATILIMIN SÜRATLE ARTMASI.FAKAT BU CİDDİ BİR KAN KAYBI.ŞÖYLE DİYORUM,EĞER BİZLERİN ÜÇTE İKİSİ YAKALAMALI OLSAYDI NEYAPACAKTIK.?HAVLUMU ATACAKTIK.ONUN İÇİN, YAKALAMASI OLAN ARKADAŞLAR LÜTFEN BİR VEKİL BULMAYA ÇALIŞSINLAR.SAYISAL ÇOĞUNLUK ÇOK ÖNEMLİ ARKADAŞLAR,BU İŞİN ŞAKASI YOK,HELE TELAFİSİ HİÇ YOK.ÇİFT KALE MAÇ YAPMAYA GİTMİYORUZ.SİZLERDEN RİCAM YERİNİZE BULACAĞINIZ ARKADAŞINIZI SON GÜNE BIRAKMAYIN.BASKETÇİ

 82. 01/12/2010, 18:39

  >11 ocak ila 20 ocak arası görüşülüp yasalaşacakmış… içinde biz varsak güzel tabikide

 83. 01/12/2010, 18:43

  >ARDA65,BEN HEPSİNE DÜN CÜNEYT BEY'İN BASIN AÇIKLAMASINI MAİL OLARAK ATTIM.NTV VE BİRKAÇTANESİ GERİ GELDİ.BİLEMİYORUM BİR SORUN OLDU HERHALDE.AMA DÜN VE BUGÜN ÇAĞRI YAPMIŞDIM,GİZEM ARKADAŞIMIZ MEDYA MAİL ADRESLERİNİ SİTEDE YAYINLAMIŞDI.KAÇ KİŞİ ACABA BU BİLDİRİ İLE İLGİLİ BİR GİRİŞİM YAPTI.SADECE YAPALIM EDELİM DENİYOR.BAKIYORUM CÜNEYT BEY BU BİLDİRİYİ YAYINLADIĞINDA ONLARCA ARKADAŞ ÇOK BEĞENDİ,E PEKİ ÇIKIN BEN ŞURALARA ,BURALARA ATTIM DEYİN.ENAZINDAN ATMIYANLARADA UYARI OLSUN.SÖYLEMLER LAFTA KALMASIN.BUNU YAPMAZSAK BİZ ORAYA GİTMEDEN BAŞKA TÜRLÜ KAMUOYU OLUŞTURAMAYIZ.ŞİMDİDEN BİR İKİ HABER ÇIKSINKİ BU TOPLULUĞA YOLDA KATILIMLAR BAŞLASIN.BASKETÇİ

 84. 01/12/2010, 18:45

  >arkadaslar basta sıbel hanım ve dıger avukatlar basketcı mersınlı ugur 55 ve ısmı aklıma gelmeyen tum emegı gecen arkadaslarımkaderdaslarım.bu dızelerı yemın ıcıyorum aglayarak yazıyorumben yurt dısndayım orada olmak ısterdım ama malesef .dualrım sızlerle ve lutfen hesap no bıldırın gelebılecek arkadaslar ıcın karınca kararınca havale cıakrmak ıstıyorum.ayrıca maıl ve telfon olarak nereye kımı aramamız gerekıyorsa hazırm sevgı ve saygılarımızla

 85. 01/12/2010, 18:45

  >YİNE SİTEYE ADSIZ YORUMLAR VAR.YENİ GELEN ARKADAŞLAR LÜTFEN YORUMDAN ÖNCE SİTEDE DAHA ÖNCE YAZILANLARA BİR GÖZ GEZDİRİN.UYARILARIMIZI GÖRECEKSİNİZ.,LÜTFEN ADSIZ YORUM YAPMAYIN.MUTLAKA RUMUZ KOYUNUZ.ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.BASKETÇİ

 86. 01/12/2010, 18:47

  >ELLERİNE SAĞLIK CÜNEYT HOCAM,HARİKA BİR YORUM VE BASIN AÇIKLAMASI. 8 ARALIKTA BEN DE SON BİR DAHA KAYITLARA BAKIP ANKARA'DA OLACAĞIM.GELEMEYECEK BİR KONUMUM OLURSA BİR YAKINIMI GÖNDERECEĞİM.BU MEMLEKETİ YÖNETENLERİN VE YARGININ BAŞINDAKİLERİN, ARTIK DAHA DA DUYARSIZ OLACAĞINI SANMIYORUM.ÇÜNKÜ ADALETİN KİME ,NE ZAMAN LAZIM OLACAĞI HİÇ BELLİ OLMUYOR.MAĞRUR OLMA PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR…ERCAN ERMİŞ

 87. 01/12/2010, 18:52

  >GURBETLİK ZOR 84 MURAT.AMA SENİN DURUMUNDA OLAN BİRÇOK ARKADAŞ BU HAKSIZ VE ÇAĞDIŞI UYGULAMA NEDENİ İLE HAYATINI İDAME ETTİRMEK VE AİLESİNİ AYAKTA TUTABİLMEK İÇİN BU YOLU SEÇDİ.AZ KALDI HEPİNİZİ BURAYA ALIYORUZ,BAŞINIZ DİMDİK GİRECEKSİNİZ ATATÜRK HAVA LİMANINDAN.BASKETÇİ

 88. 01/12/2010, 18:52

  >ARKADAŞLAR ALLAHIN İZNİ İLE İNŞAALLAH BİRLİK BERABERLİK İÇERİSİNDE BU OLAYLARI ÇÖZECEZ FAKAT BİZLER GELEMİORUZ AMA NE OLUR GİDE BİLME İMAKNI OLAN ARKADAŞLAR GİTSİN BU İŞ İMİZ HAL OLURSA ÇOK KİŞİNİN HAYIR DUASINI ALICAKSINIZ HAYDİ ARKADAŞLAR SUSMAYALIM VE HAKKIMIZ SAVUNALIM (SABIRLI35)

 89. 01/12/2010, 18:59

  >ben basın bildirisi yayınlandığından ber tüm kanallara mail atıyorum arkadaşlar bildirimizi.. biri olmazsa biri mutlaka dikkate alacaktır.. iha zaten ilgileniyor.. mutlaka duyulaacak bu sefer

 90. 01/12/2010, 19:06

  >ckala@samanyolu.tv rketenci@dunya.com.tr aaytur@samanyoluhaber.tv etopal@samanyoluhaber.tvbilginiz olsun,yukardaki dört adres geri dönüyor,diğerlerinde bir sorun yok.isterse gizem hanım tekrar yayınlasın.basketçi

 91. 01/12/2010, 19:12

  >Arkadaşlar Şunu önemle bilmenizi istiyorum. Yapmayı planladığımız DEMOKTRATİK HAKLARIMIZI KULLANMA MÜCADELESİ sadece Sivrihisar'dan başlayarak Ankara Abdi İPEKÇİ Parkında sizlerle kucaklaşmak ve sonra da Meclise birkaç kişinin giderek GAZIMIZI BOŞALTMAK EYLEMİ değildir.Sevgili Yoldaşım ZONGULDAKLI ile biraz evvel yaptığım görüşmede (BU İSTANBUL TOPLANTISINDA DA GÜNDEME GELDİ)BU SADECE YÜRÜMEK VE MECLİS GÖRÜŞMESİ EYLEMİ DEĞİLDİR. BU BİR HAK ARAMA MÜCADELESİDİR. HAK VERİLMEZ ALINIR.DOLAYISIYLE SONU NEREYE GİDERSE GİTSİN BİZ MÜCADELEYE DEVAM ETMEYE KARAR VERDİK. FAKAT SİYASET YAPMADAN – POLEMİK YAPMADANBİZLER CÜNEYT BEYİN BASIN BİLDİRİSİNDE DE BELİRTTİĞİ GİBİ DÜNÜN İTİBARLI ESNAFI VE İŞ ADAMI, İŞ KADINLARI İDİK. BELKİ BİZİ O DÖNEMDE BASKI İLE HAPİSLE KORKUTABİLİRLERDİ.AMA ANAYASA YA BİLE AYKIRI BU ÇARPIK YASALAR SAYESİNDE DÜNÜN İTİBARLI İNSANLARI OLARAK CEZAEVİ ORTAMLARINI BİLE GÖRDÜĞÜMÜZ İÇİN (ÜSTELİK YÜKSEK GÜVENLİKLİ) HERKESÇE BİLİNEN KARŞIMIZDAKİ LOBİLERİN ELLERİNDE ARTIK BİZİ KORKUTABİLECEKLERİ BİR ARAÇLARI KALMAMIŞTIR. CANIMIZDAN BAŞKA. ZONGULDAKLI ARKADAŞIM VE BAZI DESTEK VEREN ARKADAŞLARLA BİRLİKTE GEREKİRSE BU MÜCADELEYİ ÖLÜM ORUCUNA KADAR GÖTÜRMEYE KARARLIYIZ.BİZLER YÜKSEK DUVARLARIN ARKASINDA ACİZCE, KİŞİLİKSİZ OLARAK YAŞAYACAĞIMIZA,ANKARA NIN ORTASINDA GURURUMUZLA ÖLMEYE KARARLIYIZ.ARTIK ELİNDE SADECE GURURU, ONURU KALAN ARKADAŞLARIM BİZLER SUÇLU DEĞİL BORÇLUYUZ.BU SEBEPLE HERKES ŞAPKASINI ÖNÜNE KOYSUNİMKANLARI ÖLÇÜSÜNDE DESTEK VERSİN VE AMACA ULAŞTIĞIMIZDA BEN DE BUNUN BİR PARÇASI İDİM DİYEBİLSİN.ÖNCELİKLE HERKESİ TELEFONLA, FAKSLA, E-MAİLLE BASKI KURMAYA VE SONRADA 8 ARALIKDA ANKARA'DA KUCAKLAŞMAYA ÇAĞIRIYORUM.Uğur26

 92. 01/12/2010, 19:14

  >GİZEM HANIM,ÇOK ENTERESAN ŞU ANDA haber@ntv.com.tr geri döndü.sizde sorun yokmu?basketçi

 93. 01/12/2010, 19:24

  >AĞZINA,YÜREĞİNE SAĞLIK UĞUR26.HERKES SENİN GİBİ DÜŞÜNÜYORDUR EMİNİM.BU İŞİN BAŞKA BİR ÇÖZÜMÜ YOK.YA OLACAK YA OLACAK.ANKARA'DAN EVLERİMİZE OMUZLARI DÜŞMÜŞ OLARAK DÖNMEYİ ASLA KENDİME YEDİREMEM.BASKETÇİ

 94. 01/12/2010, 19:34

  >basın bildirisini Mesut yar Fatih portakal bekir coşkun gönderdimAydın

 95. 01/12/2010, 19:39

  >DEĞERLİ ARKADAŞLAR,CÜNEYT KARDEŞİMİZİN MÜKEMMEL BASIN BİLDİRİSİNDEN ALINTILAR YAPARAK KISA VE ÖZ BİR METNİ YAKLAŞIK 9O CIVARINDA GAZETE,TV,HABER AJANSI,KÖŞE YAZARI VB. NIN E-MAİL ADRESLERİNE GÖNDERDİM.YİNE HAKLI DAVAMIZLA İLGİLİ ORTAK DÜŞÜNCELERİMİZİBAŞBAKANA,BAKANLAR KURULU ÜYELERİNE,TÜM MİLLETVEKİLLERİNE,TBMM ADALET KOMİSYONUNA,TBMM ANAYASA KOMİSYONUNA,SİYASİ PARTİLERİN ÜST DÜZEY YETKİLİLERİNE VB…YÜZLERCE MESAJI BÜYÜK BİR UMUT VE CESARETLE BUGÜN TEKRAR GÖNDERDİM.84 MURAT KARDEŞİMADI GEÇEN KURUMLARLA İLGİLİ HER TÜRLÜ İLETİŞİM BİLGİLERİNE GOOGLE DAN ÇOK KOLAY ULAŞABİLİRSİNİZ.YOLUMUZ AÇIK OLSUNMÜHENDİS

 96. 01/12/2010, 19:46

  >eline sağlık MÜHENDİS,eline sağlık AYDIN.ama bukadar değiliz DİMİ?BASKETÇİ

 97. 01/12/2010, 19:48

  >yoo bende bi sorun yok şu an geri dönen mail olmadı :S

 98. 01/12/2010, 20:01

  >HEPİNİZİ KUTLUYORUM EMİNİM BAŞARACAĞIZ.BEN DE ÇEK MAĞDURU OLAN BİR AİLENİ BİREYİYİM.BEN DE BUGÜN ÇOK SAYIDA YERE MEAL ATTIM.

 99. 01/12/2010, 20:03

  >sayın cüneyt bey,11-20 ocak 2011 de mecliste görüşülecek Türk ticaret Kanunu,borçlar kanunu vs.nin bizimle çok ilgisi ve faydası var mı?RCN…20

 100. 01/12/2010, 20:06

  >arkdaşlar aklıma bi fikir geldi ama nasıl olur bu gazetedeki iş ilanları sayfasına ankaradaki eylemimizi duyurmak için ilan versek nasıl olur

 101. 01/12/2010, 20:08

  >pazar günkü yapılan toplantı için katılacak listesi yapılmıştı ve faydalı olmuştu kanımca bu dava yürüyüşü içinde omurga bir liste yapılabilir güvenlik açısından yakalaması olan arkadaşlarımız listede olmaz.sayımızı görmek sitemizin ve davamızın heyecanını dahada çok arttıracaktır,sadece bir fikir..bekir

 102. 01/12/2010, 20:09

  >çok iyi bir fikir bence .. toplanan ortak paradan bunu yapabiliriz ahazır 2 günümüz daha varken .. ??

 103. 01/12/2010, 20:14

  >ben varım gizem şen

 104. 01/12/2010, 20:15

  >zaten fazla bi para tutacagını zannetmiyorum 3 4 tane büyük gazeteye ilan versek yeterli olur

 105. 01/12/2010, 20:21

  >bu durumu akşam cüneyt beylerle de bir görüşelim oan göre karar a bağlayıp yarın sabah harekete gecelim yarın zaten şafak beyle toplantımız olacak orada da ele alırız dernek de yardımcı olabilir bu konuda

 106. 01/12/2010, 20:23

  >ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISI ARKADAŞLARIM…Bu sitede yazılan dramları, dile getirilen acıları, yanan-kavrulan yürekleri, iniltileri, akan gözyaşlarını eğer birileri okurda irkilmez, yüreği sızlamaz ise; Bilsin ki TAŞIDIĞI BİR İNSAN YÜREĞİ, KALBİ DEĞİLDİR… KARA VE KANLI BİR CİĞERDEN İBARET BİR ET PARÇASIDIR…Bu yazılardan habersiz olmakla sorumsuz olduğunu sanan sorumlular ise asla masum ve sorumsuz değiller, aksine haremi ismetine düşman tasallut etmiş zevkü sefa sahipleri gibidirler…Ama, bu defa HABERSİZ KİMSELER KALMAYACAK…Bu defa ANKARAYI SARSACAĞIZ, SARSMALIYIZ…HAYDİ ANKARA'YA!

 107. 01/12/2010, 20:31

  >ARKADAŞLAR İYİ AKŞAMLAR BENDE DEVAMLI BU SİTEDEYİM.İZLİYORUM VE ANKARADAKİ TOPLANTIDA BENDE OLACAĞIM.BEN UĞUR BEYLEDE GÖRÜŞÜYORUM.BEN ÇEKLERİM İÇİN TAAHHÜT VERDİM VE YENİ MAPUSHANEDEN ÇIKTIM.BENDE SİZİN YANINIZDAYIM.VE O GÜN ORDAYIM.BANA DÜŞEN GÖREV NE İSE ELİMDEN GELENİ YAPARIM.ÇEKTEN YATARIM 2 AY BİLE OLSA BEN SİZLERİN YANINDAYIM VE İNANIYORUMKİ BİZ BİRLİK OLDUKÇA BU ÇEK MESELESİNİ HALLEDECEĞİZ.KISA VE ÖZ PROGRAMLARA BAKIN.HEPİNİZE SAYGILAR SUNUYORUM..İRFAN ANKARA…

 108. 01/12/2010, 20:34

  >arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar inşallah yarın grş

 109. 01/12/2010, 20:46

  >ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISI ARKADAŞLARIM…HAYDİ ANKARA'YA!Bu defa MAZERETLER GEÇERSİZ…Bu defa MAZERETLER ANLAMSIZ…04 Aa10 esra42 ergunkoc50 E.S.55 adsız56 adsızkatılamıyacağınızı yazmışsınız… Bağışlayın mazeretiniz MAKBUL değil kardeşlerim…41 Kartal kardeşimiz, 60 ilker kardeşimiz gibi… MUHAKKAK ya katılacaksınız, ya da yerinize akrabadan, eşden dosttan birini bulup göndereceksiniz…Ben Ankara toplantılarına hep katıldım, katılamadığım bir toplantıya;1. İlgili mercilere sunulmak üzere İYİ HAZIRLANMIŞ 20 adet renkli ve şık dosya gönderdim… 2. Sadakatlı eski bir elemanımı katılımcı olarak gönderdim…3. Cüzdanım bom boş iken 200 TL yi'de o gün eyleme öncülük yapan arkadaşımıza verdirdim…Ayrıca TOPLANTILARIMIZDA POLİS ÇOK TA KİŞİLERLE VE "KİM KİMDİR"LE TOPLANTININ GÜVENLİĞİ ve ASAYİŞİ DIŞINDA İLGİLENMİYOR…Tabi bu TEDBİRSİZ OLACAĞIZ DEMEK DEĞİLDİR… AÇIK BİR ALAN, KOCAMAN BİR PARK… SINIRLARI VE ETRAFI İNSAN KALABALIĞINA AÇIK BİR YER… Hem POLİS TOPLANTIYA GELENLERİN HALLERİNDEN ÇOLUK ÇOCUK, ANNE-BABA "AİLE" GÖRÜNÜMÜNDEN DOLAYI GAYET DE RAHAT VE UZAK DURUYOR…YİNE DE DURUMU SİZ DEĞERLENDİRİN YA KATILIN YA DA YERİNİZE BİRİNİ MUTLAKA BULUP GÖNDERİN…

 110. 01/12/2010, 20:57

  >Ayrıca "üzgünüm durumum şöyle, katılamıyorum, duam sizinle" diye de yazmayın… ELBETTEKİ DUANIZ BİZİMLE, bunu biliyoruz, ne yapıp edin birini gönderin, ya da kendiniz gelin…Bir de SESSİZ KALIP HİÇ TEPKİ VERMEYENLER, üstelik SESSİZCE İZLEYİP "HERKES GİTSİN, EPEY KALABALIK OLSUN" DİYE UMANLAR, EĞER SİZ GELMEZSENİZ SİZİ HEPİMİZİN VEBALİNE HAVALE EDİYORUM… "Yav BİR BEN GİTMESEM kim bilecek" diyenler; Kimseler bilmeyecek sanmayın, BİR BİLEN HEP OLACAK… Aslında sizin biliyor olmanız da YETECEK… Unutmayın, bundan dolayı VİCDANINIZ BİLE SİZİ CEZALANDIRACKATIR…HAYDİ ANKARA'YA

 111. 01/12/2010, 21:16

  >ARKADAŞLAR BENDE VARIM DİYEN ARKADAŞLARI LİSTE YAPMAK LAZIM.BÖYLECE KATILIMI GÖREBİLİRİZ.BU İŞİ BEN YAPABILIRİM.KATILAN ARKADAŞLARIDA SİTEDE YAYINLARIZ.SEVIN

 112. 01/12/2010, 21:34

  >Bir Şekilde bir liste oluşturmalıyız'ki kaç kişi olacak bilmeliyiz sayımız az ise 3-5 arkadaş ayarlayıp göndermiliyiz oraya mutlaka kalabalık olmalıyız son şansımız 8 senem harap oldu kızım 10 yaşına geldi kızımın elinden tutup tatile götüremedim yüreğim yanıyor.. Birileri bizim yerimize birşeyler yapsın zamanı geçti her birimiz kendimiz için birşeyler yapalım her birimiz için 3-5 kişi yollamalıyız.

 113. 01/12/2010, 21:41

  >bartından ankaraya gidecek varmı arkadaşlar.EFDEN

 114. 01/12/2010, 21:45

  >BEN VARIM 1- KENDİ ADIMA EŞİM İLE BİRLİKTE EN AZ 8-10 YAKINIMIZ ANKARA'DA OLACAK.MÜHENDİS.

 115. 01/12/2010, 21:47

  >rumuz balık arkadaşlar adli para cezasını idari para cezasına çevirttirmeye kafayı yoralım

 116. 01/12/2010, 22:06

  >ARKADAŞLAR GELECEK OLAN ARKADAŞLAR Sevinoz70@hotmail.com ADRESINE MAIL ATSIN RUMUZUNU YAZSIN BİRDE KAÇ KİŞİ KATILACAGINI HANGI SEHIRDEN GELECEGINI BELIRTSIN SAYIMIZI GÖRELİM. SEVİN

 117. 01/12/2010, 22:17

  >sevin hanımgayretiniz ve iyiniyetiniz açık… fakat artık bu gibi kollektif uygulamaları (liste yapma, katılımcıların başvurularını isteme işini) site yönetimi yapsa iyi olmaz mı?size bir kaç kişi isim bildirse hem siz sonuç sağlayaamaz olursunuz, hem kollektif çalışma parçalı hale gelir diye düşünüyorum…

 118. 01/12/2010, 22:18

  >112 deki arkadaşa teşekkürler …Ankarada daha önce ki toplantılar gibi olmasın lütfen . Hiç bir zaman 10 kişiyi geçemeyen eylemlerle mecliste ağlaya sızlaya, başbakana yalvararak çıkartığımız geçici bir yasa ile bukadar oldu .LÜTFEN katılın gerçek bir çözüm bulalım ve özgürlüklerimize kavuşalım kaçak yaşamaktan kurtulalım.46 DA YAZAN JENARDİ NİN DEDİKLERİ AYNEN DOĞRUDUR VE BU ŞEKİLDE MECLİSİN İÇİNDE DAHA FAZLA KALIP GÖRÜŞME YAPABİLİRZ..İmkanları olan lütfen ailesi ile katılsın ,eğer buna katılmazsak ceza evleri önünde birkaç ay sonra oturup sohbet edip dertlerimizi paylaşırız….

 119. 01/12/2010, 22:43

  >MURAT BEY HAKLISINIZ AMA BİRİLERİNİN BUNU YAPMASI LAZIM DAHA ÖNCEKİ ANKARA ZIYARETLERİMİZDE JENARDİ HERKESİ TEK TEK ARADI BURADA YAZDI VE KATILA KATILA 5-10 ARKADAŞ KATILMIŞTI SİZDE ORDAYDINIZ. HERKES GELIYORUZ DEYIP KİMSE GELMEMİŞTİ YİNE AYNI SEYLER OLMASIN.ŞİMDİ BAKIYORUM 5 KIŞİ GELİYORUZ DİYORLAR SONRA HERKESIN MAZERETİ HAZIR BİRDE NEOLDU NEYAPTINIZ DIYE TELEFONLARA SARILIYORLAR. SON ŞANSIMIZ SEVIN

 120. 01/12/2010, 22:48

  >MURAT BEY BİRDE MECLİSE GÖRÜŞMEYE KAÇ KİŞİ GİRECEK İSİMLER BELİRLENIP ONA GÖRE RANDEVU ALINMALI.YOKSA İÇERİ GİREMEYİZ.SEVİN

 121. 01/12/2010, 22:50

  >lütfen gazeteye ilan verelim parasını nasıl toplıyacaksak lider bunubildirsin saygılar GÜVENLİ 06

 122. 01/12/2010, 22:50

  >Değerli arkadaşlar; iyi geceler. Gündüz çalıştığım için, aranızda olamıyorum. Ancak; bu boş durduğum anlamına gelmez. Gün boyu; Zonguldaklı, Uğur26, Cüneyt Hocam(pirimiz) ve bazı Sayın Milletvekillerimizle temas halindeyim. Ankara’dan; Yurdanur arkadaşımın katkılarıyla, yarın; Mersin Metropol Radyoda, saat; 16-16,30 arasında, sorunlarımızı anlatmak bakımından canlı yayında olacağım. Bugün; Sayın İsa Gök Milletvekilimizi aradım ama ulaşamadım. Sayın; Vahap Seçer ve Sayın; Tuğrul Yemişçi Milletvekillerimizle görüşebildim. Genel hatlarıyla; yanımızda olacaklarını ifade ettiler. Tüm emeği geçenlere ve tüm katılımcılara saygılarımla. İnşaallah; 08.Aralık.2010 tarihinde Ankara’da hep birlikte olup, haklı davamızda; hayırlı sonuçlar elde edeceğimiz umudundayım. Allah; yardımcımız olsun. Barışçı-Mersin

 123. 01/12/2010, 23:00

  >Hep aynı hikaye.gün yaklaştıkça kivirmalar başladı.bunu üzülerek söylüyorum ki; gene 20 kisiyi geçemeyeceğiz.bazıları akillarinca gaz vererek is gordurmeye çalışıyor.ama sunu bilsinlerki gelmedikleri için vahlanacaklar.hadi birdaha düzenleyin geleceğiz diyecekler.ama artık umutlar kırılmış olacak.jenardinin başına gelende buydu.Bir anda herkesin aranması çıktı birden herkes yurtdışında oluverdi.taahhüt lerin daha vakti gelmedi 2010 daki dosyaların da sonuçlanmış ve Gbt ye düşmüş olma ihtimali yok.bir ihtimal taahhüt vermemiş olanlar vardır onlarda muhtemelen başka kimlik kullaniyorlardir.Yani bizler dürüst oldugumuzu söylerken bile dürüst davranmiyoruz.Söylediklerimi anlamayan yoktur.ama ben gitmesem birsey olmaz nasılsa kalabalıklar,kimi on kimi yirmi kişiyle geliyor"" düşünenler,korkulan oldugunda pişman olacaklar.Ben gelmeyeceğim hemde mazeretsiz.çünkü bu anlar daha oncede yaşandı.bir gurup yürekli insan yola çıktı son noktada yanliz kaldı.ve daha önceki toplantılarda çok daha olumlu bir hava esmişti.buna rağmen onbes iyi adam i geçemedik.Moral bozmak için söylemiyorum bu anlattıklarım tecrubeyle sabit.İmza tecrübe

 124. 01/12/2010, 23:18

  >Değerli; 125 arkadaşım. Mesele olan şu. Hiç kimse gelmeyecekse bile; ben karar verdim, 08.ARALIK.2010 tarihinde SAAT; 10'DA ABDİ İPEKÇİ PARKINDA OLACAĞIM DEMEK ÖNEMLİ. Ben şahsen; buna karar verdim. Allah'ın izniyle, kaza; bela, hastalık ve önemli bir mazaretim olmadığı sürece orada olacağım. Umuyor ve diliyorumki; böyle düşünen arkadaşlarım çokçadır. Halbuki; bir kaç gün evvel ben 150 kişi olursa bende geleceğim diyordum ama, şimdi diyorumki, o gün; ben yalnız olsamda, İnşaallah; söz verdiğim için orada olacağım. Tüm katılımcılara saygılarımla. Barışçı-Mersin

 125. 01/12/2010, 23:21

  >bende orada olacağım karımla ve 3 arkadaşımla..çekdaş

 126. 01/12/2010, 23:21

  >Arkadaşlar Şunu önemle bilmenizi istiyorum. Yapmayı planladığımız DEMOKTRATİK HAKLARIMIZI KULLANMA MÜCADELESİ sadece Sivrihisar'dan başlayarak Ankara Abdi İPEKÇİ Parkında sizlerle kucaklaşmak ve sonra da Meclise birkaç kişinin giderek GAZIMIZI BOŞALTMAK EYLEMİ değildir.Sevgili Yoldaşım ZONGULDAKLI ile biraz evvel yaptığım görüşmede (BU İSTANBUL TOPLANTISINDA DA GÜNDEME GELDİ)BU SADECE YÜRÜMEK VE MECLİS GÖRÜŞMESİ EYLEMİ DEĞİLDİR. BU BİR HAK ARAMA MÜCADELESİDİR. HAK VERİLMEZ ALINIR.DOLAYISIYLE SONU NEREYE GİDERSE GİTSİN BİZ MÜCADELEYE DEVAM ETMEYE KARAR VERDİK. FAKAT SİYASET YAPMADAN – POLEMİK YAPMADANBİZLER CÜNEYT BEYİN BASIN BİLDİRİSİNDE DE BELİRTTİĞİ GİBİ DÜNÜN İTİBARLI ESNAFI VE İŞ ADAMI, İŞ KADINLARI İDİK. BELKİ BİZİ O DÖNEMDE BASKI İLE HAPİSLE KORKUTABİLİRLERDİ.AMA ANAYASA YA BİLE AYKIRI BU ÇARPIK YASALAR SAYESİNDE DÜNÜN İTİBARLI İNSANLARI OLARAK CEZAEVİ ORTAMLARINI BİLE GÖRDÜĞÜMÜZ İÇİN (ÜSTELİK YÜKSEK GÜVENLİKLİ) HERKESÇE BİLİNEN KARŞIMIZDAKİ LOBİLERİN ELLERİNDE ARTIK BİZİ KORKUTABİLECEKLERİ BİR ARAÇLARI KALMAMIŞTIR. CANIMIZDAN BAŞKA. ZONGULDAKLI ARKADAŞIM VE BAZI DESTEK VEREN ARKADAŞLARLA BİRLİKTE GEREKİRSE BU MÜCADELEYİ ÖLÜM ORUCUNA KADAR GÖTÜRMEYE KARARLIYIZ.BİZLER YÜKSEK DUVARLARIN ARKASINDA ACİZCE, KİŞİLİKSİZ OLARAK YAŞAYACAĞIMIZA,ANKARA NIN ORTASINDA GURURUMUZLA ÖLMEYE KARARLIYIZ.ARTIK ELİNDE SADECE GURURU, ONURU KALAN ARKADAŞLARIM BİZLER SUÇLU DEĞİL BORÇLUYUZ.BU SEBEPLE HERKES ŞAPKASINI ÖNÜNE KOYSUNİMKANLARI ÖLÇÜSÜNDE DESTEK VERSİN VE AMACA ULAŞTIĞIMIZDA BEN DE BUNUN BİR PARÇASI İDİM DİYEBİLSİN.ÖNCELİKLE HERKESİ TELEFONLA, FAKSLA, E-MAİLLE BASKI KURMAYA VE SONRADA 8 ARALIKDA ANKARA'DA KUCAKLAŞMAYA ÇAĞIRIYORUM.Uğur26(Bunları güzdüz yazmıştım. Yine belirtmek istedim. Anlayana)

 127. 01/12/2010, 23:32

  >8 ARALIKTA İZMİR CİVARINDAN ANKARA2YA GİDECEK OLAN ARKADAŞLAR LÜTFEN İRTİBAT KURALIM, MÜMKÜN OLURSA TOPLU OLARAK GİDELİM.msn ve mail:sertac72@windowslive.com

 128. 01/12/2010, 23:39

  >128 Uğur26 kardeşim; başkaca ne yazacaksınki? herşey açık seçik ortada. Yıllardır çektiğimiz sıkıntıları, ancaki; çekenler olarak bizler biliriz. Emeklerine ve yüreğine sağlık. Saygılarımla. Barışçı-Mersin

 129. 01/12/2010, 23:44

  >Aranmam var dualarım sizinle.. AutBen bu yola basimi koydum gelecegim. İnYurt dışındayim gelemeyeceğim. Autİki elim kanda olsa gene ordayim. İnKüçücük zekasiyla adam kullanmak. AutKocaman yuregiyle 75 km yürümek. İnÖzgürlük için gaz vermek. AutÖzgürlük için Savas vermek. İnTecrübe

 130. 01/12/2010, 23:46

  >Sevgili Büyüğüm Barışçı AğbimSaygı bizden, ellerinden öperim.Allah seni ve senin gibi gönül dostlarını yanımızdan eksik etmesin.Uğur 26

 131. 01/12/2010, 23:46

  >8 ARALIKTA İZMİR CİVARINDAN ANKARA'YA GİDECEK OLAN ARKADAŞLAR LÜTFEN İRTİBAT KURALIM, MÜMKÜN OLURSA TOPLU OLARAK GİDELİM.msn ve mail:sertac72@windowslive.com

 132. 01/12/2010, 23:48

  >8 ARALIKTA İZMİR CİVARINDAN ANKARA2YA GİDECEK OLAN ARKADAŞLAR LÜTFEN İRTİBAT KURALIM, MÜMKÜN OLURSA TOPLU OLARAK GİDELİM.msn ve mail:sertac72@windowslive.com

 133. 01/12/2010, 23:58

  >Yakalanmam var, gelemiyorum ama Gazi üniversitesinde okuyan kızım var, az önce "Baba senin yerine ben. enaz 5-6 arkadaşımla oradayım, sen merak etme " dedi.

 134. 02/12/2010, 00:03

  >uğur26 msn e bakarmısın?basketçi

 135. 02/12/2010, 00:04

  >barışçı, herşey yolundamı?hanım mersinde ,yarın mahkemesi var.inşallah ankarada kucaklaşacağız.basketçi

 136. 02/12/2010, 00:09

  >Değerli Basketçi; her şey yolunda deyipte avunalım. Yengeme(bacımıza) bir yardımım olacaksa başım üstüne. Daha evvelde belirtmiştim. Saygılarımla. Barışçı-Mersin

 137. 02/12/2010, 00:15

  >Sevgili "tecrübe"Eh biz de "tecrübeli" sayılırız…Lütfen yapmayın!…"Ben gelmeyeceğim hemde mazeretsiz.çünkü bu anlar daha oncede yaşandı…" Bu cümle size uygun düşmedi…Ancak 131 de yazdıkların tam bir "nokta vuruşlardı"…Ankara'da siz olmalısınız, olacaksınız…Bir söz de "Uğur26" ve onun yol arkadaşlarına…Sizler birer KAHRAMANSINIZ!Başta kendinizin, dik başlı bir kahramanı…Ailenizin, sevenlerinizin ve sevdiklerinizin…Sonra; yıkılmışların, harcanmışların, ufalanmışların yani bizlerin hepimizin KAHRAMANISINIZ…Ve aslında HEPİMİZ BİRER KAHRAMANIZ…Fakat SİZ ÇOK CESURSUNUZ…Allah yardımcımız olsun…DİLEĞİM: ZAFER NASİB OLURSA BÜTÜN KAHRAMANLAR BİR BİRLİKTELİK AĞI KURSUN… DOSTÇA, KARDEŞCE… İNŞALLAH

 138. 02/12/2010, 00:21

  >120de de yazdım yine yazıyorum Ankara'da her eylemde vardık ailece, Bu konuşmaları çok yaptık daha önce hiç inandırıcı gelmiyor bir kere 50 kişiyi bile bir arada toplayamadık. Basın eylem var diye bir keresinde geldi fiyaskoyla bitti yine umarım öyle olmaz.Daha önceleri DÜŞÜNÜLDÜĞÜ GİBİ bu katılım olsa idi belki bu günleri yaşamayacaktık ve geçen Aralıkta bunlar çözülmüş olacaktı.KUSURA BAKMAYIN YAZANLARIN HEPSİ TİCARETLE UGRAŞMIŞ YANINDA ELEMAN ÇALIŞTIRMIŞ İNSANLARIZ . HIRSIZ HAYDUT DEĞİLİZ HAKIMIZ ARAYIP ÖZGÜRLÜĞÜMÜZÜ İSTİYORUZ . FALİYET GÖSTERİP 1 VEYA 2 GÜNÜNÜNÜZÜ AYIRIN SON ŞANSIMIZ…..

 139. 02/12/2010, 00:26

  >sertaç kardeşim mail kapalı ben aydından size katılabilirim yani benim adıma bir arkadaş katılacak aydından geçecekseniz arkadaşımıda sizinle gönderirim yalnız benim durumum iyi değil nasıl göndereceğimide düşünüyorum Aydın

 140. 02/12/2010, 00:27

  >EVET HER KES HEPİMİZ GİBİ SESİNİ SESİMİZİ DUYURMAK İSTİYOR BU YOLDA HER KES UMUTLA DOLU BU SİTEYE KATILIPTA YAZAN ARKADAŞLAR ZATEN VAR OLMA MÜCADELESİNİN SEVDALISI OLDUĞUNU SANIYORUM.BU AÇIDAN DERİM Kİ HER KES KENDİ ETRAFINA BAKSIN BİR KİŞİ DAHA GÖTÜRMEYE ÇALIŞSIN GERÇEKTEN GELEMEYİP PARA DESTEĞİ VEREN ARKADAŞLARADA BİR HESAP NOSU VERİLSİN BENCE O DA LAZIM ŞU ANDA BİR SAVAŞIN İÇİNDE KURTULUŞ MÜCADELESİ VERİYORUZ HER AÇIDAN HER ŞEY ÇOK ÖNEMLİ AMA BİZE EN ÇOK LAZIM OLAN MORAL MORAL SAKİN DÜŞÜNÜŞ SABIRLI DAVRANIŞ FAKSLARA,TELEFONLARA,SMS,MAEL LERE DEVAM TATLI TATLI DERDİMİZİ ANLATALIM TATLI DİL YILANI DELİĞİNDEN ÇIKARIR DERLER HER KES SORUNUN NE OLDUĞUNU BİLİYOR GEÇEN GÜN KONUŞTUĞUM BİR VEKİL EVET ALACAKLININ HAKKI KADAR BORCLUNUN DA HAKLINI KORUMAMIZ LAZIM DİYE BENİM RİCALARIMA CEVAP VERDİ ŞİMDİ HEPİMİZİN SİNİRİ BOZUK SAKİN OLALIM SEN YAPTIN BEN YAPTIM YAZILARINI BIRAKIP HER KES YAPIYORMUŞ GİBİ HER KESİ GÖREVE YÖNLENDİRELİM,BU GÜZEL ÇALIŞMA BU GÜZEL EMEK PAZAR GÜNÜ ALINAN KARARLAR BU İŞİN BAŞLAMASI HEPSİ SAYGIYLA ANILACAK DAVRANIŞLAR BU ÇALIŞMALARI YAPAN MÜCADELE EDEN ARKADAŞLARIMA ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ALLAH"CC" HEPİMİZİN YANINDA OLSUN SAYGILARIMLA.ihtiyar

 141. 02/12/2010, 00:29

  >139 MURAT YALÇIN BEY…………. YAZDIKLARINIZ ÇOK HOŞ HEPİMİZİN DUYGULARINA TERCÜMAN OLDUNUZ DİLİNİZE VE YÜREĞİNİZE SAĞLIK ARKADAŞLAR MEL GİBSININ CESUR YÜREK FİLMİ VARYA İŞTE ARKADAŞLAR ÖYLE CESUR YÜREK ÇIKTI HAYIR ABARTMIYORUM GÜLMEYİN ARKADAŞLAR BİZLERDE BU ARKADAŞLARIN ARKASINDA DURAK BARİ YÜREKLİCE BU KADARINI BORÇLUYUZ ONLARA LÜTFEN BU BİR ONUR MESELESİ LÜTFEN………. u.k_76@hotmail.com

 142. 02/12/2010, 00:31

  >ÇOK SAYGIDEĞER KARDEŞLERİM,SİTEYİ DEMİNDEN BERİ İZLİYORUM.BAKIN İŞİN EN ÖNEMLİ KISMI KIVILCIMI VERMEKTİ.İSİMLERİNİ HEPİNİZ BİLİYORSUNUZ ARKADAŞLAR FEDAKARCA VE ÖZVERİ İLE İSTANBUL'A GELDİLER GEREKENİ YAPTILAR,ZONGULDAKLI DİNLENMEDEN ANKARAYA GİTTİ GEREKLİ TEMASLARI YAPTI,ÇOK OLUMLU HABERLERLE GELDİ.SİTEDE VE DİĞER SİTELERDEN KATILIMLARLA SAYISAL ÇOĞUNLUĞUN TOPLANACAĞI HAVASI HAKİM OLDU.ARKDAŞLAR EĞER BU DAVAYA İNANAN YOKSA BUNU SİLAH ZORUYLA YAPTIRACAK HALİMİZ YOK.BU İŞİN ŞAKASI YOK.EĞER BU OLAYIN CİDDİYETİNİ,İLERDE DOĞURACAĞI OLUMSUZLUKLARI KAVRAMIYAN VARSA BIRAKIN ONU KENDİ HALİNE.YAPACAK BİRŞEY YOK.HERKAFADAN BİR SES ÇIKMASIN.OLUMSUZ HİÇ BİR ŞEY YOK.HERKES İŞİNE BAKSIN.BEN BİR KAÇ SAAT ÖNCE DEDİMKİ"HERKES CÜNEYT BEY'İN BASIN AÇIKLAMASINI ATTIMI?ATANLAR KISACA BİLGİ VERSİN".GİZEM HANIMDAN,MÜHENDİS BEYDEN BİR KAÇ KİŞİDEN MESAJ GELDİ.DİĞERLERİ.LÜTFEN ,ŞAPKANIZI ÖNÜNÜZE KOYUN.2 GÜN SONRA BU İNSANLAR OMUZLARINA BÜYÜK BİR YÜK VE SORUMLULUK ALARAK YOLA ÇIKACAKLAR.HİÇMİ SAYGININZ YOK.?BU NE BARIŞÇI'NIN,NE ZONGULDAKLI'NIN,NE EKİM2510'NUN,NEDE UĞUR26NIN KİŞİSEL MESELESİ.DİKKAT ETTİNİNZMİ HİÇ BİRİNİN SESİ ÇIKMIYOR.EMİNİMKİ NE OLUYORUZ DİYE GERİDEN İZLİYORLAR.HADİ ARKADAŞLAR SİLKİNİN.GAZ VERMEK BİZ SPOR YAPARKEN VARDI.BU OLAYDA KİMSENİN GAZA İHTİYACI YOK.BANA KOMİK GELİYOR.BİZ BU İŞİ GAZLA YAPACAKSAK VAY HALİMİZE.SEVGİLİ UĞUR MÜSAİTSEN MAİL ADRESİNİ VE "BENDE VARIMI"TEKRAR DEVREYE SOKALIM BAKALIM NEREYE GELMİŞİZ.HEPİNİZİ KENETLENMEYE VE BU YÜKÜ TEK TEK SIRTLAMAYA DAVET EDİYORUM,HEPİNİZİ SEVGİYLE KUCAKLIYORUM.BASKETÇİ

 143. 02/12/2010, 00:34

  >144 BASKETÇİ BEN MERSİNDEN UTKU BEN VARIM SONUNA KADAR VARIM GEREKİRSE AÇLIK EYLEMİNE VARIM ÖYLE BÖYLE DEĞİL SONUNA KADAR YININIZDAYIZ u.k_76@hotmail.com —— BEN VARIM—–

 144. 02/12/2010, 00:35

  >Değerli arkadaşlar; kendimce, gecenin son bir kaç cümlesini yazdıktan sonra, bu gecelik ve şimdilik aranızdan ayrılacağım ve elbette yarın gece sitemizde, 08.ARALIK.2010 tarihinde; ANKARA'da ABDİ İPEKÇİ PARKINDA SAAT;10 DA BULUŞMAK dileğiyle diyerek. Evet değerli arkadaşlar evet; olmayan imkanlarımızı zorlayarak, bilgimizi; tecrübemizi, cesaretimizi, çalışmalarımızı ve birlikteliğimizi ortaya koyarak, Allah'ın izniyle mutlak ve mutlak, başarıya ulaşacağımızı ve hüzünlüde olsa; mutluluklar yaşayacağımızı umut ediyor ve inanıyorum. Tüm emeği geçenlere ve tüm katılımcılara saygılarımla. Allah; hepimizin yardımcısı olsun. Barışçı-Mersin

 145. 02/12/2010, 00:36

  >Bir önceki konuda Çağatay diye birisinin at gözlüğü ile baktığı anlaşılan bir yorumu var, lütfen cevap verin arkadaşlar. Ankaraya beni temsilen 2 arkadaşım geleceklerini söylediler. Herşeyin hayırlısı olsun.

 146. 02/12/2010, 00:36

  >birde lütfen arkadaşlar durmadan eski yaşadığınız olayları anlatmayın lütfen biz geçmişe değil ileriye dönük olmalıyız ozamanki durumla şimdiki durum aynı değil şu anda taahhütle çıkmış okadar insan varki onların tekrar cezaevine dönmek isteyeceğini hiç sanmıyorum siz yani biz oraya toplanmaya başladığımızda basın aracığıyla duyan bize destek vermeye gelecektir ben hiç cezaevine girmediğim için cezaevi koşullarını bilmiyorum Allahım kimseyi düşürmesin fakat orayı görüpte birdaha oraya gitmektense bize destek olacaklardır diye düşünüyorum tekrar söylüyorum ben gelemiyeceğim malum sebebten fakat yerime arkadaş göndereceğim yardımcı olursanız sevinirim iizmir tarafından gelecek arkadaşlarla gelebilirse bende inanın çok mutlu olacağım bende sizinle tek yüreğim keşke ankaradada yanınızda olabilsem sevgili kardeşlerim iyi geceler Aydın

 147. 02/12/2010, 00:37

  >BENİMDE EŞİMİN ARANMASI VAR AMA BEN KADIN HALİMLE TEK BAŞIMA SONUNA KADAR GELECEĞİM.AYŞE İST.ARANMASI OLAN ARKADAŞLAR EŞLERİNİZİ YOLLAYIN LÜTFEN KADINLAR DAYANIŞMASI YAPARIZ.AYRICA BUGÜN BURHAN KAYATÜRK Ü ARADIM 8 ARALIKTA ANKARAYA GELECEĞİZ SİZİNLE GÖRÜŞMEK İSTİYORUZ DEDİM TAMAM GELİN DEDİ.AYŞE

 148. 02/12/2010, 00:39

  >İSTANBULDAN KAÇ KİŞİYİZ?SAYIMIZBELLİ OLDUMU?AYŞE

 149. 02/12/2010, 00:40

  >HASAN BARIŞÇI ABİ……………….. EMEKLERİN İÇİN SANADA MİNNETTARIZ BİZİM İÇİN GECELERİ BURDA GÜNDÜZLERİ VEKİLLERİ ARAYARAK SÜREKLİ ARAŞTIRARAK HER ŞEYİNİ VERDİN BİZLERE SAGOL VAROL YARIN SENİ DİNLEYECEĞİZ ABİ. u.k_76@hot.com

 150. 02/12/2010, 00:41

  >kaderdaslar pravakosyoncular var devam dayanismamiz heryerde duyuluyo meyve veren ağac taslanir kimse kardesligi ve bu davaya can koyan bas koyan bizleri yildiramaz ben canli yayina cikicak ve bizi en iyi sekilde temsil edicek ve SIKINTILarimizi en iyi anlaracak bi abime ulastim kisa zamanda bi haber kanalina cikartalim. (UĞUR55)

 151. 02/12/2010, 00:43

  >————–A R K A D A Ş L A R —————— ARKADAŞLAR Benimde aranmam var ama korkmuyorum , korkmayacağım devlet gitsin katillerle , sapıklarla uğraşsın bankaların ve tefecilerin icra memurluğunu yapmasın KORKMUYORUM bu saatten sonra korkarsam ŞEREFSİZİM….. u.k_76

 152. 02/12/2010, 00:43

  >AYŞE HANIM SİZE HELAL OLSUN.KOCADA PROBLEM VARSA HANIMI GELİR,HAYAT İYİDE VE KÖTÜDE MÜŞTEREK DEMİYORMUYUZ.KARI KOCADA PROBLEM VARSA ÇOCUKLAR OLUR,ENİŞTE OLUR,KAYINBİRADER OLUR,OLURDA OLUR,SİZ İSTEYİN YETERKİ.AYRICA BAYANLARIN FAZLALIĞI DA OLUMLU BİR HAVA YARATACAKTIR.DEVAM AYŞE HNM.İYİKİ VARSINIZ.BASKETÇİ

 153. 02/12/2010, 00:58

  >147 collog,belki daha önceki uyarılarımızı okumadınız.bizler işimize bakalım.polemiğe girmekten kaçınalım demiştik.bu site herkese açık.yorum yapar gider.arkadaş bir alacaklı,oda haklı.saygı duyacağız.ama genelleme yapıyor.onu bağlar.biz her çeki döneniaynı kefeye koymuyoruz.biz buyuz,enaz her alacaklı kadar şerefliyiz,eğer konu şerefse.basketçi

 154. 02/12/2010, 01:01

  >deli yürek uk_76,nededik?sakin olacağız,bankacı ,tefeci,icra memurluğu,bırak bunları ya,sen en güzelini dedin,açlık grevine kadar varım dedin.daha ne olsun.işimize bakalım.basketçi

 155. 02/12/2010, 01:03

  >sayın arkadaşlar pankart getirelim ve gelemeyecek durumda olanlar yakın akrabalarını yollasın güçlü olmak için kalabalık olmak lazım. saba

 156. 02/12/2010, 01:05

  >ayşeee süpersin .. gerçekten bayanların çokluğuda güzel olacak bu eylem için… arkadaşşlar birbirimizi bu yolda teşvik edelim.. gerçi bunu herkes yappıyor şu an çünkü bilincindeyiz artık son umudumuz bu olduğunun…

 157. 02/12/2010, 01:15

  >herkeze iyi geceler allaha emanet olun aman provakatörlere cevap vermeyin meyve veren agac taslanir. (UĞUR55)

 158. 02/12/2010, 01:21

  >SEVGİLİ ARKADAŞLAR HAKLISIN POLEMİĞE GEREK YOK…HAKLISINIZ AMA ARTIK DURMAK YOK ALLAHIN İZNİYLE AÇLIK GREVİDE DAHİL HER ŞEYİ VARIM VALLAHİDE VARIM BİLLAHİDE VARIM BİZE BİZDEN BAŞKASI YARDIM EDEMEZ DÖNERSEK BAŞARILI OLAMAYIZ… BİRDE KATILMAYACAK ARKADAŞLAR VARSA CEZAEVİNE GİRİNCE BİR GECE DÖRT DUVARA BAKARAK DÜŞÜNSÜN VE HATALARINI ANLASIN……… KEŞKE DEMEMEK İÇEN EL ELE VEREK LÜTFEN İŞ İŞDEN GEÇİYOR ARKADAŞLAR BİZ İÇERDE OLURSAK AİLELERİMİZ NE OLUR YA. SUÇUMUZ YOK Kİ BİZİM DEVLETİ KRİZLERE SOKANLAR YARGILANSIN… BU BİLİNÇLE LÜTFEN KAÇIRMAYIN FIRSATI ARKADAŞLAR KENDİMİZİ DÜŞÜNMEMELİYİZ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN YAPALIM. DEĞİL ÇOCUKLARIM İÇİN SAKARYADAN YÜRÜMEK VALLAHİ , BİLLAHİ ALLAH ŞAHİT MERSİNDEN İSPANYAYA YÜRÜR CEBELİ TARIK DA YÜZEREK KARŞI KITAYA GEÇERİM YA GÜLMEYİN ABARTMIYORUM DOĞRU YILLAR SÜRECEK BİR YÜRÜYÜŞ EN AZINDAN ÖZGÜR OLURUM HER İSTEDİĞİMDE ÇOLUK ÇOCUĞUMU SORARIM. İÇERDE İKEN İNSAN TELEFON BİLE AÇAMAZ ARKADAŞLAR UNUTMAYIN ÇOCUKLARIMIZ İÇİN GAYRET YA O MASUM SABİLERE BUNU BORÇLUYUZ DURMAYAK ZATEN BURDAKİ HERKES DURUMUN FARKINDA YAKINLARIMIZDAKİ MAĞDURLARA DA HABER VERELİM DURMAYALIM u.k_76

 159. 02/12/2010, 02:02

  >arkadaşlar aşağıdaki mail adreslerinin bazıları site yöneticileri tarafından verilmiş olabilir.yeni katılan arkadaşlara kolaylık olsun diye yineliyorum.lütfen zaman dar vakit geçirmeden cüneyt bey'in basın bildirisini yollayın.kopyala yapıştır yaparak yollayablirisiniz.ancak içinde başbakınımızın,milletvekillerimizinde adresleri olduğu için başlıkda değişiklik yapmakta fayda var.güneri civaoğlunun mailbox'ı dolu olduğu için geri döndü.bilginize.basketçifcekirge@hurriyet.com.tr,aguclu@milliyet.com.tr,dsazak@milliyet.com.tr,aarman@hurriyet.com.tr,meb@meb.gov.tr,bimer@basbakanlik.gov.tr,nimet.cubukcu@tbmm.gov.tr,nimetcubukcu@akparti.org.tr,anahaber@kanald.com.tr,starhaber@startv.com.tr,haber@aksam.com.tr,rauftinc@hurriyet.com.tr,ftamer@posta.com.tr,ybayer@hurriyet.com.tr,yozdil@hurriyet.com.tr,nimet.cubukcu@meb.gov.tr,rmengi@gazetevatan.com,mektup@hurriyet.com.tr,interneteditor@hurriyet.com.tr,editor@stargazete.com,hacer@internethaber.com,okurhatti@zaman.com.tr,ismet.berkan@radikal.com.tr,takvim@takvim.com.tr,editor@sabah.com.tr,webmaster@gunes.com,aduruoglu@gazetevatan.com,editor@haberturk.com,iletisim@haberturk.com,info@skyturkonline.com,abuvice@mynet.com,akit@akit.com.tr,bilgi@haber7.com,bilgi@sozcu.com.tr,bizeyazin@kanald.com.tr,danisman@gunes.com,editor@hurriyetim.com.tr,gokhanyur_12@hotmail.com,gunericivaoglu@milliyet.com.tr,halkgazetesi@chp.org.tr,haber@brt.com.tr,haber@ntv.com.tr,haber@stv.com.tr,haber@tgrt.com.tr,haber10@gmail.com,habersaati@kanal7.com,haftasonu@yirmidort.tv,hakan.celik@posta.com.tr,info@birgun.net,info@brt.com.tr,info@cnnturk.com.tr,info@showtv.net,info@stratejikboyut.com,info@yirmidort.tv,irtibat@memuruz.net,kamudanhaber@gmail.com,mabirand@e-kolay.net,memurlar@gmail.com,mendekli@showtvnet.com,okur@ecetemelkuran.com,okuriletisim@radikal.com.tr,editor@habervizyon.net,r@haber1.com,haber@tv5.com.tr,izleyicitemsilcisi@flashtv.com.tr,izleyicitemsilcisi@cine5.com.tr,ulusal@ulusalkanal.com.tr,info@fox.com.tr,iletisim@atv.com.tr,iletisim@radikal.com.tr,info@tg.com.tr,tes@turkegitimsen.org.tr,tec-sen@hotmail.com,ogretmenatama@hotmail.com,maksutbalmuk@gmail.com,nfo@habermeb.net,editor@abbasguclu.com.tr,aguclu@abbasguclu.com.tr,halklailiskiler@chp.org.tr,bilgi@mhp.org.tr,cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr,egtkom@tbmm.gov.tr,muharrem.ince@tbmm.gov.tr,secimisleri@akparti.org.tr,huseyincelik@akparti.org.tr,nukhethotar@akparti.org.tr,huseyintanriverdi@akparti.org.tr,bulentgedikli@akparti.org.tr,salihkapusuz@akparti.org.tr,aedipugur@akparti.org.tr,rehadenemec@akparti.org.tr,inaimsahin@akparti.org.tr,suatkilic@akparti.org.tr,bekirbozdag@akparti.org.tr,fatihsahin@akgenclik.org.tr,mehmetdanis@akparti.org.tr,zarmaganuslu@akparti.org.tr,bulentarinc@akparti.org.tr,yates@chp.org.tr,cselvi@chp.org.tr,btamayligil@chp.org.tr,osav@chp.org.tr,ahacaloglu@chp.org.tr,mdeger@chp.org.tr,nserter@chp.org.tr,sozbek@chp.org.tr,sabahattincakmakoglu@mhp.org.tr,farukbal@mhp.org.tr,cihanpacaci@mhp.org.tr,metincobanoglu@mhp.org.tr,ytugrulturkes@mhp.org.tr,tuncatoskay@mhp.org.tr,ismetbuyukataman@mhp.org.tr,haber@saadet.org.tr

 160. 02/12/2010, 02:04

  >SİVRİHİSAR -ANKARA YÜRÜYÜŞÜNE 2 GÜN,ANKARA BULUŞMASINA 6 GÜN.HERKESE İYİ GECELER,ÖZGÜR YARINLAR.BASKETÇİ

 161. 02/12/2010, 02:41

  >Son yapılan analizlere göre yaklaşık 1000-1200 kişinin ankarada olacağı beklentisi var.Ankara ile yapılan görüşmelerde gerek iktidar partisi gerekse muhalefet partileri ile yapılan görüşmelerde sorunumu bildiklerini ,haklı olduğumuzu ancak bunun tarafımızdan etkin bir şekilde dile getirilmediği taktirde hiç bir işe yaramayacağını belirtiyorlar…Yani bizlere siz sahip çıkmazsanız bizdende bişey beklemeyin diyorlar….O nedenle son 3-5 gün lütfen ANKARA ,ya gelmek için bütün imkanlarımızı kullanalım…

 162. 02/12/2010, 02:49

  >Israrla şu önümüzdeki 3-5 gün konuyu dağıtmayın dediğimiz halde , dağıtanlar var.Kardeşim kastenmi yapıyorsunuz…??? Bütün mağduriyetleri aynı anda bitirecek bir eylem hazırladık,Bir çok arkadaş geliyor.Gelemiyenler yerine başkalarını gönderiyor.Hiç imkanmı olamıyanlar son kontürleriyle verilen telleri arıyor.İmkanı olanlar arabamda boş yer var gelmek isteyen gelsin diyor. Yani bir SEFERBERLİK İLAN EDİLMİŞ DURUMDA…Daha hala ne diye zaman aşımı vs vs vs soruları gündeme getiriyorsunuz.Avukatlık bürosumu burası….Gelemeyen arkadaşlar bir – kaç kişiyi finmanse edeyim derken konuyu neden saptırıyorsunuz..Bu son olsun.3-5 gün özel şeyler sormayınnnnnnnnnnnn …Daha sonra çoooook soracak zamanınız olacakkkkk.Nasıl gelirim , nasıl birlikte oluruz , nasıl tel ederim , mail atarım , bu yükün nasıl altından kalkarım diye sakın haaa sormayın…BENCİLLİK ETMEYİN….

 163. 02/12/2010, 02:56

  >TAMAM ANLADIK YAKALANMA VAR , TAMAM ANLADIK YURT DIŞINDASINIZ , TAMAM MADDİ İMKANSIZLAR VAR …NAPALIM YANİ ….. HİÇ DEĞİLSE BİR TELEFON EDİN …MAĞDURİYETİNİZİ BELİRTİN ARKADAŞLAR.ÇÜNKÜ BUNLAR SİZE ÖZEL ŞEYLER DEĞİL,BUN LAR ŞU ANDA HERKESİN BAŞINDA…..ARTIK ŞARKI SÖYLEYİN…………

 164. 02/12/2010, 03:08

  >evet yolun sonu ha gayret bundan birşey kaybedilmez kazanılır arayalım aratalım cüneyt hocanın basın bildirisini mail baxsımızdaki ve listedeki herkeze gönderelim duyan duymayan kalmasın haber yorumlarıda bile bu eylemi duyuralım okey masasında bile oyun odalarında bile face koyalım sayfamızda paylaşalım son vuruş ve gol olması dileğiyle Allah kolaylık versin Yaman

 165. 02/12/2010, 03:15

  >AKP MKYK ÜYELERİNİ ARAMAYI İHMAL ETMİYORUZ.Abdülkadir Aksu: Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(505)4660000Nüket Hotar: Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı. 0(532)4319323Hüseyin Tanrıverdi: Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(532)6138765Bülent Gedikli: Ekonomik İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(533)3203549Ahmet Edip Uğurlu: Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(532)2148806Reha Denemeç: ARGE`den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(533)5901150 İdris Naim Şahin: Genel Sekreter.(0532)2757697Ekrem Erdem: Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(532)3123620Kürşad Tüzmen: Dış ilişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(505)7770614

 166. 02/12/2010, 03:23

  >MAİL BAXLARI DOLMUŞ YUKARDAKİ ADRESLERİN HEPSİ BELKİ BİR İKİ TANESİ GİTMİŞTİR DEMEKKİ BU GECE MESAİ BİTTİ DURMAYALIM SABAH CÜNEYT HOCANIN YAZDIĞI TELEFONLARA MESAJ ATALIM ARAYALIM KISA VE ÖZ DERDİMİZİ ANLATALIM KOLAY GELSİN HEPİMİZE VE EYLEME DESTEK OLAN ARKADAŞLARA

 167. 02/12/2010, 03:35

  >hgemici@htgazete.com.tr yanılmıyorsan hasan gemici bizim maduriyetimizi anlatan bir yazı yazmıştı ben ona basın bildirisini attım diliyen atabilir

 168. 02/12/2010, 03:42

  >ARKADAŞLAR C.H.P. NİN ÇEKE HAPİS CEZASINI (A.P.C.) KALDIRILMASI İÇİN VERDİĞİ KANUN TEKLİFİNİN MECLİSTEN GEÇMESİ SADECE VE SADECE A.K.P. NİN ONAY VERMESİ İLE OLACAKTIR!!!!BU SAATTEN SONRA A.K.P.Lİ VEKİLLER BİZİM TELEFONLARIMIZDAN İŞ YAPAMAZ HALE GELMELİKİ,ZONGULDAKLI ARKADAŞIMIZIN YÜRÜYÜŞÜ VE ANKARA BULUŞMAMIZ BU İLLET KANUNA SON NOKTAYI KOYSUN!!! ARANMAM VAR GELEMİYORUM VEYA MADDİ GÜCÜM YOK İNANINKİ BU SAATTEN SONRA MAZERET DEĞİL.BAKIN KAÇ ARKADAŞIMIZ GİDECEK DURUMU OLMAYAN ARKADAŞLARIMIZA YARDIMCI OLURUM DİYOR.HEPİMİZ HEM TELEFON AÇACAĞIZ,HEM FAX ÇEKECEĞİZ HEMDE ANKARAYA Gİ-DE-CE-ĞİZ.SON NOKTASAYGILARIMLACAN MERTAKP MKYK ÜYELERİNİ ARAMAYI İHMAL ETMİYORUZ.Abdülkadir Aksu: Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(505)4660000Nüket Hotar: Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı. 0(532)4319323Hüseyin Tanrıverdi: Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(532)6138765Bülent Gedikli: Ekonomik İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(533)3203549Ahmet Edip Uğurlu: Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(532)2148806Reha Denemeç: ARGE`den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(533)5901150 İdris Naim Şahin: Genel Sekreter.(0532)2757697Ekrem Erdem: Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(532)3123620Kürşad Tüzmen: Dış ilişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(505)7770614

 169. 02/12/2010, 03:45

  >YAZIMDA ARANMAM VAR GELEMİYORUM MAZERET DEĞİL DERKEN BİR YAKININIZI YOLLAMANIZ GEREKLİLİĞİ AÇISINDANDIR.YOKSA HİÇ BİR ARKADAŞIMIZ ARANMASI VARSA TABİKİ GELMESİN.YANLIŞ ANLAŞILMA OLMAMASI AÇISINDAN BELİRTMEK İSTEDİM.SAYGILARIMLACAN MERT

 170. 02/12/2010, 04:05

  >sen yanmazsan ben yanmassam nasil cikar karanliklar aydinliga

 171. 02/12/2010, 04:34

  >BASIN BİLDİRİSİNDE DÜZENLEMEDEĞERLİ BASIN MENSUPLARIÜLKEMİZİN İŞGÜCÜNE EN BÜYÜK İSTİHDAMI SAĞLAYAN,MİLYONLARCA ESNAF, TÜCCAR VE KOBİLERİN TEMSİLCİLERİYİZ..ÜLKEMİZ EKONOMİSİNE MAL VE HİZMET ÜRETEN, VERGİ VE SOSYAL GÜVENLİK PRİMLERİYLE KATKI SAĞLAYAN,VERGİ MÜKELLEFLERİYİZ.ÜLKEMİZDE HÜKÜM SÜREN DENGESİZ EKONOMİK ŞARTLARIN ORTAYA ÇIKARDIĞI KRİZLERİN SONUCUNDA BÜYÜK ZARAR VE KAYIPLARA UĞRAMIŞ HER SEKTÖRDEN MAĞDUR İŞADAMLARIYIZ, İŞVERENLERİZ.. KAYIPLARIMIZ ÇOK BÜYÜK.. BU YÜZDEN ÇEKLERİMİZİ (BORÇLARIMIZI) ÖDEYEMEZ HALE GELDİK.. İŞLERİMİZ BOZULDU, İCRALARDAN DOLAYI İŞYERLERİMİZ KAPANDI..ANCAK BÜTÜN KAYIPLARIMIZIN, YAŞADIĞIMIZ EKONOMİK VE SOSYAL DRAMIN ÜSTÜNE,AİLE HAYATIMIZI ORTADAN KALDIRAN EŞ VE ÇOCUKLARIMIZI PERİŞAN EDEN ÇAĞDIŞI, İNSANLIK DIŞI, HUKUK DIŞI HATTA KANUN DIŞI BİR ZULÜMLE, HAPİS CEZASIYLA KARŞI KARŞIYAYIZ..SONUÇTA TİCARİ BİR ALIŞ-VERİŞ YAPAN BİZLERİN; ÇEKLERİMİZİ (BORCUMUZU) ÖDEYEMEDİĞİMİZ İÇİN, YAŞAMA HAKKINDAN SONRA EN TEMEL VE KUTSAL HAKKIMIZ OLAN ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ KISITLANMAKTA, HAPSE ATILMAKTAYIZ.. AİLELERİMİZ EŞ VE ÇOCUKLARIMIZ PERİŞAN, BİNLERCE KİŞİ CEZAEVİNDE, BİNLERCESİ DE KAÇAK DURUMDA BİNLERCESİ DE HAPİS TEHDİDİYLE KARŞI KARŞIYADIR.. ÇALIŞIP İŞİMİZİ SÜRDÜRECEK, BORCUMUZU ÖDEYECEK ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ YOK.. SIRF BORÇLU DİYE VATANDAŞINA SUÇLU MUAMELESİ YAPAN BİR DEVLET, ASLA BİR HUKUK DEVLETİ DEĞİLDİR.ADALET TERAZİSİNİN BİR KEFESİNDE FİNANSAL HESAPLARIN, DİĞER KEFESİNDE PİYASALARIN MAĞDUR ETTİĞİ İNSANLARIMIZIN ÖZGÜRLÜĞÜNÜN BULUNDUĞU; AMA HİÇ BİR SURETTE ADALET DUYGUSUNUN VE İNSANIMIZIN ONUR VE HAYSİYETİNİN DİKKATE ALINMADIĞI BİR DEVLETTE YAŞIYORUZ.UYGAR DÜNYADA OLMAYAN BİR SUÇ ve CEZANIN HUKUKİ MEŞRUİYETİ 3167 s. yasa 1.1.2009 TARİHİNDEN İTİBAREN ZATEN YOKTUR. NİTEKİM PEK ÇOK MAHKEME "ORTA YERDE SUÇ VE CEZA İÇEREN BİR KANUN YOKTUR" DİYE BERAAT KARARLARI VERİRKEN CEZADA BİRLİK" İLKESİ DE TAMAMEN ORTADAN KALKMIŞTIR… BU HUKUKİ ve KANUNİ KARGAŞA HALA SÜRMEKTEDİR… ÇÜNKÜ BU BİR ZORLAMADIR, BU BİR ZULÜMDÜR… HİÇ BİR YASAL KILIF BU ÇAĞ DIŞI UYGULAMAYI HAKLI ve TUTARLI KILMAYACAKTIR…12 AY SÜREN YASAL BOŞLUKTAN SONRA 5941 SAYILI YASA ÇIKARILMIŞTIR… BU YASADA EVRENSEL HUKUKA, AİHS'NE VE ANAYASAMIZA (M.38) AYKIRIDIZONGULDAKLI-ÇEKZEDE

 172. 02/12/2010, 04:36

  >BASIN BİLDİRİSİNDE DÜZENLEMEAİHS 4 NOLU EK PROTOKOLUNUN; “Hiç Kimse, Yalnızca Akdi İlişkiden Doğan Bir Yükümlülüğü Yerine Getirememiş Olmasından Dolayı Özgürlüğünden Yoksun Bırakılamaz..” İLKESİ, ANAYASAMIZDA DA (MADDE 38) AYNI İFADEYLE; “Hiç Kimse, Yalnızca Sözleşmeden Doğan Bir Yükümlülüğü Yerine Getirememesinden Dolayı Özgürlüğünden Alıkonulamaz..” OLARAK YER ALMIŞ OLMASINA RAĞMEN, ANAYASA MAHKEMESİNE İPTAL BAŞVURUSU İÇİN TAŞINAN 5941 SAYILI ÇEK KANUNU, BİZZAT ANAYASA MAHKEMESİ TARAFINDAN BİR YILI AŞKIN SÜREDİR SÜMEN ALTI EDİLMİŞTİR.KANUNSUZ, HUKUKSUZ, İNSAFSIZ ÇEK YASASININ MAĞDUR ETTİĞİ BİNLERCE AİLEMİZ FERYAT EDERKEN; BU DAVALARIN VE ÇAĞDIŞI HAPSİN SÜRMESİNDEN ÇIKARLARI BULUNAN; BAŞTA BANKALAR, FAKTORİNG KURULUŞLARI, ‘ÇEK KIRARAK’ PARA SATAN TEFECİLER VE MAALESEF BAROLAR BU ADALETSİZ VE TARTIŞMALI YASANIN ORTADAN KALDIRILMASINA ENGEL OLMAK İSTEMEKTEDİRLER.. İCRA, HACİZ VE DİĞER SEBEPLERDEN DOLAYI İŞYERİ KAPANAN VE BU SEPEPLE İŞYERİNE DÜZENLİ GİDEMEYEN BİR İŞ ADAMINA, GIYABINDA YAPILAN TEBLİGATLAR İLE SAVUNMASINA VE SUÇ KASTI BULUNUP BULUNMADIĞINA BAKILMAKSIZIN ADİL BİR YARGILAMA YAPILMADAN KOLAYCA HAPİS CEZASI VERİLMEKTEDİR..KİM Kİ BİZLERİ DOLANDIRICI VE SUÇLU TELAKKİ EDİYOR İSE ŞİDDETLE REDDEDİYORUZ.. TÜRKİYEDE MESLEKİ HATA VE BAŞARISIZLIĞINDAN DOLAYI CEZAEVİNE ATILAN TEK MESLEK GURUBUYUZ.. ARTIK YETER! ÜLKEMİZİ VE BİZLERİ BU AYIP YASASINDAN KURTARIN ŞEREFLİ HAYSİYETLİ TALİHSİZ ESNAF, TÜCCAR, YÖNETİCİ VE KOBİ TEMSİLCİSİ MESLEKTAŞLARIMIZA REVA GÖRÜLEN BU ZULME DERHAL SON VERİN..YASA KOYUCU İVEDİLİKLE BU ADALETSİZLİĞE DUR DEMEZ İSE BİZLER EYLEMLERİMİZİ ÖNCE ÇADIR,ARDINDAN AÇLIK ORUCUNA DEVAM EDEREK SÜRDÜRECEĞİZ. HEPİMİZ NAMUSLU, HAYSİYETLİ BİRER İŞ ADAMIYIZ, BATTIK, BORÇLUYUZ.. FAKAT, ASLA! ADİ BİR SUÇLU DEĞİLİZ!.SÖYLEMİMİZE M.KEMAL ATATÜRK ÜN VURGULADIĞI ŞU SÖZLERLE SON VERİYORUZ:…..ÜRETKENLİĞİNİ KATBEDEN TOPLUMLAR ŞEREFLERİNİ,HAYSİYETLERİNİ ARDINDAN İSTİKLALİNİ KAYBETMEK ZORUNDADIR.SİZLER ÜRETENLERİNİZİ MAHPUS DAMLARINDA ÇÜRÜTMEYE DEVAM EDİN.TARİH SİZİ BİRGÜN YARGILAYACAKTIR……ZONGULDAKLI-ÇEKZEDE

 173. 02/12/2010, 04:42

  >ARKADAŞLAR,LÜTFEN YUKARIDA DÜZENLENMİŞ ŞEKLİYLE İLETİLERİNİZİ YAPINIZZONGULDAKLI-ÇEKZEDE.

 174. 02/12/2010, 04:49

  >muğla bodrum milas yatağan dıdım söke aydın buradan gelecek arkadaşlarla iletişim kuralım kac kişi var muğla aydın dan gelecek arkadaş varmı yardım edeyim izmirle birleşsinler beraber yolculuk yapsınlar birlikte hareket ve ulaşım masrafları düşürürüzbirde bu metni nasıl kopyalayıp gönderiliyor anlamıyorum tarif ederseniz iyi olur selamlaryavuz süleymanol

 175. 02/12/2010, 05:35

  >ARKADAŞLAR,21.YÜZYIL SAVAŞLARI TOPLA,TÜFEKLE DEĞİL BİLEŞİM ENDÜSTRİSİ VE FİKİRLERLE OLACAKTIR.LÜTFEN,BU GÜNDEN SONRA BİZLERDE VURUCU,BİTİRİCİ,ÜRKÜTÜCÜ,BİZE SONUÇ VERİCİ NELER YAPABİLİRİZ KONUMUNA ODAKLANALIM.TİCARİ HAREKETLİLİĞİN İÇİNDE OLAN,ÇARPIK DÜZENİN HAZIRCILARI ESNAF ODALARI,TİCARET ODALARI,SANAYİ ODALARI,MALİMÜŞAVİRLİK BÜROLARI,AVUKATLAR,BANKALAR,FACTORİNGLER,BİR GECEDE YÜZDE BİNLERLE PARA KAZANILMASINI SAĞLAYAN EKONOMİK DÜZENİ VE ZARAR FATURASININ KESİLDİĞİ BİR ANLAMDA GÜNAH KEÇİSİ OLDUĞUMUZ YAPIYI İYİ ANLATMALIYIZ.BİZLER BİRİLERİNİ ÜRKÜTMEZ İSEK ONLAR BİZİM SIRTIMIZDAN İNMEZ.HAYDİ ARKADAŞLAR,HERKES, KENDİ UZMANLIK ALANINA GÖRE YUKARIDAKİ SİSTEMİN PARÇALARINI TEK TEK İRDELEYEN YAZILI METİN HAZIRLASIN.AİDAT ALMAKTAN BAŞKA AMACI OLMAYAN,SIKINTILI ÜYESİNE GEÇMİŞ OLSUN BİLE SÖYLEMEYEN,CEZA EVİNDE ÇÜRÜYEN ÜYESİNE SELAM VERMEYEN BAYKUŞLARA,AKBABALARA İYİ YÜKLENELİM ARKADAŞLAR.MURAT YALÇIN,BARIŞÇI-MERSİN,CAN MERT,VEZİR 38,MY WAY,SAMİ KAL,ZEYNEP,BASKETCİ,İHTİTAR VE BU SİTEYE EMEĞİ GEÇEN TÜM KATILIMCILAR HODRİ MEYDAN. YOLA ÇIKACAĞIM HEPİMİZ İÇİN.ETKİLEYİCİ BİR METİN TAŞI YERİNDEN OYNATIR,UNUTMAYALIM ARKADAŞLAR, ZONGULDAKLI-ÇEKZEDE

 176. 02/12/2010, 07:13

  >Akın var güneşe akın! Güneşi zaptedeceğiz güneşin zaptı yakın! Düşmesin bizimle yola: evinde ağlayanların göz yaşlarını boynunda ağır bir zincir gibi taşıyanlar! Bıraksın peşimizi kendi yüreğinin kabuğunda yaşayanlar! İşte: şu güneşten düşen ateşte milyonlarla kırmızı yürek yanıyor! Sen de çıkar göğsünün kafesinden yüreğini; şu güneşten düşen ateşe fırlat; yüreğini yüreklerimizin yanına at! Akın var güneşe akın! Güneşi zaaptedeceğiz güneşin zaptı yakın! Biz topraktan, ateşten, sudan, demirden doğduk! Güneşi emziriyor çocuklarımıza karımız, toprak kokuyor bakır sakallarımız! Neş'emiz sıcak! kan kadar sıcak, delikanlıların rüyalarında yanan o «an» kadar sıcak! Merdivenlerimizin çengelini yıldızlara asarak, ölülerimizin başlarına basarak yükseliyoruz güneşe doğru! Ölenler döğüşerek öldüler; güneşe gömüldüler. Vaktimiz yok onların matemini tutmaya! Akın var güneşe akın! Güneşi zaaaptedeceğiz güneşin zaptı yakın! Üzümleri kan damlalı kırmızı bağlar tütüyor! Kalın tuğla bacalar kıvranarak ötüyor! Haykırdı en önde giden, emreden! Bu ses! Bu sesin kuvveti, bu kuvvet yaralı aç kurtların gözlerine perde vuran, onları oldukları yerde durduran kuvvet! Emret ki ölelim emret! Güneşi içiyoruz sesinde! Coşuyoruz, coşuyor!.. Yangınlı ufukların dumanlı perdesinde mızrakları göğü yırtan atlılar koşuyor! Akın var güneşe akın! Güneşi zaaaaptedeceğiz güneşin zaptı yakın! Toprak bakır gök bakır. Haykır güneşi içenlerin türküsünü, Hay-kır Haykıralım! ***Sevgili Dostlar,Sabah namazımda mücadelemiz için, gayret eden kardeşlerimiz için, hürriyetimiz için, felahımız için, refahımız için, huzurumuz HEPİMİZ için duamı yaptım… Sonra 90 lı yıllara kadar adını bile anmak istemediğimiz Nazım Hikmet'in bu muhteşem şiiri ile sizleri selamlamak istedi…Yolumuz AÇIK, Geleceğimiz AYDINLIK OLSUN

 177. 02/12/2010, 07:41

  >ZONGULDAKLI KARDEŞ,Şair der ki;"şairim,zifiri karanlıktan gelse şiirin hasıayak seslerinden tanırım…ne zaman (YANIK) bir köy türküsü duysamşairliğimden utanırım…"Sözlerinden, serzenişinden seni tanır gibiyim Zonguldaklı, kendim kadar… Zira aynı isyanı aynı hüznü yaşadık…Kardeş,Bu konuda düşündüğün yazıyı ne yapmak için istiyorsun… Kısa bir açıklama lütfen…

 178. 02/12/2010, 10:07

  >GÜNAYDIN KARDEŞLERİM,ABLALARIM ABİLERİM Bu haklı davamızda bence sesimizi bugünden itibaren internet sitelerinde duyursak olmazmı imkanı olan bu konuda çalışsın bence yapılacak eylemden herkes haberdar olsun sadece bizler burdakiler değil.belkide bu sitemizi bilmeyen ya da takip edemeyen arkadaşlar bile vardır.ALLAH yardımcımız olsun yolun sonu göründü BAŞARACAĞIZ

 179. 02/12/2010, 10:25

  >Sayın meslektaşım, hükümetin getirdiği kamu alacaklarının yapılandırılması konusu içine çek mağdurlarının mevcut durumu ile ilgili olarak ne gibi önerilerde bulunabiliriz.Hemen bildirirsen önerge olarak vereceğim. Biliyorsun kanun teklifi verdim. O ayrı bir konu. uzunca bir zaman alır. kısa vadede hemen görüşülecek konu yapılandırma içine bir şeyler ekletebilmek . Ali Rıza Öztürk TBMM HUKUKÇUSU

 180. 02/12/2010, 10:26

  >BU DAVA İÇİN UZUN SÜREDİR CANSİPERANE MÜCADELE VEREN,ÖNCÜLÜK YAPAN DEĞERLİ KARDEŞLERİMİZ,BİLİYORUZ ÇOK YORGUNSUNUZ,ANCAK BİLGİ VE TECRÜBELERİNİZLE ALLAHIN VERDİĞİ GÜÇ VE CESARETLE VERDİĞİNİZ BU KUTSAL MÜCADELEDEHERKES,HERKES,HERKES,İSTİSNASIZ HERKES…YANINIZDA OLMAYA MECBURDUR.KENDİSİ,AİLESİ,ÇOCUKLARI,SEVDİKLERİ…İÇİN MECBURDUR.TÜM MAĞDURLARIN ŞİMDİ SİZE HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOK İHTİYAÇLARI VAR.BİLGİ KİRLİLİĞİ OLMAMASI İÇİN :8 ARALIKTA YAPACAĞIMIZ EYLEME BEKLENTİLER GERÇEKLEŞİRSE KATILACAKLARIN (İNŞALLAH YÜKSEK OLACAK)TAMAMINA YAKINI SİZLER HARİÇ İLK DEFA ORADA OLACAKLAR.DOĞAL OLARAK PEKÇOK KİMSE NASIL DAVRANACAĞINI,NE YAPACAĞINI, GÖRÜŞMELERDEKİ ORTAK DİLİ BİLEMEYECEKTİR.HER KAFADAN BİR LAF ÇIKMADAN TEK SES,TEK YÜREK OLUNABİLMESİ İÇİN CİDDİ BİR ORGANİZASYON DİSİPLİNİNE,SİZLERİN ÖNCÜLÜĞÜNÜZE VE YÖNLENDİRMENİZE İHTİYAC OLACAKTIR.PANKART TAŞINAKSA NASIL TEMİN EDİLECEĞİ,İÇERİĞİNE NE YAZILACAĞI VB. BİZLERİ AYDINLATABİLİRMİSİNİZ?YARDIMLARINIZ İÇİN HEPİNİZE PEŞİNEN VE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMLESAĞLIK VE BAŞARI DİLİYORUM.MÜHENDİS

 181. 02/12/2010, 10:31

  >HERKESE GÜNAYDIN,180 ADSIZ,HERHALDE SİTEYE YENİ GELDİN,LÜTFEN—-ADSIZ——–YORUM YAPMAYINIZ.—-RUMUZ—–BİLDİRMENİZİ RİCA EDİYORUZ.SAYGILARIMLA.BASKETÇİ

 182. 02/12/2010, 10:33

  >Sayın Selçuk KAPUCİ Beyefendi Kardeşimiz…Biliyorsunuz YARGITAY ile ilgili bir haber yapmış idiniz… Fakat haberiniz (inanıyorum KASD-I MAHSUSANIZ bu değildi) "yerlerde sürünen, köşe bucaklarda inleyen" çok sayıda kaybetmişi, yıkılmışı, ufalanmışı hasılı sistem kurbanı mağdur ve mağlup TALİHSİZ iş sahiplerini CİĞERİNDEN yaralamıştı…Ve sanıyorum ki bu "haberiniz" vesilesiyle size çok tepki geldi… MAZUR GÖRÜNÜZ… MAZUR GÖRÜNÜZ… Filhakika eğer siz bizlerin ACI HİKAYELERİMİZİ BİR BİLEBİLSENİZ, bizlerin KILCAL DAMARLARIMIZA kadar İÇİMİZDE DOLAŞAN KANLARIMIZIN normalinden çok daha sıcak dolaştığını bir bilebilseydiniz… Yaşımızı başımızı almış iken, BİR İŞ KAZASI nedeniyle ÖMRÜMÜZ HEBA OLMUŞ iken, alınteriyle ailemizin ve çalışanlarımızın maişetimizi temin etmeye çalışırken şimdi sistemin EZİLESİ "MUSTAZAFLARI" durumunda oluşumuzu bir görebilseniz o haberin nasıl da İNSAFSIZ BİR AVCIYA, ZALİM BİR CELLADA destek gibi algılandığını siz de düşünür bize hak verirdiniz…İşte size İNLEYEN GÖNÜLLERİN, SIZLAYAN YARALARIN bir nebze olsun KEFARET FIRSATI…Dünün ESNAFI, BAKKALI, TÜCCARI ve İŞVERENİ bugünün MAĞDURLARI 8 Aralık'ta ANKARA'da BULUŞACAĞIZ, FERYAT EDECEĞİZ, İSYAN EDECEĞİZ, ŞİKAYET EDECEĞİZ…Aşağıda Basın Bildirimiz yer almaktadır…Saygılarımlahttp://www.cekmagdurlari.com/2010/12/onurumuz-icin-son-kez-yola-ckyoruz.html#comments

 183. 02/12/2010, 10:35

  >sevgili arkadaşlarlar herkese günaydın ben bu sitenin eski müdavimnerinden ibrahim cüneyt kardeşim iyi bilir arkadaşlar siteyi devamlı takip ediyorum emeği geçen herkese ne kadar teşekkür etsek azdır hepsinden allah bin kere razı olsun arkadaşlar gelemeyenler eşlerini göndersin tamam burda mutabıkız bizlerde hepimiz bir günlüğüne eşlerimizi alsak yanımıza daha iyi olur düşüncesindeyim en azından bayanlara çok önem veriliyor her kesimden insan olacagı için kalbalık bir bayan topluluğu meclise gitse daha iyi olur onları daha iyi dinlerler diye düşünüyorum mesala ben eşimle geleceyim bir yerlerden borç bulacagım allah izin verirse birde nacizhane fikrim basın bildirisinde 01.01.2009 dan itibaren 3167 kanun bazı mahkemeler berat veriyor denmiş üzerine basa basa bazı mahkemeler ceza verdiği bundan dolayı çok arkadaşımızın hapiste olduğunu beyan etsek nasıl onur tabi bu bir fikir ankarada görüşmek üzere herkese iyi mesailer ibrahim eskişehir

 184. 02/12/2010, 10:39

  >SN.ALİ RIZA ÖZTÜRK BEY'İN 181 DEKİ TALEBİNE CEVAP VERİLDİMİ?BASKETÇİ

 185. 02/12/2010, 10:41

  >bende ankara da olacağım.yakalamam var mı bilmiyorum varsada çok önemli değil artık.yakalanırsak da haberlere konu olur sesizimi çok daha fazla duyururuz.allah hepimizin yardımcı olsun.lütfen arkadaşlar hep birlikte olalım gerçekten son şansımız.

 186. 02/12/2010, 10:43

  >ZONGULDAKLI KARDEŞİM,GÜNAYDIN,BASIN BİLDİRİSİNİN DIŞINDA FARKLI KİŞİLERDEN FARKLI YORUMLARDA YAZI ÇIKMASI BİRAZ KARMAŞIK OLMAZMI DİYE DÜŞÜNÜYORUM.SADECE BİR SORAYIM İSTEDİM.ÖNERİLERİNİ BEKLİYORUM.TEK İÇERİKLİ VE SENİN SÖZÜNÜ ETTİĞİN TÜM KURUMLARI İÇEREN TEK BİR YORUM SENCE NASIL OLUR.?BASKETÇİ

 187. 02/12/2010, 10:47

  >ankara programı hakkında bilgi verebilirmisiniz.kartuşcu

 188. 02/12/2010, 10:50

  >ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN ARKADAŞLAR.GÜÇ KUVVET VERSİN.DUALARIMIZ SİZİNLE.8 ARALIKTA ANKARA'DA BULUŞMAK DİLEĞİYLE…ERCAN ERMİŞ

 189. 02/12/2010, 10:50

  >arkadaşlar herkese hayırlı sabahlar tüm emegi geçen arkadaşlara teşekkürler

 190. 02/12/2010, 10:52

  >arkadaşlar sesimizi duyurmak açısından dün bir önerim olmuştu gazetedeki iş ve araba ilanları olan yere küçük bi ilan versek nasıl olur

 191. 02/12/2010, 11:02

  >GÜNAYDIN SEVGİLİ DOSTLAR SİTEDE EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ SEVGİLER BU ARADA SİTEDE CİDDİ ARTIŞ VAR GÜN VE GÜN SESİMİZİ DAHA ÇOK DUYURACAZ SEVGİLİ DOSTLAR… ARDA65

 192. 02/12/2010, 11:11

  >sn.189 kartuşcu,4 ünde sivrihisardan yola çıkan arkadaşlarımızı, 8inde abdi ipekçi parkında saat 10:00 da karşılayacağız.basketçi

 193. 02/12/2010, 11:13

  >arkadaşlar bütün çevremi arıyorum mersinde tarsusda ne kadar esnaf arkadaşım var sa hepsini arayıp ayın 8 inde ankaradaki eylemimize davet ediyorum sizlerde bütün arkadaşlarınızı bu eyleme davet etmenizi istiyorum

 194. 02/12/2010, 11:17

  >ak parti grup başkanvekili suat kılıç tv8 de erkan tan'ın konu msj atsak

 195. 02/12/2010, 11:21

  >75 de yazan arkadaş.verdiğiniz haberi nerede görebiliriz.Birde hani rumuzunuz?fidan 55

 196. 02/12/2010, 11:22

  >arkadaşlar sitemiz hareketlenmiş çok güzel. yakalamam çıkmış olabilir. ama yine ordayım allahın izniyle dediğim gibi en az 10 kişiyle. yakalansamda üzülmem. ha 1 ay erken ha 1 ay sonra fark etmez. sonuna kadar varım.EDİRNELİ

 197. 02/12/2010, 11:23

  >BUA ARADA EDİRNEDEN BAŞKA ARKADAŞLAR VARSA YAZSIN. BERABER GELELİM

 198. 02/12/2010, 11:28

  >arkadaşlar kayseriden arkadaş varmı ankaraya gidecek

 199. 02/12/2010, 11:30

  >Merhabalarcnbc e 10.40 ta canlı yayın ticaret kanunu ile canlı yayın soru cevap 12.00 finanscafede akparti başkan yardımcısı bülent gedikli konuk.Arkadaşlar sorunlarınızı iletmek adına bilginize sunmak istedim.site takiçisi arkadaşlara toplu mail gönderme imkanı olan arkadaşlardan bilgilendirmelerini rica ediyorum.dilek

 200. 02/12/2010, 11:39

  >ARKADAŞLAR ALİ RIZA ÖZTÜRKÜN YAZISINA VERİLEN BİR CEVAP OLDUMU?LAKİN BİZ ERTELEME ÖTELEME TAKSİT İSTEMİYORUZ..BİZ ÖZGÜRLÜĞÜMÜZÜ ŞARTSIZ KOŞULSUZ İSTİYORUZ.ÇEK İLE İLGİLİ BİR CEZA OLMASI İLLA GEREKLİ İSE BU İDARİ PARA CEZASI OLMALIDIR.BUNU UNUTMAYALIM…ZAMAN

 201. 02/12/2010, 11:45

  >196 daki arkadaş HANİ RUMUZZZZZZ? LÜTFEN.SİZ MESAJ ATTINIZMI?EYLEM EYLEM,SORMAYIN YAPIN ONDAN SONRADA BEN ŞUNU YAPTIM DİYE BURAYA YAZIN.BASKETÇİ

 202. 02/12/2010, 11:45

  >ANTALYADAN GİDECEK VARSA ORGANİZE OLABİLİRMİYİZ;NECLA

 203. 02/12/2010, 12:00

  >acil demokrasi permalinkAralık 2, 2010 11:27 amsizede günaydın eylem hanım8 aralık ankara toplantısı için katılmaya çalışacağınızı yazmışsınızbende katılmayı düşünüyorumkarşılıksız çek blog izleyicisi tüm arkadaşlarında bu toplantıya katılmalarının faydalı olacağı açıksayın Ali Rıza Öztürk,sayın Rahmi Ofluoğlu na çektiği mesajda Meclis gündemine gelen borç yapılandırması konusunda çek mağdurlarıyla ilgili nasıl bir değişiklik önergesi verilmesi gerektiğini sormuş ve kendisinin önerilere açık olduğunu söylemiş,bu konuda da kafa yormamız gerekiyor,arkadaşlar önerilerini yazmalılar ve konuyu tartışmalıyız diyorumacil demokrasi

 204. 02/12/2010, 12:00

  >AKP MKYK ÜYELERİNİ ARAMAYI İHMAL ETMİYORUZ.Abdülkadir Aksu: Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(505)4660000Nüket Hotar: Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı. 0(532)4319323Hüseyin Tanrıverdi: Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(532)6138765Bülent Gedikli: Ekonomik İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(533)3203549Ahmet Edip Uğurlu: Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(532)2148806Reha Denemeç: ARGE`den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(533)5901150İdris Naim Şahin: Genel Sekreter.(0532)2757697Ekrem Erdem: Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(532)3123620Kürşad Tüzmen: Dış ilişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(505)7770614 begin_of_the_skype_highlighting 0(505)7770614 alıntı….ekm2510

 205. 02/12/2010, 12:04

  >ARKADAŞLAR CNN TÜRK HABER TOPLANTISINDA GÜNDEMİ OKUYUCU İSTEKLERİ BELİRLİYOR.SONUNUN YAKALADIM.EĞER BASIN BİLDİRİSİNİ YOĞUN ŞEKİLDE ATARSAK KESİN İLK PROGRAMDA GÜNDEME ALACAKLARDIR.BEN BİRAZ ÖNCE YOLLADIM. CNN TÜRK BİZE YAZIN SAYFASINDAN BUNU HALLEDEBİYORSUNUZ .HAYDİ ARKADAŞLAR,MAİLLERE DEVAM.BASKETÇİ

 206. 02/12/2010, 12:06

  >182 MÜHENDİS TEKRAR !BU DAVA İÇİN UZUN SÜREDİR CANSİPERANE MÜCADELE VEREN,ÖNCÜLÜK YAPAN DEĞERLİ KARDEŞLERİMİZ,BİLİYORUZ ÇOK YORGUNSUNUZ,ANCAK BİLGİ VE TECRÜBELERİNİZLE ALLAHIN VERDİĞİ GÜÇ VE CESARETLE VERDİĞİNİZ BU KUTSAL MÜCADELEDEHERKES,HERKES,HERKES,İSTİSNASIZ HERKES…YANINIZDA OLMAYA MECBURDUR.KENDİSİ,AİLESİ,ÇOCUKLARI,SEVDİKLERİ…İÇİN MECBURDUR.TÜM MAĞDURLARIN ŞİMDİ SİZE HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOK İHTİYAÇLARI VAR.BİLGİ KİRLİLİĞİ OLMAMASI İÇİN :8 ARALIKTA YAPACAĞIMIZ EYLEME BEKLENTİLER GERÇEKLEŞİRSE KATILACAKLARIN (İNŞALLAH YÜKSEK OLACAK)TAMAMINA YAKINI SİZLER HARİÇ İLK DEFA ORADA OLACAKLAR.DOĞAL OLARAK PEKÇOK KİMSE NASIL DAVRANACAĞINI,NE YAPACAĞINI, GÖRÜŞMELERDEKİ ORTAK DİLİ BİLEMEYECEKTİR.HER KAFADAN BİR LAF ÇIKMADAN TEK SES,TEK YÜREK OLUNABİLMESİ İÇİN CİDDİ BİR ORGANİZASYON DİSİPLİNİNE,SİZLERİN ÖNCÜLÜĞÜNÜZE VE YÖNLENDİRMENİZE İHTİYAC OLACAKTIR.PANKART TAŞINAKSA NASIL TEMİN EDİLECEĞİ,İÇERİĞİNE NE YAZILACAĞI VB. BİZLERİ AYDINLATABİLİRMİSİNİZ?YARDIMLARINIZ İÇİN HEPİNİZE PEŞİNEN VE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMLESAĞLIK VE BAŞARI DİLİYORUM.MÜHENDİS

 207. 02/12/2010, 12:21

  >Bülent Gedikli: Ekonomik İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(533)3203549cnbc e canlı yayın konuğu12.00 dan sonra finanscafedemail adresine ulaşamadım mail adresi alt yazı olduğunda iletirimSunucu Melda Yücel Yayın Günü twitter http://twitter.com/finans_cafefinanscafe@cnbce.com arkadaşlar programın konusu belli değil,Bülent gedikli canlı yayında sorunlarımızı iletmek için bir fırsat….

 208. 02/12/2010, 12:24

  >SAKIN İHMAL ETMEYİN.İNANIN ÇOK ÖNEMLİ BİR PROGRAM.EMİNİMKİ SES GETİRECEKTİR.GÜNDEME GETİRİLMESİ İSTENEN KONU ÖYLE YABANA ATILACAK BİR KONU DEĞİL.AMA SADECE BEN VE BİR KAÇ KİŞİ BUNU YAPARSA SADECE BİR KİŞİNİN BİR YAKINI İÇİN YAPTIĞI BİR ÇAĞRI OLARAK KALIR.BU KADAR İNSANIN SORUNU OLDUĞUNU NASIL BİLSİNLERKİ.İŞTE ONU BİZ BELİRLEYECEĞİZZ.LÜTFEN YORUM YAPMADAN ŞU ANDA ONLİNE OLAN HERKES HEMEN BASIN BİLDİRİSİNİ İLGİLİ ADRESDEN ATSIN LÜTFEN.SİTEYEDE RUMUZLA BERABER "ATTIM" DESİN.BASKETÇİ.

 209. 02/12/2010, 12:25

  >arkadaşlar ailelerde katılsa çocuklarımızı eşlerimizi de alıp gelsek

 210. 02/12/2010, 12:28

  >10 DAKİ ARKADAŞ HANİ RUMUZ? LÜTFENNNNN.GOOGLA GİRİN BİZE YAZIN BAŞLIĞINA TIKLAYIN.CNN TÜRK BİZE YAZIN SAYFASINDA YÖNERGELERİ İZLEYEREK HER PROGRAMA MAİL ATABİLİYORSUNUZ.

 211. 02/12/2010, 12:29

  >PARDON SİZE SÖYLERKEN BEN RUMUZU UNUTTUM.BAĞIŞLAYIN.BASKETÇİ

 212. 02/12/2010, 12:31

  >sayın basketçiprograma katılım için toplu maille arkadaşları uyarırsanız sevinirim

 213. 02/12/2010, 12:36

  >9 rumuz yok,size nasıl ulaşacağımnecla

 214. 02/12/2010, 12:40

  >10 nolu yorumu yazan benim (dilek)diğer taraftanda sms adresine ulaşmaya çalışıyordum

 215. 02/12/2010, 12:41

  >torba kanun için ocakta aralıksız 10 gün görüşme için partiler anlaşmaya vardılar.

 216. 02/12/2010, 12:47

  >finanscafe@cnbce.com sitede online arkadaş sayısı sanırım çok az dilek

 217. 02/12/2010, 12:52

  >DİLEK HANIM AZ ÖNCE BASIN BİLGİLENDİRMESİNİ VE YORUMLARIMI GÖNDERDİM.MÜHENDİS

 218. 02/12/2010, 12:53

  >Arkadaşlar en azından Ankara'da bulunanlar aileleri ile gelsin

 219. 02/12/2010, 12:59

  >ben basın bildirisini göndermeyi beceremedim

 220. 02/12/2010, 13:13

  >TÜLİN HANIM NEREYE YOLLAYACAKTINIZ YARDIMCI OLAYIM.BASKETÇİ

 221. 02/12/2010, 13:18

  >CNBCE YE MAİL ATTIMSELİMMERT

 222. 02/12/2010, 13:18

  >Cnbce ye gönderecektim, göndermeyi becerdim BASKETÇİ ARKADAŞIM TEŞEKKÜRLER

 223. 02/12/2010, 13:20

  >google'a "BİZE YAZIN CNN TÜRK" yazın,çıkan ilk sonuca tıklayın,cnn türk bize yazın sayfası çıkar,cnn türk izleyici temsilcisine tıklayın ,sayfanın altındaki yönergeleri takip edin.kopyala yapıştır yaparak bildiriyi konu kısmına yapıştırın.basketçi

 224. 02/12/2010, 13:21

  >finans cafe ye bülent gedikli konuktu.sanırım TTK Değişimi ve borçlar kanunun yeniden ele alınması gündemi değiştirdi..dilek

 225. 02/12/2010, 13:29

  >CNBCE VE DİĞER ADRESLERE MAİLLERİ ATTIMZAMAN

 226. 02/12/2010, 13:33

  >Arkadaşlar,cnbc de yeni tic.kanunu ile ilgili iyimaya ve hamzaçebiyi dinledim.Ama bizimle ilgili bir şey söylenmedi(iki mail attım sordum).Benmi kaçırdım?Yeni tic.yasası bizlerin lehine birşey getiriyormu?fidan 55

 227. 02/12/2010, 13:39

  >TÜLİN HANIM ÇOK HAKLISINIZ.ANKARA'DA ÇEK PROBLEMİ OLAN ARKADAŞLARIN SAYISI HERHALDE BURAYA YORUM ATAN ARKADAŞLARLA SINIRLI DEĞİLDİR.İNANIN ÇOK CİDDİ BİR SAYI ARTIŞI OLUR.ZATEN BUNA ULAŞMAYA ÇALIŞIYORUZ.LÜTFEN ANKARA LI ARKADAŞLAR DİĞER ŞEHİRDEN GELENLERDEN -OLABİLDİĞİNCE- DAHA ÇOK SAYIDA GELİN.BASKETÇİ

 228. 02/12/2010, 13:41

  >finanscafe@cnbce.com adresine yolladım.bir sorun yok.bize yazın cnn programınada farklı mail adreslerimden (kızlarımınki dahil) 7 adet daha yolladım.bunu sizlerde yapabilirsiniz.basketçi

 229. 02/12/2010, 13:45

  >tülin hanım,fidan55,selim mert,zaman;arkadaşlar lütfen "bize yazın cnn türk"'e de atın.sitede az kişi var demeyin.akşam üstüde yeni gelenleri yönlendiririz.basketçi

 230. 02/12/2010, 13:47

  >ANKARADA sıkıntılı olan arkadaşların çoğu ya yurt dışında ya başka illerde diye tahmin ediyorum ama sessiz kalmayacaklardır ama ankarada kimle irtibata geçecekler biri öncülük etmesi gerek bunu sık sık deklare ederse çok daha faydalı olur kanatindeyim ankara çok büyük mağdur sayısı olan bir kent siteler ostim vs gibi işlerle uğraşan küçük esnaf arkadaşlar var sesi çıkamayacak halde olanlar vardır herkes bizim gibi iletişim cihazlarını kulanabilme şansı yoktur bir arkadaş irtibatlanırsa çok iyi olur yani organize olmak için ankarada bir arkadaş mail adresi ve bu sayfada ankara öncülüğü yapsın toplanmak için saygılar yaman

 231. 02/12/2010, 13:54

  >arkadaşlar stk ları unutmayalım ben destek için genç siviller ve mazlumdere mail atıyorum mailleri ve telefonlada ulaşalım rumuz:vatanhasreti

 232. 02/12/2010, 14:00

  >yaman bey,ankara'da bir arkadaş vardı.bir araştırayım hemen dönerim.basketçi

 233. 02/12/2010, 14:04

  >uğur26 nın "bende varım" listesine ulaşamıyorum.uğur26 bugün yeni listeyi yayınlayacak,bekleyelim.hallederiz.basketçi

 234. 02/12/2010, 14:08

  >DİKKAT KIRMIZI IŞIK!….Bizler PAHALI çekzedeleriz…günlüğümüz 100 tl..2010 menşeliler günlüğü 20 tl…parası olmayan 2009 ve öncesi 100 tl…2010 ve sonrası 20 tl…karşılığında HAPİSHANELERDE KONAKLAMA ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ VAR…paranız yoksa önemli değil daha sonra ödersiniz hemde muhtarlıktan fakir ilmuhaberi alırsınız ve gurursuzluk ve onursuzluk elbisesini giyersiniz yemek günlük 4 TL…elk parasıda size ait…koğuşa haftalık 50 tl verirsiniz…yoksada arada bir laf yersiniz…TUVALET TEMİZLEME BEDAVA..SONRASI KOĞUŞ TEMİZLİĞİ..YEMEK VE ÇAY SERVİSİ YAPARSINIZ BEDAVA…BULAŞIK YIKAMAKDA BEDAVA…AŞAĞLANMAK BİRİLERİ TARAFINDAN ODA BEDAVA…VOLTA ATMAKTA BEDAVA KIDEM ALDIKTAN SONRA..YATAK BOŞALANA KADAR GECE 24 TEN SONRA YER YATAGINDA YATMAKTA BEDAVA…TERCİH BİZİM ARKADAŞLAR…AĞLAMAKTA BEDAVA AMA SESSİZCE VE KİMSEYE GÖRÜNMEDEN KAYDIYLA…HASTALANMAKTA BEDAVA…DR GÖZUCUYLA TEŞHİS KOYAR VE ANTİBİYOTİKLERİNİZE KAVUŞURSUNUZ….ÖDÜLDE VAR HAFTADA 10 DK TEL GÖRÜŞMESİ…AYDA 4 KEZ ZİYARETÇİ ..GELEBİLİRLERSE…GİYİLMEYİ BEKLEYEN AYAKKABILARI SEYRETMEKTE BEDAVA…KENDİMİZ HEPTEN BEDAVAYIZ ORADA OLDUĞUMUZDAN…ÖZGÜRLÜĞÜMÜZÜN KARŞILIĞI BUNLAR….VARMISINIZ?…BEN YOKUM….YA SİZ?…..O ZAMAN MÜCADELEYE…8 ARALIKTA ANKARAYA……köz ve kül

 235. 02/12/2010, 14:11

  >arkadaşlar mail atıyorum hemen her yere sizlerde UĞUR DÜNDAR a özelikle yazın o mutlaka bizleri dinleyecektir ismail

 236. 02/12/2010, 14:12

  >MEYİL ATACAĞIM AMA BASIN BİLDİRİSİNİN DÜZELTİLMİŞ SON DURUMUNU İYİ ANLAYAMADIM.YARDIMCI OLURMUSUN BASKETCİ KARDEŞİM.BİRDE ŞUANDA ACİL MEYİL ATMAM GEREKEN BİRKAÇ ADRES VERİRSEN MEMNUN OLURUM.CEVAP BEKLİYORUM.EMEKLİ ÖĞRETMEN7İST

 237. 02/12/2010, 14:12

  >arkadaşlar yakalanma olmazmı gelmek istiyorum ama ismail

 238. 02/12/2010, 14:15

  >YEŞİL IŞIK…DİKKAT!…………..BİZ ELELE VERİRSEK..BENLER BİZ OLURSAK..BİZLER KAMUOYUNA HAKLILIĞIMIZI ANLATABİLİRSEK…KAMUOYU BİZE SAHİP ÇIKAR….TOPLUM VİCDANI HUKUKUN VİCDANI DEVREYE GİRER……VE ADLİ PARA CEZASI DENEN ARKASI HAPİSHANE KOĞUSU OLAN ADALETSİZLİK YASASI KALKAR…VE BİZ YEŞİL IŞIKTA GEÇERİZ…köz ve kül

 239. 02/12/2010, 14:17

  >acil demokrasi permalinkAralık 2, 2010 1:46 pmkamu alacaklarının yapılandırılması kanunu içinde çek mağdurları nasıl yer alabiliröncelikle yasanın içerdiği koşulları netleştirmek gerekiyoryasa kamu alacaklarının taksitlendirilmesi şeklinde gündeme geliyor.bilindiği gibi adli para cezasıda bir kamu alacağıdır,bence bu gerçeğin tekrar kamuoyu gündemine gelmesi için bile bu yapılandırma içerisine kanun teklifi olarak adli para cezalarıda sokulmalıdırkanun teklifi sunabileceğini bildiren sayın Ali Rıza Öztürk borca hapis mağdurları için çok önemli bir misyon üslenmektedir.kamu alacağının hapse çevrildiği tek borç adli para cezasıdır bu gerçeğin vurgulanması açısından adli para cezalarınında yapılandırması için TBMM de kanun teklifi verilmesi kamu borcu için hapislikle karşı karşıya kalan bizler için bulunmaz bir teşhir aracı olacaktır ve bu teşhir TBMM düzeyinde olacaktırbence Ankara eylemindede öne çıkarmamız gereken konu kamu borcundan dolayı hapislikle karşı karşıya kaldığımız gerçeğidiradli para cezasının yapılandırılması talebinin yasallaşma şansı yoktur ancak borca hapsin teşhiri için önemli bir fırsattır ve borca hapsin tamamen ortadan kaldırılması için önemli bir klometre taşı oluşturabilirtüm partileri bu noktada zorlama şansını elde edebilirizgündeme denk düşen doğru sloganları geliştirebilirizülke gündeminde yer alma şansımız artacaktır diye düşünüyorumacil demokrasi

 240. 02/12/2010, 14:25

  >arkadaşlar ben aşağıdaki gibi bir metin hazırladım ve tüm medya kuruluşlarına gönderiyorum. Hadi hepimiz kendimize ait birşeyler yazıp heryere yollayalım. SELİMMERTben bir çek mağduruyum.hiçbir demokratik ülkede olmayan bir şekilde sadece borcumu ödeyemediğim için hapis yatmış bir tekstil mühendisiyim. Sizler bu konuyu işlemedikçe bizim yaramızın sesi olmadıça da görünen o ki önümde daha hapishanede geçireceğim çook yıllar var. Gene eş ve çocuklarım ortada kalacak, Gene kızım soranlara babam hapiste diyecek, gene…. Uzatmak istemiyorum. Ama bilin ki bizler zaten borcunu ödeyememenin ezikliğiyle suskun kalan, epey müddet kaçak olarak yaşamış insanlar olarak pek de sesini yükseltemeyen, öne çıkamayan ama BİLİN Kİ ÇOK KALABALIK BİR MAĞDUR GRUBUYUZ, AİLELERİMİZİ DE SAYARSANIZ MİLYONLARIZ. SİZLERİ BİZİM DE SESİMİZ OLMAYA, DERTLERİMİZİ DİNLEMEYE, DİNLETMEYE DAVET EDİYORUM.SAYGILARSELİMMERT

 241. 02/12/2010, 14:30

  >AKP MKYK ÜYELERİNİ ARAMAYI İHMAL ETMİYORUZ.Abdülkadir Aksu: Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(505)4660000Nüket Hotar: Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı. 0(532)4319323Hüseyin Tanrıverdi: Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(532)6138765Bülent Gedikli: Ekonomik İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(533)3203549Ahmet Edip Uğurlu: Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(532)2148806Reha Denemeç: ARGE`den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(533)5901150İdris Naim Şahin: Genel Sekreter.(0532)2757697Ekrem Erdem: Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(532)3123620Kürşad Tüzmen: Dış ilişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(505)7770614 alıntı….ekm2510

 242. 02/12/2010, 14:32

  >TÜRKİYE ÇEK MAĞDURLARI….ELELE….başlığımız bu olabilirmi…köz ve kül

 243. 02/12/2010, 14:50

  >8 ARALIKTA İZMİR CİVARINDAN ANKARA'YA GİDECEK OLAN ARKADAŞLAR LÜTFEN İRTİBAT KURALIM, MÜMKÜN OLURSA TOPLU OLARAK GİDELİM.msn ve mail:sertac72@windowslive.com

 244. 02/12/2010, 14:52

  >36DA YAZAN DEĞERLİ ARKADAŞIM EŞİM METRİSTE HERŞEY AYNI SÖYLEDİKLERİNİZ GİBİ.KOĞUŞLAR BERBAT HERKES YERLERDE,SAĞLIK OLAYI HİÇ YOK.AL AĞRI KESİCİYİ OTUR AŞAĞI.İÇERİDE OLUPTA BAKACAK KİMSENİZDE YOKSA VAY HALİNİZE.HERGÜN DUA EDİYORUM.İNŞALLAH SESİMİZİ DUYAN OLUR.İÇERİDE OLANLAR İNSAN.HAYVAN BARINAKLARI BİLE DAHA İYİDİR.ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.YASMİN.

 245. 02/12/2010, 15:03

  >acil demokrasi permalinkAralık 2, 2010 2:31 pmsoruyoruz adli para cezası taksitlendirilecekmiborca hapis taksitlendirilecekmiadli para cezası kamu borcu değilmihangi kamu borcu hapislik sonucu doğuruyorkamu borcumuzdan dolayı hapsedilmek eşitsizlik değilmiadli para borçluları üvey evlatmı

 246. 02/12/2010, 15:05

  >''AKP MKYK ÜYELERİNİ ARAMAYI İHMAL ETMİYORUZ''LİSTESİNDE YER ALAN VEKİLLERE AŞAĞIDAKİ İÇİNE DÜŞTÜĞÜMÜZ ÇIKMAZIN HESABINI SORALIM.ttk borçlar kanunun konu başlıkları inanın çok sıradan1.internet sitesi zorunluluğu getirilecekmiş(şeffaflık açısından)2-seyyar satıcılar,kapıya gelen pazarlamacılar3-şehirlerarası otobüs yolculuklarında soğan lahmacun yenmeyecek,canlı hayvan taşınmayacak….Türkiyede ekonomik çözümsüzlüğe ait konu başlığına rastlayamadım.evinden uzaklaşan işini kaybetmiş tacirin bu konu başlıklarına ihtiyacımı var mı?BİZLER ELK.SUYUMUZU ÖDEYEMEZ DURUMA DÜŞÜRÜLEN KİŞİLERİZ.BİZLERİN CEBİMİZDE ÇOCUĞUMUZA SÜT ALACAK,OKULA GİDEN ÇOCUKLARIMIZA HARÇLIK VERECEK PARASI KALDIMI Kİ?TÜRKİYENİN SORUNU SEYAHATLERDE KISITLAMA GETİRİLEN YİYECEKLER Mİ? SORUNUMUZ ÇOK BÜYÜK.BİZLER BU YAŞTAN SONRA YENİDEN NASIL AYAĞA KALKACAĞIZBİZLER GÜVENİMİZİ ÇEVREMİZİ İŞİMİZİ İTİBARIMIZ YİTİRDİK.APC NASIL ÖDEYECEĞİZ?NEREDEN TEMİN EDECEĞİZ?BENİM CEZAEVİNE GİRMEM DEVLETE NE KAZANDIRYOR?HESABINI SORALIM.yoğun bir şekilde haber kanallarına toplu mail gönderelim yukarıdaki listede adı geçen milletvekillerine bizim sorunumuz ne olacak diyede belirtelim.torba kanuna bizim sorunlarımızı çözecek kanun teklifinide iave etmelerini için,iktidar muhalefet milletvekillerine sesimizi duyuralım.karşılıksız kalan çek = APC, ödeme güçlüğü olan şahısa bir baltada devlet tarafından vuruluyor.APC Ödeme olanağı olan şahıs çekini karşılıksız bırakmaz.işletmesini terketmez,kepenkini kapatmaz.ailesini terketmez.APC hapis cezasına dönüşmesi caydırıcı bir unsur değildir.ÖZGÜR OLMAK İÇİN APC NEREDEN TEMİN EDECEĞİZ?Özgür olmazsak borçlarımızı nasıl ödeyeceğiz?Ödeme güçlüğü olan adam rahat sıcak yatağını terkedip,layık olmadığı adresi belli olmasın diye dükkan köşelerinde yatmaz.İnsanın en zoruna giden bir zamanlar emek verip yuvası konutu ikametgahı terketmesi bilinmezliğe çekip gitmesi.BİZİ KENDİ YURDUMUZDA SÜRGÜN EDEN KİŞİLER UTANSIN…LÜTFEN İÇİNE DÜŞTÜĞÜMÜZ ÇIKMAZI DİLE GETİRELİM.BİZLERİ BU HALE DÜŞÜRENLERİN SİZCE HAKKI VARMI?SİZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ SORUSUNU YÖNELTECEK KADAR CESUR OLALIM.NAZLI

 247. 02/12/2010, 15:06

  >DAĞILAN AİLEMİZ İÇİN,YÜZÜMÜZE HASRET ÇOCUKLARIMIZ İÇİN,BİR İŞ KURABİLMEMİZ,İNSANCA YAŞAYABİLMEMİZ,ÖZGÜRCE DOLAŞABİLMEMİZ,BORÇLARIMIZI ÖDEYEBİLMEMİZ İÇİN,GERÇEK ADALET İÇİN,SON BİR GAYRET ARKADAŞLAR….8 ARALIK A KADAR ARAMALARA VE MAİLLERE DEVAM.8 ARALIKTA ANKARA…..UNUTMAYIN ALLAH MAZLUMUN YANİ BİZİM YANIMIZDA…ERCAN ERMİŞ

 248. 02/12/2010, 15:35

  >ARKADAŞLAR SAKIN YANILGIYA DÜŞMEYİNSINIRLI ÖZGÜRLÜK ÖZGÜRLÜK DEĞİLDİR. BİZ ÖZGÜRLÜĞÜMÜZÜ TAKSİTE BAĞLAMAK İSTEMİYORUZ.BİZLER ÖDEME GÜCÜMÜZÜN SONUNA KADAR BORCUMUZUÖDEMEYE ÇABA SARFETMİŞ İNSANLARIZ.ÖDEME GÜCÜMÜZ BUGÜN YOKYARINLAR İÇİN SÖZ VEREMEYİZÇÜNKÜ PARA KAZANMAK 3 5 AYDA OLMUYOR.ÇEK BORCUNDAN OLUŞAN KAMU BORCUNA HAPİSÇAĞDIŞI İNSANLIK DIŞI BİR UYGULAMADIR.SON VERİLMESİNİ İSTİYORUZ.

 249. 02/12/2010, 15:36

  >ZAMAN

 250. 02/12/2010, 16:01

  >SELAM HERKESE PANİK YOK NE OLUYORYAAA YİNE SORULAR SORULMAYA BAŞLANDI ARKADAŞLAR BU YOLA ÇIKILDI NE OLURSA OLSUN DÖNÜŞ YOK YOK BAK ARKADAŞLARIMIZ ANKARADA İZİN KAĞIDI ALINNSIN CEBİMİZE KOYALIM EMİN OLALLIM VARSAYIMLA YOLA ÇIKMAYALIM MADEM BUKADAR İNSANIN YÜKÜNÜ YÜKÜMÜZÜ YÜKLEDİK VARALIM GİDELİM CEBİMİZE KOYALIM GELELİM DEDİK YAPMAYIN AZICIK GÜNDEM DEĞİŞSE HERKES PANİKLİYOR Bİ SİLKİNİN KENDİNİZE GELİN LÜTFEN (UĞUR55)

 251. 02/12/2010, 16:07

  >BİLGİLERİNİZE!!!!! ARKADAŞLAR ANKARADAKİ ARKADAŞLAN GÖRÜŞTÜM BÜTÜN İŞLEMLER NİHAYETE ERMİŞ EVRAKLARIMIZ HAZIR MECLİSEDE GİRİP GÖRÜŞÜLDÜ ILIMLI YORUMLAR VER ÖNERİLER VAR AKŞAM ÜZERİ DÜZENLEME YAPILIP AÇIKLANACAK

 252. 02/12/2010, 16:09

  >PARDON KAFAM DALDI RUMUZU UNUTTUM ÖZÜR DİLERİMB (UĞUR55)

 253. 02/12/2010, 16:38

  >arkadaşlar kusuruma bakmayın DENİZLİDE TANIDIK BİR AVUKAT LAZIM BİR DOSYA BAKTIRACAĞIZ ACİL TEKRAR ÖZÜR DİLİYORUM HAKKINIZI HELEL EDİN İBRAHİM ESK.

 254. 02/12/2010, 16:47

  >ArkadaşlarTBMM Adalet Komisyonundaki görüş şu.Adalet Bakanlığı veya her hangi bir kurumdan çek konusunda gelen herhangi bir düzenleme yok.Bu konuda sıkıntı olduğunu biliyoruz fakatBir tepki bir hareket yok neye göre ne için bir düzenleme yapılacak. siz hareketlenmedikçe bu konu ne gündeme gelir nede herhangi bir şey yapılır.Benim fikrim şu.Ayın yedisinde, konuya vakıf konuyu bilen sorunu anlatabilecek arkadaşlarımızdan içlerinde hukukçularında bulunduğu bir gurup, TBMM inde ön görüşmeler yapsın, gerekli randevuları ayarlasın.Gerekçemde şu; Salı günü Parti gurup toplantısı var, bütün milletvekilleri genel başkanda dahil meclisteler, Başbakanla, bakanlarla görüşme yapma imkanı yakalayabilirler. Kısaca altı yedi kişi işte sayı kaç kişi olursa bu arkadaşlarımız Ankaraya bir gün önceden gelecek.Tabiki bu bir fikir, değerlendirmeyi sizler yapacaksınız.

 255. 02/12/2010, 16:52

  >Ayrıca yukarıda menü çubuğunda EMAİL ADRESLERİ kısmı var.Orada Başbakan dahil, bakanların fax numaraları var.Oraya giden tüm faxlar (özellikle Başbakanlık özel kalem) Başbakan ve bakanlara iletiliyor.O listenin altındada Medya Haber servis yetkililerin adı ve email adresleri var.Basın bildirisini ve eylemle ilgili yapılacakları gönderebilirsiniz.Haber yapabilirler..Bu sesimizi duyurmamıza katkı yapar.

 256. 02/12/2010, 16:58

  >Bir Destekte bizden size arkadaşlar nacizane..buyrun.http://www.vatanhukuk.com

 257. 02/12/2010, 16:58

  >arkadaş bugün gerçekleşen meclis görüşmeleri pek ılımlı gecmedi…o kadar fax mail atıldığı söylense de meclis de hiç bir hareket olmadığı dile getirldiyani bizim varlığımız dahi unutulmuşş.. bunun sebebi meclise ne bir fax nede bir mail in gitmemiş olmasıdır.. adalet üst komisyon uzmanı ile görüşmemiz de bize gelen bir talebin yada muhalefetin göndermiş olduğu bir yasa telkifinin olmadığı beyan edildi.. bu demek oluuyor ki dün 10 çalışıyorsak bugün 100 calışmamız gerekecek….bu arada adalet üst komisyonun dan da bir ip ucu muhalefete değil de akp ye çok fazla yüklenmemiz konusundadır..arkadaşlar iş çok ciddi!!bu pazartesi değil önümüzdeki pazartesi meclise hiç bir ziyaretçi alınmayacak randevuların hepsi iptal edilmş durumda.. bütçe komisyon toplantıları başlayacak ve bizim meclis e ulaşmamız imkansız hale gelecek…bu bakımdan bu haftayı neredeyse uyumadan iktidara büyük bir baskı ile geçirmeliyiz…lütfen sessiz kalmayalım…inanılmaz zor bir süreçten geçiyoruz ve yolumuz uzun..chp nin açtığı iptal yasası için şu an gerekçeli karar yazılsa bile yasalaşması altı ay yada bir yıl sonrasına bırakılma ihtimali de çok yüksek durumdaymış..o yüzden baskımıza kat kat fazla devam etemek zorundayız

 258. 02/12/2010, 17:02

  >ANKARADA sıkıntılı olan arkadaşların çoğu ya yurt dışında ya başka illerde diye tahmin ediyorum ama sessiz kalmayacaklardır ama ankarada kimle irtibata geçecekler biri öncülük etmesi gerek bunu sık sık deklare ederse çok daha faydalı olur kanatindeyim ankara çok büyük mağdur sayısı olan bir kent siteler ostim vs gibi işlerle uğraşan küçük esnaf arkadaşlar var sesi çıkamayacak halde olanlar vardır herkes bizim gibi iletişim cihazlarını kulanabilme şansı yoktur bir arkadaş irtibatlanırsa çok iyi olur yani organize olmak için ankarada bir arkadaş mail adresi ve bu sayfada ankara öncülüğü yapsın toplanmak için saygılar yaman

 259. 02/12/2010, 17:07

  >arayalım arattıralım herkes arasın mail fax ne lazım gelirse arkadaşlar haydi durmayalım ikdidara muhalefete herkese yemezler bizi korkmayalım arayalım son vuruş az kaldı gol olsun diliğiyle kolay gelsin yaman…

 260. 02/12/2010, 17:20

  >ÇEK MAGDURU ARKADAŞLARIN DİKKATİNE : MECLİSTEKİ GELİŞMELER BİZİ YILGINLIGA SEVK ETMESİN. ÇIKMAYAN CANDAN UMUT KESİLMEZ. MÜCADELE AYNEN DEVAM TAM HIRS VE TAM GAZ. BU GÜN KONYADAKİ MAGDUR ARKADAŞLARIN BAZILARI İLE YÜZ YÜZE GÖRÜŞTÜK. ORTAK KANAATİMİZ BİR OTOBÜS KİRALAMAK VE EN AZ 50 KİŞİ ANKARAYA GELMEK. BUNUN İÇİN PAZARTESİ GÜNÜNE KADAR BEKLEMEYİ VE DUYURU APMA KARAR ALDIK.GAYRET BİZDEN DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ. ARANMAM OLMA İHTİMALİ YÜKSEK. BUNA RAGMEN TEK BAŞIMADA OLSAM O GÜNE KADAR BAŞIMA BİR İŞ GELMEDİĞİ SÜRECE ANKARADA OLACAGIM. BU NEDENLE KONYADAKİ ARKADAŞLARDAN KATILACAKLARIN ACİLEN İRTİBATA GEÇMELERİNİ BEKLİYORUZ. ÇEK HÜKÜMLÜLERİ DAYANIŞMA GRUBU ADINA SAMİ KAL

 261. 02/12/2010, 17:21

  >kimse yemez evet adalet komisyon kurulu gerçekten bu konuya ilgili gözüküyor.. ama hiç bir başvuru yok bu konuda ne yazık ki diyor eğer sesinizi duyurursanız bir şeyler olabilir diyor… bu taahütname de bu ayaklanma sayesinde çıkmıştı unutmayın arkadaşlar… olabildiğimiz kadar çokluk olmak zorundayız

 262. 02/12/2010, 17:31

  >8 ARALIKTA İZMİR CİVARINDAN ANKARA'YA GİDECEK OLAN ARKADAŞLAR LÜTFEN İRTİBAT KURALIM, MÜMKÜN OLURSA TOPLU OLARAK GİDELİM.msn ve mail:sertac72@windowslive.comŞu ana dek bir kişi bile irtibata geçmedi.. Bıktım bu saman alevi gibi parlamalardan ne umuyorsunuz? Neyi bekliyorsunuz? kaç kere böyle bir fırsat geliyor ??? Lütfen irtibat kurun 3 kişi de olsak 30 kişi de olsak ortak hareket edelim…Ben site haricinden 6 arkadaş ile birlikte gideceğim koskoca İzmir'de sadece 6 kişi miyiz

 263. 02/12/2010, 17:58

  >SEVGİLİ KARDEŞLERİM,YİNE GEREKSİZ PANİK VE OLUMSUZ KONUŞMALAR.CÜNEYT BEY'İN YORUMUNU SİZE TERCÜME EDEYİM;ADAMCAĞIZ DİYORKİ,HANİ ATIP TUTUYORDUNUZ,ŞURAYA ŞUNU ATALIM,BURAYA BUNU ATALIM,İŞTE SİZE CEVABI,NE BİR FAX NE BİR MAİL, NEBİR SMS,..ARKADAŞLAR KARŞIMIZDAKİLER YOĞUN DEVLET ADAMI,ÖNÜNE BİR ŞEY KONMAZSA SİZLE NİYE İLGİLENSİN.YAPTIRIM BÖYLEMİ OLUR?BİZ NEYİ BECERMEYE ÇALIŞIYORUZ?EĞER CHP ARKAMIZDA DEĞİLSE KARŞISINA ÇIKACAĞIZ YADA BOMBARDIMANA TUTACAĞIZ "SEN NASIL MUHALEFET PARTİSİSİN DİYECEĞİZ?",AKP'Yİ MAİL FAX VE SMS LERLE BOMBARDIMANA TUTACAĞIZ.SAMİ BEY YAKALANMAM ÇIKABİLİR AMA GELECEĞİM DİYOR.BASIN BİLDİRİSİ YAYINLANDI,ONU YOLLAYALIM DİYORUZ,YENİ ALTERNATİF YAZILAR ÇIKIYOR,BIRAKIN ARKADAŞLAR,MEVCUDU YAPIN,ŞİMDİYE LAİKİYLE YAPILSAYDI ŞİMDİ MECLİSDE BUDA KONUŞULUYOR OLACAKTI.ŞUNU UNUTMAYINKİ BİZ MUZ CUMHURİYETİNE MENSUP VATANDAŞLAR DEĞİLİZ,EĞER TOPLUMUN BÜYÜK BİR KISMINI RAHATSIZ EDEN BİR SIKINTI VARSA BU BÜYÜKLERİMİZ TARAFINDAN GÖZ ARDI EDİLEMEZ.AMA TEK TEK DEĞİL 1000LERLE ONBİNLERLE ÜZERİNE GİDİLİRSE OLUR.UNUTMAYINKİ BİRDE KARŞIMIZA ALDIĞIMIZ AYRI BİR LOBO VAR.ONLARDA ÇALIŞIYOR.LÜTFEN ORDA BURDA,METRODA,İŞDE ,DERSİMİZİ İYİ ÇALIŞALIM,YAPMAMIZ GEREKENLERİ YAPALIM.GİZEM HANIMIN SÖYLEDİĞİ DOĞRU,KİMSEYİ BULAMIYACAĞIZ,KAFALARIMIZI TAŞLARA VURACAĞIZ AMA NAFİLE.CÜNEYT BEY'İN 7 SİNDE HEYET ZİYARETİ ETKİLİ BİR YÖNTEM OLACAKTIR.AKŞAM TÜM SİTE HAZIR OLUNCA BUNU TARTIŞIRIZ.OLAN BİTEN BİRŞEY YOK AMA DAHA ÖZVERİLİ OLALIM.EĞER KONTÖR SE YADA PARASAL BİR SORUN VARSA ARKADAŞLAR BU BİZİ ÖNLEMEMELİ,SIKINTISI OLAN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLURUZ.YETERKİ İSTEYİN.BASKETÇİ

 264. 02/12/2010, 18:04

  >Öte yandan yakalanan TİBT üyelerinin suç dosyaları kabarık çıktı. Emniyet kayıtlarına göre, örgüt üyesi Nebi Kutalmış Ocaklı'nın "3167 sayılı Çekle Ödml.Düznl. ve Çek Hami. Korn. Hak. Kanunu'na muhalefet" suçundan Ankara Asayiş Şube Müdürlüğü'nce 4 adet suç kaydı bulunduğu ve arandığı tespit edildi. ŞİMDİ YANDIK, BİR ERGENOKONUMUZ EKSİKTİ. İNTERNET HABERKaynak : http://www.internethaber.com/bu-fotograflara-dikkatli-bakin-312364h.htm#ixzz16y0NT7Gw

 265. 02/12/2010, 18:05

  >SAYGIDEĞER ÖĞRETMEN;METNİ BİRKEZ DAHA SUNUYORUM,İLGİNİZE; BASKETÇİDEĞERLİ BASIN MENSUPLARIÜLKEMİZ İŞGÜCÜNE EN BÜYÜK İSTİHDAMI SAĞLAYAN MİLYONLARCA ESNAF, TÜCCAR VE KOBİLERİN TEMSİLCİLERİYİZ..ÜLKEMİZ EKONOMİSİNE MAL VE HİZMET ÜRETEN, VERGİ VE SOSYAL GÜVENLİK PRİMLERİYLE KATKI SAĞLAYAN VERGİ MÜKELLEFLERİYİZ..ÜLKEMİZDE HÜKÜM SÜREN ÇETİN EKONOMİK ŞARTLARIN, KISA ARALIKLARLA ORTAYA ÇIKAN EKONOMİK KRİZLERİN SONUCUNDA BÜYÜK ZARAR VE ZİYANLARA UĞRAMIŞ HER SEKTÖRDEN MAĞDUR İŞADAMLARIYIZ, İŞVERENLERİZ.. KAYIPLARIMIZ ÇOK BÜYÜK.. BU YÜZDEN ÇEKLERİMİZİ (BORÇLARIMIZI) ÖDEYEMEZ HALE GELDİK.. İŞLERİMİZ BOZULDU, İCRALARDAN DOLAYI İŞYERLERİMİZ KAPANDI..ANCAK BÜTÜN KAYIPLARIMIZIN, YAŞADIĞIMIZ EKONOMİK VE SOSYAL DRAMIN ÜSTÜNE AİLE HAYATIMIZI ORTADAN KALDIRAN EŞ VE ÇOCUKLARIMIZI PERİŞAN EDEN ÇAĞDIŞI, İNSANLIK DIŞI, HUKUK DIŞI HATTA KANUN DIŞI BİR ZULÜMLE, HAPİS CEZASIYLA KARŞI KARŞIYAYIZ..SONUÇTA TİCARİ BİR ALIŞ-VERİŞ YAPAN BİZLERİN; ÇEKLERİMİZİ (BORCUMUZU) ÖDEYEMEDİĞİMİZ İÇİN, YAŞAMA HAKKINDAN SONRA EN TEMEL VE KUTSAL HAKKIMIZ OLAN ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ KISITLANMAKTA, HAPSE ATILMAKTAYIZ.. AİLELERİMİZ EŞ VE ÇOCUKLARIMIZ PERİŞAN, BİNLERCE KİŞİ CEZAEVİNDE, BİNLERCESİ DE KAÇAK DURUMDA BİNLERCESİ DE HAPİS TEHDİDİYLE KARŞI KARŞIYADIR.. ÇALIŞIP İŞİMİZİ SÜRDÜRECEK, BORCUMUZU ÖDEYECEK ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ YOK.. SIRF BORÇLU DİYE VATANDAŞINA SUÇLU MUAMELESİ YAPAN BİR DEVLET, ASLA BİR HUKUK DEVLETİ DEĞİLDİR.ADALET TERAZİSİNİN BİR KEFESİNDE FİNANSAL HESAPLARIN, DİĞER KEFESİNDE PİYASALARIN MAĞDUR ETTİĞİ İNSANLARIMIZIN ÖZGÜRLÜĞÜNÜN BULUNDUĞU; AMA HİÇ BİR SURETTE ADALET DUYGUSUNUN VE İNSANIMIZIN ONUR VE HAYSİYETİNİN DİKKATE ALINMADIĞI BİR DEVLETTE YAŞIYORUZ.UYGAR DÜNYADA OLMAYAN BİR SUÇ ve CEZANIN HUKUKİ MEŞRUİYETİ 3167 s. yasa 1.1.2009 TARİHİNDEN İTİBAREN ZATEN YOKTUR. NİTEKİM PEK ÇOK MAHKEME "ORTA YERDE SUÇ VE CEZA İÇEREN BİR KANUN YOKTUR" DİYE BERAAT KARARLARI VERİRKEN CEZADA BİRLİK" İLKESİ DE TAMAMEN ORTADAN KALKMIŞTIR… BU HUKUKİ ve KANUNİ KARGAŞA HALA SÜRMEKTEDİR… ÇÜNKÜ BU BİR ZORLAMADIR, BU BİR ZULÜMDÜR… HİÇ BİR YASAL KILIF BU ÇAĞ DIŞI UYGULAMAYI HAKLI ve TUTARLI KILMAYACAKTIR…12 AY SÜREN YASAL BOŞLUKTAN SONRA 5941 SAYILI YASA ÇIKARILMIŞTIR… BU YASADA EVRENSEL HUKUKA, AİHS'NE VE ANAYASAMIZA (M.38) AYKIRIDIR…AİHS 4 NOLU EK PROTOKOLUNUN; “Hiç Kimse, Yalnızca Akdi İlişkiden Doğan Bir Yükümlülüğü Yerine Getirememiş Olmasından Dolayı Özgürlüğünden Yoksun Bırakılamaz..” İLKESİ, ANAYASAMIZDA DA (MADDE 38) AYNI İFADEYLE; “Hiç Kimse, Yalnızca Sözleşmeden Doğan Bir Yükümlülüğü Yerine Getirememesinden Dolayı Özgürlüğünden Alıkonulamaz..” OLARAK YER ALMIŞ OLMASINA RAĞMEN, ANAYASA MAHKEMESİNE İPTAL BAŞVURUSU İÇİN TAŞINAN 5941 SAYILI ÇEK KANUNU, BİZZAT ANAYASA MAHKEMESİ TARAFINDAN BİR YILI AŞKIN SÜREDİR SÜMEN ALTI EDİLMİŞTİR.KANUNSUZ, HUKUKSUZ, İNSAFSIZ ÇEK YASASININ MAĞDUR ETTİĞİ BİNLERCE AİLEMİZ FERYAT EDERKEN; BU DAVALARIN VE ÇAĞDIŞI HAPSİN SÜRMESİNDEN ÇIKARLARI BULUNAN; BAŞTA BANKALAR, FAKTORİNG KURULUŞLARI, ‘ÇEK KIRARAK’ PARA SATAN TEFECİLER VE MAALESEF BAROLAR BU ADALETSİZ VE TARTIŞMALI YASANIN ORTADAN KALDIRILMASINA ENGEL OLMAK İSTEMEKTEDİRLER.. İCRA, HACİZ VE DİĞER SEBEPLERDEN DOLAYI İŞYERİ KAPANAN VE BU SEPEPLE İŞYERİNE DÜZENLİ GİDEMEYEN BİR İŞ ADAMINA, GIYABINDA YAPILAN TEBLİGATLAR İLE SAVUNMASINA VE SUÇ KASTI BULUNUP BULUNMADIĞINA BAKILMAKSIZIN ADİL BİR YARGILAMA YAPILMADAN KOLAYCA HAPİS CEZASI VERİLMEKTEDİR..KİM Kİ BİZLERİ DOLANDIRICI VE SUÇLU TELAKKİ EDİYOR İSE ŞİDDETLE REDDEDİYORUZ.. TÜRKİYEDE MESLEKİ HATA VE BAŞARISIZLIĞINDAN DOLAYI CEZAEVİNE ATILAN TEK MESLEK GURUBUYUZ.. ARTIK YETER! ÜLKEMİZİ VE BİZLERİ BU AYIP YASASINDAN KURTARIN ŞEREFLİ HAYSİYETLİ TALİHSİZ ESNAF, TÜCCAR, YÖNETİCİ VE KOBİ TEMSİLCİSİ MESLEKTAŞLARIMIZA REVA GÖRÜLEN BU ZULME DERHAL SON VERİN.. HEPİMİZ NAMUSLU, HAYSİYETLİ BİRER İŞ ADAMIYIZ, BATTIK, BORÇLUYUZ.. FAKAT, ASLA! ADİ BİR SUÇLU DEĞİLİZ!.

 266. 02/12/2010, 18:06

  >ARKADAŞLAR——-RUMUZ—–LÜTFEN.BASKETÇİ

 267. 02/12/2010, 18:12

  >Bildiğiniz gibi TBMM'inde "Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve Diğer Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı" görüşülmektedir. Bu tasarıda değişiklik yapılarak İNFAZI AŞAMASINDA BULUNAN ADLİ PARA CEZALARININ İDARİ PARA CEZASINA ÇEVRİLEREK BU CEZALAR İÇİN HAPSİN KALDIRILMASI VE İDARİ PARA CEZASI OLARAK YAPILANDIRILMASI İSTENEBİLİR. Böyle bir talep tasarının görüşülmekte olduğu Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabül edilmese bile kamuoyu yaratılabilir ve Ocak- Şubat 2011 tarihlerinde meclise gelecek yasa tasarıları için bir mevzii kazanılabilir. Eli kalem tutanların tasarıda bu doğrultuda yapılacak değişiklik konusunda yazmaları ve destek vermeleri mücadeleye katkı yapacaktır. TBMM HUKUKÇUSU

 268. 02/12/2010, 18:19

  >arkadaşlar anlıyorum herkes yoruldu büyük bir bıkkınlık içinde ama sen ben o …. böyle böyle çekilirsek bu işten nasıl olsa yapan birileri var ben olmasam da olur nasılsa diye düşünürsek bu iş baştan yatar.. herkes böyle düşünürse inanın ankarada 10 kişiyi gecemeyiz… zaten görünüyor ki mail faxlarda da durum bundan ibarettir…kimse kimseden medet ummasın arkadaşlar… baştakilerde artık yoruldu herşey onların omuzlarına yüklendi.. yapanlar çalışanlar üzerine alınmasın ama bu böyle .. birbirimize destek vermedikçe birlikk olamadıkça bu yolda bir adım ileri atacağımıza on adım geriye düşerizarkadaşlar… o kadar mail telefon fax yayınlandı .. kontorunuz yoksa nete giriosunuz nasılsa ücretli değil mail atın bir mail bir maildir…binlerce kişi mağdurum dior ama bakıorum beşten fazla kişi yokortada :S ben daha bu yaşımda bu kadar olsun yapabiliorsam sizler benden daha fazlasını yapabilecek durumdasınız … unutmayınız bu son kapı !!!!!!!!

 269. 02/12/2010, 18:21

  >arkadaşlar adanadan katılacam.

 270. 02/12/2010, 18:21

  >#66ff6 YUKARIDAKİ,69 NUMARADAKİ İSTEĞE HERKES CEVAP VERMELİ..ASUMAN

 271. 02/12/2010, 18:22

  >#66ff66 YUKARIDAKİ,69 NUMARADAKİ İSTEĞE HERKES CEVAP VERMELİ..ASUMAN

 272. 02/12/2010, 18:23

  ># YUKARIDAKİ,69 NUMARADAKİ İSTEĞE HERKES CEVAP VERMELİ..ASUMAN 66ff66

 273. 02/12/2010, 18:24

  >SAMSUN'DAN 10 KİŞİYİ RAHAT SÖYLEYEBİLİYORUM…3 ARKADAŞ BİR ARAYA GELDİK, BİRBİRİMİZ GÖREVLENDİRDİK…ÖNÜMÜZDEKİ BEŞ GÜN VAR, BİLDİĞİMİZ HERKESİ ARAYIP EŞİ ARKADAŞI KİMLER OLURSA ALIN GELİN DİYORUZ, SAYIYI BİR OTOBÜS DOLDURMAYA ÇALIŞIYORUZ…HAYDİN ARKADAŞLAR,HAYDİN KARDEŞLER,HİÇ BİRİMİZİN "GİZLENME" HAKKI YOK… AKSİNE BU DEFA "GİZLENMEK", BU DEFA (HERKESİ TENZİH EDERİM) "KURNAZLIK YAPMAK" BÜYÜK BİR VEBALDİR… BAKIN HERKES ADINA,HERKESE SÖYLÜYORUM;ŞAYET; KATILIM YETERLİ OLMAZSAŞAYET; KATILIM BİZE MORAL VERMEZSEŞAYET; KATILIM ZALİMLERİ, GAFİLLERİ TEDİRGİN ETMEZSEHEPİMİZİN KAHRI, HEPİMİZİN SİTEMİ, HEPİMİZİN VEBALİ…KATILMAYANLARIN ÜZERİNDE OLACAKTIR…MAZERET YOK!BAHANE YOK!KURNAZLIK YOK!KİM Kİ GELEMİYORSA KENDİNE CEZA KESSİN… YAKINLARINDAN HİÇ OLMAZSA BİR KİŞİYE SARILSIN, YALVARSIN GÖNDERSİN ANKARAYA…

 274. 02/12/2010, 18:29

  >VE RADİKAL BİR ÖNERİ,ABDİ İPEKÇİ PARKINA GELEN TÜM ARKADAŞLARIMIZI TURNİKEDEN GEÇİRELİM VE GEÇEN HER ARKADAŞIMIZIN İSMİNİ TURNİKE YANINA BİR MASA KOYUP YAZALIM…İsmini söyleyen geçsin… Ne dersiniz?Murat YALÇIN – SAMSUN…… – İZMİR…… – İSTANBUL

 275. 02/12/2010, 18:37

  >kusura bakmayın murat bey bunun nedenini ankayamadım açıklama yapar msıınız ?? cahilliğime vurun 🙂

 276. 02/12/2010, 18:38

  >ADANADAN KATILMAK İSTİYELER İRTİBATA GEÇİP BERABER GİDELİM

 277. 02/12/2010, 18:40

  >ADANADA ÇOK SAYIDA KİŞİ OLDUGUNU BİLİYORUM LÜTFEN DUYARLI OLALIM

 278. 02/12/2010, 18:43

  >gazi antepten bu acıyı yaşayanlar artık eyleme geçme zamanı duyarlı olalım

 279. 02/12/2010, 18:46

  >CHP AKP'ye 7 madde önerdiCHP, AKP’ye, kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasını öngören "Torba Tasarı"ya ilişkin 7 maddelik paket sundu.Kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasını öngören Torba Tasarısı’na rant projeleri yerleştirildiğini iddia eden CHP, AKP’den tasarının 93. maddenin çıkarılmasını ve bazı maddelerin de eklenmesini istedi. CHP, kredi kartı borçlarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin bir düzenlemenin de tasarıya ilave edilmesini önerdi.CHP, AKP’Yİ ZİYARET ETTİAKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş’ı TBMM’de ziyaret eden CHP Grup Başkanvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Hakkında Kanun Tasarısı’nın 93. maddesinin çıkartılması ve bazı düzenlemelerin girmesine ilişkin 7 maddelik bir teklif verdi.93. MADDE VE SPK, BDDK’NIN İSTANBUL’A TAŞINMASINA YÖNELİK HÜKÜMLER ÇIKARILMALICHP’nin, AKP’ye sunduğu 7 maddelik teklifte yer alan öneriler şöyle:Kriz nedeniyle çeklerini zamanında ödeyemeyen vatandaşların adli para cezası idari para cezasına dönüştürülmelidir.2001 ve 2009’da yaşanan ekonomik kriz nedeniyle işlerini kaybedenlere kriz dönemlerine ilişkin olarak prim borçlanması olanağı getirilmek suretiyle emeklilik açısından bir olanak sağlanmalı.Vergi adaletine ve gelir idaresine olan güveni sarsmamak için vergi idaresine olan yükümlülüklerini düzenli olarak yerine getirmiş olan mükelleflerin gelecek dönem vergilerinde bütçe dengelerini de dikkate alan bir indirime gidilmelidir.Anayasa’nın 138. maddesine de aykırı olan bazı özelleştirme uygulamalarına ilişkin olarak siyasilerin ve bürokratların sorumluluğunu ortadan kaldırmaya yönelik 93. madde tasarıdan çıkarılmalıdır.02 Aralık 2010 Perşembe 13:53

 280. 02/12/2010, 18:59

  >arkadaşlar ne oluyor sitede bi kopukluk mu var sanki ümidimizi yitirmiş gibi bi hava sezinledim ne olur arkadaşlar bu son şansımız ne olur duyarlı olup herkesin bu eyleme katılması lazım.gelecegemiz için çocuklarımız için ailelerimiz için bu son şans ne olur allah rızasıiçin bugun 8000tl için 400 gün hapis cezası aldım bu mu adalet adam mı öldürdüm ne olur arkadaşlar kendimize gelelim

 281. 02/12/2010, 18:59

  >arkadaşlar ben siteye yeni ulaştım çalışmalarınız için allah sizden razı olsun

 282. 02/12/2010, 19:00

  >arkadaşlar haala chp hala muhalefet diyorsunuz… chp istediği kadar akp ye öneride bulunsun yırtınsın akp den gecmez komisyona bile girmemiiş bizim için sunulan teklifler..akp iktidarlığındna beri chp nin sunduğu hiç bir yasa gecmemşitir meclisten..yoğunlaşılaacak adres bellidir..İKTİDAR!!!VERİLEN NUMARA VE FAXLAR KULLANILSIN ARKADAŞLAR !!

 283. 02/12/2010, 19:00

  >bir mahkemede bir günde 55 adet karşılıksız çek davası olurda nasıl kimse çıkmaz anlayamadım geçen hafta salı günü makemem vardı bir asliye cezada tam 58 adet karşılıksız çek davası vardı bunlardan 6veya 7 kişi gemiş diğerleri davalara gelmemişti bu nasıl iş bu bir günde bir mahkeme salonu insan bu kadar duyarsız olurmu bilmiyorum ibrahim esk.

 284. 02/12/2010, 19:04

  >bende elimden gelen çalışmaları yapacam ankaradaki arkadaşları toplantı gününde orada olması için caba gösterecem

 285. 02/12/2010, 19:05

  >bende anlamadım tek çekini ödüyemeyen esnaf sanki biz miş gibi geliyor zannederim burda en fazla sayımız 50 60 kişi gibi geliyor

 286. 02/12/2010, 19:06

  >ugur kardeş tekrar dan bi liste yapsana sayımızı bi görelim yoksa yanılıyormuyum

 287. 02/12/2010, 19:06

  >nu. İçimizde bazı arkadaşlar hala olayın ciddiyetini anlamadı herhalde.Ya olay belli KATILIM ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı gidelim oraya 3-5 bin kişi görün gündemi yeter artı bırakalım fazla lafı iş iş iş üretelim Ankara çoğunluk lazım 80 küsür ilden 20kişi gelse buyrun.Daha ne konuşuyorizki boşa.Ben şahsen bütün hazırlığımı tamamladım kaç kişiyle gelecem ne yapacaz hepsi hazır mail ve aramalara da devam.Ama mazeret yokk.O var bu var diye.BİRLİK OLALIM.Ben bu tip olayları çok yaşadım,çoğunlukla her zaman sesimizi duyurduk.Bu sefer özgürlüğümüz söz konusu daha çok fazla gür yüksaek katılımla burdanda istediğimizi alarak döneceğiz hayata.Tanımasamda gıyabınızda hepinizi çok seviyorum.Kızmayın sakın.N.u

 288. 02/12/2010, 19:09

  >chp geçti borun pazarı diyor iktidardakilerle görüşmemde bazıları çok sert karşılıyor bazı milletvekilleri politik davranıyor.siz mücadeleye devam edin demekten başka bir önerisi yok iktidar milletvekillerinin.resmen gaz veriyor.Çek yasası hazırlanırken bile ne kadar geç görüşmeye sunulursa o kadar kar misali davrandılar.İnanın geçen yıl daha umutluydum. umutsuzda olsam sürekli telefonla görüşüyorum.Umarım sonuç güzel olur.

 289. 02/12/2010, 19:11

  >Arkadaşlar sitedeki telefon numaraları açılmıyor bir mail adresi listesi yokmu sitede yayınlansın bizlerde oaralara sürekli mail atalım yukarıdaki telefon listesi gibi mail adres listesi lütfen

 290. 02/12/2010, 19:13

  >87 nolu yorumunda vezir arkadaş doğru söylüyorsun.geçen yıl daha fazla sayıda katılımcı vardı.telefon mail fax trafiği yoğundu.destek veriyorduk birbirimize moralleri yüksek tutmaya çalışıyorduk,azim vardı.sanırım arkadaşların çoğunluğu ilk taksiti hazırlamış.

 291. 02/12/2010, 19:19

  >tulin arkadaş, var telefonun yanında e mail adresleri yazan yer var

 292. 02/12/2010, 19:27

  >90 daki yorumun sahibi arkadaşım … onlar sert cıkıyr diye biz oturacak mıyız yani… ben telefonlarda ne kadar azar yedim bu isimlerden biliyor msun ?? chp chp diyorsunuz iktidar kim akp… yargı kimin elinde arkadaşlar gözünzüü açınm akp bu işe tamam demediği sürece chp istediği kadar dava açsın bizim adımıza boş…!!! size ne diyorum bugün mecliste açık açık söylendi bu chp nin iki gün önce sundum dediği tasarı komisyona girmemiş bile…bizler iktidara yüklenmedikçe olmaz… tahhütname nasıl çıktı muhalefet sayesinde mi ?? cevabı sizlerde !!!

 293. 02/12/2010, 19:33

  >8 ARALIKTA İZMİR CİVARINDAN ANKARA'YA GİDECEK OLAN ARKADAŞLAR LÜTFEN İRTİBAT KURALIM, MÜMKÜN OLURSA TOPLU OLARAK GİDELİM.msn ve mail:sertac72@windowslive.com

 294. 02/12/2010, 19:33

  >arkadaşlar nacizene fikrim ankaraya gelecek kişiler gerekirse şehirleride yazılarak bir liste yapalım böylece geçtiğimiz pazar istanbul toplantısından önceki günlerde olduğu gibi liste üzerinden konuşmamız daha doğru olur.BİZ KAÇ KİŞİYİZ..

 295. 02/12/2010, 19:49

  >biz kaç kişi oldugumuzu bile bilmiyoruz gibi me geliyor toplansan burda en fazla 70 kişiyiz tahminim ugur55 tekrardan bi sayım yapsana çek hükümlüleri dayanışma gurubunda 400 üye var en azın dan ordaki sayı belli. burda belli deil

 296. 02/12/2010, 19:52

  >sertaç kardeş iyi güzel diyorsunda dünden beri msn açtınmıda oradan ahkam kesiyorsun msn açta ondan sonra parla Aydın

 297. 02/12/2010, 19:54

  >ARKADAŞLAR,HALA MİLLETVEKİLLERİNİN İLETİŞİM BİLGİLERİNİ BULAMAYANLAR İÇİNwww.tbmm.gov.trsitesine girerek tel, fax,e-mail bilgilerine çok kolay erişebilirler.bu davayı kimsenin hafife almaya,mazeret üretmeye hakkı yoktur.hepbirlikte tek ses,tek yürek ankaradayız.MÜHENDİS

 298. 02/12/2010, 20:00

  >önemli!!!önemli!!!önemli!!!evet arkadaşlar bu gün ankarada sn.gizem hnm,sn ekim2510 mecliste adalet bakanlığı nda yaptığımız görüşmede bize söylenenleri aynen iletiyorum '' ARKADAŞLAR GEÇEN SENE ÇIKAN TAAHÜT TEN SONRA BİZ SORUNUN ÇÖZÜLDÜĞÜNÜ DÜŞÜNÜYORDUK AMA SİZ ŞİMDİ SORUN VAR DİYORSUNUZ AMA BU GÜNE KADAR BİZE 3-5 FAX TAN BAŞKA BİR SIKINTI BELİRTEN TELEFON BİLE GELMEDİ!!! '' burdan bütün çek mağdurlarına yaptıkları bu baskı için TEŞEKKÜRLERİMİ !!! iletmiyorum,iletemiyorum!!!! kendilerininde söylediği başka bir konuda CHP ne kanun teklifi verirse versin kabul olmaz bunu bilmiyormusunuz??? siz baskınızı AKP ye yapacaksınız,geçen sene yaptığınız baskılarla TAAHÜT çıktı ama inanın ne biz nede akp li herhangi bir vekil taahütlerden sonra bir sorun olduğunu düşünmüyorduk.MADEM sorunlarınız var BU GÜNE KADAR niye aramadınız,şimdi BÜTÇE görüşmeleri başlayacak meclisin bu KONU için vakit bulması ÇOK ZOR!!! ARKADAŞLAR HEPİMİZ VERİLEN NUMARALARI ARADIĞIMIZI SİTEDE YAZIYORUZ AMA KİMSE KUSURA BAKMASIN DEMEKKİ İÇİMİZDEN BİR KAÇ KİŞİYİ TENZİ EDİYORUM,YALAN SÖYLÜYORUZ VE HERKEZİ KANDIRDIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUZ AMA ESASINDA KENDİMİZİ KANDIRIYORUZ!!!!ANLAYIN ARTIK ANLAYIN İÇERİ GİRİNCEMİ ANLAYACAKSINIZ???????????????????????ATTIĞINIZ MAİLLER HİÇ BİR İŞE YA-RA-MI-YOR!!!!!BU GÜN GİTTİK VE GÖRDÜK BİR KEZ DAHA.SİZE DEFALARCA YAZDIK AKP Lİ VEKİLLERİ ARAYIN BU KANUNUN MECLİSTE TEKRAR ELE ALINMASI VE BİZİM LEHİMİZE KANUN ÇIKARACAK OLAN TEK AMA TEK GÜÇ AKP DİYE. AMA NAFİLE BİRÇOĞUMUZ YİNE ŞARK KURNAZLIĞI YAPMIŞ VE YAPMAYADA DEVAM EDİYOR!!!! ARAMAYIN ARKADAŞLAR,AKP Lİ VEKİLLER BAŞKA ÜLKENİN VEKİLLERİ ÇÜNKÜ!!! ONLAR BİZLERİN SORUNUNU ÇÖZMEK İÇİN ORDA DEĞİLLER ZATEN!!! ZATEN ARAYINCA ADAM YİYİYORLAR!!! YA BİZ 1 SENE BOYUNCA ARANMAMIZ VARKEN DEFALARCA ARADIK VE HALADA ARAMAYA DEVAM EDİYORUZ. ANLAMIYORUMKİ NEDEN ÇEKİNİYORSUNUZ???? İŞLERİ GÜÇLERİ YOK SİZİN YERİNİZİMİ TESPİT ETTİRECEKLER!!! ARTIK SİTEYE KOLAY KOLAYDA YAZI YAZMAYACAĞIM,SADECE SALI GÜNÜNE KADAR VEKİLLERİ ARAYACAĞIM VE ANKARADA OLACAĞIM.SİZLER İÇİN DEĞİL KUSURA BAKMAYIN KENDİM VE SEVDİKLERİM İÇİN YAPICAM BUNLARI.VE ANKARA ZİYARETİNDEN SONRADA ARTIK KUSURA BAKMAYIN HİÇ BİR ŞEY YAPMIYCAM!!! BU GÜN KENDİMİ İNANIN ENAYİ GİBİ HİSSETTİM ( GERÇEKTEN BİR ŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞAN VE YAPTIKLARINIDA BİLDİĞİM ARKADAŞLARI TENZİ EDİYORUM ) BEYLER,BAYANLAR HODRİ MEYDAN AKP VEKİLLERİNİN TELEFONLARINI ARKADAŞLAR YAYINLIYOR,FAX NUMARALARINIDA,BAKALIM SİTEDE ATIP TUTAN ARKADAŞLAR NE YAPACAK GÖRÜCEZ!!!İSTER ARAYIN İSTER ARAMAYIN AMA LÜTFEN BUNCA KOŞTURAN VE EYLEM YAPACAK ARKADAŞLARIMIZI ENAYİ YERİNE KOYMAYIN!!!! İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN BEN KENDİMİ KURTARIRIM AMA BU DAVAYA SAHİP ÇIKTIĞIM İÇİN ÇABALIYORUM VE SALI GÜNÜNE KADARDA ÇABALIYCAM!!! AMA BU BİZİM 10-15 KİŞİYLE ÇÖZECEĞİMİZ BİR İŞ DEĞİL.BU SAATTEN SONRA KİMSEDE SİTEDE ŞÖYLE BÖYLE OLDU DEYİP DERDİNİ YAZMASIN YAZACAĞINA 2 TANE VEKİL ARASINDA DERDİNİ ONLARA ANLATSIN!!!! HALEP ORDA,ARŞINDA BURDA………CAN MERT

 299. 02/12/2010, 20:08

  >arkadaşlar Ankarada yerel gazetecilik yapan bir arkadaşıma durumumuzu anlattım site adresimizi verdim bize yardımcı olabileceğini söyledi kendisi sitemize misafir olacak kendisine buradan teşekkür ediyorum Aydın

 300. 02/12/2010, 20:16

  >arkadaşlar öncelikle akp li milletvekilleri ile temas kurmalıyız çünkü kanunları onlar belirliyor

 301. 02/12/2010, 20:26

  >arkadaşlar ne kadar çok mail atarsak o kadar iyi önümüzde seçim var oy kaybetmek istemezler can mert arkadaşa katılıyorum kimse nasıl sa başkalrı ugraşıyor ben atsam da olur atmasam da diye düşünmesin kntr yoksa mail atın bi zahmet

 302. 02/12/2010, 20:33

  >arkadaşlar şimdi Salih Beyi aradım açıkcası pek umutlanmıyorum kendileri dediki bir tarafta bankalar var bir tarafta alacaklı var oldukça karmaşık bir durum arkadaşlar belki bu konuyu işliyordur haberim yok dedi yinede konuşayım fakat birşey çıkacağını zannetmiyorum dedi birde baya arayan fax çeken mail atan var dedi fazlada umutlanmayın dedi birazda sinirliydi kulaklarım kızardı şu anda Aydın

 303. 02/12/2010, 20:35

  >ARKADAŞLAR YAZMAK İSTEMİYORUM AMA MECBUR KALIYORUM!!!! ALLAH AŞKINA BU BASKILAR SİZİ ADLİ PARA CEZALARINIZDAN KURTARACAK!!! YAPMAYIN ARKADAŞLAR PARÇA KONTÖR ALIN,HEPİMİZİN DURUMU SIKIŞIK BİLİYORUM AMA ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ İÇİN NE YAPIP EDİP VEKİLLERİ ARAMAMIZ GEREKİYOR.SANIYORUMKİ ÖDENECEK OLAN BİNLERCE LİRALIK ADLİ PARA CEZALARININ YANINDA 20 TL LİK KONTÖR YÜKLEMEK ÇOK DAHA MANTIKLIDIR.AMA YİNEDE SİZ BİLİRSİNİNZ!!! BU GÜNE KADAR YAPTIĞIMIZ GİBİ SADECE MAZERET UYDURALIM,VEKİLLERDE ZATEN BUNLARIN KONTÖRÜ OLMADIĞI İÇİN BİZİ ARAYAMIYORLAR DİYOR YA!!! NASIL OLSA O KONTÖR PARALARINA BU GİDİŞLE CEZAEVLERİNDEN AİLELERİMİZİ ARAMAK İÇİN İHTİYAÇ DUYUCAZ.CAN MERT

 304. 02/12/2010, 20:43

  >sayın bakanım biz çekmagdurları olarak alacagımızı alamadıgız için çeklerimizi ödüyemedik bizler katil ve hırsız deiliz sadece borçluyuz lütfen bu çekteki adli para cezasının kalkmasını idari para cezasına çevrilmesini başbakanımıza iletirmisiniz hayırlı akşamlar ……….. diye bütün bakanlara gönderdim arkadaşlar fazl bi vaktinizi almaz bu son şansımız

 305. 02/12/2010, 20:55

  >vay anam vay ne olacak bizim bu halimiz uyanın arkadaşlar uyanın borun pazarını geçecez sonra artık nereye sürersin eşeği bilemem ama bir şeyi biliyorum PARMAKLIKLAR ARKASI yalnız soğuk olur orası vah vah der ama adam iş işten geçer sıkın bir kaç gün ne var bunda en fazla 50 tl kontür gider neden arayamıyoruz neden anlatamıyoruz derdimizi korkmayın yemez kimse bizi unutmayın biz seçtik onları cesaret ve sabah lütfen beşikteki çocuklarımız için okula dahi gönderemediğimiz çocuklarımız için lütfen dirilin kendinize gelin LÜTFENNNNNNNN LÜTFENNNNNNN ARKADAŞLAR

 306. 02/12/2010, 20:57

  >Sayın CAN-MERT Bugünkü ANKARA rezilliğini gördün işte.Bende görüşlerine aynen katılıyorum.Yoplantı yapıyoruz gelen yok.ANKARA,ya gidiyoruz kimsenin mail atmadığını görüyoruz.Zaten koskoca İZMİR,den — ADANA, dan —- SAMSUN ,dan ancak 3-5 kişiningelebilecek olması,geliyor olması beni çok üzdü.Aynen sana katılıyorum…10 ARALIK gününe kadar mücadelemi verir bir dahada uğramam.Ne oldu eylem – protesto – toplu teslim diyenler,kimse yok ortalarda.Bırakın ANKARA,ya gelmeyi Tel bile etmiyorsunuz (Yürekten çalışanları tenzi ediyor hepsine teşekkür ediyorum. ) Bizde 3-5 kişi ANKARA,ya gittik ahkam kesiyoruz.Yürüyeceğiz , hakkımızı alacağız ,esnafız-işçiyiz biz dedikçe adamcağız güldü….< BENMİ YÜRÜYECEĞİM SİZİN YERİNİZE < dedi…

 307. 02/12/2010, 20:59

  >arkadaşlar az önce telefonda bana denen siz mağdur değilsiniz borçlusunuz gücünüz kadar alsaydınız oldu bende kriz zamanı borcumu ödeyemedim diyincede ne krizinden bahsediyorsun oldu Aydın

 308. 02/12/2010, 20:59

  >Gizem Hanım,Şunu demek istedim; 8 Aralık Ankara buluşmamızdan haberdar olan mağdur arkadaşlarımızın mesela %80'i gelse en az 500 kişi olsa kim bilir neler olur…Bu sayı nedir ki? Ama TEK TEK arkadaşlarımız "bir ben gitmesem kim farkeder ki" dediğinde bir de bakmışsınız 40-50 kişiyiz… Bu defa bu olmasın kimler geldiyse RUMUZLARIYLA listeye yazdırsın hem katılım sayımız belli olur, sitede yayınlarız… Ve hem de böylece gelmeyenler de belli olmuş olur… Tabi ki bu ruh halimizle bunları öneriyoruz… Uygun olmayabilir…Selamlar

 309. 02/12/2010, 21:00

  >iyi akşamlar 3 gundur siteye birkez bile giremedim çek yazısı geçen hiçbir sayfa açmadı. chp milletvekili 7 madde sunmuş akp ye adli para cezasının idari para cezasına donuşmesi için bilginiz vardır mutlaka belkide bu kadar mailve aramalar ilk burdan meyvesini vermiştir. çabalayan herkese yurekten tşkler. trabzon

 310. 02/12/2010, 21:09

  >DOGRU SÖYLÜYORSUN EKM2510 KİMSE TAŞIN ALTINA ELİNİ ATMIYOR HERKES BİRİLERİ NASILSA UGRAŞIYOR MANTIGI VAR BİLMİYORUM DA İNŞALLAH ANKARA EYLEMİ BAŞARILI GEÇER AMA ZANNETMİYORUM BİZ BURDA SADECE TAHMİNİM 50 55 KİŞİYİZ HERGÜN BİNLERCE SULH CEZADA MAHKEME DOSYALARI VAR NERDE BU MİLLET HİÇ AKLIM ERMİYOR ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ZONGULDAKLI KARDEŞİM DE OLMASA ZATEN BU MİLLETİN KIPIRDAMAYA HALİ YOKTU SAGOOLSUN UGUR KARDEŞDE DESTEK VERDİ İNŞALLAH ÇABALARIMIZ BOŞA GİTMEZ

 311. 02/12/2010, 21:10

  >Perihan KUTMAN'ın dediği gibi nefes alıyorsak hala umut var demektir…Ben nefes alıyorum ve 8 Aralıkta ankarada benim adıma akrabalarım olacak kimse için değil kendim için kimse kurnazlığa kaçmasın kimse kendimize güldürtmesin son kez el birliği sesimizi DUYURUCAZZZ başka şansımız yok olumsuz yorumlar yapmaktan vazgeçin umutlarımızı hayal kırıklığına düşürmeyin sesimizi duyuralım sonucuna bakalım ondan sonra yorum yaparız..Hadi arkadaşlar el birliği eş dost akraba kim varsa el ele 8 Aralıkta Ankarada….

 312. 02/12/2010, 21:13

  >Değerli arkadaşlar; dün geceden kalan yerden devamla, zannederimki; tüm yorumlarınızı okudum ve mümkün olduğunca, akıl süzgecimden geçirdim derken, (Bu arada;akıllı olduğumu savunmuyorum, şeytani fikirler düşünmediğim için, bu günlere geldiğimi belirtirim.) Sizler için değerli arkadaşlar, sizler için bugün; Mersin Radyo Metropol Radyosunda, saat; 16-16,30 arasında canlı yayına katılarak hepimiz adına sorunlarımızı dile getirdim. Dilim döndüğünce ve edinebildiğim tecrübe, bilgiler doğrultusunda. Bugün yine; Sayın Milletvekillerimizden, Şevki Kulkuloğlu ve İlhan Kesici ile telefonla görüşerek, hepimiz adına; 08.ARALIK.2010 tarihi için, görüşme talep ettim ve olumlu yanıtlar aldım. Bu arada; bu haklı davamız için, hemen hemen hergün; Zonguldaklı, Uğur26 ve çok ama pek çok değerli CÜNEYT HOCAM(PİRİMİZ) ile telefon görüşmeleri yaptığımı ve 08.ARALIK.2010 Tarihinde ANKARA'da ABDİ İPEKÇİ PARKINDA OLACAĞIMI, TEKRAR İFADE EDEYİMMİ? İşte gecenin bu vaktinde; bu haklı davamızda şimdiye kadar emeği fazlasıyla geçmiş olan, tüm katılımcılara saygılarımı iletiyorum. Allah'ın izni ve katkılarınızla başaracağız diyorum. ALLAH; hepimizin yardımcısı olsun. Barışçı-Mersin

 313. 02/12/2010, 21:13

  >arkadaşlar Kahramanmaraş milletvekili Avni beyle görüştüm durumunuzu ileteceğim arkadaşlara dedi sağolsun anlayışlı davrandı derdimi dinledi Aydın

 314. 02/12/2010, 21:17

  >109 AYDIN KARDEŞ DİYEMEDİNMİ O ZAMAN KREDİ KARTI KREDİ SENET BORCU OLANLARI DA ADLİ PARA CEZASINA ÇARPTIRIN DİYE KARDEŞİM ONLAR DA BORÇLU BİZLERDE FAKAT BİZLER DOLANDIRICI OLARAK GÖRÜKÜYORUZ ONLARIN GÖZÜNDE NASILSA BANKALAR KREDİ KARTI ÖDENMEYİNCE DEVLETTEN PARAYI ALIYORLAR BU MU ADALET DİYEMEDİNMİ AYDIN LKARDEŞ ONLARI DA ADLİ PARA CEZASINA ÇARPTIRSINLAR BENİM BİR SÜRÜ SENETLİ ALACAGIM ONLARA NİYE BİŞEY OLMUYOR BANA GELİNCE Mİ ADLİ PARA CEZASI BU MU

 315. 02/12/2010, 21:20

  >Arkadaşlar,Kim ne derse desin, lütfen kimseyi DEMORALİZE etmeyin, siz de olmayın…Milletvekillerinden bazıları (Jenardi ile birlikte gittiğimiz) bizi geçen sene odasından "kovdu"… Onları not ettik… Kınaları hazır… Hiç ÜZÜLMEYİN BU AŞAĞILIK CEZA SÜREMEZ, SÜRMEYECEK…YETER Kİ ANKARA'DA 500 KİŞİ AŞALIM SES VERELİM BAKIN NELER DEĞİŞİYOR…BİR KAÇ TAŞ YÜREKLİ, ŞEREFSİZ MEDENİ OLMAYI, DİNLEMEYİ, ANLAMAYI BİLMİYOR DİYE MORAL BOZMAYIN, MORALİNİZİ BOZMAYIN…YAPILACAK (ANKARA'YA YÜRÜYÜŞ) EYLEMİN ve KALABALIK BİR BULUŞMANIN NELER DEĞİŞTİRECEĞİNİ BİR GÖRMEK LAZIM…BOZULMAK, ÇÖZÜLMEK YOK…Selam ve sevgilerimle

 316. 02/12/2010, 21:20

  >ARKADAŞLAR HERKES AYIN 8 İNDE ANKARADA OLSUN KARDEŞİM BU İŞİN ŞAKASI YOK BEN HAPSE KATİLLERLE TECAVÜZCÜLERLE JHIRSIZLARLA AYNI YERDE KALMAM KARDEŞİM ÖMRÜM BOYUNCA KARAKOLA DAHİ DÜŞMEMİŞİM

 317. 02/12/2010, 21:22

  >ALLAHIN İZNİYLE MURAT KARDEŞ MORAL BOZMAK YOK SONUNA KADAR GİDECEGİZ KİMSE MORALİMİZİ BOZAMAZ KAYBEDECEK BAŞKA BİŞEY YOK

 318. 02/12/2010, 21:28

  >evet zaten onlarda moralimizin bozulmasını istiyor her ne pahasına olursa olsun Ankaraya gidilecek sertaç kardeşim ben aydından katılacağım yani yerime bir arkadaş vekalet edecek nerede buluşuruz Aydın

 319. 02/12/2010, 21:29

  >aradaşlar merhaba konyadan otobüs kiralama konusunu görüştüm yaklaşık 20 tl civarı kişi başı gidiş geliş lütfen konyadaki arkadaşlar buluşalım ve ankarada sesimizi duyuralım ne kadar kalabalık olursak o kadar ses getiririz bana mail atın veya cepten ulaşın kontörünüz yoksa caldırın ben ararım mutlaka buluşalım diyorum mail iskender_34_deniz@hotmail.com cep 0507 7640 640 saygılarımla

 320. 02/12/2010, 21:31

  >116 vezir kardeş bende dedimki biz bu dünya için değil öbür dünya için borcumuzu ödemek isteriz kimse öbür dünyaya kul hakkıyla gitmek istemez dedim o zaman haklısınız dedi Aydın

 321. 02/12/2010, 21:33

  >SERTAÇ KARDEŞİM AYDINLI KARDEŞİM BEN ÜÇ KİŞİ OLARAK KATILACAM İZER SİZE ULAŞACAĞIM TLF VERİN YARIN ARAYIM AYRICA İZMİRDEN BİR BEY GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE BEN ON KİŞİ OLARAK KATILACAM HATTA ULAŞIM KONUSUNDA MESLEĞİNDEN DOLAYI YARDIMCI OLACAĞINI SÖYLEDİ AYRICA ELEKTİRİKÇİ RUMUZLU ARKADAŞ VARDI BİLDİĞİM KADARIYLA ÇOK İZMİRLİ VAR KOSKOCA ADLİYE ÇEKÇİLERE ÇALIŞTIĞINA GÖRE YANİ.. EVET İZMİR İZMİR İZMİR HADİ DOSTLAR ÖZEL OTOBÜS KALKARSA FAZLA BİLET PARASIDA VERCEM HADİ DOSTLARIM…İZER

 322. 02/12/2010, 21:38

  >KORKMAK YILMAK YOK GAZ VERMEKTE AMA YAZMASAN YAZMADI DİYORLAR YAZINCADA GAZ DİYORLAR ARKADAŞIM KİMSE KİMSEYE BİRŞEY YAPAMAZ HERKES KENDİNE YAPAR OTUR KAFANI KUMA GÖM BAK SENİ KİMSE GÖREMEZ RAHATSIN DEĞİLMİ YA SEN ÖYLE SAN BAK BAKALIM NEREN AÇIKTA KALDI ÇIKAR KUMDAN KAFANI VE SALDIR YİNE KORKMA SENDEN BÜYÜK DEĞİLLER SADECE ŞANSLILAR ONLAR ORDA SEN BURDASIN ONLARDA TÜRKÇE KONUŞUYOR SENDE ONLARDA AYNI HAVAYI SOLUYOR SUYU İÇİYOR KORKMA BİRŞEY OLMAZ SAYGI ÇERÇEVESİNDE DERDİNİ ANLAT SADECE NORMAL BİR TELEFON SANKİ BİR MÜŞTERİNLE KONUŞUYORSUN ÖZETLE ARAYALIM ARKADAŞLAR BAKMAYIN TERSLEYENLERİ DÜŞMEZ KALMAZ BİR ALLAHTIR BİRŞEY YAPMAYAN ARKADAŞLARA NACİZANE TAVSİYEM VAR GEL ANKARAYA ORDA BİRŞEY YAPMA AMA GEL DİKİL TOPLULUK NE YAPIYORSA SENDE ONU YAP TAŞKINLIK YAPMA MAĞDURİYETİNİ DİLE GETİR ÇIK GİT BU YA HA BİRDE TEL MAİL FAX HANGİSİNİ YAPA BİLİRSEN ONU YAP ZOR BİRŞEY YOK HA BEN ÇAY İÇERİM DİYENLERE BEN ANKARADA ÇAY ISMARLAYACAĞIM SAKIN KAÇIRMAYIN :)LATİFE YAPIYORUM AMA ARAYALIM NE OLUR GELELİM ARKADAŞLAR

 323. 02/12/2010, 21:40

  >İYİ DEMİŞSİN AYDIN KARDEŞİM BİRDE ARKADAŞLAR DEMİN Bİ SİTEDE ARKADAŞLA TANIŞTIM YAZIŞTIK MADDİ NEDENLERLE GELEMİYOUM DEDİ LÜTFEN ÇOK DEİL YA BUGUN EN UZAK MESAFA 50 TL ANKARA YA GİDER GELİNİR BU SON ŞANSIMIZ ARKADAŞLAR YOK DİYE BİŞEY YOK ÇOCUGUMUZ AİLEMİZ İÇİN ANKARADA OLMAMIZ LAZIM

 324. 02/12/2010, 21:50

  >ALO NE LER OLUYOR KİM KİME NE YAPTI BU KADARMI BU İŞİN SONU BU DAVA SENİN İÇİN NASIL BİTER ZONGULDAKLI KARDEŞİM AÇIKCA VE NET BİR ŞEKİLDE YAZIN NE OLDU NE OLMADI NE CANINI SIKTI KİM KİMİ ÜZDÜ BU SORULARI CEVAPSIZ BIRAKAMAZSIN BU İŞİN VEBALİ VAR UNUTMA HAKLIYSAN EYVALLAH ALLAH İŞİNİ GÜCÜNÜ RAS GETİRSİN DERİZ AMA KİMSE KİMSEYE KÜSMEYE HAKI YOKTUR ŞU AŞAMADA

 325. 02/12/2010, 21:51

  >Zonguldaklı – çekzede hepimiz sıkıntılıyız bazen umutsuzluğa düşüyoruz birbirimizi kırıyoruz ama ne olur pes etmek olmasın siz başlattınız biz destekliyoruz hep beraber sonkez el birliği ile ankarada olucaz lütfen sende ol.. küskünlük kırgınlık bir işe yaramaz zamanı değil iç hesaplaşmamız ancak ve ancak bu işten kurtulduktan sonra olabilir.. Lütfen dağılmayalımm yalvaırımmmm..

 326. 02/12/2010, 21:52

  >arkadaşlar bizi okadar takip eden varken neden bu yoldan dönüyorsunuz biz bu yola başkoyduksa kimse yarı yolda bırakamaz SAYIN ZONGULDAKLI KARDEŞ biliyorum yorgunsun biliyorum kızgınsın fakat buraya kadar kendi rızanla geldin buradan sonra kusura bakmada ben bırakıyorum laflarını bırak eğer ışığı görmüyorduysan baştan bu işe girmeyecektin başa geçmek kolay fakat oradan ayrılmak zordur mücadeleye devam edeceğiz ne zamana kadar çözüm bulunana kadar Aydın

 327. 02/12/2010, 21:53

  >arkadaşlar,BU OLUMSUZ KONUŞMALAR BİRANDA NİYE ALEVLENDİ.?BİR ANDA ÖLÜ TOPRAĞI ATTINIZ.EKİM2510,CAN MERT,GİZEM HANIM ,ANLATTIKLARINA SÖYLEYECEK HİÇ BİR LAFIM YOK.ZATEN MAİL FAX VE SMS LERİN ÇOK ALT SINIRLARDA OLDUĞUNU,BEN YAPMASAM NE OLUR,YAPAN BİRSÜRÜ İNSAN VARDIR DİYENİN ÇOK OLDUĞUNU BİLDİĞİM İÇİN DEFALARCA HATTA BUGÜN ENSON LÜTFEN SMS,MAİL FAX ATAN BEN ATTIM DİYE KISACA SİTEYE YAZSIN,HEM MORAL OLUR,HEMDE ATAN TUTUAN BELLİ OLUR DEMİŞTİM.TOPU TOPU ÜÇBEŞ KİŞİ ÇIKTI.BANA SÜRPRZ OLMADI.ANCAK ŞUNU SÖYLEMEM LAZIMKİ BUKADAR ÇABUK DEMORALİZE OLMAYIN.BU İŞ ZATEN OKADAR KOLAY BİR İŞ DEĞİL.BİRİLERİ OLUMSUZ KONUŞTU DİYE 360 DERECE DÖNMENİN ALEMİ YOK.ÇABALIYORUZ.40DA OLSA 50 DE OLSA BU İŞİ YAPACAĞIZ.OLUMSUZLUK ZATEN VARDI.ARKADAŞLARIMIZIN GAYRETLERİNİ UNUTMAYIN.BU İNSANLAR SADECE KENDİLERİ İÇİN YAPMADIKİ.BURAYA KADAR GELDİK LÜTFEN BURDAN GERİYE DÖNÜŞÜMÜZ YOK.BU SAATTEN SONRA TOPARLANIP MÜMKÜNSE OLUMSUZ YORUMLARDAN KAÇINIP YAPILMASI GEREKENLERİ YAPALIM.BİRİLERİNİN EKMEĞİNE YAĞ SÜRÜYORUZ.BU PANİK VE DEMORALİZE KONUŞMALARI GÖRENLERİN EKMEĞİNE YAĞ SÜRÜYORUZ.BASKETÇİ.

 328. 02/12/2010, 21:54

  >ARKADAŞLAR DOĞRU OLAN ADLİ PARA CEZALARININ İDARİ PARA CEZASINA ÇEVRİLEREK BU CEZALAR İÇİN HAPSİN KALDIRILMASI VE İDARİ PARA CEZASI OLARAK YAPILANDIRILMASINI GÜNDEMDE TUTMAK LAĞZIM……………………..EN HIZLI OLAN BU……..

 329. 02/12/2010, 21:56

  >BİR KARADENİZLİYE BU YAKIŞMAZ ARKADAŞIM YOL YOKSA BİZEDE YOK BU KONUYU AYDINLAT NE OLDU BİZ KARAR VERELİM KİMLERİN YOLU YOK BIRAK BU KIRGINLIĞI KARDEŞİM VE KALDIĞIN YERDEN DEVAMMI TAMAMMI BİZLER HEP BERABER VERELİM

 330. 02/12/2010, 21:56

  >SEVGİŞLİ UĞUR26,ZONGULDAKLI,EKİM2510,CAN MERT,DİLEK,ZEYNEP,GİZEM,UĞUR55,VEZİR38,BARIŞÇI MERSİN,İTHİYAR DAHA NİCELERİ,HADİ GELİN BİR SİLKİNELİM,TOPARLANALIM,MORALLER YERİNE GELSİN,KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDELİM.İNANIYORUMKİ BU BİRAZ DA TARİH YAKLAŞTIKÇA STRESS VE GERGİNLİKDEN.DÜZELİR ARKADAŞLAR.HADİ KOÇLARIM GÖREYİM SİZİ.BASKETÇİ

 331. 02/12/2010, 22:00

  >BASKETÇİ ZONGULDAKLI KARDEŞİM BU DAVA BENİM İÇİN BİTMİŞTİR DİYOR

 332. 02/12/2010, 22:03

  >126 Zonguldaklı; ben senin için, ben Uğur26 için ve şu anda adı aklıma gelmeyen, mücadele vermeye çalışan yüzlerce arkadaşım için, hep yanınızda olmadım mı? Sakın ha sakın pes etme ne olur. Sen bu yeni hareketin önder olanlarındasın. Ben; benden evvel, sizler için mücadele vermekteyim, yoksa farkında değilmisin. Yok buraya kadar diyorsan; kimse sana bir şey diyemez. Gözlerinden öpüyor ve seni ve bu haklı davamıza inanmış tüm arkadaşlarımı, 08.Aralık.2010 Tarihinde, ANKARA ABDİ İPEKÇİ PARKINDA BEKLİYORUM. BEN HEPİNİZE SÖZ VERDİM. HİÇ KİMSE OLMAZSADA; BEN O GÜN ORADA OLACAĞIM. Yoksaki; bu anlam ve manada benim sorunlarım bitmek üzere, emeğim ve çalışmalarım hepiniz içindir. Sana ve tüm arkadaşlarıma saygılarımla. Barışçı-Mersin

 333. 02/12/2010, 22:18

  >BİLİYORUZ Kİ BEKLEDİĞİNİZİ GÖREMEDİNİZ MECLİS TE.Moral bozmak yok arkadaşlar.Yaktığın ateş çok insanı ısıttı Zonguldaklı.Dere geçerken at değişilmez.Her şeye çare var.Yeter ki konuşalım sorunu anlayalım ve çözelim.BU GELİNEN NOKTADA GERİ DÖNÜYORUM YOK.öLMEK VAR DÖNMEK YOK diyen arkadaşlar hani nerdesiniz ??.8 ARALIK DA BENDE BİR ÇALIŞANIMLA ORADAYIM.HADİ ZONGULDAKLI HADİ SİNİRLERİN BOZULDU YORULDUN BİRAZ SAKİN OL DİNLEN.KONUŞTUĞUN LAFIN VEBALİ BÜYÜK OLMASIN.HEP İLERİ YE DOĞRU ROTAMIZ SESİMİZ YÜKSELİYORR..

 334. 02/12/2010, 22:22

  >bizde 5 kişi ordayız..çekdaş

 335. 02/12/2010, 22:24

  >HASAN ABİ NE GÜZEL DEMİŞ ARKADAŞLAR BENİMDE BİR DOSYAM VAR BU MÜCADELEYE DEVAM ETMEYEBİLİRİZ AMA BİZİM ÇEKTİĞİMİZİ SİZ ÇEKMEYİN DİYE BURDAYIZ SİZİN KÜSMEYE LÜKSÜNÜZ YOK OLAMAZ SİZ BU MUHABEREDE MÜCADELEYİ KAZANMAK ZORUNDASINIZ HADİ BIRAKTINIZ DEVE GİBİ GÖMÜN KAFANIZI NE HALİNİZ VARSA GÖRÜN DEMEK KOLAY DERİZ BİTER AMA SİZİN BUNA HAKKINIZ YOK OLAMAZ YAPMAYIN SAKIN

 336. 02/12/2010, 22:26

  >126 nolu yorumun ZONGULDAKLI-ÇEKZEDE tarafından yapıldığını sanmıyorum.Çünkü ZONGULDAKLI-ÇEKZEDE bu hareketin kıvılcımını ateşleyen bir arkadaştır.Bütün site kendisine saygı duymaktadır.Yaptıkları ve yapacakları için teşekkür ederiz….

 337. 02/12/2010, 22:28

  >138 Yaman Kardeşim; şu anda, duygularımın tercümanı oldun. Seni kucaklıyor ve öpüyorum kardeşim. Saygılarımla. Barışçı-Mersin

 338. 02/12/2010, 22:30

  >CHP'nin, AKP'ye sunduğu 7 maddelik teklifte yer alan öneriler şöyle: Kriz nedeniyle çeklerini zamanında ödeyemeyen yurttaşların adli para cezası idari para cezasına dönüştürülmelidir. sıra bizde ltf kimse vazgeçmesin. çabalayan arkadaşlara tşkler. meri

 339. 02/12/2010, 22:34

  >sayın zonguldaklı kardeşim sen bizler için bu davada bir mücahitsin sana yakışan sonuna kadar savaştır saygıdeğer kardeşim

 340. 02/12/2010, 22:35

  >HASAN ABİ SENİN YAPTIKLARININ YANINDA BİZ NEYİZKİ BİZ SANA TEŞEKKÜR EDERİZ ANCAK BU GELİR ELİMİZDEN BENDE ELLERİNDEN ÖPERİM SAYGIYLA SLEMLAMLAR ABİ ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

 341. 02/12/2010, 22:35

  >ARKADAŞLAR…yolumuza devam ediyoruz….ZONGULDAKLI bizimle BERABER…BİR PROBLEM YOK…bi anlık algılama..gerginlik…iş bölümü yapalım…ist..ankara..izmir ..konya ve diğer illerde olan arkadaşlar..HER İLDEN BİR KİŞİNİN TELİ VE MAİLİ LAZIM…BU ARKADAŞLAR KENDİ İLLERİNDE VE YAKINLARINDA ANKARAYA GELECEK OLAN ARKADAŞLARIN KOORDİNE OLMASINDA YARDIMCI OLACAKLAR….İLGİLENEN ARKADAŞLAR BANA ULAŞIN YADA MAİL ATIN…haydar…05396038923…haydar_liberty@hotmail.com

 342. 02/12/2010, 22:49

  >bendende buraya kadar zonguldakli abimlen görustum oadam bu dava icin yapmadigi sey kalmadi ogun toplantida para topladik ortaya koyduk adam ben herbirseyi karsilarim diye bize onur verdi biz yine utanmadik bugun ankarada olan insan oydu ve aramizda kendini birsey zannedipde havalanarak sanki kendisi ordaymis gibi gösteren insanlar yuzunden zonguldakli isyan edip birakiyo bende abimleyim yari yolda sirtimizdan vurulmayacagiz cunku o yuruyecek aslanlarin hakkina bile tenezzul edilecekse bende yokum yaziklar olsun parasini almak isteyen haydar abiden alsin ben helal ettim ZONGULDAKLININ emegi buyuk yaziklar olsun son kez numarami veriyorum bisiy danismak isterseniz. 0533 399 38 30. (UĞUR55)

 343. 02/12/2010, 22:51

  >Sayın; Başbakanım, Bakanlarım, Milletvekillerim.Benim; 2000 yılının ekim ayına kadar, 27 yıllık bir işim ve iş yerim vardı. Ancak; yoğun biçimde müşteri çeklerimiz ödenmeyince, bunları ödemek için; mecburen bankalardan krediler ve şirketimiz çeklerini kullanmak zorunda kaldık. Şirket çeklerine yetkili kişi olarak ben imza attım. O kriz döneminde; banka faizlerinin yüzde kaç olduğu malumunuzdur. Elbetteki; borçlarımızı ödeyelim derken, borçlar büyüdü, çığ oldu. Bu çığ; ben ve benim gibilerin üzerine düşünce, ezildik; altında kaldık, boğulduk. Avukat; karakol, polis, icra, cezaevi bilmezken, hepsini sırayla görür olduk ve halen bu sorunlarımız; yıllardır devam etmektedir. Mallarımız; hiç yok pahasına icralarda satıldı, param olmadığı için; bir avukatın yanında yirmidört ay, ücretsiz çalıştım. Çoğu geceler eve aç dönmek üzere. Bu durumlar üzerine; annem 2004 yılında tarım ilacı içerek , hayatına son verdi. Eşim; amansız kanserin pençesine düştü. Yıllarca; Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden, yenilmiş olarak çıkıp, eşimi; 03.12.2007'de O Yüce Tanrıma teslim ettim. Ben; beş çocuk babasıyım. Üç kızım evli olup, askerden yeni gelen oğluma; TÜV tarafından Fransa'ya gönderilen kızıma, annelik ve babalık yapmak zorundayım. Ben; bilerek ve isteyerek, dolandırmak amacıyla, hiçbir kimseye zarar vermek istemedim. Elbettekİ; kast ve dolandırmak amacı güdenlerin cezası verilmelidir. Ancak; bilineceği üzere, TCK'NIN CEZALARIN NİTELİĞİ VE CEZA SORUMLULUĞUNA İLİŞKİN KURALLARLA, 3167 SAYILI ÇEK KANUNUNDA YER ALAN KURALLARIN BİRBİRİNE UYUMLU HALE GETİRİLMEDİĞİ; TCK'NIN İLGİLİ MADDELERİNE UYUMLU HALE GETİRİLMESİ İÇİN 31.12.2008 TARİHİNE KADAR SÜRE BULUNDUĞU; BU TARİHE KADAR ÇEK KANUNUYLA İLGİLİ, DEĞİŞİKLİK YAPILMADIĞINDAN; 31.12.2008'DEN İTİBAREN TCK'NIN GENEL KURALLARI, ÇEK KANUNUNUN CEZALARINA İLİŞKİN KURALLARI ORTADAN KALDIRMIŞ OLMAKTADIR. Bu anlamda; mevcut birçok yargı kararının olduğu, malumunuzdur. Sayın Başbakanımız bir söyleminde; ''Hiç bir güç TBMM'sinin üzerinde değildir.'' demiştir.Durumlarımızı sizlere bir kez daha aktarmak istedim. En derin saygılarımla. 28.09.2009 Hasan………..Mersin

 344. 02/12/2010, 22:54

  >Değerli arkadaşlar; biraz evvel Haydar kardeşimle görüşmemiz üzerine daha evvelki, yazımlarımdan birini sitemize gönderdim. Saygılarımla. Barışçı_Mersin

 345. 02/12/2010, 22:54

  >İSTANBULDAN GİDEBİLECEK ARKADAŞLAR(Engin hm…05323143524)…MERSİN..ADANA VE CİVARINDAN GELEBİLECEKLER(Barışçı mersin..05069923955)..İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ…ekonomik durumu olmayan arkadaşlar lütfen çekinmeden arayın…paylaşım içindeyiz…

 346. 02/12/2010, 22:59

  >ÇEK TEN MAHFOLACAK ARKADAŞLARIN DİKKATİNE BİRAZ ÖNCE BASKETÇİ KARDEŞİMİN YAZDIĞI GİBİ HER KES YAPTIĞINI SİTEYE YAZSIN TELEFON AÇMAKTAN ÇEKİNMEYİN KARŞINIZDAKİ VEKİLLER NİHAYET İNSAN İÇLERİNDE KENDİNİ BEYENMİŞİ VEYA BİZLERİN VERMİŞ OLDUĞU VEKALETİ HAZMETMEMİŞ OLANLAR VEYA TEFECİ DOSTU OLANLAR VARDIR AMA ÇOĞU GERÇEKTEN İYİ NİYETLİDİR YETERKİ SİNİRLENMİYELİM SAKİN OLALIM MÜMKÜNSE ANLATMAK İSTEDİKLERİMİZİ İLK ÖNCE BİR KAĞIDA YAZIP KONUŞMA SIRASINDA KAĞIDA BAKARAK DÜZGÜN DİLDE ANLATMAYA ÇALIŞALIM.BİR TELEFON İKİ TELEFON ÜÇ TELEFON SONUC VARIZZ ANLAMINDADIR NE KADAR ÇOK TELEFON O KADAR ÇOK VARIZ ANLAMINDADIR KORMAYIN KARŞINIZDAKİ DE BİR İNSAN VE BİZLER BU MEMLEKETİN SORUNUYUZ ONLARDA BU SORUNU HALLETMEK ZORUNDALAR NE KADAR BASKI YAPACAĞIMIZ EYLEME IŞIK TUTACAKTIR. İNŞALLAH BU İŞ İSTEDİĞİMİZ GİBİ SONUÇLANSIN KUTLAMAYI Z O N G U L D A K T A YAPALIM misafir olarak. ihtiyar

 347. 02/12/2010, 23:04

  >arkadaşlar sitede akp li milletvekillerinin ve bakanların cep telefonları var.zahmet olmasa arkadaşlar telefonlarını 2 dakikalığına arayıp sorunumuzu anlatmalıyız.telefonla aramamız çok çok çok daha etkili olur.çekinmeyin arkadaşlar telefonla görüşün.girintili olmalıyız ERDEM

 348. 02/12/2010, 23:07

  >arkadaşlar neler oluyor savaş alanı gibi olmuş burası :S

 349. 02/12/2010, 23:07

  >DEĞERLİ ZONGULDAKLI BOŞ VER KARDEŞİM ALLAH BİLSİN BAŞLADIN SONUNA KADAR DEVAM GEÇTİĞİMİZ HAFTA SEN BAŞLATTIN ARKADAŞLAR SANA KATILDI HARİKA BİR İŞ BAŞARDINIZ LÜTFEN SONUNU GETİRİNİZ BUNU LÜTFEN ""AİLELERİN PERRİŞAN OLMUŞ ANNESİZ BABASIZ KALAN ÇOCUKLAR İÇİN ""LÜTFEN YAPINIZ BİR İKİ TANE TEFECİYİ SEVİNDİRMİYELİM.

 350. 02/12/2010, 23:07

  >SEVGİLİ ZONGULDAKLI KARDEŞİM,BANA HİTABEN, "BASKETÇİ BASIN BİLDİRİSİNİ OKURSAN DEMİŞSİN…."BEN O BASIN BİLDİRİSİNİ SN.ÖĞRETMEN RUMUZLU BEY ÇARESİZ KALMIŞDI VE BENDEN NEREDE BULACAĞIMI SORMUŞDU BENDE -BU SIRALAR SİTEDE YORUMLAR ÇOK DÜZENSİZ EKLENİYOR,BAZI YORUMLARI BAKIYORUM HİÇ OKUMAMIŞIM FARKLI BİR TARİHİN ALTINDA ÇIKYOR-KOLAYCA BULURUM DİYE VE TÜM İYİ NİYETİMLE SENİN DÜZELTTİĞİN ŞEKİLDEDİR DİYE BİRKEZ DAHA OKUMADAN KOPYALA YAPIŞTIR YAPIP ÖĞRETMEN BEY'E KOLAYLIK OLSUN DİYE SİTEYE O ANDA KOYDUM.NE SENİN YAPTIĞINI CİDDİYE ALMAMAK NEDE SANA SAYGISIZLIK ETTİM.SENİ DİĞER ARKADAŞLARLA BERABER ENÇOK TAKDİR EDEN KİŞİYİM VE MANEN DE OLSA ENÇOK DESTEKLEYEN KİŞİYİM,ÖYLEDE DEVAM EDECEK.BENCE BU BİRAZ DA SANA AŞIRI YÜKLENİLDİĞİ İÇİN OLUYOR.SEN OMUZLARINDA BUKADAR KİŞİN YÜKÜNÜ VE SORUMLULUĞNU TAŞIDIN.SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM.AMA YUKARDA SÖYLEDİKLERİMİ DOĞRU ALGILAMANI RİCAEDERİM.BU SİTENİN SANA VE DİĞER ARKADAŞLARA İHTİYACI VAR.TELEFONDAN DA OLSA SESİNDEN TANIDIĞIM ZONGULDAKLI BU DEĞİL,BURDAN GERİ DÖNMEK GİBİ LÜKSÜNÜZ YOK.İSTER KABUL ET İSTER ETME ,İKİ ELİM YAKANDADIR.BİRDE ŞUNU SAKIN UNUTMA,KİMSE SENDEN MUCİZE BEKLEMİYOR.YAPILAN PLAN ÇERÇEVESİNDE GEREKENLER YAPILIR,ONDAN SONRASINA KİMSENİN DİYECEĞİ YOK.HADİ KARDEŞ GEL BU KARARININ ANLIK OLDUĞUNU SÖYLE,SİTENİN MORALE İHTİYACI VAR.SEVGİYLE KAL.BASKETÇİ

 351. 02/12/2010, 23:09

  >KONYA VE CİVARI…iskender deniz…05077640640

 352. 02/12/2010, 23:13

  >DOKTOR'UN TAVSİYESİ;ÇEKLERE VERİLEN ADLİ PARA CEZASININ,İDARİ PARA CEZASINA ÇEVRİLMESİNİN ALACAKLI VEYA AVUKATINA NE ZARARI VAR,ONA ANLAM VEREMİYORUM?HER İKİ DURUMDA DA ONLARA YARAYAN BİRŞEY YOK Kİ.ZATEN ÇEKİN CEZASINI ÖDEYECEK OLAN KİŞİ DAHA AZINI DEVLETE ÖDEMEK YERİNE,NİYE FAZLASINI ALACAKLIYA ÖDESİN Kİ.ALACAKLIYA ÖDEYEYİM DE İCRA TAKİBİNDEN KURTULURUM DİYE DÜŞÜNEN KAÇ KİŞİ VARDIR ACABA?ÇOĞU KİŞİNİN NE ŞİRKETİNDE NE DE KENDİNDE HACZEDİLECEK MALI KALMIŞMIDIR Kİ?BU ÇEKE VERİLEN ADLİ PARA CEZASININ SADECE DEVLETE FAYDASI VARDIR.DEVLET DE TORBA YASASIYLA VATANDAŞIYLA BARIŞMAK İSTİYORSA,ÇEK MAĞDURLARINI DA BU TORBAYA DAHİL ETMELİDİR.BENCE MİLLET VEKİLLERİNE BUNU ANLATIRSAK DAHA YARARLI OLUR SANIRIM.DOKTOR…..

 353. 02/12/2010, 23:15

  >N.U Valla bu sitenin aşağı yukarı devamlı takipcisiyim kimse hakkı olmadan birşeyleri üstüne giymesin kim ne derse desin şu olayın gerçekleşmesinde 3-bilemedin 5 kişi telef oldu şu ana getirmek için içinizde her şeyi yaşamış yaşlı bir abiniz-babanız ve geçmişi eski yılları çok içinde yaşamış biri olarak tavsiyem birlik olalım ben bunu rica ediyorum kardeşim zonguldaklı sen kafanı takma bilen biliyor sen devam bu olay bitsin senin ve o söylediğim birkaç kişinin anıtı dikilir ömür boyu adı anılır.Bu işler böyledir davaya devam.Hep beraberiz.Sende bu işin önderisin yaptıklarını yeni arkadaşlar bilmiyordur onun için şimdi kenetlenme zamanı öpüyorum seni.N.U

 354. 02/12/2010, 23:16

  >ZONGULDAKLI BİLMİYORUM YAŞIN KAÇ AMA TELEFONDA SENİN Kİ GENÇ GELİYORDU,ONUN İÇİN AĞBİLER KIRIL MAZ,HADİSENDEN İKİ SATIR BEKLİYORUM,YAZINCAYA KADAR YATMAYACAĞIM,BUNU BİLESİN.BASKETÇİ

 355. 02/12/2010, 23:17

  >arkadaşlar bende hatay dan katılacağım. hataylı.

 356. 02/12/2010, 23:19

  >hiç kimsenin kızma zamanı değil arkadaşlar,lütfen herkes üzerine düşeni yapmaya çalışsın. hataylı

 357. 02/12/2010, 23:20

  >Arkadaşlar,Bu saatten sonra, şu yapılan sohbetler, tefecilere hizmet ediyor.Zonguldaklı, uğur, diğer kardeşler…Lütfen. Kırılmanın zamanı değildir. Oluşan sinerjiyi dağatmayınız. Anlık sinirle yapmış olduğunuz bu tepkiyi tamamiyle anlıyoruz, anlayışla karşılıyoruz. Ancak, lütfen, bizlerin "hatırı" için, meseleyi uzatmayınız. Kırgınlığın, hedeften sapmanın zamanı değildir. Program bozulmasın.İnşallah 8 Aralık'da ben İzmir'den geliyorum. İzmir'den gelirken otobüs bileti alamayanlara yardımcı olacağım. Lütfen sertaç yada diğer arkadaşlar liste yapsınlar. Ben malesef internetten de iş yaptığım için kimliğimi gizli tutuyorum. Vakti gelince bir şekilde o listeyi yapan kişiye ulaşıp, sağlamam gereken katkıyı sağlayacağım.Lütfen arkadaşlar, bu saatten sonra, hedeften sapmayalm. Kırılmayalım, gücenmeyelim.Şu son saatlerde yaşanan sıkıntılı durumla ilgili olarak, sizlerden ŞAHSEN rica ediyorum ki, bu mesajımdan sonra son bulsun. Unutulsun. Hedefimiz doğrultusunda, plan uygulanmaya devam edilsin.En derin sevgi ve saygılarımla,E.H.

 358. 02/12/2010, 23:23

  >baBAKIN GÖRÜYORMUSUNUZ HEMEN BU OLUMSUZ HAVA DAĞILDI,HERKESİN MORALİ YERİNE GELİYOR,LÜTFEN OLUMSUZ YORUMLARDAN KAÇININ,BAŞINDAN BERİ SÖYLENEN"MAİL ,FAX,SMS ATIN,VE LÜTFEN SİTEDE ŞUNA ATTIM ŞUNA YAZDIM DEYİN.BUKADAR ZORMU?İNANIN DEĞİL.BASKETÇİ

 359. 02/12/2010, 23:24

  >kesinlikle katılıyorum… zonguldaklı bugün çok güzel bir mmücadeele verdik hep beraber.. artık aile gibi olduk … bu saatten sonra vazgecmek imkansızdır bu yoldan .. sen vazgecsen bile vicdanın rahat bbırakamz ki seni… çünkü biliyorsun aramızda gerçek mağdurların varlığını ve bu çıkması istenen yasaya ne kadar muhtaç olduğunu…. gereksiz gerginliklere yer vermeyelim lütfen.. şu işi bitirelim söz o zaman bi yerde oturur tarttışmamızı yaparız olmaz mı 🙂

 360. 02/12/2010, 23:26

  >ARKADAŞLAR KİM NEYİN PEŞİNDE???? ANKARADA O VARMIŞ BU VARMIŞ.ANKARADA KİMLER ADINA OLUNDUĞUMU DAHA ÖNEMLİ YOKSA BEN BEN Mİ????? GERÇEKLERİ GÖRMEK VE GÖSTERMEK EĞER HATAYSA BİRBİRİMİZİ KANDIRMAYA DEVAM EDELİM VE PEMBE TABLO ÇİZELİM.İŞİN DOĞRUSUNU SÖYLEMEK KANIMCA HEPİMİZİN SİLKELENMESİNE VE ZONGULDAKLI KARDEŞİMİZ VE DİĞER YÜRÜYÜŞÜ BAŞLATACAK ARKADAŞLARIMIZIN YAKTIĞI ATEŞİ DAHADA KÖRÜKLER.AKP Lİ VEKİLLERİ TELEFON YAĞMURUNA TUTMALIYIZKİ ZONGULDAKLI KARDEŞİMİZ VE DİĞER 3 KARDEŞİMİZE YAPACAKLARI EYLEMDE GÜÇ VEREBİLELİM.İSTEYEN VEKİLLERİ ARAR BU KARDEŞLERİMİZE ANKARAYA GİDENE KADAR LOJİSTİK DESTEĞİ VERİR VE ANKARA YA GELEREK ONLARLA KUCAKLAŞIR.HERKEZ KENDİ KARARINI VERECEK,BEN ŞAHSIM ADINA 2 SENEDEN FAZLADIR VERDİĞİM BU SAVAŞI ŞU AŞAMADA BIRAKMIYACAĞIM VE ANKARA BULUŞMASINA KADAR SON SÜRAT DEVAM EDECEĞİM.SAYGILARIMLACAN MERT

 361. 02/12/2010, 23:27

  >arkadaşlar konya iskender ben 0507 7640 640

 362. 02/12/2010, 23:31

  >chpnin yeni sitesi yarın SAYIN Kılıçdaroğlu tarafından duyurulacakmış bu siteden chp milletvekillerine direk mail atılabilecekmiş vekillere ulaşmak daha kolay olabili belki sitedeki arkadaşlara bildirmek istedim SAYIN ZONGULDAKLI KARDEŞİM LÜTFEN KIRGINLIĞINI BİTİR BAK HERKES SENİN GERİ DÖNMENİ BEKLİYOR SEN BİZİM SEMBOLUMUZSUN ARTIK NE OLUR GELDİM DE BİR CÜMLEDE OLSA BİZSENİ BEKLİYORUZ Aydın

 363. 02/12/2010, 23:33

  >ARKADAŞLAR SİZ NEYİN HESABINI YAPIYORSUNUZ? LUTFEN HERKES KENDINE GELSIN.ZONGULDAKLI ARKADAŞIMIZ PAZAR GÜNKÜ TOPLANTIDA HERŞEYI GÖZE ALIP GEREKİRESE TEK BAŞINA YÜRÜMEYİ GÖZE ALDI.KİMSENIN OYUNUNA GELMEYELİM ARKADAŞLAR PAZAR GUNU ORDA OLAN HERKES BÜYÜK BİR İSTEKLE BUYOLA BAŞ KOYDU YILMAK PES ETMEK YOK DAHA YOLUN BASINDAYIZ.OGUN ORDA BİR KARAR ALINDI VE ONU UYGULAMAMIZ LAZIM GEREKİRSE SADECE TOPLANTIYA GELEN ARKADAŞLAR ANKARAYA GELİR AMA YİNEDE GİDİLECEK KENDİMİZ İÇİN SON ŞANS SEVIN

 364. 02/12/2010, 23:36

  >DAHA ÖNCE C.EVİNDE YATMAYAN ARKADAŞLARA DUYURULUR:Şu anda rahat rahat uyuyorsunuz.Ben uğur 55 le beraber aynı koğuştaydım.O iyi bilir.24 kişilik odada 36 kişilik ranza.Koğuş mevcudu en az 60 kişi.Ben tam 5,5 ay devamlı gündüz yatabildim.5,5 AYDAN SONRA GECE YATMA SIRASI BANA GELDİ.Eğer sigara içmiyorsanız yandınız.Bir odada enaz 40 kişinin aynı anda sigara içtiğinidüşünün.Tuvaletçi olursanız ki mutlaka sıra size gelir,günde üç defa bol köpüklü suyla yıkayacaksınız.Şimdi rahatsınız bol bol eşinize bağırıp duruyorsunuz.Ama yarın!Ha 6 aydan sonra biraz alışıyorsunuz.Birde kabullenirseniz iş tamamdır.Ama unutmayın her ziyaretten sonra "bir haber varmı"diye birbirinize bakardurursunuz.Bu arada çocuğunuz ünüversite sınavına girecektir aklı sizde,kızınıza görücü gelecektir siz yoksunuz,çocuğunuz mezun olacaktır ama siz yoksunuz.Ankarayamı gideceğiz?HADİ CANIM SENDE!Ben 15 ayda alışamamıştım,belki yeni girecekler alışır ne dersiniz?fidan 55

 365. 02/12/2010, 23:37

  >Değerli arkadaşlar; elbetteki kolay değil mücadelemiz. Elbette sinirler gergin ve yıllardır çekmekte olduklarımızdan dolayı, sabırsız durumdayız. Ancak; her şeye rağmen, kendiniz ve tüm aileniz için, sabır sınırlarımızı zorlayıp, mücadeleye devam kararı alıp, küskünlükleri sonraya bırakıp, telefonlara; fakslara, mail ve mektuplara devam edip, olmayan imkanlarımızı son kez seferber edip, 08.ARALIK.2010 TARİHİNDE; ANKARA ABDİ İPEKÇİ PARKINDA BİR ARAYA GELELİM DİYORUM. Şimdiye kadar tüm emeği geçmiş olan ve bundan sonra emeği geçecek olan tüm arkadaşlarıma, saygılarımı iletiyorum. Allah'ın izni; çalışma, emek, bilgi ve katılımlarınızla, başaracağımıza inanıyorum. Barışçı-Mersin

 366. 02/12/2010, 23:40

  >BU İŞİN KİLİT İSMİ GİZEM HANIM BENCE SİTEMLER ONA SANIRIM GİZEM HANIMIN YAZDIĞI YORUMDAN KAYNAKLANIYOR EVET GİZEM HANIM BU KONU NASIL BU HALE GELDİ BİLGİNİZ VARSA PAYLAŞIN AYRICA NEREYE KOŞUYOR ÇEK MAĞDURLARI KOŞANLAR YÜRÜYENLER BALONMUYDU NEDEN PATLADI BUNLARI BU İNSANLARA ANLATMASI GEREKENLER ANLATMAK ZORUNDA KİMSE AHKAM KESMESİN KESENLERE ZARAR KİMSEYE BİR ŞEY OLMAZ NELER OLUYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR…..

 367. 02/12/2010, 23:41

  >arkadeaşlar darma duman oldunuz… bugün bir şey ler olmuş ama ne.. ayrıca mail falan gitmiyon diyen akpli vekiller eminim ki yalan söylüyorlar.ya onlar mail okumuyorlar yada danışmanları falan bildirmiyorlar ama bence yalan söylüyorlar… ayrıca en büyük eksikliğimiz çekzedelerin sadece bu siteden ibaret olduğunu sanıyoruz. yada bu siteden haberleri var sanıyoruz hayır arkadaşlar bu ve benzer sitelerde 100 de bir bile değiliz. bence öncelikle yapılması gereken diğer esnaf ve tüccara sesimizi duyurmak bunu nasıl başarırız bilmiyorum ama 8 aralık gününü duyurmamız lazımrmz-ekim30

 368. 02/12/2010, 23:45

  >kilit isim ben değilim … eğer zonguldaklı arkadaşımın bi problemi var ise benimle az çnce konuştuğumuzda bunu bana telde dile getirdi ben sadece bu gereksiz tartışmanın olmaması için yazıorum … şu son aşamada sorun cıkaracak en son kişilerdnim.. ne zorlukklarla bugünlere gelindi.. ki zonguldaklı ile de bir sorun yok arkadaşlar bir yanlış anlaşılma olmuş düzeltildi

 369. 02/12/2010, 23:45

  >Arkadaşlar,Abartmayın. Uzatmayın. Daha fazla bu konuyla ilgili yazıp çizip uzatmayın. Bu saatten sonra uzatmanın anlamı yok.Amaaa…..Eğer bunca şeye rağmen, Ankara'da bizi yanlız bırakanlar olursa, elim ahirette yakalarında olacak.Bakın! O cezaevinde aylarınızı geçirmektense Ankara'ya gelin. 3-5 gün telefon edin. Cezaevlerinde tuvaletin önünde yatmak istemiyorsanız, milletin pisliğini temizlemek istemiyorsanız, telefonlara sarılın. 8 Aralık'da Ankara'da olun. "Bir ben olmasam ne olur ki" diyene yazıklar olsun!Şu kırgınlık, tartışma konusuyla ilgili de daha fazla mesaj yazıp uzatmayın. Tefecilerin ekmeğine yağ sürmeyin.E.H.İzmir

 370. 02/12/2010, 23:46

  >İZMİR MUĞLA VE CİVARI…YAVUZ SÜLEYMANOL…05316291750

 371. 02/12/2010, 23:53

  >Ben hemen hemen hergün AKİMe mail atıyorum ve bana konu ilgiliye iletilecek diye mail geliyor.Haberimiz yok diyen mebuslar yalan söylüyorlar.

 372. 02/12/2010, 23:59

  >ARKADAŞLAR FAKTORİNG SAHİPLERİ İSİMLERİ Ş.OĞLU SAHİBİ BEDO EK.FA DAVİ KU.FAK JOZE VS.VS.VS. ÇOK VAR…..BİZ BUNLARIN HER GÜN SATTIĞI YÜZLERCE TİRİLYONLAR İÇİN HAPİHANELERE ATILIYORUZ BUNLARIN DÜZENLERİ BOZULMASIN DİYE HAPİSLERE ATILIYORUZ BUNLARIN DAĞITTIĞI RÜŞVETLERİN BÜYÜKLÜĞÜ YÜZÜNDEN HAPSE ATILIYORUZ DÜNYANIN EN MODERN SİLAHI RÜŞVETE KARŞI ADALETİN BİLE YÖN DEĞİŞTİRDİĞİ BİR ORTAMDA ELİMİZDE SADECE KIRIK BİR SOPA VAR ADI OY HADİ KENDİNİ TOPLAYINNNNNN***************MAHFOLMUŞ ESNAF

 373. 02/12/2010, 23:59

  >Gizem hanım beni yanlış anlamayın yukardada yazdım hasan abide yazdı biz eskiyiz ve sorunlarımız bitti gibi bir kere cezaevine girdim bu saatten sonra ceza evine girmem ben ama mücadeleye devam etmemiz kimse bizim çektiğimizi çekmesin bakın eskilerden çok az sayıda bu sitede kalan var dağıldı kime zarar gereksiz tartışmalar muhalefetler buradada rahat bırakmıyor ve biz nasıl ozamanlar bir araya gelemiyorsak şimdi aynı sorunla karşı karşıyayız neden biz güdülmeye alışmısız bir kere başımız olmadan hareket edemiyoruz birisi çıkar moral bozar başın gittimi bu kalabalığı toplayamazsın olan yine bizlere olur ve oluyor neyse hakımızda hakınızda hayırlı olsun saygılar

 374. 03/12/2010, 00:01

  >NU Canım kardeşim zgl.biraz önce konuştuk bak herkes seni beklior vede bekleyecek bu tip işlerde belli bir kesimde bu tip olayları prokeve edecektir.KIRILMA,ÜZÜLME DARILMA kim kim ne olduğunu biliyor.Dinlen kendine gel biraz uzaktan seyret.5ine kadar zaman var programa devam.

 375. 03/12/2010, 00:02

  >rahmiofluoğlunun yazısı ne iş bilen varsa paylaşsın tabi o ofluoğluysa????

 376. 03/12/2010, 00:03

  >175 e rumuz yazmayı unutmuşum.fidan55

 377. 03/12/2010, 00:05

  >TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANLIĞI’NA 5941 Sayılı Çek Kanunu’nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifim gerekçeleri ile birlikte sunulmuştur. Gereğini saygıyla dilerim. Ali Rıza ÖZTÜRKMersin Milletvekili

 378. 03/12/2010, 00:08

  >ArkadaşlarCHP, alacakların yapılandırmasını kapsayan torba yasaya eklenmesi için 7 öneri götürmüş, bunlardan bir tanesi çeklere verilen Adli para cezalarının, idari para cezası olarak verilmesi..Bu pratikte hemen gerçekleşmesi mümkün olmayan bir öneri olsada, diyelim bu uygulamaya geçildi.İdari para cezaları, adındanda anlaşıldığı gibi, idareler tarafından verilen para cezaları, örneğin radara yakalandınız, emniyet tarafından, beyaname vermediniz maliye tarafından vs vs.. verilen para cezaları..Çek ödenmediğinde Bankalar birliği idari para cezası verecek veya maliye bakanlığı..Bugüne kadar verilmiş Adli Para cezaları nasıl olacak?Bunu hangi idare, idari para cezasına çevirecek..Pratikte bu mümkünmü?Diyelimki mümkün..5941 sayılı yasada en az 20 maddenin değişmesi gerekir, bu ne zaman olacak, kaç yılda olacak?Şu an cezaevinde olan bir çok arkadaşımız var, ve kaçak durumda olan arkadaşlarımız..Onların durumu ne olacak?Adli Para cezalarının 36 takside yayılması gibi öneri getirenler var..Diyelimki bu oldu..Gerçekte çeklere verilen adli para cezalarını, devlet bir gelir kapısı olarak görsede, Kanunun gerekçesinde, Borçlu üzerinde baskı oluşturarak, alacaklıya borcunu ödemesi olarak gösterilmiş ve bu mantık öne sürülmüş..Devletin ben bu cezayı 36 ye böldüm gel bunu bana öde demesi, yasanın mantığına ters olduğu gibi, herkesin tepkisini çekecek bir olay. Bunu yasaya koymaya çalışana küfrederler.diyelim bu oldu yasaya kondu, taksidin bir tanesini ödemediğin zaman ne olacak?Zonguldaklı kardeşim, seninle telefonda uzun uzun konuştuk, fakat buradan çağrı yapmak istiyorum..Zaman boş verilecek darılacak zaman değil..Bu zaman ölüm kalım zamanı..Ayın 15 inden sonra, çek mağdurları için yaprak kımıldamaz..Ankaraya gelecek arkadaşların gerekirse Abdi İpekçi parkında, tekel işçileri gibi davranmaları, onurları ve inançları için gerekiyorsa ölüm orucu, çadır eylemi gibi, dirençlerini ortaya koyabilecekleri bir tutum içinde olmalarıda gerekiyor ki medyanın meclisin ilgisini çekebilsinler..Bu direnci gören bir medya mensubunun Başbakana, çek yüzünden cezaevine girecekler eylemdeler, Borç yüzünden neden insanlar cezaevine giriyor diye sorduğunda, verilecek bir cevabı olamasın..Avukat Sibel Sevinç ayın 7 sinde Ankarada olacak, küçük bir gurup halinde TBMM ne gidilecek. ön görüşmeler randevu basın ne gerekiyorsa bir ön çalışma yapılacak, Salı günü malum gurup toplantıları var Parti Genel Başkanları ile görüşme imkanı yaratmaya çalışacaklar. ve bu arkadaşlarımız 8 inde Abdi İpekçi parkında olacaklar.İstanbulda olupta bir gün öncesinden Ankaraya gelmek isteyen ve görüşmeye katılmak isteyen konuya vakıf arkadaşlar Sibel Hanımla itibat kursunlar.

 379. 03/12/2010, 00:08

  >HANIMLAR BEYLER LÜTFEN KONU ÇOK DAĞILDI ORGANİZASYON İÇİN NE YAPILACAKSA LÜTFEN ONU KONUŞALIM.bir iki günümüz kaldı bakın aralık ayına girdik paraları nerden bulacağızda taksit yatıracağız gün bugün sonra hepsi boşşş.iht

 380. 03/12/2010, 00:13

  >Saflardan kopan yok.Kimse bunu beklemesin bizden.ZONGULDAKLI-ÇEKZEDE ve ARKADAŞLARI,nı kimse yolundan çeviremez belliki bir yanlış anlama var.Haydar beyin teklifi çok olumlu.Her il organize olsun.Sanırım KONYA,dan SAMİ bey org yapıyor.Haydar bey sizde illerden gelen org sorumlularını bir bütün halinde yazın,derleyin lütfen.Ayrıca bu pankart işini ne yapacağız.Her il org. komitesi bence belirlenen pankartlardan 1 ader yaptırıp yanında getirebilir

 381. 03/12/2010, 00:15

  >ZONGULDAKLI ARKADAŞ UNUTMAKİ MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR BURADA SEN BEN O YOK BİZ VARIZ MÜCADELEMİZİN BİR UCUNDAN BİLE TUTUNSAK HEPİMİZE FAYDASI VAR.BAKIN ARKADAŞLAR BENİM EŞİM 1 SENE CRZAEVİNDE YATTI O GEÇEN GÜNLERİ ÇOCULARIMLA BEN ÇOK ZOR GEÇİRDİK.ALLAH KİMSEYE OARAYA DÜŞÜRMESİN.BÜTÜN MÜCADELEMİZ TEKRAR CEZAEVİNE DÖNMEMEK BİRİMİZ HEPİMİZ İÇİN HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN YILMAK YOK YOLA DEVAM BU MÜCADELEMİZİ BU SEFER KA ZA NA CA ĞIZ AYŞE İST.

 382. 03/12/2010, 00:16

  >UNUTMAYALIM İNANMAK KAZANMANIN YARISIDIR.AYŞE

 383. 03/12/2010, 00:16

  >cüneyt hocam yazmış genene helal olsun tabiki 7 sindeki meclise gidecek arkadaşlara başta sibel hanıma destek olmak için yarından itibaren ikdidar parti millet vekillerine tel edelim lütfen dirilin bu iş bitecek silkelenin cüneyt hocam siz gelecekmisiniz ankaraya 8 inde bilgi verirsen seviniriz

 384. 03/12/2010, 00:18

  >Dün Mersin Vekilimiz Sayın ,Ali Rıza ÖZTÜRK,ün meclise Adli para cezasının kaldırılması ve idari para cezasına çevrilmesi için yasa teklifi verdiğini duyurmuştuk arkadaşlar.İktidar partisi AKP vekillerimizi aramaktan ve basın bildirisinden bir kaç satır dile getirmek artık elzem olmuştur…

 385. 03/12/2010, 00:19

  >Arkadaşlar Şunu önemle bilmenizi istiyorum. Yapmayı planladığımız DEMOKTRATİK HAKLARIMIZI KULLANMA MÜCADELESİ sadece Sivrihisar'dan başlayarak Ankara Abdi İPEKÇİ Parkında sizlerle kucaklaşmak ve sonra da Meclise birkaç kişinin giderek, GAZIMIZI BOŞALTMALARINI SAĞLAMA EYLEMİ değildir.BU SADECE YÜRÜMEK VE MECLİS GÖRÜŞMESİ EYLEMİ DEĞİLDİR. BU BİR HAK ARAMA MÜCADELESİDİR. HAK VERİLMEZ ALINIR.DOLAYISIYLE SONU NEREYE GİDERSE GİTSİN BİZ MÜCADELEYE DEVAM ETMEYE KARARLIYIM. FAKAT SİYASET YAPMADAN – POLEMİK YAPMADANBİZLER CÜNEYT BEYİN BASIN BİLDİRİSİNDE DE BELİRTTİĞİ GİBİ DÜNÜN İTİBARLI ESNAFI VE İŞ ADAMI, İŞ KADINLARI İDİK. BELKİ BİZİ O DÖNEMDE BASKI İLE HAPİSLE KORKUTABİLİRLERDİ.AMA ANAYASA YA BİLE AYKIRI BU ÇARPIK YASALAR SAYESİNDE DÜNÜN İTİBARLI İNSANLARI OLARAK CEZAEVİ ORTAMLARINI BİLE GÖRDÜĞÜMÜZ İÇİN (ÜSTELİK YÜKSEK GÜVENLİKLİ) HERKESÇE BİLİNEN KARŞIMIZDAKİ LOBİLERİN ELLERİNDE ARTIK BİZİ KORKUTABİLECEKLERİ BİR ARAÇLARI KALMAMIŞTIR. CANIMIZDAN BAŞKA. DESTEK VEREN ARKADAŞLARLA BİRLİKTE GEREKİRSE BU MÜCADELEYİ ÖLÜM ORUCUNA KADAR GÖTÜRMEYE KARARLIYIZ.BİZLER YÜKSEK DUVARLARIN ARKASINDA ACİZCE, KİŞİLİKSİZ OLARAK YAŞAYACAĞIMIZA,ANKARA NIN ORTASINDA GURURUMUZLA ÖLMEYE KARARLIYIZ.ARTIK ELİNDE SADECE GURURU, ONURU KALAN ARKADAŞLARIM BİZLER SUÇLU DEĞİL BORÇLUYUZ.BU SEBEPLE HERKES ŞAPKASINI ÖNÜNE KOYSUNİMKANLARI ÖLÇÜSÜNDE DESTEK VERSİN VE AMACA ULAŞTIĞIMIZDA BEN DE BUNUN BİR PARÇASI İDİM DİYEBİLSİN.ÖNCELİKLE HERKESİ TELEFONLA, FAKSLA, E-MAİLLE BASKI KURMAYA VE SONRADA 8 ARALIKDA ANKARA'DA KUCAKLAŞMAYA ÇAĞIRIYORUM.ZAMAN BİRLİK ZAMANIDIR. AYRIŞMA DEĞİL.Uğur26uns26@hotmail.com0543 771 45 93

 386. 03/12/2010, 00:19

  >ARKADAŞLAR BIRAKALIM BU TARTIŞMALARI. HEDEFİMİZ ÖZGÜRLÜK. BİKAÇ ARKADAŞ KIRILMIŞ DARILMIŞ OLABİLİR. AMA SADECE O KADARDIR.İNANIN 8 ARALIKTA O ARKADAŞLARDA OLACAK. VE O GÜNÜMÜZÜ TARİH YAZACAK. LÜTFEN KOPUKLUK YARATMAYALIM.BU GÜNLERİ ÇOK İYİ DEĞERLENDİRMEMİZ ŞARTT. AYHAN

 387. 03/12/2010, 00:21

  >Bunu daha öncede yazmıştım. İhtiyaç olduğunu hissetim. Tekrar YazdımUğur26

 388. 03/12/2010, 00:26

  >RAHMİ OFLUOĞLU YLA BUGÜN TELEFONDA GÖRÜŞTÜM.CHP MİLLETVEKİLİ ALİ RIZA ÖZTÜRK ÇEK YASASI İLE İLGİLİ FİKİR İSTEMİŞ.RAHMİ BEYDE YORUM YAZMIŞ AMA DEDİ ÇEK MAĞDURLARINDAN BANA HİÇBİR YORUM GELMEDİ DEDİ.BENDEN TEKLİF BEKLİYORLAR DEDİ.BENDE YAPILAM-NDIRMA İSTEMEDİĞİMİZİ BUNUN KAMU ALACAĞI OLDUĞUNU ADLİ PARA CEZASININ İDARİPARA CEZASINA DÖNMESİNİ İSTİYORUZ DEDİM.AYŞE İST

 389. 03/12/2010, 00:30

  >ARKADAŞLAR BEN ANKARADA İKAMET ETMEKTEYİM. VE BENDE VARIM LİSTESİNDEYİM. EYLEM KONUSUNDA YAPABİLECEĞİM HERŞEYE VARIM.İLETİŞİM KURMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR. İÇİN MAİL ADRESİM.baranay_1@hotmail.com. AYHAN

 390. 03/12/2010, 00:32

  >191 ADLİ PARA CEZASI NASIL İDARİYE DÖNÜŞECEK GELECEKTE BU MÜMKÜN OLABİLİr ÇEK KANUNUNA EKLERSİN OLUR, AMA VERİLMİŞ BİR ADLİ PARA CEZASI İDARİYE DÖNÜŞMEZ. KANUNDA VARMI BÖYLE YATAY BİR GEÇİŞ.

 391. 03/12/2010, 00:43

  >ÖNEMLİArkadaşlar ankarada toplantığımız gün TBMM adalet komisyonuyla gidip görüşsek olmzmı u.k_76

 392. 03/12/2010, 01:04

  >SEVGİLİ ZONGULDAKLI,HADİ,BİR İKİ SATIR YAZ,BAK SİTE COŞACAK,VALLAHİDE UYUMAYACAĞIM,BİLLAHİDE UYUMAYACAĞIM.İNSANLARIN SANA NEKADAR İNANDIĞINI GÖRMÜYORMUSUN?TÜM SİTE SENİ BEKLİYOR.BASKETÇİ

 393. 03/12/2010, 01:12

  >sayin barisci mersin sayin n.u sayin bodrum sayin ugur26 sayin fidan 55 sayin iskendergemiz ve degerli kaderdas abilerim ablalarim tekrar tekrar özür dilerim iSiM önemli değil önemli olan DAVAMİZ (UĞUR55)

 394. 03/12/2010, 01:13

  >Sayın 193 rumuz belirtmemişsiniz ama cevap vereyim.Burası türkiye bizde olmaz diye bişey yok,yeterki canları istesin….

 395. 03/12/2010, 01:15

  >ANKARA DA İLETİŞİM İÇİN..GÖKHAN BEY..O5073360515

 396. 03/12/2010, 01:16

  >LÜTFEN RUMUZ DİLİMİZDE TÜY BİTTİ.VE LÜTFEN ARTIK ŞU SON OLAYLA İLGİLİ YORUMLARI BIRAKALIM.İŞİMİZE BAKALIM.BİRDE YORUMLARDA MİLLETVEKİLLERİNE,TEFECİLERE,BANKALARA KARŞI DÜZEYİMİZİ KORUYALIM.POLEMİK,SİYASET YOK DEMİŞTİK.UNUTUYORUZ.HATIRLARSANIZ BİZLER İTİBARLI İŞ ADAMLARIYIZ,ÇAPULCU DEĞİL.BASKETÇİ

 397. 03/12/2010, 01:20

  >ANKARA ORG :gokhanusta_@hotmail.com O5073360515KONYA : SAMİ BEY samikal42@hotmail.comSAMSUN : MURAT YALÇIN altaylargrup@hotmail.comBu illerden gelecekler, bilgi alacaklar irtibata geçsin………….

 398. 03/12/2010, 01:21

  >Diğer illerden org olacaklar yazsın lütfen….Daha derli toplu , az masraflı olur ve gerçek sayıyı bilebiliriz….

 399. 03/12/2010, 01:23

  >ANKARA ORG :gokhanusta_@hotmail.com O5073360515KONYA : SAMİ BEY samikal42@hotmail.comSAMSUN : MURAT YALÇIN altaylargrup@hotmail.comBu illerden gelecekler, bilgi alacaklar irtibata geçsin………….Diğer iller de bu çalışmaya katılsın lütfen

 400. 03/12/2010, 01:23

  >8 ARALIK ANKARA BULUŞMASI İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ………………. ANKARA..GÖKHAN BEY 05073360515…İST ENGİN HM 05323143524….KONYA SAMİ KAL samikal42@hotmail.com…MERSİN ADANA CİVARI BARIŞCI MERSİN 05069923955…İZMİR MUĞLA VE CİVARI YAVUZ SÜLEYMANOL 05316291750….SAMSUN VE CİVARI MURAT YALÇIN altaylargrup@hotmail.com

 401. 03/12/2010, 01:24

  >SEVGİLİ UĞUR İYİKİ GELDİN,İYİKİ VARSIN.ARKADAŞLAR BİR KİŞİNİN LİDERLİĞİ ALTINDA BÖLGESEL TOPLANMA ÇOK İYİ FİKİR.KEŞKE DAHA ÖNCEDEN DÜŞÜNEBİLSEYDİK,DAHA İYİ ORGANİZE OLURDUK.YİNEDE GEÇ DEĞİL.ŞÖYLE BİR ÇAĞRI YAPALIM;HANGİ İLDENSENİZ LİDER OLARAK İSMİNİZİ YADA RUMUZUNUZU AMA VEREBİLİYORSANIZ CEP NUMARANIZI Kİ BU ÇOK ÖNEMLİ,O İLDEN KATILACAKLAR SİZE İSMİNİ VERSİN VE SİTEDE KİM NERDEN KAÇ KİŞİ GELİYOR GÖRELİM.BAŞKA PRATİKTE ÖNERİSİ OLAN VARSA BİLDİRSİN LÜTFEN.BASKETÇİ

 402. 03/12/2010, 01:25

  >EKİM2510 ÇOK ÖZÜR DİLERİM ,BEN YAZARKEN SENİN YORUMUN ÇIKMIŞ ,GÖRMEDİM.UKALALIK GİBİ OLDU.PARDON.AYNI ŞEYLERİ DÜŞÜNÜYORUZ.SEN DEVAM.BASKETÇİ

 403. 03/12/2010, 01:28

  >ANKARA ORG :gokhanusta_@hotmail.com O5073360515KONYA : SAMİ BEY samikal42@hotmail.comSAMSUN : MURAT YALÇIN altaylargrup@hotmail.comMERSİN-ADNA : BARIŞCI MERSİN 05069923955İSTANBUL : ENGİN HM 05323143524İZMİR MUĞLA VE CİVARI : YAVUZ SÜLEYMANOL 05316291750..Bu illerden gelecekler, bilgi alacaklar lütfen irtibata geçsin………….Diğer iller de bu çalışmaya katılsın lütfen

 404. 03/12/2010, 01:43

  >ARKADAŞLAR,BU DAVA İLE İLGİLİ 3-5 E-MAİL DIŞINDA BİRŞEY GELMEDİ DİYEN MİLLETVEKİLLERİ YALAN SÖYLÜYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.SADECE BEN KENDİ ADIMA HAFTALARDIR PERİYODİK OLARAK İSTİSNASIZ HER MİLLETVEKİLİNE ,BAKANLARA ,ADALET KOMİSYONUNA ,ANAYASA KOMİSYONUNA ,BASINA KÖŞE YAZARLARINA VB…DEFALARCA FARKLI YORUMLARLA EMAİL VE FAX GÖNDERİYORUM.BENİM DIŞIMDA AYNI ÇALIŞMAYI YAPTIĞINI SÖYLEYEN ONLARCA KARDEŞİMİZİN BEYANLARINA İNANMAK DURUMUNDAYIZ. AKSİ HALDE HERKES KENDİNİ KANDIRMIŞ OLUR. ANTALYA CEZAEVİNDE 30 KİŞİLİK KOĞUŞTA 85 KİŞİNİN YATTIĞINI BİLMEYENLERE BİLDİRMEK İSTİYORUM.LÜTFEN OYUNA GELMEYİN.SONUNA KADAR MÜCADELEYE DEVAM.KENDİ ADIMA EN AZ 10 KİŞİYİ ANKARAYA GÖNDERİYORUM.MÜHENDİS

 405. 03/12/2010, 01:47

  >sayın mühendis nereden …???

 406. 03/12/2010, 01:58

  >EKİM2510GEÇİÇİ OLARAK ANTALYADAYIMMÜHENDİS

 407. 03/12/2010, 02:11

  >ZONGULDAKLI TAM KARADENİZ İNADI VARMIŞ SENDE.YOKSA UYYAMI KALDIN.PEKİ BEN NEYAPACAĞIM ,SENDEN İKİ SATIR GELMEZSE UYUMAYACAĞIM DEDİM.BANADA YAZIK DEĞİLMİ.NOLCAK ŞİMDİ.?BASKETÇİ

 408. 03/12/2010, 02:13

  >CHP NİN WEB SİTESİNDEN 5 ADET MAİL ADRESİNE BASIN BİLDİRİSİNİ YOLLADIM.EKONOMİ GERİ GELİYOR.BİLGİNİZE.BASKETÇİ

 409. 03/12/2010, 02:13

  >zonguldaklı çok yorgundu sabah beşde ank geldi akşam geri döndü birde hastaydı o yüzden yatmıştı bence dinleniyordur nede olsa yrüyecek 4 ünde o kadar yolu :s

 410. 03/12/2010, 02:20

  >ÇOK ÇARPICI BİR OLAYI ŞİMDİ NTV HABERLERDE İZLEDİM.ULAŞIM HAKKIMIZ ENGELLENEMEZ DİYEN BİR GRUP ÖĞRENCİ BELEDİYENİN ULAŞIM ZAMLARI İÇİN EYLEM YAPIYORLARDI.BİLMEM ANLATABİLDİMMİ?BASKETÇİ

 411. 03/12/2010, 02:23

  >Slm bende aranıza yeni katıldım.Ankarada olacağım yapabileceğim bir şey varsa lütfen söyleyin.İSTANBUL AZRA

 412. 03/12/2010, 02:24

  >TEŞEKKÜR EDERİM GİZEM HANIM,YOKSA OLAN BANA OLACAKTI-:))ARTIK İSTEDİĞİM ZAMAN UYUYABİLİRİM.BASKETÇİ

 413. 03/12/2010, 02:26

  >hosgeldin aramiza 05333993830 beni yada haydar beyi yada ugur 26 ya ulasabilrsiniz ( UĞUR55)

 414. 03/12/2010, 02:29

  >sabah icin 5 veya 6 kisi ismi ve tc nosu belirtilicekmis bilginiz var dimi gizem hnm size dusuyo bu gorev. ( UĞUR55)

 415. 03/12/2010, 02:53

  >valla haydar bey beni aradı sen hallet dedi sonra da görev gökhan a verildi.. ikimizden biri mutlaka sbah halledecek ama .. ikimizde ankaradayız nasılsa

 416. 03/12/2010, 02:53

  >evet kaç kişiyiz öylemi ben yapılan yorumlardan bir liste oluşturdum arkadaşlar CuneytZEYNEP-İSTCAN MERTgizem şenAa dedi ki AYHANNuDOKTORwww.afistiyorum.comEsra……ekm2510Adil63ARDA65ÇektenÇekenhasanAdsızZAMANUrduE.H. (İZMİR)vezir38AydınÇEK HÜKÜMLÜLERİ DAYANIŞMA GRUBU.basketçiankaralı Mustafa2003 istanbulEMEKLİ ÖĞRETMEN/İSTfidan 55Kartal Yeniçağergunkoc@hotmail.comçekdaşın eşi…JENARDİSE.. E.S.DilekAv.Sibel SevinçAdsızilkerUĞUR55)Nazımiskender denizİZERaydınefeSuheylMerihaydar_liberty@hotmail.comERDEMhataylı.. rmz-ekim30MAHFOLMUŞ ESNAFGokhanustaİSTANBUL AZRAUğur26MÜHENDİSNECOtlgerd.tiponnemuratERCAN ERMİŞSABIRLI35)RCN…20..bekirMurat YALÇINİRFAN ANKARA…SEVINEFDENaydınefeGÜVENLİ 06Barışçı-Mersinİmza tecrübeSERTAÇ.sürücüihtiyaru.k_76@hotmail.comcollog 2 kişiAYŞESabayamanZONGULDAKLI-ÇEKZEDEyavuz süleymanolTBMM HUKUKÇUSUibrahim EskişehirkartuşcuERCAN ERMİŞEDİRNELİNECLA Antalyaacil demokrasi….ekm2510tülinSELİMMERTVatanhasretiköz ve külYASMİN.NAZLISAMİ KALAdanadanASUMANgazi anteptenİzmirliBEKİRTrabzonİsmailyaklaşık adsızlarla birlikte 01 03 12 2010 tarihli yorumlardan rumuzlar olmayanlarda var yaklaşık 150 kişi bunun yanı sıra 10 getirecem diyen 2 kişi 5 kişi vs vs diyen yorumlarıda göz önüne alırsak sallamadan 200 kişi yaklaşık gelirmi gelmezmi bilemem artık takdir sizde

 417. 03/12/2010, 02:57

  >bunu yapmam baya zaman aldı bakın kaç kişiyiz bu bizim sayımız sayfada bunu en az 3 le çarp 600 kişi alsana eylem gelin bırakın sağı solu geleni gelmeyeni burda yorum yapanlar ailesiyle gelse eylem eylem olur ahkam kesmek güzel icrat görecez 08.12.2010 ölmez isek sağ kalırsak

 418. 03/12/2010, 03:01

  >YAMAN KARDEŞ,ÇOK SAOLGÜZEL BİR ÇALIŞMA,ENAZINDAN ELİMİZDE SOMUT BİR LİSTE VAR.ŞİMDİ OLMAZ AMA YARIN BU LİSTEDE ADI OLUPDA BEN GELEMİYECEĞİM YADA BENİM YERİME ÜÇ GELECEK BEŞ GELECEK,BİRDE BU SAYI DAHA YUKARI ÇIKAR-UÇMUYORUM-BİLİYORSUN EKİM2510 BÖLGESEL ORG BAŞLATTI,ONLARINDA EKLENTİSİ VAR.EĞER HERKES SÖZÜNDE DURURSA BU SAYI BULUŞMA GÜNÜNE KADAR KATLAR.SAMİMİ GÖRÜŞÜM.DİĞER SİTELERDEN ORG OLARAK KATILIMLAR OLACAKTIR.HERHALDE ONLAR BU OLAYDA MİSAFİR SANATÇI DEĞİL.SENDEN RİCAM MESELA YARIN SABAH TEKRAR LİSTEYİ YAYINLAYIP HERKESE DURUMUNU SORMAK.YİNEDE ÖNERİSİ OLAN VARSA AÇIĞIM.BASKETÇİ

 419. 03/12/2010, 03:02

  >TEBRİKLER eline koluna sağlik zonguldakliyi cikarsaydin o isim icin karistirdi ortaligi hakliyken haksizduruma dustu neyse tesekkurler (UĞUR55)

 420. 03/12/2010, 03:03

  >SİVRİHİSAR YÜRÜYÜŞÜNE 1 GÜN ANKARA YÜRÜYÜŞÜNE 5 GÜNHEPİNİZE İYİ GECELERBASKETÇİ

 421. 03/12/2010, 03:14

  >yat artık basketci sende 😀 çok uykusuz kaldın bizim yüzümüzden 😀

 422. 03/12/2010, 03:16

  >dogrusun ama ne yapalım bazen insanlar takdir ister o arkadaşımızda takdir edilmek istemiş ama kendini yanlış ifade etti o da onun yanlışı olsun ben onu anlayışla karşılıyorum emeği var saygı duymak gerek ugur55 sağlık olsun

 423. 03/12/2010, 03:19

  >herkeze iyi geceler rabbim tatli ruyalar versin borcsuz harcsiz tatli ruyalar ugur26 yakti bu atesi o önderlik istedi bizde saygi duyduk ayip etti neyse biz davamiza. bakalim (UĞUR55)

 424. 03/12/2010, 03:21

  >bu sözler zngldkly yanlis anlasilmasin ( UĞUR55)

 425. 03/12/2010, 03:31

  >doğru benim yazdığım zonguldaklı arkadaşa

 426. 03/12/2010, 03:38

  >SEVGİLİ BASKETÇİ ARKADAŞIM.CEVABINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.İŞLERİM DOLAYISI İLE DIŞARIDA OLDUĞUMDAN YENİ OKUDUM.İNŞALLAH CUMA SABAHI İLK İŞİM;İSTERSE 1000 KİŞİ OLSUN,AKŞAMA KADAR BU BASIN BİLDİRİSİNİ MAİL ADRESLERİNE ATACAĞIM.BİRDE;BU BİZİM SON ŞANSIMIZ VE EĞER ANKARA EYLEMİNDEN TATMİNEDİCİ BİR SONUÇ ALAMAZSAK,KESİNLİKLE DÖNMEYELİM VE SİZLERİN ORGANİZESİ İLE MADDİ OLANAK SAĞLAYARAK SON ÇARE OLARAK ÇADIR KURUP,AÇLIK GREVİNE BAŞLAYALIM.BU İŞ YA BİTMELİ YA BİTMELİ.TEKEL İŞÇİLERİNİN EYLEMİNİ BİLİYORSUNUZ.BÜTÜN MEDYA GURUBLARININ VE PARTİLERİN DİKKATİNİ ÜZERİMİZE ÇEKECEĞİMİZDEN EMİNİM.SAYIN TÜM STE ARKADAŞLARIM;BENİMKİ BİR ÖNERİ.LÜTFEN KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN.TABİİ BÖYLE FİKİRLER PLATFORMDA ORGANİZE EDEN ARKADAŞLARLA TARTIŞLARAK OLACAK.İYİ GECELER.EMEKLİ ÖĞRETMEN7İST

 427. 03/12/2010, 04:02

  >Can evimiz hançerlenmiş yaralı yaralıKucağında sinsiceymiş çatalıCanımızdan sevdiğimiz fidanı büyüteliBöyle yara böyle acı görmedikOy canım kime yanayım sana sorayım oyÖlüm bize tutsak biz sevdayaGöğsümüzde acılara daha çok yer varSevdamızın harcı cansa her yeni bir canFeda olsun canım sana bu can sevdayaYılanlara çıyanlara rağmen yürüdükHiç durmadanBiz dağlara bahar için çıktık iz sürdükKardeşliği hep birlikte öğrendikBu türküyü kardeşçe yoldaşça söyledikBizden uzak olsun artık kahpelikÇEK MAĞDURLARI HALK TIR;HALK ORDA….. SORGULAMIN34

 428. 03/12/2010, 04:20

  >24 kişi ile ordayız.halkız,haklıyız kazanacağız…SORGULAMIN

 429. 03/12/2010, 04:27

  >AKP MKYK ÜYELERİNİ ARAMAYI İHMAL ETMİYORUZ.Abdülkadir Aksu: Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(505)4660000Nüket Hotar: Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı. 0(532)4319323Hüseyin Tanrıverdi: Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(532)6138765Bülent Gedikli: Ekonomik İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(533)3203549Ahmet Edip Uğurlu: Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(532)2148806Reha Denemeç: ARGE`den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(533)5901150İdris Naim Şahin: Genel Sekreter.(0532)2757697Ekrem Erdem: Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(532)3123620Kürşad Tüzmen: Dış ilişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(505)7770614 begin_of_the_skype_highlighting 0(505)7770614 alıntı….ekm2510

 430. 03/12/2010, 04:43

  >Sayın ZONGULDAKLI kardeşim.Gemiyi enson KAPTANLAR terk eder Bu gemiyi kaptansız bırakamazsın.Madem bu yolculuk thlikeli idi;bizi neden peşinden sürükleyerek gemiye bindirip,okyanusun ortasında bıraktın.Okyanusun ortasında sizin görevinizi yapacak yardımcı kaptanda bulamayacağımıza göre;batacağız öyleyse.Allah hepimize rahmet eylesin.İnşallah diğer gemi kaptanlarıda gemilerini terketmezler.Komutansız ordu dağılır.SENİ ÇOK SEVİYORUZ.Lütfen bizi yalnız bırakma. yorumlarınıza ve destağine devam ederek görevinizi tamamlayın.Çünkü;anlaşıldığına göre,stede panik ve umutsuzluk başladı gibi. Ben şahsım çabanızı ve yorumlarınızı okuduktan sonra umutlandım ve bu platformdaki yorumlara geçte olsa katıldım.Bu toculu sizsiz zor yürür.Kırma bukadar seven arkadaşı ve aramıza dön.EMEKLİ ÖĞRETMEN/İST

 431. 03/12/2010, 05:25

  >İSTANBUL'dan katılacak arkadaşlar;bende sağlığım elvermemesine rağmen katılıyorum.Bu umut yolculuğunda sizleri yalnız bırakmazdım.Lütfen listeyi hazırlayan arkadaşlar benide yazsınlar. Email adresim-okkesbozkurt1@hotmail.com-EMEKLİ ÖĞRETMEN/İST

 432. 03/12/2010, 06:20

  >leventdejavu oldum ikisenedir bu siteyi takip ediyorum cogu arkadas yeni 2008 de de solemistik aramiza cok katilan olacak iki sene icinde diye oylede oldu, bazi arkadaslar vekillerin kriz yok ne krizi dedigini siylemis o vekilin tel numarasini burda yayinlarsa ben dunyanin obur ucundan ariycam o vekili ayni anda batik olan ukraynada ,ingilterede,rusyada cinde misirda olan batip ta yurt disina cikmis arkadaslar da ariycaklar, tel numaralarini kendisi gorsun ,sayin A riza ozturkle defalarca giorustum , sayin denizli mv ertemur beyle gorustum akp mv yuksektepeyle gorustum allah kurtarsin dedi ,2 senedir ancak kafam yerine geliyor o kadar anti depresan lar faln filan , yurt disndayiz diye keyfi yerinde sanmayin bizlerin , en azindan benim tanidiklarim surunuyor ,konsolosluklar islem yapmiyor bu eylemden sonra tek care AIHM , isin aci yani burda benim karsilastiklarim battik kactik diyemiyor adamin yuzunden anliyosun zaten ama soyleyemiyor , bende oyleydim , su anda gururla soyluyorum bakin bakalim hic AKP milletvekili arayabilen varmi , yok neden cunku o taraftan batan yok herkes once bunu bir dusunsunlevent

 433. 03/12/2010, 07:09

  >FatihLevent hangi ülkedesin.Bizde yurddışına çıkmak istiyoruz. Yardımcı olabilirmisinfatih K.

 434. 03/12/2010, 09:53

  >24 GİZEM HANIM,İYİNİYETİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM,SABAH-MALUM İSTANBUL ŞARLARI-6.30 HAYAT BAŞLIYOR.ONUN İÇİN EĞER O SAATTE YAPILACAK BİRŞEY YOKSA-Kİ 13 YORUM VAR-O AZAMAN YATMAYI TERCİH EDİYORUM.EĞER BİRŞEYLER YAPILACAKSA SAAT 6:30 A KADARDA OTURUR NE LAZIMSA YAPARIM.BİR AMAÇ UĞRUNA HEPİMİZ BİRŞEKİLDE TAŞIN ALTINA ELİMİZİ KOYMAK ZORUNDAYIZ.DÜNKÜ FIRTINAYI HATIRLAMAK BİLE İSTEMİYORUM.BASKETÇİ

 435. 03/12/2010, 10:50

  >NU HEPİNİZE HAYIRLI CUMALAR!ZATEN UYKU YOK VE SABAH OLDU YİNE CEPHANEYİ YÜKLEDİM SAVAŞA BAŞLADIM NERDENMİ TABİKİ BİZE EN BÜYÜK DESTEK A.K.P Lİ VEKİLLERDEN SAAT 9,30 İLK OLARAK BASIN DESTEĞİ FLASH TV DEN RANDEVÜ ALMAYA ÇALIŞIYORUM BU TİP HABERLERİ 1 GÜN ÖNCESİNDEN BU TV GÖKHAN TAŞKIN VASITASIYLA TÜRKİYE YE DUYURULUR.ERTESİ GÜN AKŞAM HABERLERİNDEDE DİĞER TV LERE DÜŞER SAAT 17 DE GÖKHAN BEY LE GÖRÜŞMEK İÇİN VE RANDEVU ALMAK İÇİN TEKRAR ARAMAMI SÖYLEDİLER.BÜYÜK İHTİMAL İLGİLENECEKLER.AYRIYETEN PAZAR GÜNÜ SAAT 14.30DA YİNE AYNI TV DE BİZİDE ÇOK YAKINDAN İLGİLENDİREN BİR PROGRAM VAR UZLAŞMA RAMAZAN AYDIN HAZIRLIYOR BU HAFTAKİ KONUDA İNSAN HAKLARI VE YARGITAY İLE İLGİLİ BİR OTURUM VAR İKİ KATILIMCI KATILIYOR BU PROGRAM İÇİN ASİS.GÖRÜŞTÜM İLGİLENİLDİ VE NOMU ALDILAR GÜN İÇİNDE DÖNEÇEKLER.SONRA VEKİLLER BAŞLADI3-4 VEKİLİ ARADIM ÇOĞU ŞU SAATTE BAŞBAKANLA TOPLATIDA İMİŞ AMA HEPSİNİN ASİS.İLGİLENDİ VE NO ALDILAR.DURUM BU GÜNE KADAR ÇALIŞMLAR HARİKA ŞİMDİ GRUPLAR OLARAK BAZILARIMIZ BASIN BAZILARIMIZ VEKİLLER OLARAK BÖLÜNELİM ÖRN.BU GÜN 15-20 VEKİL O GRUP ORAYA 10-15 KİŞİ NEREYİ HEDEF ALDIK XBASIN KURULUŞUNU ARAYALIM AMA BUNUNLA İLGİLİ BEN VATANDAŞIM DEDİĞİNİZDE HANGİ SİVİL TOPLUM ÖRG.SİNİZ DİYE SORUYORLAR RİCAM BU OLAYI ORG.EDEN ARK.ŞIN BU KONUDA BİZLERİ BİLGİLENDİRMESİ LAZIM DURUM BU HEPİNİZ VE HEPİMİZ ALLAHA EMANET. sAYIN BASKETÇİ SİZE NASIL ULAŞIRIM CÜNEYT BEY UĞUR 26 SİZLERE ULAŞMAM LAZIM N.U

 436. 03/12/2010, 10:53

  >NU. PARDON NUMARAMI VERMEYİ UNUTTUM 05436751311SAYGILAR.NU

 437. 03/12/2010, 11:06

  >sn. NU BEN BİRAZDAN SİZİ ARARIM.BASKETÇİ

 438. 03/12/2010, 11:29

  >sevgili arkadaşlar ben bir yerde çalıştığım için sabah 8 akşam 6 ya kadar internetten takip ediyorum fırsat buldukçada verilen adreslere mail gönderiyorum arkadaşlar sabah geldim yorumları okudum ne olduğunu anlayamadım fakat zonguldaklı ve uğur26 uğur55 arkadaşlara ne olduğunu anlayamadım bakın arkadaşlar bu tarz şeyler olacak hattaki ben korkuyorum o gün aramıza ajan sokup polise veya orada ortalık karıştıracak insanlar bile olabilir onun içindir kimse küsmesin kimse kırılmasın yolumuza devam dönmek yok bu isimlerini saydığım ve sayamadığım arkadaşlara saygı duyuyorum elleri öpülesi insanlar sakın ha öyle dönmek yok bizlerde elimizden gelen gayreti gösterelim arkadaşlar biz eskişehirden iki kişiyiz eşlerimizide getirecegiz bütün gelecek arkadaşlar mümkünse eşlerinizide getirin bu son şans bir ikiyüz üçyüz kişi olunursa o zaman çok şey değişir haydi arkadaşlar birlik zamanı emeği geçen bütün arkadaşlarıma sonsuz teşkkür ediyorum hepinizden hepimizden allah razı olsun allah yolumuzu açık etsin saygılar ibrahim esk.

 439. 03/12/2010, 11:35

  >ZONGULDAKLI KARDEŞİM ÖYLE YARI YOLDA BIRAKILMAZ BU KIVILCIMISEN BAŞLATTIN SEN BİTİRECEKSİN HERKES BU SİTEDE BU İŞİ SENİN BAŞLATTIGINI BİLİYOR KİMSENİN BAŞKA BİŞEY DEMESİNE GEREK YOK İLERDE ÇOLUGUMUZA NE DİYECEGİZ BEN SANA SÖYLÜYÜM Bİ ZONGULDAKLI AMCANIZ VARDI ONUN SAYESİNDE BU ÇEKTEKİ ADLİ PARA CEZASINDAN KURTULDUK DİYECEGİZ ADINI TARİHE YAZDIRACAK SIN KAÇMAKLA OLMAZ KARDEŞ SENİN ARKANDAYIZ

 440. 03/12/2010, 11:39

  >ARKADAŞLAR PES ETMEK YOK BU İŞ YA BİTECEK YA BİTECEK AYIN 8 İNDE ANKARADA OLACAGIZ UMUTSUZLUGA KAPILMAK YOK

 441. 03/12/2010, 11:42

  >SELAM NE BENİMLEN ALAKALI NEDE SAYIN UĞUR26 ABİMLEN ALAKALI Bİ SIKINTI YOK SADECE ZONGULDAKLI ABİM ARAMIZDA OLMICAK HEPSİ BU NEDEN ADAMIN İSMİNE BANGIR BANGIR SÖYLEMEMİŞİZ TAMAM HAKLIDIR ANKARADA UĞRAŞAN O HERYERDE KOŞTURAN OYDU HAKKI YENDİ AMA FAZLA UZATTI KİMSE VAZGEÇİLMEZ DEĞİL KİMSE HİNT KUMAŞIDA DEĞİL KENDİSİ BİLİR YİNDE TEŞEKKÜR EDİYORUZ UĞUR26 ABİM BAŞLATTI O YAKTI BU MEŞALEYİ ZONGULDAKLI BİRAZ DAHA ATEŞLENDİRDİ HEPSİ BU KAFANIZI YORMAYIN 4 ARALIK 8 ARALIK DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM DAVA ARKADAŞLARIM ABİLERİM ABLALARIM (UĞUR559

 442. 03/12/2010, 11:42

  >(UĞUR55)

 443. 03/12/2010, 11:44

  >SON DAKİKA…Biraz evvel saat 10:35 de CNN TÜRK haber toplantısında "Özgürlüğümüz için son kez Ankara"ya yürüyoruz Çek Mağdurları" diye İzmir den bir arkadaşımızın gönderdiği mesaj haber olarak yayınlandı.Durmak yok telefon ve faxlara devam.Uğur26

 444. 03/12/2010, 11:48

  >abi sabah sabah maaşallah iyi haber nasılsın abiiii (UĞUR55)

 445. 03/12/2010, 11:49

  >44 – Arkadaşlar bu işin başı sonu yok kimin önderlik ettiği başı çektiği önemli değil ama 10-15 gün öncesine dönersek yokmu pankartın ucundan tutcak diyen Zonguldaklı çekzede arkadaşımdır biz onun yaktığı ateşi canlandırdık sadece zaman herkesin taşın altına özgürlüğü için elini koyma zamanıdır.HEP BİRLİKTEUğur26

 446. 03/12/2010, 11:50

  >NU 38 deki yoruma istinaden!Lütfen o olmuş bu olmuş bırakalım ya yazdığım gibi çalışma şekline girelim organizeyi yapanları bilgilendirelim.Neredeyiz bilelim.Lütfen Allah rıza sı için yazıyı okuyup birbirimizle temas kurup öyle çalışalım lütfen kardeşlerim bacılarımNU

 447. 03/12/2010, 11:51

  >ABİİİİ MSNYE GEÇSENE BİŞİY KONUŞUCAM (UĞUR55)

 448. 03/12/2010, 11:53

  >ARKADAŞLAR DÜN HABERTÜRK SAYFASINDAKİ LPG ZAM DENEN HABERE AYIN 8 İNDE ANKARADA ÇEK MAGDURLARI DİYE YORUM BIRAKMIŞTIM YAYINLAMIŞLAR HERKES TÜM İNTERNETTEKİ HABER YORUM LARINA BÖYLE YORUM BIRAKSIN TÜM TÜRKİYENİN HABERİ OLUR

 449. 03/12/2010, 11:58

  >EVET VEZİR38 BEN SON DAKİKA HABERLEİNE ÜYE OLDUM K.KILIÇDAROĞLUNUNHABERLEİNE YORUM YAPIYORUM SÜPER OLUYO (UĞUR55)

 450. 03/12/2010, 12:09

  >HADİ ARKADAŞLAR BÜTÜN HABER SİTELERİNE YORUM BIRAKALIM ANKARADA TOPLANMAK İÇİN HERKES SESİMİZİ DUYSUNNE KADAR ÇOK KİŞİ OLURSAK O KADAR İYİ SAGOLASIN UGUR55 KARDEŞ

 451. 03/12/2010, 12:15

  >BU İŞTE ÖNDERLİK YAPAN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN BENDE MALATYADAN SİTEYİ TAKİP EDİYORUM.BENDE BAŞBAKANA.BAŞBAKAN YARDIMCILARINA VE PLAN BÜTÇE KOMİYONUNDAKİ MİLLETVEKİLLERİNE FAKS ÇEKTİM VE MALATYA MİLLETVEKİLLERİYLE TELEFON GÖRÜŞMESİ YAPTIM HERKESTEN OLUMLU HABERLER ALDIM.EYLEMİNİZE ANKARADAN EŞİM VE KIZIM KATILACAKLAR KALACAK YER PROBLEMİ OLAN BAYAN ARKADAŞLAR OLURSA ANKARADA EVİMDE MİSAFİR OLABİLİRLER. TLF.0.422.3235485 (ORHAN 44)

 452. 03/12/2010, 12:16

  >ZONGULDAKLI ARKADAŞIMIZI BİRAZ RAHAT BIRAKALIM. ÇOK YORULDU VE BUNALDI. BURADA MÜCADELE VEREN HERKES ORTAK BİR GAYEYE YÜRÜYOR. YOKSA HEPİMİZİN DURUMU BELLİ. KİMSE BAŞKASI İÇİN DEGİL ÖNCELİKLE KENDİ ÖZGÜRLÜĞÜ İÇİN MÜCADELE EDİYOR. BURADA ŞAN ŞÖHRET DEGİL ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ İÇİN TOPLANDIK. EN UFAK OLUMSUZLUKTA GERİ ADIM ATMAK BİZE YAKIŞMAZ. BU MÜCADELE ÖYLE VEYA BÖYLE DEVAM EDECEK. SAMİ KAL

 453. 03/12/2010, 12:24

  >Aynen Sami Kal dediğin gibi geçen senelerde son dakikada böyle goller olmuştu,sanırım arkadaşımız yoruldu bu gün dinlensin yarın büyük gün.Bu arada sabahtan beri haber kanallarına ve köşe yazarlarına gönderdiğin mailler den sonuç alınıyor SEN BEN demeden mücadeleye devam .Saygılarımla

 454. 03/12/2010, 12:41

  >ARKADAŞLAR ÖZGÜR ÜLKEDE YAŞARKEN NİÇİN ÖZGÜR OLAMIYORUZ TEK SUÇUMUZ DÜRÜST İŞ ADAMI OLMAKTIR.HERŞEYDEN MAHRUM KALSAKTA AİLEMİZDEN MAHRUM KALMAYALIM BİZLER HAPİSE GİRERSEK AİLELERİMİZİ KİMLERE BIRAKACAĞIZ.ONLARIN PSİKOLOJİLERİ NE OLACAK BUNU DUŞUNEN VARMIDIR.BİZLERİN ARKASINDA DEVLET.ADALETİN OLMASI GEREKİRKEN VERGİLERİNİ ODEYEN VE DEVLETİN TEMEL TAŞLARI BİZLERİZ NEDEN DEVLET BİZE SAHİP ÇIKMIYOR,NEDEN BANKACILARIN.TEFECİLERİN ,VEDE DOLANDIRICILARIN ARKASINDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!ABİT

 455. 03/12/2010, 12:42

  >DEĞERLİ ARKADAŞLAR,İŞTE SESİMİZİ DUYURMAYA HENÜZ BAŞLAYABİLDİK,BU KIVILCIMI YAKAN KARDEŞLERİMİZE ,ZONGULDAKLI,UĞUR26,UĞUR55,VE DİĞER KARDEŞLERİMİZE MİNNET BORÇLUYUZ.TAM ELELE KENETLENMİŞKEN KENDİNCE HAKLI SEBEBİ OLAN ZONGULDAKLI KARDEŞİMİZ YORULUP ELİNİ BIRAKSA BİLE BİZ ONUN ELİNİ BIRAKMAYALIM.BU DAVA İÇİN UZUN SÜREDİR CANSİPERANE MÜCADELE VEREN,ÖNCÜLÜK YAPAN DEĞERLİ KARDEŞLERİMİZ,BİLİYORUZ ÇOK YORGUNSUNUZ,ANCAK BİLGİ VE TECRÜBELERİNİZLE ALLAHIN VERDİĞİ GÜÇ VE CESARETLE VERDİĞİNİZ BU KUTSAL VE ONURLU MÜCADELEDEHERKES,HERKES,HERKES,İSTİSNASIZ HERKES…YANINIZDA OLMAYA MECBURDUR.KENDİSİ,AİLESİ,ÇOCUKLARI,SEVDİKLERİ…İÇİN MECBURDUR.TÜM MAĞDURLARIN ŞİMDİ, ELELE, KENETLENMEYE HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOK İHTİYAÇLARI VAR.**BİLGİ KİRLİLİĞİ OLMAMASI İÇİN ÖNEMLİ !!!8 ARALIKTA YAPACAĞIMIZ EYLEME BEKLENTİLER GERÇEKLEŞİRSE KATILACAKLARIN (İNŞALLAH YÜKSEK OLACAK)TAMAMINA YAKINI SİZLER HARİÇ İLK DEFA ORADA OLACAKLAR.DOĞAL OLARAK PEKÇOK KİMSE NASIL DAVRANACAĞINI,NE YAPACAĞINI, GÖRÜŞMELERDEKİ ORTAK DİLİ BİLEMEYECEKTİR.HER KAFADAN BİR LAF ÇIKMADAN TEK SES,TEK YÜREK OLUNABİLMESİ İÇİN CİDDİ BİR ORGANİZASYON DİSİPLİNİNE,SİZLERİN ÖNCÜLÜĞÜNÜZE VE YÖNLENDİRMENİZE İHTİYAC OLACAKTIR.PANKART TAŞINAKSA NASIL TEMİN EDİLECEĞİ,İÇERİĞİNE NE YAZILACAĞI VB. BİZLERİ AYDINLATABİLİRMİSİNİZ?YARDIMLARINIZ İÇİN HEPİNİZE TEKRAR PEŞİNEN VE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMLESAĞLIK VE BAŞARI DİLİYORUM.MÜHENDİS

 456. 03/12/2010, 12:54

  >SAYIN ABİM ELLERİNDEN ÖPÜYORUM SEN BEN DİYE BİŞİY YOK BİZ VARIZ BİZLEN ÇIKTIK YOLA ZONGULDAKLI ABİM YORULDU CİDDEN 2 GÜN UYKUSUZ ANKARAYA GELDİ GİTTİ AMA ÖNEMLİ DEĞİL HERKES BİTİK VAZİYETTEYKEN NAZ ÇEKECEK HALİ YOK BİZ DAVAYA BAKALIM ODAKLANALIM SAYGILAR (UĞUR55)

 457. 03/12/2010, 13:02

  >Pankarta''TÜRKİYE TEFECİLER VE FACTORİNGLER ÜLKESİ OLMASIN''''ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ BORCUMUZUN TEMİNATI OLMASIN'' Arkadaşlar dün bir haber kanalında devlet bankalarının,paralarını özel bankaya yatırdığı söylediler.ve bunun karşılığında son model otomobil hediye ediliyormuş.Kime DEVLETE….İktidarlar halk için değil bankalar için çalışıyor.Yasalar mazlumlardan yana değil,Bankaların karlılık oranını nasıl arttırabiliriz..Pembe yalanlarla ekonomiyi nasıl iyi gösterebiliriz.Türkiyede normal yolla para kazanmayacaksın tefeci olacaksın.Eğitim şart değil.Türkiye cumhuriyeti vatandaşını illegal işlere sevkeden tek suçlu yasa hazırlayıcılardır.BUNU UNUTMAYIN…

 458. 03/12/2010, 13:16

  >ARKADAŞLAR ARAMALARA DEVAM.BAKIN YARIN ALLAH NASİP EDERSE YÜRÜYÜŞ BAŞLIYOR.LÜTFEN SİZDE BU NUMARALARI ARAYIN VE ONLARA DESTEK OLUN.SAYGILARIMLACAN MERTAKP MKYK ÜYELERİNİ ARAMAYI İHMAL ETMİYORUZ.Abdülkadir Aksu: Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(505)4660000Nüket Hotar: Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı. 0(532)4319323Hüseyin Tanrıverdi: Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(532)6138765Bülent Gedikli: Ekonomik İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(533)3203549Ahmet Edip Uğurlu: Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(532)2148806Reha Denemeç: ARGE`den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(533)5901150İdris Naim Şahin: Genel Sekreter.(0532)2757697Ekrem Erdem: Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(532)3123620Kürşad Tüzmen: Dış ilişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(505)7770614

 459. 03/12/2010, 13:21

  >SİZ KENDİNİZ İÇİN MÜCADELE ETMEZSENİZ ..BİRİLERİ SİZİN İÇİN NİYE MÜCADELE ETSİN Kİ!….(Bir yazıdan alıntıdır)…ARKADAŞLAR BİRLİK VE BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ SAĞLAMAK…DÜNYADA EŞİ OLMAYAN YASAYI..MAĞDURİYETİMİZİ ORTADAN KALDIRMAK MECBURİYETİNDEYİZ…KENETLENİP ELELE VERİP MÜCADELE ETMEK ZORUNDAYIZ…BUNUN TERSİ hapishane…yokluk…kaba tabiriyle rezillik tir…TERCİH BİZİM…SONUCA GİDENE KADAR…AÇLIK GREVİ DAHİL OLMAK ÜZERE…ÇADIR EYLEMİ…YÜRÜYÜŞLER…KENDİMİZİ KAMUOYUNA ANLATMAK İÇİN YAPABİLECEĞİMİZ NE VARSA YAPMAK ZORUNDAYIZ…..HAPİSHANELERDE ZAMAN ÇOK AMA YAPABİLECEĞİMİZ BİRŞEY YOK…..8 ARALIKTA ANKARADAYIZ…..DAHA SONRADA HER YERDE ELELE..GÖNÜL GÖNÜLEYİZ…..köz ve kül

 460. 03/12/2010, 13:22

  >ANKARADA KAÇ KİŞİYİZ…BENCE ŞUAN KAÇ KİŞİ DEĞİL,1000 KİŞİYE KAÇ KİŞİ KALMIŞ ONU BELİRLEYELİM,BEN İNANIYORUMKİ SİTEMİZİ KARIŞTIRANLARA KANMAZSAK DEĞERLİ ARKADAŞLARIMIZIN OLUŞTURDUĞU KIVILCIMLA ANKARADA 1000 KİŞİ OLURUZ ARKADAŞLAR…BEKİR

 461. 03/12/2010, 13:26

  >arkadaşlar istanbul için verdiğim numaraya geri dönüşler oluyor..gittikçe çoğalıyoruz..çekdaş ve eşi..

 462. 03/12/2010, 13:27

  >jenardi okuyorsan beni ararmısın tel numaralarım silindi seni arayamıyorum..engin

 463. 03/12/2010, 13:28

  >pankart yazıları…döviz yazıları ile ilgili düşüncelerinizi…hangi sloganları kullanabileceğimizle ilgili önerilerinizi uns26@hotmail.com a mail olarak atabilirsiniz…ortak kararla son durumu değerlendirelim….köz ve kül

 464. 03/12/2010, 13:28

  >ankara da ki meclis görüşmelerine katılabilirim..çekdaş eşi..

 465. 03/12/2010, 13:31

  >KELEBEK ETKİSİKelebek etkisi, bir sistemin başlangıç verilerindeki küçük değişikliklerin büyük ve öngörülemez sonuçlar doğurabilmesine verilen addır. Adı, Edward N. Lorenz'in hava durumuyla ile ilgili verdiği şu örnekten gelmektedir.Amazon Ormanları'nda bir kelebeğin kanat çırpması, ABD'de fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, Dünyanın yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir

 466. 03/12/2010, 13:40

  >meclis görüşmesine katılabilecek arkadaşlar GİZEM ŞEN arkadaşımıza ismini yazdırabilirler….

 467. 03/12/2010, 13:45

  >CHP den AKP 7 maddelik paket adli para cezalarının idari para cezasına çevrilmesini içeren haber linktehttp://www.milliyet.com.tr/Siyaset/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1321330&Date=02.12.2010&CategoryName=siyaset&b=CHPden%20AK%20Partiye%207%20maddelik%20paketBir değişik haberde gene aynı konuyla bu linkte mevcut bence yorum yapılması gerektiğini düşünüyorum. Saygılarımla Mühendis

 468. 03/12/2010, 13:45

  >70. devamıhttp://www.emlakkulisi.com/haydarpasa_gari_nin_catisini_onaran_sirket_ortaya_cikti_-54573.html Saygılarımla Mühendis

 469. 03/12/2010, 13:50

  >acil demokrasi permalinkAralık 3, 2010 1:15 pmborca hapis konusunda kafa karışıklığı devam ediyoriki şeyin birbirinden ayrılması zorunludurkarşılıksız çeke hapis cezası devlete ödenecek olan adli para cezasının ödenmemesinden kaynaklanır.adli para cezası bir kamu alacağıdır.çek hamiline yapılması gereken çek miktarının ödenmesi, ticari ilişkinin sonucu olan bireysel bir işlemdir5941 sayılı yasanın geçici 2. maddesiyle düzenlenen çek borçlarının taksitlendirilmesi bireysel ticari borcun taksitlendirilmesidir ve ödeme alacaklıya yapılacaktır,kamu alacağı ile hiçbir ilgisi yokturyargıtay başkanı sayın Hasan Gerçekerin dediği gibi ““Bir ticari ilişkiden kaynaklı borcun yerine getirilmemesi ve suç olarak tanımlanması mümkün görülmemektedir. Suç genel teorisindeki sorumluluk esaslarına aykırı bir şekilde suç tipi tarif edilmektedir. Karşılıksız çıkan çek nedeniyle milyonlarca şikayet ve soruşturma sonucu kamu davası açılmaktadır. Bu durum Cumhuriyet savcılarının ve mahkemelerin ağır iş yükü altında kalmasına sebebiyet vermektedir. Bu nedenle çekin karşılıksız çıkması ile ilgili sorumluluk, suç olmaktan çıkarılarak idari para cezasını ve/veya idari tedbiri gerektiren bir kabahat olarak düzenlenmelidir”

 470. 03/12/2010, 13:57

  >Salı günü Ankarada olabilecek, meclis görüşmelerine katılacak arkadaşlarımızsibel sevinç i arasın.

 471. 03/12/2010, 14:01

  >ARKADAŞLAR 70.DEKİ MÜHENDİS KARDEŞİMİZ DOĞRU DEMİŞ BUGUN POSTA GAZETESİ EKONİMİ SAYFASINDA CHP.AKPYE SUNDUĞU 7.MEDDELİK YASADA ADLİ CEZALARIN İDARİ CEZAYA DÜNÜŞTÜRÜLMESİ MADDE İÇİNDE YER ALIYO SAYIN CHP.VEKİLİMİZ HAMZA ÇELEBİOĞLU BİZİM DERLERİMİZLE İLGİLENİYO ARTIK SESİMİZİ DUYURMA ZAMANI BU ZÜLÜM ARTIK BİTECEK SAYGILAR….ARDA65

 472. 03/12/2010, 14:04

  >AKP MKYK ÜYELERİNİ ARAMAYI İHMAL ETMİYORUZ.Abdülkadir Aksu: Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(505)4660000Nüket Hotar: Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı. 0(532)4319323Hüseyin Tanrıverdi: Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(532)6138765Bülent Gedikli: Ekonomik İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(533)3203549Ahmet Edip Uğurlu: Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(532)2148806Reha Denemeç: ARGE`den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.0(533)5901150İdris Naim Şahin: Genel Sekreter.(0532)2757697Ekrem Erdem: Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(532)3123620Kürşad Tüzmen: Dış ilişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 0(505)7770614

 473. 03/12/2010, 14:08

  >ARKADAŞLAR ANKARADA AÇLIK GREVİNE GİREN İŞÇİLER BUGUN BEŞİNCİ GÜNLERİ ADAMLAR HER GÜN TVLERDE ANA HABER BÜLTENLERİNİ SÜSLÜYORLAR VE TOPU TOPU ADAMLAR ON ONBEŞ KİŞİLER BİZLER SESİMİZİ FASLASIYLA DUYURALIM LÜTFEN…ARDA65

 474. 03/12/2010, 14:10

  >70 VE 71 Mühendis rumuzu ile yazan kardeşim karışıklık yaşanmaması için farklı bir rumuz yazarsanız sevinirim. MÜHENDİSARKADAŞLAR,DAHA ÖNCE ENAZ 10 KİŞİNİN ADIMA ANKARADA OLACAĞINI YAZMIŞTIM.BU SİTEDEN VE ORGANİZASYONDAN HABERİ OLMAYANBAZI KADERDAŞLARA ULAŞTIM.HEPSİ BÜYÜK BİR ŞOK VE MUTLULUKLA KARŞILADILAR.ALDIĞIM CEVAP HER BİRİ ENAZ 5-10 KİŞİYİ GETİRECEKLERİNİ SÖYLEDİLER.BU ARADA ANKARA TMMOB'NA ,ANTALYA MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI'NA,HALKEVLERİ'NE FACEBOOKTAN BASIN BİLDİRİSİNİ GÖNDERDİM. YAKLAŞIMLAR OLUMLU.ŞİMDİ TEKRAR BAŞTA AKP OLMAK ÜZERE E-MAİL MESAJLARIMA DEVAM EDİYORUM.DOĞRU YOLDA DEVAM EDİYORUZ.HERKESE SAĞLIK VE BAŞARILAR.MÜHENDİS

 475. 03/12/2010, 14:26

  >TV.HABER PROGRAMLARINA MAİL ATMAYA DEVAM EDLİM.ÇOK ETKİLİ OLACAĞINDAN EMİN OLUN.AYRICA,KAPRİS YAPAN KENDİNE YAPAR.PAZAR GÜNKÜ TOPLANTIDA YÜRÜME FİKRİ ZONGULDAKLIDAN GELMİŞTİ.HİÇBİR ŞEKİLDE VE ŞARTTA KAPRİS YAPMAYA KİMSENİN HAKKI YOKTUR.TABİİ BAHANE ARAMAYADA!8 İNDE SES GETİRECEĞİMİZE ÇOK İNANIYORUM.FİDAN 55

 476. 03/12/2010, 14:31

  >yine yayılıyorum yeni rumuzlala birlikte baya katılım var yaklaşık benim hesabıma göre RUMUZSUZ YAZANLARIDA ÜÇ AŞAGI BEŞ YUKARI 200 KİŞİ DİYE TAHMİN EDİYORUM BİRDE 20 KİŞİ 24 KİŞİ 10 KİŞİ ARKADAŞLARIM KATILACAK DİYENLERLE YAKLAŞIK 300 YAKIN OLUYORUZ YERSEN BAKACAZ 08 12 2010 TARİHİNDE ANKARADA CuneytZEYNEP-İSTCAN MERTgizem şenAa dedi ki AYHANNuDOKTORwww.afistiyorum.comEsra……ekm2510Adil63ARDA65ÇektenÇekenhasanAdsızZAMANUrduE.H. (İZMİR)vezir38AydınÇEK HÜKÜMLÜLERİ DAYANIŞMA GRUBU.basketçiankaralı Mustafa2003 istanbulEMEKLİ ÖĞRETMEN/İSTfidan 55Kartal Yeniçağergunkoc@hotmail.comçekdaşın eşi…JENARDİSE.. E.S.DilekAv.Sibel SevinçAdsızilkerUĞUR55)Nazımiskender denizİZERaydınefeSuheylMerihaydar_liberty@hotmail.comERDEMhataylı.. rmz-ekim30MAHFOLMUŞ ESNAFGokhanustaİSTANBUL AZRASORGULAMIN34ORHAN 44)ABİTçekdaş ve eşi..KELEBEK ETKİSİUğur26MÜHENDİSNECOtlgerd.tiponnemuratERCAN ERMİŞSABIRLI35)RCN…20..bekirMurat YALÇINİRFAN ANKARA…SEVINEFDENaydınefeGÜVENLİ 06Barışçı-Mersinİmza tecrübeSERTAÇ.sürücüihtiyaru.k_76@hotmail.comcollog 2 kişiAYŞESabayamanZONGULDAKLI-ÇEKZEDEyavuz süleymanolTBMM HUKUKÇUSUibrahim EskişehirkartuşcuERCAN ERMİŞEDİRNELİNECLA Antalyaacil demokrasi….ekm2510tülinSELİMMERTVatanhasretiköz ve külYASMİN.NAZLISAMİ KALAdanadanASUMANgazi anteptenİzmirliBEKİRTrabzonİsmailleventfatih K.ByNcdtBUNU UNUTMAYIN…engin

 477. 03/12/2010, 14:45

  >Sayın ZONGULDAK'lı kardeşim.Basın bilgisini açıklamada BASKETÇİ arkadaşın hiçbir günahı yok.Yorumdan anladığıma göre sizin dargınlığınızın sebebi ben vebana cevap verdiği için BASKETÇİ arkadaş olmuş.Ben kesinlikle arddüşünceyle cevap isteğinde bulunmadım.Stede sık yorum yapmadığım verahatsız olduğum için yorumları inceleyemiyordum. Basın bildirisinin sondurumunu ogünkü Basketçi arkadaşın yorumunu okuduğumda sormak ihtiyacı hissettim.Küskünlüğüne ben sebep oldu isem ÖZÜR DİLİYORUM.Eğer şuanda yorumları okuyorsan ki okuduğundan eminim.Sizin için yazdığım yorumumuda okumuşsundur.Bende sizin ateşlemenizle Ankara eylemine rahatsız olmama rağmen; katılacağımı söyledim.Bu işe demekki ben sebep oldum.siz katılmazsanız ve yorumlarınıza devam ederek yanımızda olduğunuzu söylemezseniz,hem vallahi,hem billahi bende eyleme katılmaktan vazgeçiyorum.Arkadaşlarada listeden ismimin silinmesini isteyeceğim.Çünkü beni bu steye ilk defa sizin ateşinize kapılarak girdim.Demekki yanılmışım.aaateş söndüğüne göre,demekki umutlarda sönmüş.Sayın BASKETÇİ arkadaşım.Keşke benim isteğime cevap vermese idiniz.Szdende özür diliyorum.Eyleminizde başarılar diliyorum.Ben katılmasamda,gönlüm sizlerle beraber.Tüm ste arkadaşlarına selamlar.EMEKLİ ÖĞRETMEN/İST

 478. 03/12/2010, 14:48

  >DEĞERLİ ARKADAŞLAR,BASIN BİLDİRİSİNİ ,TOBB,(TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ)TESK,(TÜRKİYE ESNAF VE SANATKARLAR KONFEDERASYONU) NA BAĞLI TÜM FEDERASYONLARA GÖNDERDİM.MÜHENDİS

 479. 03/12/2010, 14:49

  >Arkadaşlar bu gece; aranızda olamıyacağım. Bu gece benim için önemli bir gece. Sayın Milletvekilimiz Süleyman Çelebi ile görüştüm. Olumlu bir havanın var olduğunu söyleyebilirim. Ankara buluşmasına kadar aramalara ara vermeyelim. Saygılarımla. Barışçı-Mersin

 480. 03/12/2010, 14:52

  >İş yerimden emaneten ayrılarak; internetcafeden yazıyorum. Zonguldaklıyla görüştüm ve tekrar görüşüp, ikna etmeye çalışacağım

 481. 03/12/2010, 14:57

  >Değerli arkadaşlar; Adana'dan iki arkadaş aradılar, Ankara'ya gelmelerine yardımcı olacağım bilgilerinize. Barışçı-Mersin

 482. 03/12/2010, 15:07

  >ARKADAŞLAR SAYIMIZ EĞER 1000.KİŞİYİ BULURSA YER YERİNDEN OYNAR VE KAZANIRIZ UNUTMAYIN SEÇİMLERDE GELİYOR BU İKTİDAR BU KALABALIĞI VE ZÜLMÜ ARTIK KİMSEDEN SAKLIYAMAZ ZEFERE SON DÖRT GÜN HAYDİ ARKADAŞLAR GÜN SESİMİZİ DUYURMA GÜNÜ ARTİK BU İKTİDAR YANLISI TEFECİ VE BANKACI PATRONLARI ALT ETME ZAMANI GELDİ..ARDA65

 483. 03/12/2010, 15:18

  >AKŞAMAnkara BürosuTelefon…..: 312 4675000Faks……..: 312 4673564BUGUNTel………..: 312 4465544Faks……….: 312 4465509E-posta…….: ayavuz@bugun.com.trCUMHURİYETTelefon…..: 312 4423050Faks……..: 312 4423010E-posta…..: ankcum@cumhuriyet.com.trHABERTÜRKTelefon…….: 312 2185000Faks……….: 312 2185051E-posta…….: (msarikaya@htgazete.com.tr)HÜRRİYETTelefon…….:312 2070000Faks……….:312 2070100E-posta…….: ankara@hurriyet.com.trMİLLİYETTelefon…..: 312 4108800(pbx)Faks……..: 312 4173878E-posta…..: fbila@milliyet.com.tr POSTATelefon…….: 312 4108927Faks……….: 312 4108928E-posta…….: hcelik@posta.com.trRADİKAL Telefon…….:312 2078010Faks……….:312 2070012E-posta…..: myetkin@radikal.com.trSABAH Telefon…..: 312 5835050Faks……..: 312 4739898E-posta…..: okan@sabah.com.trSTAR GAZETESİTelefon…..: 312 2848680Faks……..: 312 2858658E-posta…..: samiltayyar@yahoo.comTARAF Telefon…..: 312 4259963 Faks……..: 312 4259976E-posta…..: tarafankara@hotmail.comTÜRKİYETelefon…..: 312 4172567-4190505Faks……..: 312 4192618E-posta…..: nuri.elibol@tgrthaber.com.trYENİ ŞAFAKTelefon…..: 312 4726868Faks……..: 312 4726880 E-posta…..: abdulkadirselvi1@hotmail.comZAMANTelefon…..: 312 2847284Faks……..: 312 2848640-2843096E-posta…..: m.unal@zaman.com.tr

 484. 03/12/2010, 15:27

  >sadece inanç 1000 kişi olmak o kadar zor değil yeterki herkes bunun son haykırış!!!!son şans!!!!eğer karabükteki 45 işci arkadaşımız kadarda olamıyorsak yuh bize,arkadaşlar unuttuğumuz en öenmli şey ne biliyormusunuz biz dolandırıcı değiliz herbirimiz geçmişte birer patronduk lütfen duyarlı olalım ANKARA VE MÜCADELEMİZ İÇİN SON ÇAĞRIIIII…..bu arada alaattin bey 2 gündür msnde yok 3 gün önce bana faydalı bilgileri ile yardımcı oldu saolsun evet canmert arkadaşımızın çocukluk arkadaşı..BEKİR

 485. 03/12/2010, 15:31

  >ARKADAŞLAR. VATAN GAZETESİNDE MELİH GÖKÇEK TE AFFEDİLİYOR BAŞLIKLI BİR YAZI VAR. LÜTFEN ORAYADA YORUM BIRAKALIM. AYHAN

 486. 03/12/2010, 15:51

  >sevgili cüneyt vermiş olduğun bütün mail adresleri ile sitemizde bulunan bütün mail adreslerine basın açıklamamız ile çok kısa bir ön yazı ilave ederek gönderdim. eğer vakit bulabilirsen ve nereye mail atmamızı istersen adresler yayınlayabilirsen ben göndermek istiyorum ve bütün arkadaşlarında mail göndermelerini rica ediyorum. Ne kadar çok emeğin olduğunu biliyorum. hakkını helal et sevgili dostum.ÇektenÇeken

 487. 03/12/2010, 15:59

  >arkadaşlar ito başkanı serberst kalmış daha önce çekte hapis cezasını istiyordu acaba düşüncesi değiştimi iletişim bilgilerini bilen varmıvatanhasreti

 488. 03/12/2010, 16:05

  >CHP nin, çekte Adli para cezaları, idari para cezalarına dönüştürülsün teklifineBankalar Birliği başkanı Ersin ÖZİNCE, Çekte olan adli para cezaları başka cezalara dönüşürse çeke olan güven azalır, ekonomi darbe alır bu olmamalı diye… buyurmuşlar..Buyrun Ersin ÖZİNCE0552 3412303fikrini değiştirmesi size kalmış..SMS ve aramalara devam..

 489. 03/12/2010, 16:14

  >Arkadaslar umudunuzu kırmak ıstemıyorum ama cek sıstemı degısmedıkce, bankaların sorumlulugu aranan nıtelıkler artmadıkca cekte kesın af cok zor gercekten 5,10 kısıyle olacak ıs degıl.Sistem bunu istiyor esnaf borclansın duzenı bozulsun dagılsın tekrar ayaga kalkma sansı bulamasın.Emınım bır cogunuz da benım gıbı sadece borclu degıl aynı zamanda alacaklısınızdır.Bu bir sistem oyunu ve malesef kırmak cok guc olacak.Yinede karınca mısalı varamasak da o yolda yurumeye devam…. mustafa

 490. 03/12/2010, 16:17

  >KADAERDAŞLAR BEN UĞUR26LA GÖRÜŞTÜM ASLINDA YOLDA BOŞ OLAN İMKANI OLAN ARKADAŞLARLA Bİ ORGANİZASYON YAPIP YOLDA ÇEŞİTLİ İLÇELERDE İLLERDE NERESİ OLURSA OLSUN DEĞİŞİK DEĞİŞİK YERLERDE KARŞILAMA YAPALIM VEDE HER KARŞILAMA SIRASINDA GAZETE VE MUHABİRLERLE GÖRÜŞÜP ÇOK DAHA GÜZEL GÜNDEM SAĞLANSA SÜPWER OLMAZMI ACİL DÖNÜŞ YAPARMISINIZ (UĞUR55)

 491. 03/12/2010, 16:20

  >ARAKADAŞLAR ŞU DAKİKADEN SONRA ŞU BUNU ŞU ŞUNU DEMİŞLİĞİ BIRAKALIM OLUMSUZ ÖRNERK TEŞKİL ETMEYİN VEDE MEYİL VERMEYİN YASA DEĞİŞİR YADA DEĞİŞMEZ AF ÇIKAR YADA ÇIKMAZ TAAHÜTLER ERTELENİR YADA ERTELENMEZ BİZİ İLGİLENDİRMEZ BİZ GİRDİĞİMİZ YOLDA ÇİZGİYİ AŞMAYALIM KURALIYLA VE ALINAN KARARLARLA YOLA DEVAM SAYIMIZ BİNİN ÜSTÜNDE OLUCAK BEN SİZE BUKADAR TİYO VEREYİM ALLAHA EMANET OLUN (UĞUR55)

 492. 03/12/2010, 16:25

  >cüneyt kardeşim 86.daki listeye sözcü.gaztesinide ekle çünkü adamlar dopra dopra yazıyorlar ve çok desteği olur işçilerin zülmünü birtek. yine.onlar haykırmş sayfasına.slm.olsun tüm mağdur kardeşlerime…arda65

 493. 03/12/2010, 16:31

  >92.deki arkadaş darılma ama olulmsuz yorum yapma lütfen bizim bu saaten sonra kimse umudumuzu kıramaz her yeni bir gün bizim için bir özgürlüğe uzanan bir gündür o yüzden o bunudemiş şu bunu demiş boşver kardeş biz davamıza bakalım umarım darılmadın sevgiler…arda65

 494. 03/12/2010, 16:38

  >ARKADAŞLAR KİMSE UMUTSUZLUGA KAPILMASIN MY WAY ARKADAŞLA GÖRÜŞTÜM TLF DA ODA GELİYOR LİSTEYE EKLEYİN

 495. 03/12/2010, 16:39

  >SÖZCÜTelefon…..: 312 4269900Faks……..: 312 4269995Ankara sorumlusu ADEM ALTAN 0555 42027080312 4181579

 496. 03/12/2010, 16:42

  >ersin.ozince@isbankası.comyukarıda telefonunu yazmış olduğunuz ersin beyin teline bakan kişi bu mail adresini verdi. mail atalım arkadaşlarZAMAN

 497. 03/12/2010, 16:42

  >arkadaşlar bankalar birliği başkanı sayın özinceye mesaj atmıştım adli para cezalarının idari para cezasına dönüşmesinde ekonomi darbe almaz yazdığımda bana gelen cevap fikirlerinize katılıyoru yazmış.değerli kardeşlerim mücadelemize şevk ve hevesimizi kırmadan şu aşamadan sonra ne yapabiliriz bu yol haritasıyla meşgul olalım.boş yorumlarlada bu steyi ve neferleri meşgul etmeyelim kazanız mübarek olsun (ORHAN 44)

 498. 03/12/2010, 16:43

  >Haklısınız kardeşlerim sonucunu düşünmeden hak ettiğimizi almak için elimizden geleni yapma vaktidir…siz kusura bakmayın benim hatam gün fikir yurutme, mantıklı düşünme günü değildir, gun hak ettiğimiz için elimizden geleni yapma günüdür yeterki bu inancı kaybetmeyelim…saygılarımla mustafa

 499. 03/12/2010, 16:48

  >NOT: arkadaslar sitede yazılı maıl adreslerının hepsıne maıl attım ancak bır cogu gerı gelıyor? sebep ya adresler ıptal edılde yada cok yogun…mustafa

 500. 03/12/2010, 16:56

  >liste eksik bende en az 2 kişiile geliyorumdr.lokman

 501. 03/12/2010, 16:57

  >bu arada eskişehirden toplu gidecekler için irtibat no su varmıdr.lokman

 502. 03/12/2010, 16:59

  >benim yerimede kuzenim ve arkadaşı gelecek ayrıca kuzenimin yegeni ankarada okuyor oda 3-5 arkadaşı ile orada olacakrmz-ekim30

 503. 03/12/2010, 17:00

  >http://www.haber7.com/haber/20101203/Cek-kanununda-degisiklik-teklifi.phpBu haberin altına yüzlerce hatta binlerce yorum eklememiz gerekiyor. Çek mağdurlarının çektiği çileyi yapıcı bir üslupla ifade ederseniz etkili olur.

 504. 03/12/2010, 17:02

  >slm arkadaşlar ben gelemeyecem ama bir katkıda bulunmak istiyorum fax çekrek faydam olabilirim o imkanım var yanlız bu gazeteler olsun yada partilere vurgulayıcı ve dikkat çekici neler yazıyım yani fax ın formatı nasıl olsun benle paylaşırsanız çok sevinirim inşaallah bu hızım hiç kesilmez ve çözecez inşaallah yorumlarınızı bekliorum (sabırlı35)

 505. 03/12/2010, 17:08

  >arkadaşlar ankarayı bilmeyenler için yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı şahsen ben hiç bilmiyorum. nereye nasıl gideceğimiz konusunda yönlendiren olursa sevinirim.

 506. 03/12/2010, 17:30

  >Ankara otagarında ineceksinizMETROYA binip sıhhıyede ineceksinizABDİ İPEKÇİ Parkı SIHHIYE de.SIHHIYE ise KIZILAY'DADIR.

 507. 03/12/2010, 17:32

  >hadi arkadaşlar hiç kimse mazeret göstermesin. hataylı.

 508. 03/12/2010, 17:35

  >arkadaşlar bence konuşmalarımızda ve isteklerimizde şu karşılaştırmayı muhakkak yapmalıyızkredi kartı borçlusuna hapis cezası varmı yoksenetini ödemeyene hapis cezası varmı yokaldığı krediyi ödeyemiyene hapis varmı yokvergisini ssk primini ödemeyene hapis var mı yokçekini ödemeyene hapis var mı var vatanhasreti

 509. 03/12/2010, 17:40

  >zaman arkadaşım ersin özincenin adresini kontrol edebilirmisin hatalı adres olarak gönderilemiyor. sami kal

 510. 03/12/2010, 17:48

  >ersin.ozince@isbankası.com.tr

 511. 03/12/2010, 17:51

  >emeği geçen arkadaşlara sonsuz teşekkürler..inşallah başarılı olur..ve olacakta.Allah sizden razı olsun..2 yıldır devamlı burayı takip ediyorum..bugün çok duydulandım.Başarılar…AASAA

 512. 03/12/2010, 17:52

  >tv 8 ellidakika@tv8.com.trosman altuğ canlı yayında mail atalımahmet

 513. 03/12/2010, 17:52

  >ARKADAŞLAR 98DEKİ SÖZCÜ GAZETESİ ANKARA TEMSİLCİSİNİ ARAYIN EYLEM TARİHİNİ BİLDİRİN..ARDA65

 514. 03/12/2010, 17:57

  >aylardır siteyi takip ediyorum arasıra yaziyorum çek mağduruda değilim diye ama olanlar karşısında kayıtsiz kalmak mümkün değil allah izin verirse bu yaştan sonra sizleri desteklemek için eşimle birlikte ankaraya gelicez çabalarınız mutlaka karşılıksız kalmayacaktır sadece inanın, c.c

 515. 03/12/2010, 17:58

  >Hello, I saw your blog and wanted to open a dialog with you about options of syndication. We are actively syndicating blog content across hundreds of thousands of domains. You would be placed in conjunction with our AP News content. The service is free, takes under a minute to register and will provide exposure by way of page views to your blog content. Please let me know if this is of interest. Cheers, Beaudon SpauldingBloggersyndication.com 321-277-3370

 516. 03/12/2010, 17:58

  >Hello, I saw your blog and wanted to open a dialog with you about options of syndication. We are actively syndicating blog content across hundreds of thousands of domains. You would be placed in conjunction with our AP News content. The service is free, takes under a minute to register and will provide exposure by way of page views to your blog content. Please let me know if this is of interest. Cheers, Beaudon SpauldingBloggersyndication.com 321-277-3370

 517. 03/12/2010, 17:59

  >MAİL ADRESİ VEREN ARKADAŞLAR LUTFEN BİRAZ DİKKAT!25 DAKİKAMI HARCADIKTAN SONRA MAİL ADRESİNİN YANLIŞ OLMASI BAYA ZOR GELİYOR.BENİM GİBİ TEKNOLOJİ ÖZÜRLÜ OLUNURSA YAZDIKLARINIZDA GİDİYOR.HADİ BAŞTAN.FİDAN55

 518. 03/12/2010, 18:11

  >ARKADAŞLAR İŞ BANKASININ BAŞ ORTAĞI CHP MİLLET VEKİLLERİNE BU KONUYU BASTIRALIM.ŞEVKİ KULKULOĞLU NU ARADIM SEKRETERİ ÇIKTI BASKI YAPALIM.KENDİLERİNİN BÜYÜK ORTAĞI OLAN BİR BANKA NASIL BÖYLE BİR BEYANAT VERİR.TİPONNE

 519. 03/12/2010, 18:12

  >dostlar ne güzel aman böyle olsun beraber halledeceğiz inşallah bu beladan herkesin allah yardımcısı olsun

 520. 03/12/2010, 18:16

  >ersin özince senin ve senin gibi düşünenlerin yatacak yeri varmı inananlar için bunun bide öbür tarafı var işte ben orda sana bu mağdurları sorarım

 521. 03/12/2010, 18:22

  >yaman beni de listeye ekle 2 arkadaşla beraberDRİLOKMAN

 522. 03/12/2010, 18:22

  >118-119 neyin nesi arkadaşlar tercüme eden varmıvatanhasreti

 523. 03/12/2010, 18:23

  >ESKİŞEHİRDEN GİDENLER İÇİN ORGANİZEEDEN ARKADAŞ VARMIDR.LOKMAN

 524. 03/12/2010, 18:25

  >Sivrihasardan yürüyüşü başlatacak arkadaşlarımızın Araç sıkıntısı var. Bu sorunu çözebilecek arkadaşların, acil olarak uğur26 yı aramaları gerekiyor.

 525. 03/12/2010, 18:25

  >yaman beybenim yerimede kuzenim ve arkadaşı gelecek ayrıca kuzenimin yegeni ankarada okuyor oda 3-5 arkadaşı ile orada olacakrmz-ekim30

 526. 03/12/2010, 18:26

  >SON SAYIM 151 VE GETİRECEM DİYENLER 115 KİŞİ TOPLAM 266+ADSIZLAR VE KORKAKLAR =100.000CÜNYETUĞUR 26MÜHENDİSNECOTLGERDTİPONNEMURATERCAN ERMİŞSABIRLI 35RCN…20BEKİRMURAT YALÇINİRFAN ANKARASEVİNEFDENAYDINEFEGÜVENLİ06BARIŞCI-MERSİNTECRÜBESERTAÇSÜRÜCÜİHTİYARU.KCOLLOGAYŞESABAYAMANYAVUZ SÜLEYMANOLTBMM HUKUKÇUSUZONGULDAKLIİBRAHİM ESKİŞEHİRKARTUŞCUERCAN ERMİŞEDİRNELİNECLA ANTALYAACİL DEMOKRASİTÜLİN HANIMSELİMMERTVATAN HASRETİKÖZ VE KÜLYASMİNNAZLISAMİ KALADANADANASUMANGAZİANTEPİZMİRLİBEKİRTRABZONİSMAİLLEVENTFATİH KBYNCDTBUNU UNUTMAYINENGİN ÇEKTEN ÇEKENADİL 63ÇEK MAĞDURUBALKANE.HREİS 53AYŞE İST SARGOZANTALYALIKARTALLIKRM73CESURÖNDER ECANAN BM.KSONERYERLİ WİKİLEAKSMY WAYEFECANMANİSALISUHEYLTULPESERKANZEYNEP HANIMCANMERTGİZEM ŞEN HANIMAaAYHANNUDOKTORAFİSTİYORUM.COMESRA HANIMEKM2510ADİL23ARDA65ÇEKTEN ÇEKENHASANZAMANURDUE.H İZMİRLİVEZİR 38AYDINÇEK HÜKÜMLÜLERİ DAY.GRUBUBASKETÇİANKARALI MUSTAFA2003 İSTANBULEMEKLİ ÖĞRETMEN İSTFİDAN 55KARTAL YENİÇAĞERGUN KOÇÇEKDAŞÇEKDAŞIN EŞİJENARDİSEE.SDİLEKAV SİBEL SEVİNÇİLKERUĞUR 55NAZIMİSKENDER DENİZİZERAYDINEFESUHEYLMERİHAYDARERDEMHATAYLIRMZ-EKİM30MAHFOLMUŞ ESNAFGÖKHANUSTAİSTANBUL AZRASORGULAMIN34ORHAN44ABİTKELEBEK ETKİSİMUSTAFAÇEKZADEİZMİRLİ ELEKTİRİKÇİERENUSMUHİTTİN BACAKSIZMURATNAZLIBİNGAZİ LİBYABERNNAU.K_76SDR61TEVFİK EDÜSSELÖZNİĞDELİ MAZLUMBALKANEGEMAĞDURİHTİYARCİHANYAMAN…

 527. 03/12/2010, 18:27

  >125 sitemize,sitenizi kayıt ettirin diyor arkadaş.Biz işimize ve sornlarımıza bakalım, yürüyüşü yapacak olan arkadaşlarımızın şu an için araçları yok..

 528. 03/12/2010, 18:28

  >Merhaba, ben blog gördüm ve sendikasyon seçenekleri hakkında ile dialog açmak istedim. Biz aktif etki yüzbinlerce genelinde blog içeriği syndicating vardır. İçerik Haberler AP bizim ile birlikte olur yerleştirilir. Hizmeti ücretsizdir alır dakika altında kayıt ve içerik blogunuzu manzarası sayfası yolu ile sağlayacağız poz. Ilgi lütfen bu izin verirsem biliyorum beni. Cheers,çevirisi.tiponne

 529. 03/12/2010, 18:28

  >BİRAZ ÖNCE GELDİM,YORUMLARI BİR GÖZDEN GEÇİRDİM.arkadaşlar hepinize kucak dolusu ve yürekten selamlar.HEPİNİZLE GURUR DUYUYORUM.BİZ BUYUZ İŞTE.DÜN SİTE NASILDI,BUGÜN NASIL.AZİM ,İNANMAK BÖYLE OLUR.BU ÇABALAR HİÇ BİR ZAMAN BOŞA GİTMEZ.İNANIN BİR GÜN BİLE UMUTSUZLUĞUM YADA BIKKINLIĞIM OLMADI.İSTİM ÜSTÜNDEYİZ.KİM TUTAR BİZİ.KISA KISA CEVAPLAR VERECEĞİM.FAZLA YER KAPLAMADAN.BASKETÇİ

 530. 03/12/2010, 18:31

  >ÖNCELİKLE DİKKATİMİ ÇEKEN ZONGULDAKLI'NIN ADININ ÇOK GEÇMESİ.ARKADAŞLAR O HERZAMAN GÖNLÜMÜZDE.KENDİ SEÇİMİDİR.KÜSMÜŞTÜR.BELKİ KENDİNE GÖRE KARALARI VARDIR.AMA O YİNEDE BİZİM ZONGULDAKLIMIZDIR.ELBET DOĞRUYU BULACAKTIR.BUNDAN SONRASI ONU BAĞLAR.ARTIK TAM İSTİM ÜSTÜNDEYKEN BU TİP YORUMLARLARLA SİTEYİ İŞGAL ETMEYELİM.BASKETÇİ

 531. 03/12/2010, 18:32

  >ALO YÜRÜŞ İÇİN PROBLEM VAR ACİL YARDIM GEREKİYOR ARAÇ GEREKLİ

 532. 03/12/2010, 18:34

  >BUGÜN UĞUR26 VE NU İLE TELDE KONUŞTUK.HİÇ ABARTMIYORUZ SÖYLENENLER OLSUN İNANIN 1000 KİŞİNİN ÇOK ÜSTÜNE ÇIKARIZ.UÇMUYORUM ,HAVAYA DA GİRMİYORUM,O YAŞLARIÇOKTAN GERİDE BIRAKTIK.NU DA UĞUR26 DA ÇOK SİTE HARİCİNDE ÇOK GÜZEL ŞEYLER YAPIYOR.HERKES GİBİ.BASKETÇİ

 533. 03/12/2010, 18:36

  >ARKADAŞLAR KİM NE KADAR GETİRECEKSE ANKARAYA YAZSIN BEN ZATEN TUTUYORUM SALLAMAYIN DÜRÜST BİR ŞEKİLDE GELECEK OLANLAR YAZSINLAR RMZ-EKİM30 TAMAM NOT ETİM PAZARTESİ YAYINLAYACAĞIM KİM NE KADAR GETİRECEK VE GELECEKSAYGILAR

 534. 03/12/2010, 18:39

  >BEN GELEMEYECEĞİMAMA GELMEYİ ÇOK İSTERİMÇALIŞTIĞIM İÇİN İZİN ALMAK GEREKİYOR

 535. 03/12/2010, 18:39

  >NU BUGÜN BANA BİŞEY SORDU İNANIN ÇOK HAKLI.MECLİSİ ARADIĞINDA SEKRETER HANIM TEL NO YU ALDIKTAN SONRA HANGİ DERNEK YADA STK DİYE SORMUŞ.ADAMCAĞIZ O SIRADA KIVIRMIŞ.DOĞAL OLARAK ŞAHISLAR DANSA BİR DERNEK ONLARI DAHA ÇOK İLGİLENDİRİYOR.BİZDE BUNU SİTEDE -ZAMAN AZLIĞI NEDENİ İLE-YORUMA AÇALIM DEDİK.BELKİ CÜNEYT BEY'İN ÖNERİSİ OLABİLİR.BİZİM ÖNERİMİZ MESELA ÇEK HÜKÜMLÜLERİ DERNEĞİ YASAL BİR DERNEK İSE ONLARDAN BU İSMİ KULLANMAK İÇİN İZİN ALIP KULLANABİLİRMİYİZ.SONUÇDA AYNI AMAÇ İÇİN UĞRAŞIYORUZ,BUNU KISA SÜREDE HALLETMEK LAZIM.BASKETÇİ

 536. 03/12/2010, 18:39

  >118 deki yorum:Ben blogunuzu gördüm ve sendikasyon seçenekleri hakkında sizinle iletişim kutusunu açmak istedim.Bizim AP Haber içeriği ile birlikte yer olurdu.hizmet ücretsizdir.bloğunuzun içeriği görüntülenir.ilginç birşey varsa bana bildirin lütfen

 537. 03/12/2010, 18:45

  >BEN GELEMEYECEĞİMAMA GELMEYİ ÇOK İSTERİMÇALIŞTIĞIM İÇİN İZİN ALMAK GEREKİYOR

 538. 03/12/2010, 18:45

  >ben 2 kişi geliyorum vezir38

 539. 03/12/2010, 18:48

  >80 EMEKLİ/ÖĞRETMEN;YAŞINIZI BİLMİYORUM AMA İKİ KIZIM VAR OKUYAN,ÖĞRETMENLERİN ELLERİNİ ÖPERİM.SENİ İNCİTTİKSE BAĞIŞLA.ARKADAŞIMIZIN HASSAS BİR ANINA GELMİŞ.ODA GEÇER.ASLINDA İNCİR ÇEKİRDEĞİNİ DOLDURMAYAN BİR KONU.SAYGIDEĞER HOCAM,LÜTFEN GÖNÜL KOYMAYIN,SİZLER BİZLERİN BAŞTACISINIZ,BİZİM İÇİN BİR KİŞİ BİR KİŞİDİR.SİZ OLGUN BİR İNSANSINIZ.DÜNKÜ HALİMİZİ BİLİYORSUNUZ,BUGÜN GÜZEL BİR HAVA ESİYOR,EĞER YORUMUMU OKUYORSANIZ ,GELİN BENİM YORUMUMDAN SONRA"BENDE GELİYORUM KARDEŞLERİM "DİYE BİR HAYKIRIN,BAKIN GÖREMESEK BİLE İNANIYORUMKİ HERKESİN YÜZÜ GÜLÜYOR OLACAK.SAYGIYLA ELLERİNİZDEN ÖPERİM.BASKETÇİ

 540. 03/12/2010, 18:57

  >dDR.LOKMAN ESKİŞEHİRDEN HERHANGİ BİR TERTİP YOK HIZLI TRENE MÜRACAT İSTERSEN 323 30 29 SABİT TELDEN GÖRÜŞEBİLİRİZ İBRAHİM ESK.

 541. 03/12/2010, 18:59

  >HEPİMİZ ÇALIŞIYORUZ BİZ ADAMIN DÜKKANINI KAPATACAGIZ ARKADAŞLAR BİRİSİ İÇİN YAPMIYORUZ KENDİMİZ İÇİN YAPIYORUZ İBRAHİM ESK.

 542. 03/12/2010, 19:06

  >HOOOP UYANIN BEYLER UYANIN HEY BURSALI ARKADAŞLAR SESİNİZ ÇIKMIYOR HİÇ YOKMU SİZ ORDAN BİR OTOBÜS KALDIRIN BİZLERDE BURDAN BİNELİM HEP BERABER GİDELİM KÜTAHYA YOKMU KALKIYOR KALKIYOR SONRA PİŞMAN OLMAYIN AFYONLU ARKADAŞLAR HAYDİ HAYDİ ŞU İMKANSIZ HALİMLE BEN GÖTÜRECEM KÜTAHYA AFYON BİR OTOBÜS DOLDURUN OTOBÜSÜ BEN KİRALAYACAGIM HAYDİ ARKADAŞLAR HAYDİ ESK.

 543. 03/12/2010, 19:10

  >DR KLOKMAN…UĞUR 26 İLE BAĞLANTIYA GEÇEBİLİRSİN…ODA ESKİŞEHİRDEN

 544. 03/12/2010, 19:18

  >ARKADAŞLAR SİTEMİZDE BUGÜN HERŞEY ÇOK GÜZEL VE BU GÜZELLİK İNANIYORUMKİ YÜRÜYÜŞÜMÜZE VE ANKARADAKİ SESİMİZEDE YANSIYACAKTIR.BUGÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR, BUGÜN HAYATIMIZI GERİ İSTEME GÜNÜDÜR,BUGÜN YENİDEN DÜNYAYI ESKİSİ GİBİ YAŞAMA HAKKINI ELDE EDEBİLECEĞİMİZ BİR FIRSATI YAKALAMA GÜNÜDÜR.ANKARADA NE KADAR ÇOK KİŞİ OLURSAK O KADAR ÇOK SESİMİZİ DUYURURUZ VE CİDDİYE ALINIRIZ LÜTFEN 1 KİŞİDEN BİRŞEY OLMAZ DEMEYİN,UNUTMAYINKİ DAMLAYA DAMLAYA GÖL OLURRRRRRR…BEKİR

 545. 03/12/2010, 19:19

  >acil demokrasi permalinkAralık 3, 2010 6:45 pmadli para cezasının idari para cezasına çevrilmesi için değişiklik önergesi bütçe plan komisyonu başkanlığına verildi haberi bence çok önemliönergenin sunuş yazısında şöyle deniyor“Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve Diğer Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı’nda değişiklik yapılmasına dair önerge gerekçeleriyle birlikte sunulmuştur.”buradan anlaşılması gereken şey kamu alacaklarının yapılandırılması yasası sosyal sigortalar ve diğer bazı kanunlarda değişiklik yapılmasını içeriyor5941 sayılı yasasınında, bütçe plan komisyonunda bulunan taslak yasadaki bazı kanunların içerisine alınması için hiçbir engel olmadığı görülüyoreğer tasarı kabul edilirse çek yasasının değişmesi mümkündür ve kısa sürede yasalaşabilir

 546. 03/12/2010, 19:19

  >145 LÜTFEN -RUMUZ—–BASKETÇİ

 547. 03/12/2010, 19:21

  >BEN BU ARADA CÜNEYT BEYİN MAİL ADRESLERİNE,VE ERSİN ÖZİNCE'YE MAİLLERİMİ ATTIM.ŞİMDİ DÖNEN VARMI DİYE BAKACAĞIM.BU GERİ DÖNMELER BİZİM YOĞUNLUĞUMUZDAN KAYNAKLANIYOR OLABİLİR.AYNI ANDA ÇOK KİŞİ YOLLARSA OLABİLİR.BASKETÇİ

 548. 03/12/2010, 19:23

  >Çek mağdurları için teklifÖztürk, çekin karşılıksız çıkması ile ilgili fiilin suç olmaktan çıkarılması için teklif hazırladı. http://www.gercekgundem.com/?p=334464Rumuz Mühendis

 549. 03/12/2010, 19:24

  >çekzede arkadaşlarım….yokluğu yoksulluğu yaşayan…kabuğuna bürünmüş haksızlığa mağlup ulmuş…sürünen ben dahil arkadaşlarım…bunun yanında canlı mezar mahpushane potansiyelli arkadaşlarım…ve bu magduriyetin karşılıgı daha magdur durumda kalacak bacılarım..yeğenlerim..ailelerimiz ve çocuklarımız…SOĞUKTA ÜŞÜMESEK…MEYDANLARDA OLMASAK…YOLLARDA YORULMASAK…NEZARETLERDE MİSAFİR OLAMASAK…HATTA Bİ ANLAMSIZ SUÇLAMAYLA HAPİSHANE YAŞAYACAKLAR OLMASA SERMAYE VE FACTORİNG LOBİSİNİ YENEMEYİZ….YENEMESEKDE BİZ BİZ OLMAKTAN UZAK YAŞAMAYA VE ÇOCUKLARIMIZI YAŞATMAYA SEBEPTEN DEVAM EDECEĞİZ…ÇÖZÜM BİZ OLMAK VE ANLATABİLMEK BİZİ……VE SONA UŞAŞABİLMEK…ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR BİZİ YAKIYOR….YANIYORUZ….KANSERE RAZI OLDUK…ÖLMEME ÇARESİNDEYİZ….KENDİMİZİ KANDIRMAYALIM…UYUŞTURMAYALIM….BEN YOKUM ARKADAŞLAR BU MAHKUMİYETE…AÇ GEZMEYE…AÇIKTA OLMAYA…AKINTIYA GİTMEYE..YOKUM ONURSUZLUĞA……AİLEMDE YOK…YOKUZ BİZ….SİLKİNELİM….KENDİMİZE GEŞELİM…MAGAZİN HAFİFLİĞİNDE HAREKET ETMEYELİM….ÖLÜM ORUCU DAHİL….İST DAN ANK YA YÜRÜMEK DAHİL AÇ VE SUSUZ VARIMMMMMMMMMMM….VARIMMMMMMM….KÖZ VE KÜL

 550. 03/12/2010, 19:25

  >PARDON 145 HERHALDE ESK ,YAZMIŞSIN.HAYDİ EKİŞEHİRLİLER GİBİ ALGILADIM.BASKETÇİ

 551. 03/12/2010, 19:29

  >yaman kardeş araç işi çözüldümü

 552. 03/12/2010, 19:31

  >arkadaşlar kayseriden kimse yok mu tek ben mi varım

 553. 03/12/2010, 19:38

  >acil demokrasi permalinkAralık 3, 2010 7:06 pmsayın hakan yiğit“Bu onerge ile sadece 01/04/2010 tarihine kadar taahhutname vermis olanlar faydalanabilir.Tahhut vermemis olanlar ve o tarihe kadar davalari sonuclanmamis olupta sonradan hukum giymis olanlara bir faydasi olmayacagi gibi,genel olarak Karsiliksiz Cek sucuna hapis cezasinida kaldirmaya yonelik bir teklif degil.” demişsinizsanırım ben ayni düşüncede değilim.adli para cezasının idari para cezasına çevrilmesi borca hapsin kalkması anlamına geliyorbiliyorsunuz idari para cezası hapislik sonucunu doğurmuyor yani devlete olan borçtan dolayı hapsedilmiyorsunuzayrıca bu teklifin Mecliste görüşülmesi sırasında partilerin tavırlarını görmek açısındanda faydalı olacaktırilk tepki bankalar birliği başkanından gelmiştir. Cüneyt bey çek mağdurları sitesinde haberi yorumlamışCHP nin, çekte Adli para cezaları, idari para cezalarına dönüştürülsün teklifineBankalar Birliği başkanı Ersin ÖZİNCE,Çekte olan adli para cezaları başka cezalara dönüşürse çeke olan güven azalır, ekonomi darbe alır bu olmamalı diye… buyurmuşlar..BuyrunErsin ÖZİNCE0552 3412303fikrini değiştirmesi size kalmış..SMS ve aramalara devam..

 554. 03/12/2010, 19:39

  >arkadaşlar CÜNEYT BEY'İN ÇAĞRISINA CEVAP VERİLDİMİ BİLMİYORUM.BU İŞİN ŞAKASI YOK.ARAÇSIZ OLMAZ.ARACI İLE DAHİL OLACAK ARKADAŞLAR HEMEN ,ACİL CEVAP.BASKETÇİ

 555. 03/12/2010, 19:43

  >ACİLLLL….ARAÇ TEMİN EDEBİLECEK ARKADAŞLAR HABER BEKLİYOR CÜNEYT BEY……….

 556. 03/12/2010, 19:48

  >BEN BU GECE YOLA ÇIKIYORUM ARKADAŞLAR….KARTALDAN ANKARAYA….KATILIM YAPACAK ARKADAŞLAR…sermaye_lobisi_zede@otmail.com a ulaşabilirler…gece o1 de YÜRÜYÜŞE BAŞLIYORUM…………………..ŞAKAMIZ HAPİS CEZASI VE MAĞDURİYET….GERÇEĞİMİZ KENDİ ELLERİMİZDE………….köz ve kül

 557. 03/12/2010, 20:04

  >mailim….magrurum_magdur@otmail.com…köz ve kül…GELEBİLECEK ARKADAŞLARIM…8 ARALIKTA ANKARAYA YÜRÜYÜŞ…İST DAN…01 DE KARTAL E 5 ÜZERİ

 558. 03/12/2010, 20:06

  >140 RUMUZ TALİP,İZİN ALMANIZ GEREKTİĞİ İÇİN Mİ? YOK SA İZİN ALMANIZ İMKANSIZ OLDUĞU İÇİN Mİ GELEMİYORSUNUZ?SİZ GELEMİYORSANIZ MUTLAKA YERİNİZE GELEBİLECEK BİRİLERİ VARDIR.LÜTFEN İŞİN KOLAYINA KAÇMAYIN .GELİRSENİZ KENDİNİZ,AİLENİZ,ÇOCUKLARINIZ,SEVDİKLERİNİZ İÇİN GELECEKSİNİZ.KİMSE İÇİN DEĞİL.ANKARAYA HERKES KENDİ ADINA GİDİYOR.KÖZ VE KÜLÜN DEDİĞİ GİBİSOĞUKTA ÜŞÜMESEK..MEYDANLARDA OLMASAK…YOLLARDA YORULMASAK…NEZARETLERDE MİSAFİR OLAMASAK…HATTA Bİ ANLAMSIZ SUÇLAMAYLA HAPİSHANE YAŞAYACAKLAR OLMASA SERMAYE VE FACTORİNG LOBİSİNİ YENEMEYİZ….YENEMESEKDE BİZ BİZ OLMAKTAN UZAK YAŞAMAYA VE ÇOCUKLARIMIZI YAŞATMAYA SEBEPTEN DEVAM EDECEĞİZ…ÇÖZÜM BİZ OLMAK VE ANLATABİLMEK BİZİ……VE SONA UŞAŞABİLMEK…ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR BİZİ YAKIYOR….YANIYORUZ….KANSERE RAZI OLDUK…ÖLMEME ÇARESİNDEYİZ….KENDİMİZİ KANDIRMAYALIM…UYUŞTURMAYALIM….BEN YOKUM ARKADAŞLAR BU MAHKUMİYETE…AÇ GEZMEYE…AÇIKTA OLMAYA…AKINTIYA GİTMEYE..YOKUM ONURSUZLUĞA……AİLEMDE YOK…YOKUZ BİZ….SİLKİNELİM….KENDİMİZE GEŞELİM…MAGAZİN HAFİFLİĞİNDE HAREKET ETMEYELİM….ÖLÜM ORUCU DAHİL….İST DAN ANK YA YÜRÜMEK DAHİL AÇ VE SUSUZ VARIMMMMMMMMMMM….VARIMMMMMMM….ELİNE DİLİNE SAĞLIK KÖZ VE KÜL.MÜHENDİS

 559. 03/12/2010, 20:08

  >HER AN ARTIŞ VAR AMA YOK ÇALIŞIYORUM İZİN ALAMAYACAM GİBİ BAHANELERİ ARTIK POLİS KOLUNDAYKEN DERSİN RUMUZSUZ ARKADAŞLAR SİLKİNİN VE İKİ ELİNİZDE KANDA OLSA GELECEKSİNİZ MAZERET NE OLUR BİLİYORMUSUNUZ ALLAH VERMESİN ÖLÜMCÜL HASTAN OLUR CENAZEN VARDIR AMA SENİN CEZA EVİNE O SEVDİKLERİNDEN BAŞKASI GELMEZ ZİYARETİNE O YÜZDEN MAZERETE SON VERİN BÖYLE YAZILAR YORUMLAR YAZMAYINCÜNYETUĞUR 26MÜHENDİSNECOTLGERDTİPONNEMURATERCAN ERMİŞSABIRLI 35RCN…20BEKİRMURAT YALÇINİRFAN ANKARASEVİNEFDENAYDINEFEGÜVENLİ06BARIŞCI-MERSİNTECRÜBESERTAÇSÜRÜCÜİHTİYARU.KCOLLOGAYŞESABAYAMANYAVUZ SÜLEYMANOLTBMM HUKUKÇUSUZONGULDAKLIİBRAHİM ESKİŞEHİRKARTUŞCUERCAN ERMİŞEDİRNELİNECLA ANTALYAACİL DEMOKRASİTÜLİN HANIMSELİMMERTVATAN HASRETİKÖZ VE KÜLYASMİNNAZLISAMİ KALADANADANASUMANGAZİANTEPİZMİRLİBEKİRTRABZONİSMAİLLEVENTFATİH KBYNCDTBUNU UNUTMAYINENGİN ÇEKTEN ÇEKENADİL 63ÇEK MAĞDURUBALKANE.HREİS 53AYŞE İST SARGOZANTALYALIKARTALLIKRM73CESURÖNDER ECANAN BM.KSONERYERLİ WİKİLEAKSMY WAYEFECANMANİSALISUHEYLDRİLOKMANTULPESERKANZEYNEP HANIMCANMERTGİZEM ŞEN HANIMAaAYHANNUDOKTORAFİSTİYORUM.COMESRA HANIMEKM2510ADİL23ARDA65ÇEKTEN ÇEKENHASANZAMANURDUE.H İZMİRLİVEZİR 38AYDINÇEK HÜKÜMLÜLERİ DAY.GRUBUBASKETÇİANKARALI MUSTAFA2003 İSTANBULEMEKLİ ÖĞRETMEN İSTFİDAN 55KARTAL YENİÇAĞERGUN KOÇÇEKDAŞÇEKDAŞIN EŞİJENARDİSEE.SDİLEKAV SİBEL SEVİNÇİLKERUĞUR 55NAZIMİSKENDER DENİZİZERAYDINEFESUHEYLMERİHAYDARERDEMHATAYLIRMZ-EKİM30MAHFOLMUŞ ESNAFGÖKHANUSTAİSTANBUL AZRASORGULAMIN34ORHAN44ABİTKELEBEK ETKİSİMUSTAFAÇEKZADEİZMİRLİ ELEKTİRİKÇİERENUSMUHİTTİN BACAKSIZMURATNAZLIBİNGAZİ LİBYABERNNAU.K_76SDR61TEVFİK EDÜSSELÖZNİĞDELİ MAZLUMBALKANEGEMAĞDURİHTİYARCİHANTALİP

 560. 03/12/2010, 20:13

  >TUNCER YILDIRIM ABARTMA ŞİMDİ NE SIRASI NE ZAMANI SEN GELİYORMUSUN ANKARAYA ONA CEVAP VER BIRAK KİSİŞEL SORUNLARI GEÇMİŞİ

 561. 03/12/2010, 20:16

  >hepınızın kaprısı var,bır avuc azınlıksınız zavallısınız hepınız,burhan ıscan ve rahmı ofluoglunun dedıklerını yapsaydınız,cezalar coktan kaldırılmıstı,

 562. 03/12/2010, 20:16

  >BENDE VARIM ARKADAŞ.LÜTFEN BENİDE EKLE. BÜLENT

 563. 03/12/2010, 20:18

  >TUNCER YILDIRIM RUMUZU İLE YAZAN ARKADAŞ,AKIL VE MANTIK DIŞI YAPTIĞIN YORUMDANNE YAPMAK İSTEDİĞİN,KİME HİZMET ETTİĞİN, AÇIKCA BELLİ.GİT PROVAKOSYONUNU AİT OLDUĞUN YERDE YAP.MÜHENDİS

 564. 03/12/2010, 20:21

  >tuncer arkadaşımız kıvırma kaypaklığı yaşıyor..kendi iç çelişkisine bir kılıf uyduruyor ve birilerini suçluyor…ELBETTE BİRİLERİMİZ BİLGİSAYAR BAŞINDA…BİRİLERİMİZ YOLLARDA..BİRİLERİMİZ BİR BAŞKA AKTİVASYONDA OLACAK..önce sivrihisara gelirim de..sonra ankaraya…sonrada gelemiycem de…bide BİRİLERİNİ SUÇLA….YOK ARKADAŞLAR BEDELSİZ LAF ÇOK……YAPICI OLACAĞIZ….DİRENÇLİ OLACAĞIZ…KÜSMEYECEĞİZ….ÇABALIYACAĞIZ…AMA MAGAZİN TAKILANLARIDA DIŞLAYACAĞIZ…BİR YÜK ALDIK OMUZUMUZA TAŞIYACAK ENERJİMİZ YOL ASALAKLARA HARCAYACAĞIMIZ..köz ve kül(tuncer yıldırıma ve zonguldaklıya…dönmeler böyle olur)

 565. 03/12/2010, 20:30

  >arkadaşlar site başında verilen akp milletvekillerinin telefonları var.özellikle torba af yasasında görevli mebusları aramaya devam edelim ben arıyorum arkadaşlar çekinmeyin sizde arayın

 566. 03/12/2010, 20:30

  >tuncer arkadaşımız lütfen konuşmalarına dikkat et na yapmak istediğini bilmiyorum ama lütfen sus

 567. 03/12/2010, 20:30

  >Tuncer bi git yat uyu, ayıl sonra gel yaz. Ne içiyorsunuz da bu kafalara geliyorsunuz çok merak ediyorum.

 568. 03/12/2010, 20:31

  >Sinoplu kardeş sen yüksek korumalı c.evinde yattınmı?Şurda 5 gün kaldı,siz geliyormusunuz ona cevap verin.fidan55

 569. 03/12/2010, 20:32

  >bizleri kimse ilgilendirmez kimin koltuk kavgası varsa var bizim için önemli olan adli para cezası nınkalkmasıdır ne bizi cüneyt ilgilendirir ne de bir başkası herkesin derdi var önemli olan bu dertten kurtulmak herkes elinden geldigi kadar bir şeyler yapıyor yapanlardan allah razı olsun

 570. 03/12/2010, 20:32

  >basarılar dılerım koz ve kul,sana etegı gıydırır donme nasıl olur gosterırım,ıstersenız hepınızın tek tek seceresını dokeyım hangınızın ne amacla burda oldugununuzu ortaya dokeyım,sız rahatınıza bakın ve devam edın,ben uyardım…..gelmeme nedenım ıfade vermedıgım ıcın zorla getırılmem cıktıgından mahkemede olmamdı..ama ıyıkıde gelmemısım..sız dava arkadaslarınıza ıhanet edıyosunuz..aramızdakı fark benım adam satmamam,mesaleyı kım hak edıyorsa onun elınde tutmasını ıstemem,aclık grevını karıstırmayın 1 yıllık ertelemeyı hallederım dıyen hangınız toplantıda,bu ısı fazla uzatma dıye maıl atan telefon eden hangınız,sıze ne kadar guvenılırkı..ısteyen ıstedıgınıde yazabılır..cevap yazmayacagım Tuncer yıldırım

 571. 03/12/2010, 20:35

  >zonguldaklı arkadaşla bu gün telefonla görüştüm.kendince haklı sebepleri var, ama küsmek için asla mazeret degil. ısrar etmeme ragmen geri adım atmadı.kendisine bu güne kadar yaptıgı hizmetler için teşekkür ettim. lakin bu arkadaşımızı döneklikle itham etmek abesle iştigal.ayrıca tuncer beyin yorumları için kınıyorum. bu mücadeleye zerrece katkısı olan herkese teşekkürler. unutmayalımki burda kimse başkası için mücadele etmiyor. herkesin derdi ortak ne yaparsa sonuçtan kendiside yararlanacak. teferruata ve çatlak seslere takılmadan kaldıgımız yerden devam. giden gider kalan saglar bizimdir. sami kal

 572. 03/12/2010, 20:37

  >CHP nin, çekte Adli para cezaları, idari para cezalarına dönüştürülsün teklifineBankalar Birliği başkanı Ersin ÖZİNCE,Çekte olan adli para cezaları başka cezalara dönüşürse çeke olan güven azalır, ekonomi darbe alır bu olmamalı diye… buyurmuşlar..Buyrun Ersin ÖZİNCE0552 3412303fikrini değiştirmesi size kalmış..SMS ve aramalara devam..

 573. 03/12/2010, 20:40

  >Benim kardeşim çek mağduru Ankara'dayım kardeşimle birlikte Allah kısmet ederse mutlaka geleceğim

 574. 03/12/2010, 20:41

  >İyi olur Tuncer arkadaş.şu aşamada bu tür yorum yazmanız hiç hoş ve iyi niyetli değil.Yazmamakla hayır işlersin.Kimle ne sıkıntın varsa onun mail adresi muhakkak sende vardır. Siteyi huzursuz etme hakkına sahip değilsin. AYHAN

 575. 03/12/2010, 20:41

  >ARKADAŞLAR ERSİN BEYİN CEBİ CEVAP VERMEDİĞİ İÇİN BU MESAJI ( SMS ) YOLLADIM.SAYGILARIMLACAN MERTERSİN BEYSİZCE HER BORÇ HAPİSE DÖNÜŞÜNCEMİ ÖDENİYOR?KREDİ KARTINDA TADA KREDİ BORCUNDA HAPİSMİ VARDA GÜVENİP VERİYORSUNUZ? BU AÇIKLAMA İLE NE AMAÇLADIĞINIZ MANİDARDIR.BANKANIN SORUMLULUĞU OLMADIĞINA GÖRE SİZ KİMİN ADINA ÇEKTE HAPİSİ SAVUNUYORSUNUZ????

 576. 03/12/2010, 20:44

  >ARKADAŞLAR ERSİN ÖZİNCEYİ RAHAT BIRAKMAYALIM!!! TABİ AYNI ZAMANDA AKP VEKİLLERİNİDE.CAN MERT

 577. 03/12/2010, 20:51

  >Arkadaşlar Kim ne yaparsa kendine yapar unutmayalım.Biz de her attığımız adımı kendimize atıyoruz Tuncer kardeş.Ankara da görüşmek üzere kaderdaşlar.

 578. 03/12/2010, 20:52

  >ARKADAŞLAR,HİÇBİRİMİZ KİŞİSEL ZAAFLARIMIZA YENİK DÜŞMEYELİM,TAM BU NOKTAYA KADAR GELMİŞKEN TEFECİLERİN,EKMEĞİNE YAĞ SÜRMEYELİM.HEPİMİZ AKLI SELİM İNSANLARIZ.UNUTMAYIN BU SON ŞANS.BU RÜZGARI BİR DAHA ZOR YAKALARIZ.UMUTSUZLUK YENİLGİNİN EKMEĞİDİR.HEP BERABER YOLA DEVAM.MÜHENDİS.

 579. 03/12/2010, 20:54

  >sayın arkadaşlar,,sitenizi 1 haftadır takip etmekteyim.dayanışma ve mücadeleniz bizleri imrendirdi.bu birlik ve beraberlik içerisindeki ,mücadelenizi hiç kimsenin parçalamasına müsade etmeyiniz.ankaradan bu konuda çok olumlu gelişmeler duyuyorum,,sizler için güzel şeyler olacak.su zaten akacagı ark,ı buldu,sizlerin yapacagı su yolunu ellerinizle temizlemek ve suyun akışını rahatlatmaktır.benimde oğlum aynı konumda.bu nedenle bu mesele benim yakın takibimde.bu sorununuz şimdiye kadar hiç bu derece olgunlaşmamıştı(burası çok önemli)sakın sakın haa,proveke edenlere fırsat vermeyiniz.hepinize başarı diliyor,gözlerinizden öpüyorum.bulundugum nevki geregi aranızda olmam mümkün degil,bu nedenle 2 oglum ve bir kızım ankarada olacaklardır,emin olunuz.bir il,bir parti il başkanı..T……Y……SAYGILAR.

 580. 03/12/2010, 20:55

  >ben kendi adıma çabalayan emeği gecen herkese tşk ediyorum. herkes kendi için geleceksede zamanını harcayan zonguldaklıya tşk ediyorum. bizimle devam etmezsede yureğine sağlık yinede. trabzon

 581. 03/12/2010, 20:58

  >DÜZELTME,,bir ilçe bir parti il başkanı T…..Y….OLACAKTIÖZÜR DİLERİMSAYGILAR

 582. 03/12/2010, 21:00

  >ARKADAŞLAR KENDİMİZE GELELİM KİMSEYİ GÜLDÜRMEYELİM KİM DÖNME KİM DEİL BİZİM İÇİN ÖNEMLİ DEİL TUNCER KARDEŞ BELKİ HAKLI GEREKÇELERİN OLABİLİR AMA ŞU AN BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN BİRBİRİMİZİ KIRMADAN YORUM YAZALIM ŞU BELADAN ÖNCE Bİ KURTULALIM SENİ DE ANKARADA YANIMIZDA GÖRMEK İSTERİZ SENİNDE ÇEKLE İLGİLİ SORUNUN VARSA SENDE ARAMIZA KATIL BELKİ BAŞKALRININ BÖYLE BİR DERDİ YOKTUR BİZLERİN VAR BAŞKASI BİZİ İLGİLENDİRMEZ TUNCER KARDEŞ

 583. 03/12/2010, 21:04

  >ARKADAŞLAR DEDİĞİNİZ GİBİ KİMİN BU DAVADA EMEĞİ GEÇTİYSE ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN AMA LÜTFEN ANA KONUMUZA DÖNELİM.BAKIN ARTIK SON 5 GÜN!!! ŞU AN TEK DÜŞÜNMEMİZ GEREKEN DAVAMIZ OLMALI.ARKADAŞLAR AKP Lİ VEKİLLERİN VE MYK ÜYELERİNİN TELEFONLARI SİTEMİZDE MEVCUT.LÜTFEN AMA LÜTFEN ARALIKSIZ ARAMALARA DEVAM EDELİM.ALLAH NASİP EDERSE YARIN ARKADAŞLARIMIZ YOLA ÇIKIYOR,ONLARIN BU ZULME KARŞI ÇIKARTACAĞI SESE BİZLERDE ANKARA BULUŞMAMIZA KADAR TELEFONLARLA DESTEK OLMALIYIZKİ BİZLERİN NE KADAR KARARLI OLDUĞUMUZ ANLAŞILSIN!!!SADECE YAPACAĞIMIZ AKP Lİ VEKİLLERİ ARAMAK VE MAĞDURİYETLERİMİZİ ANLATMAK………..CAN MERT

 584. 03/12/2010, 21:08

  >Arkadaşlar Şunu önemle bilmenizi istiyorum. EYLEM PLANINDA DEĞİŞİKLİK YOKTUR. ARAMIZDAN BİR AYRILIR 10 GELİR, 2 AYRILIR 20 GELİR. ARKADAŞLARIMLA BİRLİKTE YARIN BAŞLATACAĞIMIZ 4 GÜNLÜK YÜRÜYÜŞTEN SONRA ABDİ İPEKÇİ DE KİMSE OLMASA BİLE ÖNEMLİ DEĞİL.ÇÜNKÜ BEN BUNU BAŞKASI İÇİN DEĞİL, ÖNCE İKİ EVLADIM VE EŞİM İÇİN SONRA KENDİM İÇİN YAPACAĞIM.Yapmayı planladığımız DEMOKTRATİK HAKLARIMIZI KULLANMA MÜCADELESİ sadece Sivrihisar'dan başlayarak Ankara Abdi İPEKÇİ Parkında sizlerle kucaklaşmak ve sonra da Meclise birkaç kişinin giderek GAZIMIZI BOŞALTMAK EYLEMİ değildir.BU SADECE YÜRÜMEK VE MECLİS GÖRÜŞMESİ EYLEMİ DEĞİLDİR. BU BİR HAK ARAMA MÜCADELESİDİR. HAK VERİLMEZ ALINIR.DOLAYISIYLE SONU NEREYE GİDERSE GİTSİN BEN MÜCADELEYE DEVAM ETMEYE KARARLIYIM. FAKAT SİYASET YAPMADAN – POLEMİK YAPMADANBİZLER CÜNEYT BEYİN BASIN BİLDİRİSİNDE DE BELİRTTİĞİ GİBİ DÜNÜN İTİBARLI ESNAFI VE İŞ ADAMI, İŞ KADINLARI İDİK. BELKİ BİZİ O DÖNEMDE BASKI İLE HAPİSLE KORKUTABİLİRLERDİ.AMA ANAYASA YA BİLE AYKIRI BU ÇARPIK YASALAR SAYESİNDE DÜNÜN İTİBARLI İNSANLARI OLARAK CEZAEVİ ORTAMLARINI BİLE GÖRDÜĞÜMÜZ İÇİN (ÜSTELİK YÜKSEK GÜVENLİKLİ) HERKESÇE BİLİNEN KARŞIMIZDAKİ LOBİLERİN ELLERİNDE ARTIK BİZİ KORKUTABİLECEKLERİ BİR ARAÇLARI KALMAMIŞTIR. CANIMIZDAN BAŞKA. DESTEK VEREN ARKADAŞLARLA BİRLİKTE GEREKİRSE BU MÜCADELEYİ ÖLÜM ORUCUNA KADAR GÖTÜRMEYE KARARLIYIZ.BİZLER YÜKSEK DUVARLARIN ARKASINDA ACİZCE, KİŞİLİKSİZ OLARAK YAŞAYACAĞIMIZA,ANKARA NIN ORTASINDA GURURUMUZLA ÖLMEYE KARARLIYIZ.ARTIK ELİNDE SADECE GURURU, ONURU KALAN ARKADAŞLARIM BİZLER SUÇLU DEĞİL BORÇLUYUZ.BU SEBEPLE HERKES ŞAPKASINI ÖNÜNE KOYSUNİMKANLARI ÖLÇÜSÜNDE DESTEK VERSİN VE AMACA ULAŞTIĞIMIZDA BEN DE BUNUN BİR PARÇASI İDİM DİYEBİLSİN.ÖNCELİKLE HERKESİ TELEFONLA, FAKSLA, E-MAİLLE BASKI KURMAYA VE SONRADA 8 ARALIKDA ANKARA'DA KUCAKLAŞMAYA ÇAĞIRIYORUM.Uğur26

 585. 03/12/2010, 21:20

  >tuncer yıldırıma….22 ay yattın…ben yatmadın…gelecem dedin..mazeretsiz kıvırmayla cevap erdin..22ayı kılıf yaptın şu an..deki kişisel olarak çözme durumundayım…yani ben kendimi kurtarıyorum gibi..sizede bolşans…iyi kurtarmalar..ama kılıf yapma arkaaşım…kaypak ve duygusal arkadaşım…en son kendini kandırırsın..kimseyi değil….yıllarca yatmış oanlar ve bedel ödeyenlerkimseyi kandırmıyo….

 586. 03/12/2010, 21:34

  >DEĞERLİ ARKADAŞLAR,YARIN YÜRÜYÜŞ İÇİN YOLA ÇIKACAK KARDEŞLERİMİZİN ZORUNLU OLARAK BİR ARACA İHTİYAÇLARI VAR.BU İHTİYACA CEVAP VEREBİLECEK ,İMKANLARINI ZORLAYACAK KARDEŞLERİMİZ VARSA LÜTFEN ACELE EDELİM.GÜZEL HABERİ UĞUR 26 KARDEŞİMİZE MÜJDELEYELİM.SAĞLIK VE BAŞARILAR DİLİYORUM.MÜHENDİS

 587. 03/12/2010, 21:36

  >ARKADAŞLAR LÜTFEN ARTIK ŞU POLEMİKLERİ BIRAKIN. RİCA EDİYORUM.KİKSENİN MOTİVASYONUMUZU BOZMASINA İZİN VERMEYELİM. ÖNCELİKLE EYLEM PLANIMIZA ODAKLANMALIYIZ.ARTIK ŞU OLUMSUZ YORUM YAZANLARA CEVAP VERMEYİ BIRAKINDA. YÜRÜYÜŞÜ GERÇEKLEŞTİRECEK BİZLERE DESTEK OLUN.CÜNEYT BEY YÜRÜYÜŞLE İLGİLİ BİR SORUNU YAZDI. BAKIYORUM KİMSE ÇÖZÜM BULABİLMEK İÇİN ÖNERİ YAZMAMIŞ. ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYMAMIŞ.YÜRÜYÜŞ SIRASINDA YÜRÜYECEK OLAN BİZLERİ TAKİP EDECEK BİR ARACA İHTİYACIMIZ VAR. EŞYALARIMIZI KOYABİLECEĞİMİZ, GECELERİ İÇİNDE KALABİLECEĞİMİZ BİR ARAÇ.BAKIN ARDAKADŞLAR ZAMAN DARALIYOR, UTKU ARKADAŞIM BİRAZDAN YÜRÜYÜŞ İÇİN MERSİN'DEN ESKİŞEHİR'E DOĞRU, HAYDAR ARKADAŞIM İSTANBUL'DAN ESKİŞEHİR'E GELECEK AMA BİZ DAHA ARAÇ SORUNUNU ÇÖZEMEDİK.GERÇİ CANINIZ SAĞOLSUN, ARAÇ OLURSA İYİ OLURDU AMA OLMAZSA DA ÖNEMLİ DEĞİL, BU YÜRÜYÜŞ HER ŞARTTA OLACAK.Uğur26

 588. 03/12/2010, 21:39

  >ARKADAŞLAR,ANKARA'DA; 200- 300 KİŞİ İYİ BİR ŞEYDİR… 300- 500 KİŞİ ÇOK DAHA İYİ BİR ŞEYDİR… 500- 700 KİŞİ HARİKA BİR ŞEYDİR… 700-1000 KİŞİ ÇOK DAHA İYİ BİR ŞEYDİR…veeee…1000 + KİŞİ SÜPER BİR ŞEYDİR…BENİM KANAATİM ŞUDUR;EĞER BU 1000 KİŞİ "SÖZLEŞSİN, BİRLEŞSİN, KENETLENSİN" BU GÜÇLE SAVAŞ MUTLAKA VE MUTLAKA KAZANILIR… BU İNANMIŞ İNSANLAR1. ANKARA SEFERİNDE, OLMADI2. ANKARA SEFERİNDE BU İŞİ BİTİRİR, 3.YE KALMAZ…YETER Kİ ANKARA'DA BULUŞALIM VE KENETLENELİM, SÖZLEŞELİM…

 589. 03/12/2010, 21:44

  >arkadaşlar basının iilgisini nasıl çekeriz onları önceden bilgilendirsek çok güzel olur daha çok ses getirir içimzde basın tarafından tanıdığı olan varsa çağırırısa çok süper olur (sabırlı35)

 590. 03/12/2010, 21:45

  >ARKADAŞLAR. ÜZÜLEREK YAZIYORUM BENİM ARAÇ KONUSUNDA ŞUAN YARDIMCI OLMA İHTİMALİM YOK.AMA ŞUNADA EMİNİM Kİ OLAN ARKADAŞLARIMIZ VARDIR. LÜTFEN BİRAZ İMKANLARI ZORLAYALIM. AYHAN

 591. 03/12/2010, 21:46

  >MURAT YALÇIN KARDEŞİM,%100 KATILIYORUM,VE ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM.YETERKİ HEPİMİZ AYNI DUYARLILIĞI GÖSTEREBİLELİM.BU YOLDA HİÇBİR MAZERET KABUL EDİLMEYECEKTİR.MAZERET ÜRETENLERİN YARIN ŞİKAYET ETME HAKKI OLMAYACAKTIR ,VE HERKESİN VEBALİNİ ALACAKLARDIR.MÜHENDİS

 592. 03/12/2010, 21:47

  >CHP nin, çekte Adli para cezaları, idari para cezalarına dönüştürülsün teklifineBankalar Birliği başkanı Ersin ÖZİNCE,Çekte olan adli para cezaları başka cezalara dönüşürse çeke olan güven azalır, ekonomi darbe alır bu olmamalı diye… buyurmuşlar..Buyrun Ersin ÖZİNCE0552 3412303fikrini değiştirmesi size kalmış..SMS ve aramalara devam..

 593. 03/12/2010, 21:48

  >Sn Uğur26Bolu da bulunan arkadaşımız var ise oradan kiralanacak bir araca maddi desteklerimizi verir size bir araç temin ederiz diye düşünüyorum.Diğer arkadaşlarımız siz ne dersiniz ?

 594. 03/12/2010, 21:48

  >ARKADAŞLARBU PLATFORMDA SATAŞMALAR HERZAMAN OLDU HAKARETLERDE OLDU AMA İNANDIĞIMIZ BİR DAVA UĞRUNA KULAKLARIMIZ TIKALI OLMAK ZORUNDA.ÇARŞAMBA GÜNÜ ANKARA TOPLANTISINDA, İRADENİZİ VE İNANCINIZI ORTAYA KOYMAZ İSENİZ BU SORUNU ZIMMEN KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ.EN İYİMSER TAHMİNLE ÇEK KANUNU 2011 EKİMİNE KADAR KONUŞULMAZ. HAZİRANDA SEÇİM VAR VE PARLAMENTO OLUŞTUKTAN SONRA MECLİS TATİLE GİRECEK EKİMDE DE AÇILACAK.BU NEDENLEÖLÜM ORUCUYSA ÖLÜM ORUCUNE GEREKİYORSA YAPILMALI VE SONUÇ ALINMALI.HERKES BU İNANÇLA ANKARADA OLMALI.YÜRÜME EYLEMİ İÇİN İSE HENÜZ ARAÇ SIKINTISINI ÇÖZEMEDİK.

 595. 03/12/2010, 21:51

  >Hadi arkadaşlar Şu araç işini çözelim.Kimler destek verebilir ??

 596. 03/12/2010, 21:55

  >bende cek magduruyum iki cocuk annnesi olarak vatanımdan bu yüzden cok uzaklardayım…giriş cıkışlarımızda özgürlük..yurdumda dolaşırken korkusuzca hareket etmek ıstıyorum..dünyanın hic bir yerinde cek yuznden alıkoyma yokkken türkiye bircok şeye imza atmışken neden bu konuda zayıf kalıyor bunuda anlamış değilim…buyuzden yaralama hırsızlık sucundan dolayı bir gecede alıkoyuldugum icin psikolojım cok kötü..yetkililer artık duyun sesimizi:(( Serpil

 597. 03/12/2010, 21:56

  >ARAÇ İÇİN BEN 100 TL GÖNDERİYORUM.HESAP NUMARASI LÜTFEN.ERCAN ERMİŞ

 598. 03/12/2010, 21:57

  >SÜHEYL KARDEŞ,YÜRÜYÜŞ BOLUDAN DEĞİL,SİVRİHİSARDAN BAŞLIYOR.LÜTFEN BİRAZ DAHA HASSASİYET.

 599. 03/12/2010, 22:01

  >arkadaşlar bugün çok üzgün olmama rağmen yazma ihtiyacı hissettim ben üç çocuklu bir anneyim çekler benim adımaydı 2009 krizinde çeklermi ödeyemedim şimdi hapisliğim çıkmış olabilir benim üzüldüğüm nokta bu durumu gururuna yediremeyip bugün yasal olmayan yoldan para kazanıpta beni cezaevine düşürmek istemeyen eşim bugün malesef tutuklandı neden benim için bu bize revamı bir borç yüzüne ailem dağılmak üzere bana birşey olursa üç çocuğumun vebalini kim ve nerede ödeyecek çekte hapislik olmasaydı şu anda eşim benim yüzümden hapse girmeyecekti bankalar kadar değerimiz yok bu dünyada boşuna dememişler ye kürküm ye diye arkadaşlarım çocuklarım küçük olmasa geleceğim çocuklarımı bırakabilecek yerim yok eğer bende cezaevine girersem halimiz ne olur bilmiyorum ve şunuda samimi söylüyorum elimde ekmek param bile yok bize bu yaşantıyı layık görenlerin allah birgün cezasını versin inşallah belki bir daha yazamam fakat hakkınızı helal edin mücadele eden kardeşlerim orada mücadele ederken lütfen dağılan yuvalarında hesabını sorun Aydın

 600. 03/12/2010, 22:03

  >ARAÇ İÇİN 100 TL. GÖNDERİYORUM.HESAP NUMARASI LÜTFEN.ERCAN ERMİŞ

 601. 03/12/2010, 22:06

  >100 TL de benden banka işini kim üstleniyor ??

 602. 03/12/2010, 22:07

  >ARKADAŞLAR,HERKESİN DİKKATİNE!!YURT İÇİNDEN VE YURT DIŞINDAN YORUM YAPAN BAZI ARKADAŞLAR PARASAL DESTEK SÖZÜ VERMİŞLERDİ.HALA SÖZLERİNİN ARKASINDA İSELER UĞUR26 KARDEŞİMİZİ ACİL ARASINLAR.ZİRA BU ORGANİZASYONDA ARAÇ,PANKART,YOL GİDERLERİ.VB…İÇİN ARKADAŞLAR KENDİ CEPLERİNDEN!!! HARCAMA YAPIYORLARMÜHENDİS

 603. 03/12/2010, 22:09

  >PANKART ÖNERİLERİM!——————–Parası, imkanı olup ta çekini ÖDEMEYEN ŞEREFSİZDİR…Parası, imkanı olmayanı HAPSETMEK ise HEM ŞEREFSİZLİK ve HEM DE BİR KERE DAHA ŞEREFSİZLİKTİR…ÜLKEMİZ; ÇEK CUMHURİYETİ Mİ?TÜRKİYE CUMHURİYETİ Mİ?ÜLKEMİZ; TEFECİYE, FAKTORINGÇİYE ÇEK CENNETİ,ÇEKZEDEYE "GUANTANAMO" OLAMAZ…Ne dersiniz?

 604. 03/12/2010, 22:12

  >CÜNEYT BEYLE GÖRÜŞTÜM.UĞUR BEY'İN HESAP NUMARASINI ALDIM VE ORAYA GÖNDERİYORUM.PARA GÖNDERECEK ARKADAŞLAR CÜNEYT BEYLE İRTİBAT KURSUNLAR LÜTFEN.SAFLARI SIKLAŞTIRMANIN VE FADAKARLIK YAPMANIN ZAMANI BU ZAMANDIR.BİRAZ DAHA GAYRET. ERCAN ERMİŞ

 605. 03/12/2010, 22:21

  >SAYIN ERSİN ÖZ İNCE Sizin izmirli olduğunuzu çok güzel tahsil yaptığınızı biliyorum okuduğunuz okulda malum izmirin en zengin çocukları okur dolayısıyla siz çocukluğunuzdan beri açlık,sefalet,yokluk,öz sermayeniz bol olduğu içinde batmak nedir bilmessiniz sizin işiniz moderen tefecilik ve tefecilerin bugünkü şartlarda sattıkları paraların geri dönüş garentisi HAPİS CEZASIDIR. Oysa gerçekten siz o zincirin bir parçası olmasaydınız gerçek ticareti gerçek vergiyi ülkemize kazandırmak için mücadele ederdiniz şimdi kimin için mücadele ediyorsunuz ERMENİ TEFECİLER,YAHUDİ TEFECİLER, BU ÜLKENİN KANINI EMENLER İÇİN Mİ MÜCADELE EDİYORSUNUZ Zaten onların kucağına atan sizler değilmisiniz bizlere kredi vermeyip piyasaya bol çek koçanı dağıtıp sonra millet para bulsun diye bizi tefecilerle hazırladığınız bir oyun şu an da para sizde malum güç sizde adaletin yönünü değiştirebilirsiniz meclisinde yönünü değiştirebilirsiniz ama ama bu kadar mahfolmuş insanın intizarının yönünü değiştiremessiniz çünkü RABBİM rüşvet almaz..mahfolmuş bir egeli esnaf

 606. 03/12/2010, 22:27

  >PARA GÖNDERECEK ARKADAŞLARIMIZSİTE İLETİŞİME MAİL ATSINLAR

 607. 03/12/2010, 22:27

  > Bu değişiklik önergesi kabul edilirse bundan kimler yararlanabilir?1-5941 sayılı yasanın geçici 2. maddesinden yararlanarak alacaklısı ile anlaşmaya varan veya taahhüt veren herkes bu değişiklikten yararlanabilir.2- ) 3167 sayılı Kanunun 16 ncı maddesinde tanımlanan suçtan dolayı, 1/11/2009 tarihi itibarıyla, haklarında soruşturma veya kovuşturma başlatılmış ya da kesinleşmiş bir hükümle mahkûm olan kişilerin tamamı yararlanacaktır.GEÇİCİ 2. MADDENİN YENİ ŞEKLİ ŞÖYLE:GEÇİCİ MADDE 2- (1) 3167 sayılı Kanunun 16 ncı maddesinde tanımlanan suçtan dolayı, 1/11/2009 tarihi itibarıyla, haklarında soruşturma veya kovuşturma başlatılmış ya da kesinleşmiş bir hükümle mahkûm olan kişilerin;a) Adli para cezaları, idari para cezasına çevrilir.Taahhüt versin vermesin 1.11.2009 tarihi itibari ile haklarında soruşturma, kovuşturma açılan ya da kesinleşmiş hükmü bulunan herkes bu değişiklikten yararlanır.Bu değişiklik önergesi önemli bir aşamadır. Bugünlerde 5941 sayılı yasanın değişmesi ve adli para cezasının kalkması olası görünmüyor.ACEMİ

 608. 03/12/2010, 22:31

  >ARKADAŞLAR HESAP NUMARASI VERİN 100 TL DE BEN GÖNDERİCEM AMA LÜTFEN VERECENİZ HESAP ŞU BANKALAR BİRLİĞİ BAŞKANI ERSİN ÖZİNCENİN ÇALIŞTIĞI BANKA OLMASIN ÇOCUKLARIMADA VASİYET EDİCEM İLERDE O BANKAYLA KESİN ÇALIŞMAYIN DİYE SİZDE AYNISINI YAPIN….İHTİYAR "Pazertesi sabah erkenden göndericem"lütfen hesap no

 609. 03/12/2010, 22:32

  >selam arkadaşlararaç için bende 50 tl.göndermek istiyorum,hesap no verilirse iyi olur,Allah emeği geçen herkesten razı olsun.

 610. 03/12/2010, 22:33

  >Arkadaşlar ayın 8,zinde bende hatay,dan sizlerle katılacam

 611. 03/12/2010, 22:37

  >Değerli arkadaşlar; yalnızca bu gece beni hoş görün, yarın yine aranızda olacağım.

 612. 03/12/2010, 22:39

  >arkadaşlar bende ayın 8,de hataydan sizlerle katılacam

 613. 03/12/2010, 22:41

  >pazartesi 100tl de ben yollucam. hs no yayınlayın ltf. trabzon

 614. 03/12/2010, 22:42

  >ERSİN ÖZ İNCE BEY Siz bugüne kadar hangi faktoringi hangi bankayı denetlediniz bakın VARDAN YOKTAN ANLAMAZ BEY benim arabamı HACİZ EDDİNİZ SATTINIZ DÖRTYILDAN BERİ SATTIĞINIZ ARABAMA HER YIL KASKO FATURASI YOLLUYORSUNUZ ORTALARDA OLAMADIĞIMIZ İÇİNDE BORC YÜZ MİSLİ ARTI ONDAN SONRADA BİZ DOLANDIRICI SİZ BEYEFENDİ OLUYORSUNUZ DEMİ HAPİS CEZASI MAFYA TEHDİDİ ZATEN EKONOMİK ŞARTLAR SADECE SİZİN YELKENİNİZİN RÜZGARI ESİYOR BİZDE ÇIT YOK REKABET ALMIŞ BAŞINI NASILSA SİZE BİZİ SAYIYLADA VERMEDİLER ASKERDE EĞİTİM ZAYİYATI TİCARETTE TİCARET ZAYİYATIİZ.

 615. 03/12/2010, 22:42

  >Arkadaşlar Pazertesi sabah işimizi görürse 50 TL de ben gönderebilirim.ANKA irtibat tel?

 616. 03/12/2010, 22:48

  >1 CÜNYET2 UĞUR 263 MÜHENDİS4 NECO5 TLGERD6 TİPONNE7 MURAT8 ERCAN ERMİŞ9 SABIRLI 3510 RCN…2011 BEKİR12 MURAT YALÇIN13 İRFAN ANKARA14 SEVİN15 EFDEN16 AYDINEFE17 GÜVENLİ0618 BARIŞCI-MERSİN19 TECRÜBE20 SERTAÇ21 SÜRÜCÜ22 İHTİYAR23 U.K24 COLLOG25 AYŞE26 SABA27 YAMAN28 YAVUZ SÜLEYMANOL29 TBMM HUKUKÇUSU30 ZONGULDAKLI31 İBRAHİM ESKİŞEHİR32 KARTUŞCU33 ERCAN ERMİŞ34 EDİRNELİ35 NECLA ANTALYA36 ACİL DEMOKRASİ37 TÜLİN HANIM38 SELİMMERT39 VATAN HASRETİ40 KÖZ VE KÜL41 YASMİN42 NAZLI43 SAMİ KAL44 ADANADAN45 ASUMAN46 GAZİANTEP47 İZMİRLİ48 BEKİR49 TRABZON50 İSMAİL51 LEVENT52 FATİH K53 BYNCDT54 BUNU UNUTMAYIN55 ENGİN 56 ÇEKTEN ÇEKEN57 ADİL 6358 ÇEK MAĞDURU59 BALKAN60 E.H61 REİS 5362 AYŞE İST 63 SARGOZ64 ANTALYALI65 KARTALLI66 KRM7367 CESUR68 ÖNDER E69 CANAN B70 M.K71 SONER72 YERLİ WİKİLEAKS73 MY WAY74 EFECAN75 MANİSALI76 SUHEYL77 DRİLOKMAN78 SERPİL79 TULPE80 SERKAN81 ZEYNEP HANIM82 CANMERT83 GİZEM ŞEN HANIM84 Aa85 AYHAN86 NU87 DOKTOR88 AFİSTİYORUM.COM89 ESRA HANIM90 EKM251091 ADİL2392 ARDA6593 ÇEKTEN ÇEKEN94 HASAN95 ZAMAN96 URDU97 E.H İZMİRLİ98 VEZİR 3899 AYDIN100 ÇEK HÜKÜMLÜLERİ DAY.GRUBU101 BASKETÇİ102 ANKARALI MUSTAFA103 2003 İSTANBUL104 EMEKLİ ÖĞRETMEN İST105 FİDAN 55106 KARTAL YENİÇAĞ107 ERGUN KOÇ108 ÇEKDAŞ109 ÇEKDAŞIN EŞİ110 JENARDİ111 SE112 E.S113 DİLEK114 AV SİBEL SEVİNÇ115 İLKER116 UĞUR 55117 NAZIM118 İSKENDER DENİZ119 İZER120 AYDINEFE121 SUHEYL122 MERİ123 HAYDAR124 ERDEM125 HATAYLI126 RMZ-EKİM30127 MAHFOLMUŞ ESNAF128 GÖKHANUSTA129 İSTANBUL AZRA130 SORGULAMIN34131 ORHAN44132 ABİT133 KELEBEK ETKİSİ134 MUSTAFA135 ÇEKZADE136 İZMİRLİ ELEKTİRİKÇİ137 ERENUS138 MUHİTTİN BACAKSIZ139 MURAT140 NAZLI141 BİNGAZİ LİBYA142 BERNNA143 U.K_76144 SDR61145 TEVFİK E146 DÜSSEL147 ÖZ148 NİĞDELİ MAZLUM149 BALKAN150 EGE151 MAĞDUR152 İHTİYAR153 CİHAN154 TALİP155 BÜLENT

 617. 03/12/2010, 22:50

  >PARA GÖNDEREBİLECEK ARKADAŞLAR"SİTE İLETİŞİM" E MAİL ATSINLARMAİL ADRESLERİNİ BELİRTİRLERSE HESAP NO ARESLERİNE GELECEK

 618. 03/12/2010, 22:53

  >martika6175@mynet.com hs no yollayın. trabzon

 619. 03/12/2010, 22:59

  >hesap no su isteyen arkadaşlar,yorum yazdığınız pencerenin hemen üstünde Site İletişim diye bir seçenek var. orayı tıklayarak site yönetimine ulaşabilir dolayısı ile bilgiler sadece sizin verdiğiniz e-mail adresine gönderilir.mühendis

 620. 03/12/2010, 23:04

  >ArkadaşlarPara göndermek isteyenler lütfen site iletişimiden mail atıp bildirsinler.Ayrıca bu toplanacak para sadece araç için değil, İstanbul toplantısında da bu konuşulmuş, "yürüyecek olan arkadaşlar bazı masrafları ceplerinden yapıyorlar, bu dava sadece birkaç kişinin davası değil, diğerlerinin de katkıda bulunması lazım. O yüzden herkes gücü yettiğince katkıda bulunsun denildi."Araç temini, Pankart ve taşınacak dövizlerin baskı maliyeti, Araç benzin gideri, İaşe, İletişim vb. giderler var. Herkesin durumu üç aşağı beş yukarı aynı. Yaklaşık tahmini olarak bu yürüyüşün 2.500 TL. civarında bir maliyeti olacak. Bunu 1 – 2 kişinin üstlenmesi bu şartlarda takdir edersiniz ki zor.Bizler mümkün olduğu kadar bunu yansıtmamaya çalıştık ancak bir noktada bizi aşıyor.Bilgi ve takdirlerinize sunarım.Uğur 26

 621. 03/12/2010, 23:10

  >SLM ERTELEME YASASINDAN YARARLANIP CEZAEVİNDEN ÇIKTIM.TAAHHÜTLERİMİ ÖDEYEBİLMEK İÇİN ÇIRPINDIM IRAK'A ÇALIŞMAYA GİTTİM MAAŞIMI ALMADIM 5 AYIM HEBA OLDU GÜYA BORÇ ÖDEYECEKTİM.ZAMAN DARALDIKÇA BOCALAMAYA HATA YAPMAYA BAŞLADIM.ŞİMDİ UMUDUM TÜKENDİ EŞİMİ VE ÇOCUKLARIMI KENDİMDEN SOĞUTMAYA ÇALIŞIYORUM.EVİMİ DAĞITIP GİRECEM CEZAEVİNE 30 YAŞINDAYIM AMA BÜTÜN UMUTLARIM HAYALLERİM YIKILDI.ÇIKARSAMDA AKTİF YARATICI İŞİ İÇİN ÖLEN BİR İNSAN YERİNE SİLİK ELİNDEN BİŞEY GELMEZ BİRİ OLARAK YAŞAMAYA DEVAM EDECEM,TABİ İÇERDE ÖLMEZSEK.ORALAR BİZE GÖRE DEĞİL HAZMEDEMİYORUM.ORAYI YAŞAYAN BİLİR.BEN 13 AY YAŞADIM.BORÇLARIMI ÖDEMEK İÇİN ÇIRPINIYORUM AMA ZAMAN YETMEDİ,TAM DÜZENE GİRECEKKEN YENİDEN GİRECEĞİM.TAAHHÜT ZAMANIM 28.12.2010 DA DOLUYOR.ŞAŞIRDIM İNANIN.M.SELİMOĞLU

 622. 03/12/2010, 23:18

  >25 – M. SELİMOĞLU arkadaşımLütfen umudunu kaybetme. Aileni soğutman, onları karşına alman yapacağın en büyük hata olur. H Tipi Cezaevinde yatmış bir arkadaşın olarak çektiği zorluğu tahmin edebiliyorum. Hem yasalar karşısında hem de toplum vicdanında hapsedilmeyi haketmiş insanlarla 10 – 15 metrekare yerde yaşamanın ne demek olduğunu biliyorum. KENDİN İÇİN DEĞİLSE BİLE AİLEN İÇİN MÜCADELEYE DEVAM ETMELİSİN. KURŞUN ATA ATACEZA YATA YATA BİTERALDIRMA KADERDAŞIM ALDIRMAAma inanıyorum ki bizler bu cezaları yatmayacağız.Uğur 26

 623. 03/12/2010, 23:20

  >ARKADAŞLAR PTT YOLUYLA GÖNDERSEK BİR İSİM VE ŞUBE YETİYOR ZANNEDERSEM İHTİYAR HEM DE UCUZ

 624. 03/12/2010, 23:22

  >çok acil buraya bir hesap numarası.arkadaşlar 10 tl de olsa iş görür.hepimizin durumu malum.damlaya damlaya göl olur.1000 kişiden bahsediyoruz.boru değil arkadaşlar.basketçi

 625. 03/12/2010, 23:24

  >16 da yazan hataylı bende hatay dan katılacam. antakyadan sen?..hataylı.

 626. 03/12/2010, 23:26

  >Arakadaslar siteyi okudukca caresiz ve mazlum insanlarin umutsizligini goruyorum ac sefil ve zor yasantılarını okuyorum cok zor ceken bilir tabiki ben 500 tl yardım etmek istiyorum Arkadaslar yılmayın ALLAH ınsanları bazen paraylan bazen borclan bazen hastalılan imtihan eder derdi veren mevla careyide verir savasın mucadele edin umutsizlige sakın ama sakın kapılmayın her cokusun bir sonu ve ve sonra tırmanısı vardır belki bır sondasınız belkibir pırıltı ve kıvılcım herseyi degistirir dua edin allah vekil sizin cektiginiz sıkıntıyı ankara bilmez ama allah biliyor Herkezin bir hesabi varsa Allahın da bir hesabi vardır Ankaranın hesabi tutmaz hele bankaların Faktoringleri zafer inanaların inanaın ve savasın gazanız mubarek olusn Yola cıkan Yolda kalmaz

 627. 03/12/2010, 23:26

  >isterseniz tc no ile cebe havelede yapa bilirsiniz sadece kendi tc ve cep no birde karsi tarafin tc ve cep nosunu girip gonderebilirsiniz garanti ve is bankdan bizler icin ve karsi taraf icinde iyi olur bankayla kartlan ugrasilmaz (UĞUR55)

 628. 03/12/2010, 23:31

  >DEMİNDEN BERİ SİTEYİ İZLİYORUM.YİNE SAÇMA SAPAN ŞEYLER OLUYOR.BUNUN ADI AKŞAM SENDROMU.İSİM VERMEK İSTEMİYORUM.LÜTFEN ŞU BİRBİRİMİZE POLEMİK İŞİNİ ,CEVAP YETİŞTİRME İŞİNİ BIRAKALIM.ARKADAŞLAR YARIN UĞUR26 VE ARKADAŞLARIMIZ YOLA ÇIKACAK.ONA MORAL VERECEĞİMİZE ADAMIN KANINI ÇEKTİRİYORSUNUZ.LÜTFEN BİRAZ DAHA DUYARLI OLALIM.ADAMA GAZ VERİN DEMİYORUM, O ZATEN YAPTIĞI İŞİN BİLİNCİNDE,AMA DESTEK NERDE,HADİ KARDEŞİM GAZAMIZ MUBAREK OLSUN,ARKANDAYIZ ,5 GÜN SONRA SENİ KUCAKLAYACAĞIZ DESİNİZE,YADA DESEK YA.SAÇMA SAPAN ADAMLARA LAF YETİŞTİRECEĞİNİZE HADİŞ ŞİMDİ DOLDURUN SİTEYİ ALT ALTA ,NE SÖYLEMEK İSTİYORSANIZ,BİR MÜDDET YORUMLARA ARA VERİN ,HADİ İZLİYORUM,HADİ VEZİR,HADİ FİDAN,TÜLİN,GİZEM,UĞUR55,HERKES,BEKLİYORUM.BASKETÇİ

 629. 03/12/2010, 23:36

  >SEVGİLİ KARDEŞLERİM,KADER ARKADAŞLARIMIZ,HEPİNİZİN YOLU AÇIK OLSUN,BU HAKLI DAVAMIZDA ÖNCÜLÜĞÜNÜZ BİZİM HERZAMAN GÖNLÜMÜZÜN BİR KÖŞESİNDE OLACAKTIR.BAŞARISIZLIĞI HİÇ BİR ZAMAN DÜŞÜNMEDİK ONUN İÇİN ,TEKRAR BURAYA ZAFERLE DÖNECEĞİZ.SİZLER ÖNCÜSÜNÜZ.YÜREĞİMİZ,AİLELERİMİZ,DUALARIMIZ SİZLER BERABER.YOLUNUZ AÇIK OLSUN.BASKETÇİ AĞBİNİZ.

 630. 03/12/2010, 23:47

  >kahramalık atılıp geri donmemektir.Yola cıkan arkadaslarımız birer kahramandır kıvırtmadan arkasına bakmadan tıpkı canakkaledekiler gibi her yigidin harcı degil bu isler tebrikler allaha emanet

 631. 03/12/2010, 23:47

  >CAN KARDEŞLERİM BENİM TEKNOLOJİ YETERSİZLİĞİM VAR LÜTFEN BİR HESAB YAZIN GÖNDERELİM BUNDA SAKINCA OLAMAZ. YALNIZ LÜTFEN İŞ BANKASI OLMASIN ERSİN ÖZ İNCE O BANKADAN İSTİFA EDERSE OLUR AMA ŞİMDİ PARAMIZ NASİP OLMASIN…ihtiyar

 632. 03/12/2010, 23:50

  >ALLAH yardımcınız olsun.yolunuz açıkolsun. inşallah ankarada kalabalıklarla sizi karşılıyacağızdr.lokman

 633. 03/12/2010, 23:53

  >SITE ILETISIMINDEN ULASAMAYANLAR LUTFEN gokhanusta_@hotmail.com DAN ULASABILIRSINIZ YADA 05073360515 NOLU TELEFONU ARAYABILIRSINIZ

 634. 03/12/2010, 23:55

  >uğur26 emin olki tüm ailem dua'ları ile birlikte yanında olacaklar ankaraya geldiğindede biz orada seni bekliyor olucaz yolun açık olsun attığın her adım hakkımızda hayır olsun seni canı yürekten kutluyorum hepimizin adına sağ ol var ol..

 635. 03/12/2010, 23:56

  >dikkat dikkat….bugün sayın ERSİN ÖZİNCE nin çalıştığı bankadan 3 adet müşteri çekim vardı 2007 yıllarından kalma takastan yazılmış ve geri dönmüş 3 üde aynı kişeye aitti benden bile kötü durumda oldukları için hapis cezasını kaldırttım ben yandım bari sen yanma dedim kaldırttım.neyse konuya gelelim hiçolmazsa çeklerin banka sorumluluk bedellerini alıyım diye iş bankasına gittim çekte hapsi savunan sayın özince banka sorumluluk bedeli olan 370 er lirayı ödememek için iş bankası 40 takla attı neymiş takasta yazılan çeklerde banka sorumluluk bedeli ödenmiyomuş.yasya tekrar baktım öle bir şey yok dava açın dediler diğer bankalara gittim 6 ayrı banka şubesine girip böle bir uygulama varmı diye sordum aynen aldığım cevap İŞ BANKASI DIŞINDA BÖYLE UYGULAMA YAPAN SADECE KUVEYT TÜRK BANKASI.yasayı savuna sayın ÖZİNCE VE BANKASI iş kendilerine geldimi banka sorumluluk tutarını ödememek için 40 dereden su getiriyolar.maksat dava aç parayı geç al nekadar geç ödersek kar kardır hesabı.bide yaptıkları kurnazlığın biride dava açarsan itiraz etmeden ödüyolar çünki itaraz etse %40 tazminat ödemek zorunda kalıyolarmış.dava açarsan hemen dosyaya parayı yatırıyolarmış.kim bilir kaç kişi dava açmıyo ve hesaplarına kalıyo.tam soyguncular yaaa tammm.ama bunu anlatan bir mail ÖZİNCE BEYEDE ATTIM MADEM YASAYI SAVUNUYOSUNUZ NEDEN BENİM YAPRAK BEDELLERİMİ ÖDEMİYOSUNUZ DİYE.

 636. 03/12/2010, 23:58

  >Pazartesi 100Tl de ben yatırıcam sabahtan lütfen hes.no tarafıma bildirilsin ilkerer@gmail.com

 637. 04/12/2010, 00:03

  >39 RUMUZ LÜTFEN YAZALIM

 638. 04/12/2010, 00:04

  >YOLA ÇIKAN ARKADAŞLARIMA .Sevgili dostlarım batmış esnaf arkadaşlarım bu soğukta sadece bir iki tane kör gözlünün gözünü açmak için yola çıktınız sizin yaptığınız bu fedakarlık ilk önce mahfolmuş ailelerin kurtulması için yaşadığımız bu karanlık ortama hepiniz bir ışık oluyorsunuz yüklendiğiniz bu zor görev için sizlerin karşısında saygıyla eğiliyorum,ALLAHIM"CC" YANINIZDA OLSUN SİZİ KAZADAN BELADAN KORUSUN YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BU FEDAKARLIK SAYESİNDE BİRBİRİMİZDEN HABERİ OLMAYAN ÇEK MAĞDURLARI SİTESİNDEN HABERİ OLACAK ANKARADA GÖRÜŞMEK ÜZERE.İHTİYAR

 639. 04/12/2010, 00:06

  >BIRAKIN ERSİN ÖZİNCE'Yİ,İŞİNİZE BAKIN.ADAMCAĞIZLAR YOLA ÇIKACAKLAR.HAYIRLI YOLCULUKLAR DEMEK ,KAN EMİCİ BAKNKACIYI ELEŞTİRMEKTEN DAHA MI ZOR?BİRDE YUKARIDA PANKART İÇİN SLOGAN ÖRNEĞİ VARDI.CÜNEYT BEY MUHAKKAK UYARACAKTIR,ŞEREFSİZ GİBİ KELİMELER KULLANAMZSINIZ,ORADA GENEL SLOGANLAR OLUR,HIRSIZ DEĞİLİZ,KATİL DEĞİLİZ GİBİ,BUNUN ÖRNEKLERİ ÇOK.AMAN DİKKAT.HAVALE İŞİNİ İVEDİ HALLEDELİM.AYRICA DERİMKİ -HANİ İZİN ALAMIYORUM,MAZERETİM VAR,YAKALANMAM VAR,GELEMEM- DİYEN ARKADAŞLAR EN AZINDAN YOL PARASI MASRAFLARI OLMAYACAK,ÜÇ BEŞ KURUŞ YOLLAYABİLİRLER,BUDA ONLARA MANEVİ HUZUR VERİR,GİDEMEDİK AMA ÇORBADA TUZUMUZ BULUNSUN GİBİ.BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?BASKETÇİ

 640. 04/12/2010, 00:07

  >8 aralık çarşamba sabah 7 de ankarada olacaklar lütfen hazırlıklarınızı yapın. hataylı.

 641. 04/12/2010, 00:08

  >pardon sinirden yazmayı unuttum 39 daki yorum benim siteyi 2 gündür takip ediyorum ankaradan mert ben benide eklerseniz listeye sonuna kadar varım ne gerekiyosa ALLAH biliyo yaa bugün o parayı alsaydım hepsini gelemeyen arkadaşlar için kullanıcaktım ama nasip değilmiş

 642. 04/12/2010, 00:27

  >Size Sesleniyorum; HEY ONUR YOLCULARI!Size Sesleniyorum; HEY ADALET YOLCULARI!Size Sesleniyorum; HEY ÖZGÜRLÜK YOLCULARI!Siz YOLA ÇIKMADAN KAZANDINIZ…Siz YOLA ÇIKMADAN BAŞARDINIZ…İKİ KERE KAZANDINIZ HEM DE…ÖNCE ALLAHIN RIZASINI BU EN BÜYÜK KAZANCINIZ…ALLAHIM SİZDEN RAZI OLACAKTIR…SONRA ÜLKENİN HER BİR KÖŞESİNDE KAHIRLARINDAN, UĞRADIKLARI TOPLUMSAL VEFASIZLIKLARDAN, NANKÖRLÜKLERDEN DOLAYI YAŞAMDAN KOPMUŞ, KOPMAK ÜZERE OLAN BİNLERCE ÇARESİZ, DERTLİ, ÇİLELİ İNSANLARA HAYAT BELİRTİSİ OLDUNUZ…"HAYIR ÖLMEK YOK, SİZLERİ YAŞATACAĞIZ, HAYATIMIZI GERİ İADE ETMELERİ İÇİN ZALİMLERİN KAPISINA DAYANACAĞIZ" DİYE CİHADA ÇIKTINIZ… CİHADINIZ YÜCE, GAZANIZ MÜBAREK… VE SİZLER DE MÜBAREKSİNİZ!GAZANIZ MÜBAREK OLSUN! DUALARIMIZ, YÜREKLERİMİZ SİZİNLE…BUNCA GÖZ YAŞINA, BUNCA YÜREK SIZISINA DERMAN OLMAK İÇİN YOLLARA DÜŞTÜNÜZ…CESUR ADAMLAR;KENDİNİZ İÇİN, AİLENİZ İÇİN, MAĞDURLAR İÇİN, İNLEYENLER İÇİN, ÇARESİZLER İÇİN, HAK İÇİN, HAKKANİYET İÇİN, ADALET İÇİN, HÜRRİYET İÇİN YOLLARA ÇIKTINIZ…SİZLERİN GEÇTİĞİ YOLLAR SİZE ALKIŞ TUTMALI,SİZLERİN GEÇTİĞİ DAĞLAR SİZE SELAM VERMELİ,SİZLERİN GEÇTİĞİ BELDELER SİZE SAYGI DURMALI…VARDIĞINIZ YERLER SİZDEN MAHCUP OLSUN, UTANSIN…SİZİ GÖRMEYENLERİN GÖZLERİ KÖR OLUR…SİZİ DUYMAYANLARIN KULAKLARI DEĞİL, VİCDANLARI SAĞIDIR…SİZİ ANLAMAYANLARIN YÜREKLERİ KANLI BİR ET PARÇASIDIR…BİZLER; BİRAZDAN YATMIŞ OLACAĞIZ…GECEYİ, SABAHI, YARINI VE SONRASINI SİZE TESLİM EDECEĞİZ…SİZLERLE OLAMAMAKTAN BİR HAYLİ UTANIYORUZ, ANCAK;SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ…SİZİ 8 ARALIK'TA GÖZYAŞLARIYLA KARŞILAYACAĞIZ…HEY CESUR ADAMLAR;SİZLERİ ÇOK SEVİYORUZ…

 643. 04/12/2010, 00:31

  >YA NE KADAR KOMİK SANKİ ESKİ GÜNLERİ TEKRAR YAŞIYORUM BAKIN ARKADAŞLAR BU İŞİN CİDDİYETİNİ ANLAYIN CÜNEYTTE YAZDI BU SON ŞANSINIZ ŞANSIMIZ BU TRENİ KAÇIRAN ARKASINA BİLE BAKMADAN CEZA EVİ BİRDAHA BU İNSANLARI BİR ARAYA N…H TOPLARSINIZ BEN ESKİ OLDUĞUM İÇİN SIKINTILARIM BİTTİ ĞİBİ BİRŞEY BIRAKIN BURDA AHKAM KESMEYİ BİZ BUNLARI ÇOK GÖRDÜK HERKES TAŞIN ALTINA ELİNİ ATACAK BU DAVA UGUR 26NIN AHMETİN MEHMETİN DAVASI DEĞİL HEPİMİZİN AMAN DEME LÜKSÜNÜZ YOK YOKSA 20 LİRAYA ÇOK KONFORLU SONRADAN ÖDEME KAYDIYLA TATİLE GİRERSİNİZ BİZ BUNLARI YAŞADIK AMA SİZ YAŞAMAYIN DİYE BURDAYIZ AMAN BENİM DEVEM BİTTİ DAHA ÇEKMİ NALET GELSİN DERİM AMA YAPAMIYORUM YAZIK ONCA EMEK VAR ARKADAŞLAR KARDEŞLER CANLARINI ORTAYA KOYUYORLAR SİZ NE YAPIYORSUNUZ NE AMAN SAKIN DEMEYİN AMAN BEN YAPMASAM NE OLUR DEMEYİN ARAMASAM SANKİ NASIL OLSA AHMET MEHMET ARIYOR PEKİ AHMET MEHMETDE SENİN GİBİ DÜŞÜNÜRSE BUNDAN ÖNCEKİ DAVADA BU OLDU YAPMAYIN AKLINIZI BAŞINIZA ALIN 2010 YAZILAN ÇEKKİN CEREMESİ TAM 10 SENE SÜRER BİTMEZ SIKINTISI GELİN 10 SENE DEĞİL 5 GÜN YA AÇ KALIN AMA GELİN KATILIN LÜTFEN ÇOCUKLARINIZ İÇİN ONLARIN GELECEĞİ İÇİN LÜTFEN YAPMAYIN ÇOK PİŞMAN OLURSUNUZ KEŞKE DERSİNİZ AMA İŞ İŞTEN GEÇER TAŞIN ALTIDA BİR KİŞİ EZİLİR AMA İKİ KİŞİ OLUNCA BİR ÜMİT DOĞAR O YÜZDEN HEP BERABER O TAŞA ONUZ VERECEZ ATACAZ ÜSTÜMÜZDEN LÜTFEN ARKADAŞLAR KARDEŞLER ABİLER GEÇ OLMADAN YAPI KAYBINIZ OLMAZ OLAMAZ KALIN SAĞLICAKLA

 644. 04/12/2010, 00:34

  >DEĞERLİ MURAT YALÇIN ARKADAŞIM; BU ZOR GECEMDE, BENİ; YİNE BENİ, YAZDIRMAK DURUMUNDA BIRAKTIN, BİLİYORMUSUN? ELBET VE ELBETTEKİ; O'NUN İZNİYLE BENDE; 08.ARALIK.2010 DA ANKARA'DA, SÖZ VERİLEN YERDE OLACAĞIM. SAYGILARIMLA.

 645. 04/12/2010, 00:38

  >HAKLI MÜCADELEMİZDE BİZLER İÇİN YÜRÜYEN ARKADAŞLAR YOLUNUZ AÇIK OLSUN BU İŞİ BAŞARACAĞIZ BUNDAN EMİNİM MUTLU SONA ÇOK AZ KALDI HA GAYRET ARKADAŞLAR ANKARA DA GÖRÜŞMEK ÜZERE.AYŞE.İST.

 646. 04/12/2010, 00:41

  >PAZARTESİ SABAH ERKENDEN GÖNDERİYORUM ihtiyar

 647. 04/12/2010, 00:41

  >38 – İlker arkadaşım HEM SİZE HEMDE DİĞER İYİ DİLEKLERİNİ BELİRTEN TÜM ARKADAŞLARIMA…öncelikle iyi dilekleriniz ve dualarınız için ŞAHSIM – YÜRÜYÜŞE KATILAN İSTANBUL'DAN HAYDAR – MERSİN'DEN UTKU ve bize lojistik destek sağlayacak olan UĞUR 55 VE BABASI adına teşekkür ederim.BU YAPACAĞIMIZ YÜRÜYÜŞ EĞER BİR AMACA HİZMET EDECEKSE BU SADECE BİZLERİN DEĞİL BU SİTEDE OLUMLU YORUM YAZAN, DESTEK VEREN TÜM ARKADAŞLARIMIN BAŞARISI OLACAKTIR.BU İNANCIN VE DİK DURMANIN, GÜNÜMÜZDE KAYBETMEYE BAŞLADIĞIMIZ MANEVİ DEĞERLERİN, BİRLİK OLMANIN ZAFERİ OLACAKTIR.KÜÇÜK HESAPLAR PEŞİNDE KOŞMAYARAK ELİNDEKİ İMKANLARLA GÖNÜLDEN DESTEK VEREN TÜM ARKADAŞLARIMA SELAM OLSUN. HAK ARAMA MÜCADELEMİZ BAŞARIYA ULAŞACAKTIR. ULAŞMASA BİLE İNANIN BİRŞEYLER YAPMANIN VERDİĞİ HUZUR, BİZLERİN 4 DUVAR ARASINDA OLSAK BİLE EN BÜYÜK GÜCÜ OLACAKTIR.TEKRAR BELİRTMEK İSTERİM Kİ BU BİREYSEL BİR EYLEM DEĞİLDİR. ADI YANSIMAYAN BİR ÇOK ARKADAŞIMIZIN BUNDA EMEĞİ VARDIR. EMEĞİ GEÇEN HERKESE KENDİM VE AİLEM ADINA TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM.Uğur 26

 648. 04/12/2010, 00:47

  >HADİ KARDEŞİM UĞUR 26 ALLAH UTANDIRMASIN ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN KAZASIZ BELASIZ İNŞALLAH.ihtiyar

 649. 04/12/2010, 00:47

  >Muhterem Barışcı Kardeşim,İnsanın, kainatın, tarihin, sözün hasılı mevcudatın bir ruhu vardır…ZATI ALİNİZDE bu sitede dert ve ızdıraplarını paylaşan bilcümlenin SAĞDUYUSU, RUHU oldunuz…Selam ve sağlık dileğiyle hayırlı geceler…

 650. 04/12/2010, 00:49

  >CESUR YÜREK HAYDAR,UTKU,UĞUR55 VE SAYGIDEĞER BABASI,ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN,YOLU SİZ AÇTINIZ,BANKARA'DA KUCAKLAŞMAK ÜZERE.BASKETÇİ

 651. 04/12/2010, 00:51

  >PAZAR GÜNÜ TOPLANTIYA KATILANLAR,EMANETİNİZİ NOKSANSIZ HAYDAR BEYE GÖNDERDİM.BİLGİNİZE ZONGULDAKLI-ÇEKZEDE

 652. 04/12/2010, 00:52

  >Dualarımız seninle bu sefer inanki herkesi eli o taşın altına girecek, zaten kimse elini o taşın altına sokmazsa çoğunluk olmayacak ve hapislerde gün saymaya başlıcaz çok şükür 8 senedir girmedim hep kaçtım ama artık her polis gördüğümde saklanmak istemiyorum bu çekzede her arkadaşımızın savaşı kimse benim yerime nasıl olsa biri var olacak diye düşünmesin,eş dost arkadaş ne buluyorsak gönderelim bu son şansımız bir daha kimsenin inancı kalmaz dağılırsak asla ve asla bir daha kimseye sesimizi duyuramayız…El birliği ile birlikte hep beraber bir kez DAHA …..

 653. 04/12/2010, 00:53

  >Bende UĞUR 26 kardeşime HAYDARA UTKUYA BU YAPIŞ OLDUĞU ÖZVERİDEN VE CESARETTEN DOLAYI TEBRİK EDERİM HAKKINIZI HELAL EDİN ALLAH GÜÇ KUVVET VERSİN KAZANIZ MÜBAREK OLSUN HADİ HAYIRLISI BAKALIM YA BİSMİLLAH

 654. 04/12/2010, 00:54

  >Cüneyt bey mail'i aldım pazartesi akbank hesabına gönderiyorum sabahtan..Teşekkürler

 655. 04/12/2010, 00:57

  >Sayın çekzede emaneti göndersen ne olur göndermesen ne olur kardeşim.Bu sitede kimse yanlış yapmaz bu kadar büyütmeyin…

 656. 04/12/2010, 00:57

  >selam arkadaslar az kaldı bende pazartesı gunu havae cıkaracamyurt dısındayım ama bır sekılde ulastıracam ınsallahama bundan daha onemlısı emegı gecen mersınlı ugur basketcı emegı gecen herkeze sunu soylemek ıstıyorumbu kadar magdur kısı ve yakınlarının dualrı varkenve bız buakdar ınanmısken ınsallah allah emeklerımzı bosa cıkarmaz bızde o guzelım vatanımıza tekrar gelırız ve o borcları odemek ıcın ksıtlı olarak degıl ozgur olarak ugrasırızbelkı emegı gecen arkadasların hıcbırını tanımıyorum gormedım ama ınanın daha onceden tanıyor gıbıyım gelıncede ınsallah bır sekılde o sızn mubarek yuzlerınız gormek ıcın gelecegım.allah yar ve yardımcınzı olsun dualarımız sızınle kader arkadaslarım.

 657. 04/12/2010, 00:58

  >Sayın çekzede sen aramızda olmazsan bu eylemin tadı tuzu olmaz.

 658. 04/12/2010, 01:04

  >CÜMLEMİZE HAYIRLI OLSUN UNUTMAYIN BU ADAMLAR YÜRÜYOR NASIL OLSA BENDE UZAKTAN İZLERİM YOKKK ARKADAŞ O PARA GÖNRECEM DİYEN YOK KAÇ KİŞİ GELECEM DİYENLER BENDE MEVCUT 8 İNDE ELİME KAĞI KALEMİ ALIR SAYARIM HAAAA BENİ KANDIRMAZSINIZ KENDİNİZİ KANDIRIRSINIZ SEN KENDİNE KALKDA BİR İĞNE AL AZ BATIR BAKALIM NE OLUYOR CANIN ACIYOR DEĞİLMİ HA İŞTE O 2009 2010 DA ARAMIZA KATILANLAR 10 SENE O İĞNE BATACAK ACISI BAZEN ÇUVALDIZ GİBİ OLUR BAZENDE ARTIK NE KADAR CANININ ACIDIĞINI HİSSETMEZSİN EVETMİ 10 YIL ÇEKME GEL ARKADAŞ 8 İNDE GELMEDENDE 2 3 MİLLET VEKİLİ ARA MSJ AT BAK ATTIKCA SANA HIRS GELECEK DAHA FAZLA DAHA FAZLA İMKANLAR ÇERÇEVESİNDE TABİ AMA KORKMAYIN BAĞIRSINLAR SİZ ONURLU MÜCADELENİZDE HAKKINIZA HALAL GETRECEK DAVRANIŞLARDAN KAÇININ LÜTFEN SİZİN İÇİN LÜTFEN YOKSA BANANE YA DER GEÇERİM 🙂

 659. 04/12/2010, 01:08

  >arkadaşlar bartından ankaraya gidecek yokmu.ankaraya ayırdığım parayı başka yere yatırmak zorunda kaldım.EFDEN

 660. 04/12/2010, 01:14

  >ekm 2510,ben sadece geri çekildim,emanetinizi geri verdim diyorum.yürüyen tekere taş koyan yok.inanmıyorsan eyleme çıkan HAYDAR beye,uğur 26 ya,gizem hanıma,hüder başkanına,barışcı-mersin e sor.yolunuz açık olsun. zonguldak-çekzede

 661. 04/12/2010, 01:18

  >ibo_201145@yahoo.com lütfen hesap no.su

 662. 04/12/2010, 01:20

  >SİVRİHİSAR'DAN VE HER YERDEN ANKARA'YA GİTMEK İÇİN YOLA ÇIKAN VE ÇIKACAK OLAN ARKADAŞLAR,YOLUNUZ AÇIK, HERŞEY GÖNLÜMÜZCE OLSUN.İNŞALLAH AMACIMIZA ULAŞIRIZ ARKADAŞLAR…ANKARA;DİKKAT DİKKAT!ANKARA DİKKAT!KESMEYİN ÖNÜMÜZÜ,VERİN ÖZGÜRLÜĞÜMÜZÜ,TÜRKİYE'NİN EKONOMİSİNİ DÜZELTECEK,İSTİHDAM SAĞLAYACAK GERÇEK KİŞLER GELİYOR.YARATACAĞI KATMA DEĞER VE GELİR VERGİLERİ,VAZGEÇMEK İSTEMEDİĞİNİZ ADLİ PARA CEZALARININ ÇOK ÇOK ÜSTÜNDE OLACAKTIR.HER ÇEK MAĞDURUNUN SERBEST KALDIĞINDA ORTALAMA EN ON KİŞİ ÇALIŞTIRABİLECEĞİNİN HESAPLARINI DA YAPIN….DOKTOR…..

 663. 04/12/2010, 01:20

  >Ankaraya gelecek her keze selam olsun.Her birey 09 aralık 2010 da vicdanen rahat olmalı , elinizden geleni değil ,,, GEREKENİ YAPIN…BU UĞURDA DÜŞENLER OLUR,GERİDE KALANLAR OLUR…ŞARKI DİNLEMEK DEĞİL,SÖYLEMEK İSTEYENLER ANKARA,YA

 664. 04/12/2010, 01:20

  >SAYGIDEĞER ZONGULDAKLI ÇEKZEDE.Her ne kadar birbirimizi tanımıyorsak ortak derdimiz ve bu sitedeki yazılardan dolayı sizi bir dostum olarak kabul ediyorum.tam ne oldu bilemiyorum ama bu günkü hareketin mimarlarından birisiniz böyle önemli bir konuda binlerce insanın kaderini belirliyecek bir konuda moralin birliğin çok yüksek oranda lazım geldiği şu gün lütfen bir büyüklük örneği gösterek işin başına geçmenizi rica ediyorum.Bakın şu an işin başındayız şu birkaç ay bizim için çok önemli sayıları yüzbinleri bulan çekten mağdur arkadaşlara getireceğiniz ufacık sesin bir anda dev dalga olma şansını yakalayabiliriz.bizim en büyük sorunumuz batan arkadaşlara ulaşamamız bu eylem belkide karanlık denizin ortasında atılmış bir yer belirleme işaret fişeği olacaktır her kesin bu mücadele gurubundan haberi olacaktır .ÇEK MAĞDURLARI COM. diye bir sitenin varlığını duyurmamız lazım lütfen sizden ricam hakkım olmadan acılarınızı üzüntülerinizi içinize gömün lütfen şu işaret fişeğini atın.çok çok saygılarımla ihtiyar.

 665. 04/12/2010, 01:23

  >YOLA ÇIKACAKLAR ALLAHA EMANET OLUN.EFDEN

 666. 04/12/2010, 01:33

  >SON DAKİKA….Gazımız mübarek olsun arkadaşlar,Şu saat itibariyle Mersin'den UTKU arkadaşım,İstanbul'dan HAYDAR arkadaşımveUĞUR 55 arkadaşımın BABASI Eskişehir'e doğru YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ BAŞLATMAK ÜZERE YOLA ÇIKMIŞLARDIR.ALLAH YÜZÜMÜZÜ UTANDIRMASIN.GAZIMIZ MÜBAREK OLSUN.Uğur 55

 667. 04/12/2010, 01:35

  >Rica ediyorum , Gelen arkadaşlar birer pankart hazırlasın….Pankartlarda hükümet yada muhalefer lehine yada aleyhine bişey olmasın arkadaşlar

 668. 04/12/2010, 01:36

  >SELAM benim oglumun yarin kulagi icin operasyonu var ben simdi cikiyodum malum cocugumlan ilgilenicem bu sebepten babami gonderiyorum nasipse pazar gunu yuruyen aslanlara katilicam babam sizlere emanet start haberi ugur26dan gelecek saygilarimla (UĞUR55)

 669. 04/12/2010, 01:39

  >Birçok arkadaşın daha şimdiden yola çıktığı haberlerini almak çok güzel.Şahsen yola düşen arkadaşları , onların kadirşinas akrabalarını , analarını ,babalarını yanlız bırakmak büyük zulümdür.Haydi ANKARAYA

 670. 04/12/2010, 01:43

  >Arkadaşlar UĞUR 55 arkadaşımızın babası yollara düşmüş ve babasını bizlere emanet etmiştir.Sayın UĞUR55 in babası başımızın tacıdır.ANKARADA onu büyük bir şölenle karşılayalım.Haydi eylem diyenler,Haydi eylem diyenler ne bekliyorsunuz…?? işte eylem…8 aralık ANKARADA ABDİ İPEKÇİ PARKINA

 671. 04/12/2010, 01:48

  >estagfirullah siz benim bas taclarimsiniz dava bu dayanisma bu biziz sen ben degiliz opuyorum ellerinizden (UĞUR55)

 672. 04/12/2010, 02:00

  >———HEPİNİZE HAYIRLIYOLCULUKLAR————BASKETÇİ

 673. 04/12/2010, 02:06

  >EKİM2510,AŞAĞIDA SAĞDANSOLDAN DERLEDİĞİM PANKARTÖRNEKLERİ.YORUMA AÇIK.**YARI TBMM'Yİ YOK SAYAMAZ,**EKONOMİK SUÇA EKONMİK CEZA**ADLİ PARACEZASI OUT İDARİ PARA CEZASI İN**KAST OLMADAN SUÇ OLUŞMAZ**5941 SAYILI YASANIN GEREKÇESİNİ OKUYUN LÜTFEN**KATİL DEĞİLİZ,HIRSIZ DEĞİLİZ,NİYE HAPİSDEYİZ?**ÇEKDE HAPİS CEZASI ÇAĞ DIŞIVE BUNUN GİBİ.EKİM2510 BAK ŞİMİDİ BU İŞ BÖYLEDİR,NE CEVHERLER DÖKÜLÜR,YETERKİ BAŞLAT.HADİ ARKADAŞLAR KALEMLERE.BASKETÇİ

 674. 04/12/2010, 02:06

  >PARDON YARGI OLACAK.BASKETÇİ

 675. 04/12/2010, 02:11

  >saadece 5. yazdığınız olabilir.Arkadaşlar bizlerin diğer kader mahkumlarıyla bir işimiz olamaz,olmamalıda…….hiç bir mahkumun sırtına basıp hak arayamayız.aramayınnnonurumuz icin yollardayiz…sozde hukuk devletinde adalet ariyoruzozgurlugumuz teminat degildir…suclu degil borcluyuzgibi olabilir…………..Bu arada bunları ben bulmadım,şu anda bu konu üzerinde zaten başka bir platformda tartışa var onları aktarıyorum…bunlar olabilir…..

 676. 04/12/2010, 02:14

  >Sayın BASKETÇİ başlat diyorsun ama dün gece yarısından beri sayın cüneyt beyle bunları konuşuyoruz zaten.

 677. 04/12/2010, 02:21

  >PEKİ ANLAQDIMDA,BİR ARKADAŞIN ŞEREFSİZLER DİYE BAŞLAYAN SLOGANINDAN BAŞKA BİRŞEY OKUMADIM,YADA BEN KAÇIRDIM.ATLADIYSAM BAĞIŞLAYIN.MESELA SİZİNKİLER ÇOK GÜZEL AMA ŞİMDİ OKUYORUM.BASKETÇİ

 678. 04/12/2010, 02:25

  >AKŞAMAnkara BürosuTelefon…..: 312 4675000Faks……..: 312 4673564BUGUNTel………..: 312 4465544Faks……….: 312 4465509E-posta…….: ayavuz@bugun.com.trCUMHURİYETTelefon…..: 312 4423050Faks……..: 312 4423010E-posta…..: ankcum@cumhuriyet.com.trHABERTÜRKTelefon…….: 312 2185000Faks……….: 312 2185051E-posta…….: (msarikaya@htgazete.com.tr)HÜRRİYETTelefon…….:312 2070000Faks……….:312 2070100E-posta…….: ankara@hurriyet.com.trMİLLİYETTelefon…..: 312 4108800(pbx)Faks……..: 312 4173878E-posta…..: fbila@milliyet.com.tr POSTATelefon…….: 312 4108927Faks……….: 312 4108928E-posta…….: hcelik@posta.com.trRADİKAL Telefon…….:312 2078010Faks……….:312 2070012E-posta…..: myetkin@radikal.com.trSABAH Telefon…..: 312 5835050Faks……..: 312 4739898E-posta…..: okan@sabah.com.trSTAR GAZETESİTelefon…..: 312 2848680Faks……..: 312 2858658E-posta…..: samiltayyar@yahoo.comTARAF Telefon…..: 312 4259963 Faks……..: 312 4259976E-posta…..: tarafankara@hotmail.comTÜRKİYETelefon…..: 312 4172567-4190505Faks……..: 312 4192618E-posta…..: nuri.elibol@tgrthaber.com.trYENİ ŞAFAKTelefon…..: 312 4726868Faks……..: 312 4726880 E-posta…..: abdulkadirselvi1@hotmail.comZAMANTelefon…..: 312 2847284Faks……..: 312 2848640-2843096E-posta…..: m.unal@zaman.com.tr

 679. 04/12/2010, 02:26

  >SÖZCÜTelefon…..: 312 4269900Faks……..: 312 4269995Ankara sorumlusu ADEM ALTAN 0555 42027080312 4181579

 680. 04/12/2010, 02:28

  >DOGAN HABER AJANSI ESKISEHIR BUROSUESKİŞEHİR0222 2204910 eskisehir@dha.com.tr

 681. 04/12/2010, 02:29

  >ARKADAŞLAR PANKARTLARA HAŞİM KILIÇ,ADEM SÖZÜER,ALİ BABACAN,YARGITAY BAŞKANIN ÇEKE CEZA OLMAZ BEYANATLARINI DA YAZARSAK İYİ OLUR.TİPONNE

 682. 04/12/2010, 02:31

  >Sayın basketçi beklemek gerek,Ne istedinizde olmadı..bakın hep kusura bakmayın diyorsunuz…Biz hak aramaya çıkıyoruz…İktidar-Muhalefet -hele hele kader mahkumlarıyla işimiz olmaz bizim……….adı üstünde hak diyoruz…………nedir bu haklar..??????????1-Dünyanın hiç bir ülkesinde böyle bir ceza yok2- Keza bizim anayasamızın 38. maddeside buna geçit vermemiştir…3-Suçta kast aranır4-AB uyum yasalarına aykırıdır5-Senette,kredi kartında vs böyle bir cezanın olmayıp çekte olması6-Neredeyse bütün mahkemelerin kilitlenmesi yani olayın toplumsal boyutta olması..DAHA YAZMAYAYIM isterseniz…SONUÇ : 08-12-2010 ABDİ İPEKÇİ PARKINDAYIZ

 683. 04/12/2010, 02:31

  >ANADOLU AJANSI ESKISEHIR BUROSUeskisehir@aa.com.tr0 222 220 16 41

 684. 04/12/2010, 02:33

  >YURUYUSUMUZ YARIN OGLENDEN SONRA BASLAYACAK…YOLUNUZ ACIK OLSUN…BIZLERIN YAPMASI GEREKEN BASINI OLABILDIGINCE ARAYIP YONLENDIRMEK OLACAKTIR.

 685. 04/12/2010, 02:36

  >Bankaların,tefecilerin,factorinklerin oyununa düşmeyin………Alacaklılarınız zaten ben alacağımı alamadım deyip vergiden düşüyor..bu oyuna gelmeyelim…Devlet bu konuda aldatılmamalıdır………

 686. 04/12/2010, 02:39

  >TABI BIRDE FINANS SIKINTISI VAR BUNUDA LUTFEN UNUTMAYALIM. DESTEK OLABILECEK ARKADASLAR SITE ILETISIMINDEN IRTIBATA GECINIZ

 687. 04/12/2010, 02:40

  >KŞAMAnkara BürosuTelefon…..: 312 4675000Faks……..: 312 4673564BUGUNTel………..: 312 4465544Faks……….: 312 4465509E-posta…….: ayavuz@bugun.com.trCUMHURİYETTelefon…..: 312 4423050Faks……..: 312 4423010E-posta…..: ankcum@cumhuriyet.com.trHABERTÜRKTelefon…….: 312 2185000Faks……….: 312 2185051E-posta…….: (msarikaya@htgazete.com.tr)HÜRRİYETTelefon…….:312 2070000Faks……….:312 2070100E-posta…….: ankara@hurriyet.com.trMİLLİYETTelefon…..: 312 4108800(pbx)Faks……..: 312 4173878E-posta…..: fbila@milliyet.com.trPOSTATelefon…….: 312 4108927Faks……….: 312 4108928E-posta…….: hcelik@posta.com.trRADİKALTelefon…….:312 2078010Faks……….:312 2070012E-posta…..: myetkin@radikal.com.trSABAHTelefon…..: 312 5835050Faks……..: 312 4739898E-posta…..: okan@sabah.com.trSTAR GAZETESİTelefon…..: 312 2848680Faks……..: 312 2858658E-posta…..: samiltayyar@yahoo.comTARAFTelefon…..: 312 4259963Faks……..: 312 4259976E-posta…..: tarafankara@hotmail.comTÜRKİYETelefon…..: 312 4172567-4190505Faks……..: 312 4192618E-posta…..: nuri.elibol@tgrthaber.com.trYENİ ŞAFAKTelefon…..: 312 4726868Faks……..: 312 4726880E-posta…..: abdulkadirselvi1@hotmail.comZAMANTelefon…..: 312 2847284Faks……..: 312 2848640-2843096E-posta…..: m.unal@zaman.com.trSÖZCÜTelefon…..: 312 4269900Faks……..: 312 4269995Ankara sorumlusuADEM ALTAN 0555 42027080312 4181579DOGAN HABER AJANSI ESKISEHIR BUROSUESKİŞEHİR0222 2204910 eskisehir@dha.com.trGökhan arkadaşa teşekkürler

 688. 04/12/2010, 02:45

  >Şimdi arkadaşları yolcu ettik,çok duygusal anlar……..allah yollarını açık etsin….HAYDİ HEP BERABER ANKARA,ya

 689. 04/12/2010, 02:48

  >ArkadaşlarPara göndermek isteyenler lütfen site iletişimiden mail atıp bildirsinler.Ayrıca bu toplanacak para sadece araç için değil, İstanbul toplantısında da bu konuşulmuş, "yürüyecek olan arkadaşlar bazı masrafları ceplerinden yapıyorlar, bu dava sadece birkaç kişinin davası değil, diğerlerinin de katkıda bulunması lazım. O yüzden herkes gücü yettiğince katkıda bulunsun denildi."Araç temini, Pankart ve taşınacak dövizlerin baskı maliyeti, Araç benzin gideri, İaşe, İletişim vb. giderler var. Herkesin durumu üç aşağı beş yukarı aynı. Yaklaşık tahmini olarak bu yürüyüşün 2.500 TL. civarında bir maliyeti olacak. Bunu 1 – 2 kişinin üstlenmesi bu şartlarda takdir edersiniz ki zor.Bizler mümkün olduğu kadar bunu yansıtmamaya çalıştık ancak bir noktada bizi aşıyor.Bilgi ve takdirlerinize sunarım.Uğur 26

 690. 04/12/2010, 02:49

  >KOBİLERE 11 MİLYON HİBE KREDİÜLKEMİZİN İŞGÜCÜNE EN BÜYÜK İSTİHDAMI SAĞLAYAN,MİLYONLARCA ESNAF, TÜCCAR VE KOBİLERİN TEMSİLCİLERİYİZ..ÜLKEMİZ EKONOMİSİNE MAL VE HİZMET ÜRETEN, VERGİ VE SOSYAL GÜVENLİK PRİMLERİYLE KATKI SAĞLAYAN,VERGİ MÜKELLEFLERİYİZ.ÜLKEMİZDE HÜKÜM SÜREN DENGESİZ EKONOMİK ŞARTLARIN ORTAYA ÇIKARDIĞI KRİZLERİN SONUCUNDA BÜYÜK ZARAR VE KAYIPLARA UĞRAMIŞ HER SEKTÖRDEN MAĞDUR İŞADAMLARIYIZ, İŞVERENLERİZ.. KAYIPLARIMIZ ÇOK BÜYÜK.. BU YÜZDEN ÇEKLERİMİZİ (BORÇLARIMIZI) ÖDEYEMEZ HALE GELDİK.. İŞLERİMİZ BOZULDU, İCRALARDAN DOLAYI İŞYERLERİMİZ KAPANDI..ANCAK BÜTÜN KAYIPLARIMIZIN, YAŞADIĞIMIZ EKONOMİK VE SOSYAL DRAMIN ÜSTÜNE,AİLE HAYATIMIZI ORTADAN KALDIRAN EŞ VE ÇOCUKLARIMIZI PERİŞAN EDEN ÇAĞDIŞI, İNSANLIK DIŞI, HUKUK DIŞI HATTA KANUN DIŞI BİR ZULÜMLE, HAPİS CEZASIYLA KARŞI KARŞIYAYIZ..SONUÇTA TİCARİ BİR ALIŞ-VERİŞ YAPAN BİZLERİN; ÇEKLERİMİZİ (BORCUMUZU) ÖDEYEMEDİĞİMİZ İÇİN, YAŞAMA HAKKINDAN SONRA EN TEMEL VE KUTSAL HAKKIMIZ OLAN ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ KISITLANMAKTA, HAPSE ATILMAKTAYIZ.. AİLELERİMİZ EŞ VE ÇOCUKLARIMIZ PERİŞAN, BİNLERCE KİŞİ CEZAEVİNDE, BİNLERCESİ DE KAÇAK DURUMDA BİNLERCESİ DE HAPİS TEHDİDİYLE KARŞI KARŞIYADIR.. ÇALIŞIP İŞİMİZİ SÜRDÜRECEK, BORCUMUZU ÖDEYECEK ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ YOK.. SIRF BORÇLU DİYE VATANDAŞINA SUÇLU MUAMELESİ YAPAN BİR DEVLET, ASLA BİR HUKUK DEVLETİ DEĞİLDİR.ADALET TERAZİSİNİN BİR KEFESİNDE FİNANSAL HESAPLARIN, DİĞER KEFESİNDE PİYASALARIN MAĞDUR ETTİĞİ İNSANLARIMIZIN ÖZGÜRLÜĞÜNÜN BULUNDUĞU; AMA HİÇ BİR SURETTE ADALET DUYGUSUNUN VE İNSANIMIZIN ONUR VE HAYSİYETİNİN DİKKATE ALINMADIĞI BİR DEVLETTE YAŞIYORUZ.UYGAR DÜNYADA OLMAYAN BİR SUÇ ve CEZANIN HUKUKİ MEŞRUİYETİ 3167 s. yasa 1.1.2009 TARİHİNDEN İTİBAREN ZATEN YOKTUR. NİTEKİM PEK ÇOK MAHKEME "ORTA YERDE SUÇ VE CEZA İÇEREN BİR KANUN YOKTUR" DİYE BERAAT KARARLARI VERİRKEN CEZADA BİRLİK" İLKESİ DE TAMAMEN ORTADAN KALKMIŞTIR… BU HUKUKİ ve KANUNİ KARGAŞA HALA SÜRMEKTEDİR… ÇÜNKÜ BU BİR ZORLAMADIR, BU BİR ZULÜMDÜR… HİÇ BİR YASAL KILIF BU ÇAĞ DIŞI UYGULAMAYI HAKLI ve TUTARLI KILMAYACAKTIR…12 AY SÜREN YASAL BOŞLUKTAN SONRA 5941 SAYILI YASA ÇIKARILMIŞTIR… BU YASADA EVRENSEL HUKUKA, AİHS'NE VE ANAYASAMIZA (M.38) AYKIRIDIR…

 691. 04/12/2010, 02:50

  >SON DAKİKA….Gazamız mübarek olsun arkadaşlar,03 Aralık 2010 Saat: 23.55 itibariyle Mersin'den UTKU arkadaşım,İstanbul'dan HAYDAR arkadaşımveUĞUR 55 arkadaşımın BABASI Eskişehir'e doğru YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ BAŞLATMAK ÜZERE YOLA ÇIKMIŞLARDIR.ALLAH YÜZÜMÜZÜ UTANDIRMASIN.GAZAMIZ MÜBAREK OLSUN.Uğur 26

 692. 04/12/2010, 02:53

  >1. SAYFA DEVAMI KOBİLERE 11MİLYON KREDİAİHS 4 NOLU EK PROTOKOLUNUN; “Hiç Kimse, Yalnızca Akdi İlişkiden Doğan Bir Yükümlülüğü Yerine Getirememiş Olmasından Dolayı Özgürlüğünden Yoksun Bırakılamaz..” İLKESİ, ANAYASAMIZDA DA (MADDE 38) AYNI İFADEYLE; “Hiç Kimse, Yalnızca Sözleşmeden Doğan Bir Yükümlülüğü Yerine Getirememesinden Dolayı Özgürlüğünden Alıkonulamaz..” OLARAK YER ALMIŞ OLMASINA RAĞMEN, ANAYASA MAHKEMESİNE İPTAL BAŞVURUSU İÇİN TAŞINAN 5941 SAYILI ÇEK KANUNU, BİZZAT ANAYASA MAHKEMESİ TARAFINDAN BİR YILI AŞKIN SÜREDİR SÜMEN ALTI EDİLMİŞTİR.KANUNSUZ, HUKUKSUZ, İNSAFSIZ ÇEK YASASININ MAĞDUR ETTİĞİ BİNLERCE AİLEMİZ FERYAT EDERKEN; BU DAVALARIN VE ÇAĞDIŞI HAPSİN SÜRMESİNDEN ÇIKARLARI BULUNAN; BAŞTA BANKALAR, FAKTORİNG KURULUŞLARI, ‘ÇEK KIRARAK’ PARA SATAN TEFECİLER VE MAALESEF BAROLAR BU ADALETSİZ VE TARTIŞMALI YASANIN ORTADAN KALDIRILMASINA ENGEL OLMAK İSTEMEKTEDİRLER.. İCRA, HACİZ VE DİĞER SEBEPLERDEN DOLAYI İŞYERİ KAPANAN VE BU SEPEPLE İŞYERİNE DÜZENLİ GİDEMEYEN BİR İŞ ADAMINA, GIYABINDA YAPILAN TEBLİGATLAR İLE SAVUNMASINA VE SUÇ KASTI BULUNUP BULUNMADIĞINA BAKILMAKSIZIN ADİL BİR YARGILAMA YAPILMADAN KOLAYCA HAPİS CEZASI VERİLMEKTEDİR..KİM Kİ BİZLERİ DOLANDIRICI VE SUÇLU TELAKKİ EDİYOR İSE ŞİDDETLE REDDEDİYORUZ.. TÜRKİYEDE MESLEKİ HATA VE BAŞARISIZLIĞINDAN DOLAYI CEZAEVİNE ATILAN TEK MESLEK GURUBUYUZ.. ARTIK YETER! ÜLKEMİZİ VE BİZLERİ BU AYIP YASASINDAN KURTARIN ŞEREFLİ HAYSİYETLİ TALİHSİZ ESNAF, TÜCCAR, YÖNETİCİ VE KOBİ TEMSİLCİSİ MESLEKTAŞLARIMIZA REVA GÖRÜLEN BU ZULME DERHAL SON VERİN..YASA KOYUCU İVEDİLİKLE BU ADALETSİZLİĞE DUR DEMEZ İSE BİZLER EYLEMLERİMİZİ ÖNCE ÇADIR,ARDINDAN AÇLIK ORUCUNA DEVAM EDEREK SÜRDÜRECEĞİZ. HEPİMİZ NAMUSLU, HAYSİYETLİ BİRER İŞ ADAMIYIZ, BATTIK, BORÇLUYUZ.. FAKAT, ASLA! ADİ BİR SUÇLU DEĞİLİZ!.SÖYLEMİMİZE M.KEMAL ATATÜRK ÜN VURGULADIĞI ŞU SÖZLERLE SON VERİYORUZ:…..ÜRETKENLİĞİNİ KATBEDEN TOPLUMLAR ŞEREFLERİNİ,HAYSİYETLERİNİ ARDINDAN İSTİKLALİNİ KAYBETMEYE MAHKUMDUR..SİZLER ÜRETENLERİNİZİ MAHPUS DAMLARINDA ÇÜRÜTMEYE DEVAM EDİN.TARİH SİZİ BİRGÜN YARGILAYACAKTIR…

 693. 04/12/2010, 03:05

  >ekm 2510,bu günlerde sanayi bölgelerinde KOBİLERE 11 MİLYON HİBE KREDİ pankartları var ilgili,yerel ve il bazında ulaşılabilen tüm sanatkarlar ve ticaret odalarına fax la ama fax la ulaştırabilirseniz etki-tepki oluşur.

 694. 04/12/2010, 03:08

  >ALLAHIN İZNİYLE BU İŞİ BİTİRMEYE GİDİYORUZ ARKADAŞLAR.BUNUNDA TEK ŞARTI BİRLİK OLMAK,TEK YÜREK OLMAK.YÜRÜYEN ARKADAŞLARIMIZA GEREKLİ DESTEĞİ VERMEK HEPİMİZİN AİLELERİ İÇİN YAPMASI GEREKEN BİR BORÇTUR.ALLAH MAHÇUP ETMEZ İNŞALLAH.SAYGILARIMLACAN MERT

 695. 04/12/2010, 03:10

  >SİVRİHİSAR,KONUM İTİBARİYLE YOLLARIN BİRLEŞTİĞİ YERDE,NASRETTİN HOCA'NIN HEYKELİNİN DE BULNDUĞU ÖNEMLİ BİR İLÇE VE YERLEİŞİM MERKEZİDİR.ULUSAL BASIN TEMSİLCİLERİ DE VARDIR HERHALDE.YÜRÜYÜŞE BAŞLARKEN BİLGİLENDİRİLİRSE FAYDASI OLUR SANIRIM.BİLGİNİZE,DOKTOR…..

 696. 04/12/2010, 03:21

  >arkadaşlar şimdi namazımı kıldım kardeşlerime duamı yaptım.CENABI ALLAH YOLLARINI(YOLLARIMIZI)AÇIK ETSİN SAĞ SALİM EMNİYETLE BAŞARIYLA BU DAVAMIZI SONUÇLANDIRSIN.KİMSE KİMSEYE DARILMASIN BİZLER ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ.BU KAHRAMAN ARKADAŞLARIMIZ İSE MÜMKÜN OLMAYANI MÜMKÜN YAPIYORLAR.İNŞALLAH ANKARADA ONLARI GURURLA KARŞILIYACAĞIZDR.LOKMAN

 697. 04/12/2010, 03:38

  >Sayın CAN-MERT sana katılıyorum.Ailemiz için ve insanlık onuru için eylemimiz kutlu olsun.Ben hazırlıklarımı yaptım.Ankarada görüşürüz…………

 698. 04/12/2010, 04:33

  >NU BU AKŞAM HİÇ SESİN ÇIKMADI,UMARIM HERŞEY YOLUNDADIR.BASKETÇİ

 699. 04/12/2010, 04:38

  >SİTEDEKİ HERKESE HAYIRLI GECELER.BASKEETÇİ

 700. 04/12/2010, 05:00

  >HİSARCIKOĞLUNA Yasa koyucu 5941 sayılı çek kanunu hazırlarken sizlerinde görüşüne ihtiyaç duydu.Konuyu yakından takip ettiğinizi,gerekli önerilerinizi en kısa zamanda hazırlayacağınızı belirttiniz. Düşündünüz düşündünüz durnayı gözünden vurdunuz. ÇEKDE HAPİS CEZASI KALKARSA KİMSE ÇEKİNİ ÖDEMEZ. BEN OLSAMDA ÇEKİMİ ÖDEMEM DEDİNİZ. Sayın başkanım,siz oturduğuz koltuğun hakkını inkar edenlerdensiniz.Sizin aldığınız para size haram. Siz acaba ücret almadan o koltukta kaç gün oturursunuz. Hiçbir gün. O halde aidat adı altında ücretini benden al,makam arabanı benim paramla al,çayını çorbanı benim paramla ye, konuklarını benim paramla ağırla, havanı at, egonu benim paramla tatmin et,ben olsamda çekimi ödemem de. Sayın başkan,aldığınız aidatlar karşılığında üyelerinize ne veriyorsunuz.Ekonomi dibe vurur bakarsınız,gecelik faizler yüzde binleri bulur bakarsınız, Çin kaliteli kalitesiz tartışılır, devlet gücünü arkasına alan işletmeleriyle gümbür gümbür kapıya dayanmış dörtte bir fiyatına pazara girmiş bakarsınız, işletmeler kira,elektrik,su,ulaşım,vergi,dolaylı vergi,ssk primi,aidat giderlerinde istikrarsız piyasa şartlarında boğulur bakarsınız. Vs vs vs Sayın başkanım, siz hiç icralık olup avukat eline düştünüz mü.Çekini ödemeyen birisinin avukat elinde ayakta kalma süresi en fazla iki saat.Donuna kadar her şeyin icra ile bağlanır, leş olarak sokağa atılır,ardından CEZA EVİNDE son bulur yolculuğunuz. Sayın başkanım, karşılıksız çekin icra ile tahsil yoluna gidip donuna kadar al KABUL. Çeki ödemedin HAPİS KABUL. Alacaklı ya icra ya da ceza davasından birini secse ne olur. Aslında ticaret kanununda hepsinin çözümü var. HAPİS CEZASI DAYATMA Sayın başkanım,mallar kaçırılıyor,işletmeler boşaltılıyor,kepeng kapatılıyor,alacaklı alacağını alamıyor derisek ŞİMDİ KEL GÖRÜNDÜ. Başkanım şimdi görevin başlıyor. Uçmaya gerek yok,Amerika yı keşfetmeye de. İşletmeleri her yönü ile kayıt altına alır,riskleri belirler, haydi ticarete dersiniz. ALAN RAZI,VEREN RAZI. Çalan mı var,kaçıran mı nar kanunlar gereğini yapar. BİR DÜŞÜN BAŞKANIM.

 701. 04/12/2010, 06:12

  >Ben cezaevinde yattım .Hesap yaptım adli para cezası asıl para 200 kaat faizle ne kadar olmuştur siz hesaplayın ? cezaevinde haftada 50-100 paran gelirse kendini idame edersin ilk günler zorluk çekersin ama kaçarın yoksa !!giderim yatarım 5 SENE ise 5 SENE her gün ölmektense bir kere ölürüm 5 senede 25 bin lira harcarım alacaklarımda alır gari neyi bulursa 🙂 5 SENE SONRA ÖZGÜRÜM :)buca yeni bölüm 14 den

 702. 04/12/2010, 06:41

  >ONUR YOLCULARI,ADALET YOLCULARI,ÖZGÜRLÜK YOLCULARI,SABAHINIZ HAYIRLARLA AÇILSIN,YOLUNUZ AYDINLIK, BAHTINIZ AÇIK OLSUNSİZE, HEPİMİZE SELAM VE DUA İLE YAZIYORUM…ALLAHIN KİTABINI SİZLER İÇİN OKUYACAĞIM;FATİHA, YASİN, RAHMAN, İNŞİRAH VE DİĞER SURELERİ HEPİMİZ İÇİN OKUYACAĞIM…CESUR ADAMLAR;"İNŞİRÂH" açılmak, genişlemek, sevinmek manalarına gelir. ALLAH TEALA demektedir ki;ELBETTE ZORLUĞUN YANINDA BİR KOLAYLIK VARDIR.Gerçekten (MUHAKKAK), ZORLUKLA BERABER BİR KOLAYLIK DAHA VARDIR. (5.6 Ayetler)….EY ALLAHIN KİTABINA AYKIRI İŞ YAPANLAR…(ARTIK VE NİCEDİR) ALLAHIN KİTABINA BAKMAZ MI OLDUNUZ?…NE DİYOR ALLAH KİTABINDA; – Eğer borçlu darlık içindeyse, ona ödeme kolaylığına kadar bir süre tanıyın. Ve bu gibi borçlulara alacağınızı bağışlayıp sadaka etmeniz eğer bilirseniz sizin için, daha hayırlıdır. (Bakara 280) – İbrahim onlara şöyle söyledi: "Yonttuğunuz şeylere mi tapıyorsunuz? Oysa sizi de, yonttuklarınızı da Allah yaratmıştır." (Saffat 95,96)SABAH EZANI BAŞLADI…EY YONTTUKLARINA (BASTIKLARI PARAYA) TAPINANLAR KENDİNİZE GELİN… BU ZULÜM NE SİZİ NE BELDENİZİ, NE DEVLETİNZİ ABÂT ETMEZ…BU KADAR AH EDEN, BU KADAR İNLEYEN, BU KADAR DÖKÜLENİN, ONLARIN ANALARININ, BABALARININ, GÖZÜ YAŞLI EŞLERİNİN, BOYNU BÜKÜK ÇOCUKLARININ AHINI, VAHINI NASIL TAŞIRSINIZ Kİ?ZULMÜN KARANLIĞI ZALİMİN VİCDANINDADIR…CESUR ADAMLAR SİZLERİ YÜCE MEVLAYA EMANET EDİYORUM…

 703. 04/12/2010, 08:50

  >GUNAYDIN YÜRÜYÜŞE BAŞLAYAN MERSİNDEN UTKU ARKADAŞIMIZ İSTANBULDAN HAYDAR ARKADAŞIMIZ UGUR 55 IN BABASI ALLAH HEPINIZIN YOLUNU AÇIK ETSİN BÜTÜN DUALARIMIZ SİZİNLE. 8 ARALIKDA HEPİMİZ BÜTÜN ÇEK MAGDURLARI BÜYÜK BİR COŞKUYLA ORDA ABDİ İPEKCI PARKINDA SİZİ BEKLİYOR OLACAGIZ…….. SEVIN OLACAGIZ………..SEVIN

 704. 04/12/2010, 09:32

  >YÜRÜYÜŞE BAŞLAYAN KADER ARKADAŞLARIM VE YAKINLARI HEPİNİZ ALLAHA EMANET OLUN UNUTMAYIN SİZ TARİHE ADINIZI YAZDIRACAKSINIZ PANKARTA AİLELER DAĞILMASIN YAZABİLİRSİNİZ ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN BENDE TELEFONLARLA YARDIMCI OLACAĞIM Aydın

 705. 04/12/2010, 09:53

  >posta gazetesinin 8. sayfasında chp nin verdiği yasa teklifi haberi var. levent

 706. 04/12/2010, 10:29

  >BU YAZI METNİNİ ULAŞABİLDİĞİNİZ YEREL GAZETELERE FAX YAPINIZ HİSARCIKOĞLUNA Yasa koyucu 5941 sayılı çek kanunu hazırlarken sizlerinde görüşüne ihtiyaç duydu.Konuyu yakından takip ettiğinizi,gerekli önerilerinizi en kısa zamanda hazırlayacağınızı belirttiniz. Düşündünüz düşündünüz durnayı gözünden vurdunuz. ÇEKDE HAPİS CEZASI KALKARSA KİMSE ÇEKİNİ ÖDEMEZ. BEN OLSAMDA ÇEKİMİ ÖDEMEM DEDİNİZ. Sayın başkanım,siz oturduğuz koltuğun hakkını inkar edenlerdensiniz.Sizin aldığınız para size haram. Siz acaba ücret almadan o koltukta kaç gün oturursunuz. Hiçbir gün. O halde aidat adı altında ücretini benden al,makam arabanı benim paramla al,çayını çorbanı benim paramla ye, konuklarını benim paramla ağırla, havanı at, egonu benim paramla tatmin et,ben olsamda çekimi ödemem de. Sayın başkan,aldığınız aidatlar karşılığında üyelerinize ne veriyorsunuz.Ekonomi dibe vurur bakarsınız,gecelik faizler yüzde binleri bulur bakarsınız, Çin kaliteli kalitesiz tartışılır, devlet gücünü arkasına alan işletmeleriyle gümbür gümbür kapıya dayanmış dörtte bir fiyatına pazara girmiş bakarsınız, işletmeler kira,elektrik,su,ulaşım,vergi,dolaylı vergi,ssk primi,aidat giderlerinde istikrarsız piyasa şartlarında boğulur bakarsınız. Vs vs vs Sayın başkanım, siz hiç icralık olup avukat eline düştünüz mü.Çekini ödemeyen birisinin avukat elinde ayakta kalma süresi en fazla iki saat.Donuna kadar her şeyin icra ile bağlanır, leş olarak sokağa atılır,ardından CEZA EVİNDE son bulur yolculuğunuz. Sayın başkanım, karşılıksız çekin icra ile tahsil yoluna gidip donuna kadar al KABUL. Çeki ödemedin HAPİS KABUL. Alacaklı ya icra ya da ceza davasından birini secse ne olur. Aslında ticaret kanununda hepsinin çözümü var. HAPİS CEZASI DAYATMA Sayın başkanım,mallar kaçırılıyor,işletmeler boşaltılıyor,kepeng kapatılıyor,alacaklı alacağını alamıyor derisek ŞİMDİ KEL GÖRÜNDÜ. Başkanım şimdi görevin başlıyor. Uçmaya gerek yok,Amerika yı keşfetmeye de. İşletmeleri her yönü ile kayıt altına alır,riskleri belirler, haydi ticarete dersiniz. ALAN RAZI,VEREN RAZI. Çalan mı var,kaçıran mı var kanunlar gereğini yapar. BİR DÜŞÜN BAŞKANIM.

 707. 04/12/2010, 10:58

  >yola çıkan arkadaşlar allaha emanet olun yanınızda olamasakta allahın izniyle çarşamba günü sizleri ankara da karşılayacagız

 708. 04/12/2010, 11:02

  >YÜRÜYÜŞE BAŞLAYAN MERSİNDEN UTKU ARKADAŞIMIZ İSTANBULDAN HAYDAR ARKADAŞIMIZ UGUR 55 IN BABASI ALLAH HEPINIZIN YOLUNU AÇIK ETSİN BÜTÜN DUALARIMIZ SİZİNLE.ÇARŞAMBA GÜNÜ ALLAH'IN İZNİYLE BÜYÜK BİR SEVİNÇ VE KALABALIKLA SİZLERİ KARŞILIYACAZ…

 709. 04/12/2010, 11:05

  >ARKADAŞLAR HERKESE GÜNAYDIN.HAKLI DAVAMIZIN STARTINI VEREREK YOLA ÇIKAN ARKADAŞLARIMIZA ALLAH KUVVET VERSİN DİYORRUM.BU ARADA HERHANGİ BİR DUYUM ALAN VARMI?BİLGİSİ OLAN VARSA SEVİNİRİM.BASKETÇİ

 710. 04/12/2010, 11:23

  >ARKADAŞLAR HERKESE HAYIRLI SABAHLAR SABAH GELDİĞİMDEN BERİ YORUMLARI OKUYORUM GAZAMIZ MÜBAREK OLSUN YA ALLAH YA BİSMİLLAH ESK.

 711. 04/12/2010, 11:26

  >Allah yardımcımız olsun arkadaşlar…Dün geceden beri gelen yorumları okudukça duygulandım.İnşallah, 8 Aralık bizler için çözüm günü olur.—–ARKADAŞLAR SİZE YALVARIYORUM———-LÜTFEN!Lütfen "millet gidiyor ben gitmesem birşey olmaz" demeyin. Yalvarıyorum demeyin. 1 tek kişi bile hepimiz için çok önemli.Cezaevinde yatmayan bilmez. Ben sadece 3 gece yatıp çıktım. Tuvalet pisliğinin önünde yerlerde yatıyor insanlar. Yaşanacak gibi değil.LÜTFEN —- LÜTFEN—-Bir kişi bile çok büyük önem taşıyor. Ankara'ya geliniz.Gelmeden önce de özellikle Pazartesi ve Salı günü, milletvekillerine, gazetecilere telefonla ulaşınız. Hem derdinizi kısaca ve ILIMLI bir şekilde, UYGUN dille, SALDIRMADAN, ÇEMKİRMEDEN anlatınız. Hem de 8 Aralık'daki büyük buluşmadan haberdar ediniz. DESTEK isteyiniz.Kibarca… Aynı ticaretimizi yaparken davrandığımız gibi.. Nazikce…Lütfen, 8 Aralık bizim son şansımız….Yıllarınızı pislik içindeki hapishanelerde, ailenizden, yuvanızdan uzak geçirmek istemiyorsanız, BU FIRSATI kaçırmadan, 8 Aralık'da bizimle birlikte ANKARA'da olunuz.BU SON FIRSAT.YALVARIYORUM SİZLERE. "BİR BEN GİTMESEM BİRŞEY OLMAZ" DİYE DÜŞÜNEN, ÇOK ŞEY KAYBEDER VE KAYBETTİRİR. HERKES ÖYLE DÜŞÜNÜRSE, SAP GİBİ KALIRIZ ORTADA…. BU FIRSATI KAÇIRMAYALIM.E.H. (İZMİR)

 712. 04/12/2010, 11:28