Başlangıç > adli para, adli para cezası, çek, çek kanunu, çek magduru, çek mağdurları, ekonomik kriz > Alanya’da çek mağdurları ve boşanmalar arttı

Alanya’da çek mağdurları ve boşanmalar arttı

Alanya’da karşılıksız çek ve çek mağduru sayısında artış gözleniyor. Alanya 5. Asliye Ceza Mahkemesi’nde önceki gün görülen davalarda, çoğu bankalar olmak üzere 44 kişi Karşılıksız çek vermek suçundan hakim karşısına çıktı. Bir çok vatandaş, krizden dolayı işlerinin iyi gitmediğini belirterek, bankalardan aldıkları çek koçanlarını geri verdiklerini söylediler. Çek mağdurları, alacaklı davalıların avukatlarıyla anlaşmak için çaba sarfederken, bir çoğunun ise ödeyemedikleri borçları icra iflas haciz yoluyla tahsil edilecek.

BİR GÜNDE 10 BOŞANMA DAVASI
Öte yandan bir günde 10 çift boşanmak için mahkeme salonunda hazır bulundu. Bunlardan bazılarına düşünme süresi verilirken, Alanya 2. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde 4 çiftin ise, Evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle boşanmalarına karar verildi. Neden yaşanan ekonomik kriz
Mehmet AL-ÖZEL-HABER

Reklamlar
 1. Nazan
  13/08/2014, 15:31

  Alanya’nın zengin ,güçlü,arkası olan SAMİ ÜLKER aleyhime Sahe sene düzenledi.Borcum olmadığı,böyle bir kağıda imza amadığımdan dolayı 12 sene hukuki yoldan hakkımı aradım.birçok kez emyiz yoluna başvurdum.asıl para ve faizine dair alacaklarım kesinleşi.Yasal haklarımı kjoruması gereken Avukat M.S.E sahte senet düzenleyen Sami Ülker’in borca mahsuben verdiği 15.08.2010 vade tarihli rızam ve bilgim dışında kabul etti.4 seneden bu yana alacaklarımın gerçekleşmesi için uğraşıyorum.Her avukata verdiğim Vekaletname ile masraflarıma yol açıldıktan sonra, tehdit edildiklerini,veya hiçbir neden göstermeden İSTİFA ediyorlar. Borçlu SAMİ ÜLKER ise,Bilirkişi Raporlarına itiraz ederek,veya yeni yeni alacak iddiası ile davalar açarak,alacaklarımı sürüncede bırakıyor. Sami Ülker sahte senet düzernleyince,dava konusu paranın kat kat üstü şirketine ve şahsına ait malı olduğunu, Menfi Tespit davasının lehime sonuçlandığında,Borçlu durumuna düşünce, 100,00 TL aylık gideri olduğunu beyan ediyor. Mallarını erkek kardeşi MİKAİL ÜLKER ile ortak oldukları Mİ-SA GROUP Şİrketi veya aile fertleri adına İpotek alıyor.Benim Sorum,bu haksızlığa Mahkemece, 1.2. 3.üncü İcra Müdürlüğünce neden DUR denilmiyor. Anlatacak öyle Somut >Olaylar ve Sübut deliler var ki,ama herkez bu kişinin istekleri doğrultusunda işlemler yapıyor:MİSAL:Alanya Mahkemelrinde Sami Ülker ile aramızdaki,icrai,cezai ve hukuki uyuşmazlıklar devam ederken, Mahkeme SAMİ ÜLKER’İn iddiasına göre,armızdaki samimiyetten dolayı sözlü anlaşma o0lduğu hikayesine inanarak,Sami Ülker’in 7 sene sonra 226.509,00 TL alacaklı iddiasıyla açtığı davanın esastan ret6 edilmesi gerekirken, hiçbir yazılı kanıt göstermediği Davayı kabul ediyor.Bizim 1.380,00 0,00 TL alacaklı olduğumuzu yok sayıyor.

 2. Nazan
  08/11/2014, 17:09

  İŞTE SAMİ ÜLKER’İN SAHTE SENET DÜZENLEYEREK DOLANDIRDIĞI HOLLANDALI ÇİFT
  ALINTI:
  ahaber@kanalalanya.com

  GURBET PORT HABER
  Tapu mağduru Hollandalı Adrianus Van Der Louw ve Teuntje Justine Van Vliet çiftinin hukuk savaşı
  Üst Kategori: Ekonomi
  Kategori: Emlak
  • 19 Eylül 2010 Yazdır
  • e-Posta
  Antalya’nın Alanya İlçesi’nde arsa satın alarak villa yaptıran Hollandalı çift, arsayı satın aldıkları müteahhit firmanın ortaklarının, sahte evrak düzenleyerek kendilerinden para sızdırmak istediklerini ve tapuyu teslim etmediklerini iddia etti. Hollandalı çift, konunun mahkemede olması nedeniyle hesaplarına el konulduğu için mağdur olduklarını söyledi.

  1993 yılında Alanya’ya yerleşen Hollandalı çift 71 yaşındaki Adrianus Van Der Louw ile 65 yaşındaki Teuntje Justine Van Vliet, 2006 yılında villa yaptırmak için Arzum İnşaat Turizm Tic. Ltd. Şti.’den Oba Beldesi’nde beğendikleri 4 bin 800 metrekarelik arsayı 35 bin euro karşılığında satın aldı. Aynı emlak firmasıyla satın aldıkları arsaya 350 bin euro karşılığında villa yaptırmak için sözleşme imzalayan çiftin evinin inşaatı, paranın tamamının firmaya ödenmesinden sonra tamamlandı. Ancak Adrianus Van Der Louw, firmadan villanın tapusunu talep ettiklerinde ortaklardan Sami Ülker ile Alman ortağının kendilerinden 65 bin euro daha para talep ettiğini iddia etti.

  Kontratta yer almadığı için bu parayı ödemediklerini belirten Louw, “Karşı taraf ise bu parayı ödemediğimiz takdirde tapuyu bize vermeyip Ülker’in kardeşinin üzerine yapacaklarını, kendilerine 50 bin euro vererek bu işten kurtulabileceğimizi söylediler” dedi.

  SENETLE TEHDİT EDİLDİK
  Bunun üzerine Louw, kısa süreli bir tatil için Hollanda’ya gidip geldiklerinde firma ortaklarının imzalamadıkları bir senetle kendilerini tehdit ettiğini öne sürdü. Louw, şunları söyledi: “İmzaladığımız iddia edilen 500 bin euroluk senet yüzünden özel bir bankadaki 1 milyon 700 bin TL’lik hesabımızın bloke edildiğini öğrendik. Daha sonra mahkemeye müracaat ettik. Duruşmaya gittiğimizde söz konusu senetteki imzanın bize ait olmadığını gördük. Dava sürecinde imzaların doğruluğu hususunda senet 5 kez bilirkişiye gönderildi. Mahkemenin istediği 5 bilirkişi raporunun 4’ünde imzaların sahte olduğu yönünde görüş bildirildi. Senedin imzalandığı tarihte yurt dışında olduğumuzu pasaportlarımız ile ispatlıyoruz. Şimdi mahkemenin vereceği kararı bekliyoruz.”

  Bu olay nedeniyle hesaplarına el konduğu için varlık içinde yokluk çektiklerini belirten Louw, “Milyonlarımız olduğu halde çocuklarımızın Hollanda’dan gönderdiği az miktardaki parayla geçiniyoruz. Türkiye’yi çok seviyoruz ve hayatımızın kalanını Alanya’da yaşamak istiyoruz. Ancak mahkemenin bir an önce tamamlanmasını bekliyoruz. Emekliliğimiz adeta kabusa döndü” diye konuştu.

  İDDİALARI REDDETTİ
  Söz konusu emlak şirketi ortaklarından Sami Ülker ise iddiaları reddederek, “Hollandalı çift bize, biz de onlara karşılıklı dava açtık. Biz sadece arsamızı istiyoruz. Hollandalı çiftten alacağımız, villa ve arsayla ilgili değil. Hollanda’da ortak bir şirket kuracaktık. Alacağımız bununla ilgili” şeklinde konuştu.

 3. Nazan
  08/11/2014, 18:47

  Birden fazla SAHTE SENET DÜZENLEYEREK,Alanya’da iyi niyetli Yabancı uyruklu ve yabancı gördüğü ,yüklü yatırım yapan şahısları SAHTE SENET düzenleyerek dolandıran Sami Ülker’in birden fazla 16 değişik gerçek ve tüzel kişilerle ilgili olarak ADLİ SİCİL KAYITLARI mevcut olduğu halde,Sanık olarak yargılandığında, yasal olarak 1 kez HÜKMÜN AÇIKLANMASININ 5 YIL DENETİM SÜRESİNE TABİ tutulması ön görüldüğü halde,Mahkeme Sami Ülker hakkında 5 -6 kez HÜKMÜN AÇIKLANMASININ 5 yıl denetim süresine tabi tutulduğundan SAMİ ÜLKER halen elini kollunu sallayarak, yasal olamayan eylemlerine zincirleme olarak devam ederek, Yine Mahkeme HAKİMİNİN Yasamızdaki mevzuatı uygulaması gerekirken ,Sami Ülker’in YÜKLENİCİ OLARAK 400,00 TL üzeri alacaklı iddiasının yazılı olarak kanıtlaması gerektiği halde, SAMİ ÜLKER iddiasını kanıtlayacak hiçbir yazılı kanıt göstermediği halde, Mahkeme Hakimi bizim 12 sene Mahkemelere taşınmamıza neden olan hasmımız SAMİ ÜLKER’İN 226.509,00 TL alacaklı davasını kabul ediyor., Mahkemece SAMİ ÜLKER’İN 18 sabıka kaydı olduğu göz ardı ediliyor, her fırsatta zengin,güçlü saygın değer iş adamı olduğunu iddia eden SAMİ ÜLKER borcuna mahsuben 15.08.2010 vade tarihli çift imzalı senet borcunu ödemeyerek, bizi tekrar 2.inci bir kez dolandırıyor. Alanya’da davalarımıza bakan her Mahkeme Hakimi biliyor SAMİ ÜLKER ile aramızdaki uyuşmazlıkların 12 sene zincirleme olarak devam ettiğini,bizi dolandıran, bize ait Arsa üzerindeki Kaba İnşaat halindeki İnşaatı tanınmaz hale getirerek, Alaman vatandaşının istekleri doğrultusunda işlemler yaparak 198.000,00 EURO’Ya satıyor. Kendi mücadelem ile 7 yabancı uyruklu vatandaşların beyanları üzerine 198.00,00 EURO’ya sattığı ortaya çıkınca , Alman vatandaşının hakkında yeni Suç duyurunda bulunmaması için 198.000,00 EURO’YU iade etmek zorunda kalıyor. Bu olaydan 4 sene sonra aleyhimize alacaklı davası açıyor. Bizi dolandıran şahıs ,hiç çekinmeden, Allahtan korkusu olmayan SAMİ ÜLKER,aramızda samimiyetten dolayı sözlü anlaşma olduğunu iddia ediyor.,Mahkeme Hakimleri biliyor,bu Sami Ülker ile aramızdaki samimiyetin hangi derecede olduğunu,buna rağmen,zengin,güçlü SAMİ ÜLKER’İN istekleri doğrultusunda aleyhimize işlemler yapılıyor. İŞTE TÜRKİYE’DE ADALET ANLAYIŞI, Biz Sahte Senet düzenleyen şahsın mağduru olarak Mahkemede adaletin tecellisini ümit ederken, Mahkemed daha da maddi ve manevi yönden Mağdur oluyoruz.

  • Emre Ulker
   01/12/2014, 23:25

   Nazan Hanim ben Emre Ulker,Sami Ulker’in oğluyum bizim sahtekarlıkla dolandırıcıkla işimiz olmadığını en basta Allah sonra bizi taniyan herkes bilir.ben 27 yasindayim, babam 30 senedir Alanya’da ticaret yapıyor, Allah razı olsun ondan ki beni bu yasima kadar büyüttü ve evimize hic haram lokma sokmadı.Bu yazıyı okuyanlar ve babam hakkında yargısız infaz yapan kişiler Alanya’ya gelip lutfen herkese sorsunlar Sami Ülker’i bir kisi benim parami vermedi beni dolandırdı derse gelsin benim karsima yüzüme tükürsün.(bizim yerimiz mekanımız belki beni 24 saat Blue Star Otelde bulabilirsiniz)Bu hanimefendinin bahsettiği kişi şu anda 500 kisiye is imkani sağliyor.(aileleriyle beraber en az 1000 kisiye ekmek veriyor).

   Bize bu ithamlarda bulunan Nazan hanimi Alanya Adliyesine yolunuz düşerse lütfen herhangi birine sorun,herkesle sorunu olan bir insandır,Hakimlerle Savcılarla sorunu vardır ve mahkemelik olmuştur

   Son olarak sitedeki arkadaşlara söylüyorum, tanımadığınız ve ya tanığınız bir kişi burda hakkında hiçbir bilgiye sahip olmadığınız kisiye karşı iddaalarda ve ithamlarda bulunuyor, siz de bu yazıyı yayınlayarak yargıya taşınmış bir olaya dahil oluyorsunuz.
   Ayrıca sizden ricam bu Hanımefendi yıllarca Almanya’da ne isle uğraşmıştır? bir araştırın lütfen…

   Emre Ülker
   0532 748 86 38
   (isteyen herkes arayabilir)

 4. Nazan
  02/12/2014, 07:53

  Tapu mağduru Hollandalı Adrianus Van Der Louw ve Teuntje Justine Van Vliet çiftinin hukuk savaşı
  Üst Kategori: Ekonomi
  Kategori: Emlak
  • 19 Eylül 2010 Yazdır
  Antalya’nın Alanya İlçesi’nde arsa satın alarak villa yaptıran Hollandalı çift, arsayı satın aldıkları müteahhit firmanın ortaklarının, sahte evrak düzenleyerek kendilerinden para sızdırmak istediklerini ve tapuyu teslim etmediklerini iddia etti. Hollandalı çift, konunun mahkemede olması nedeniyle hesaplarına el konulduğu için mağdur olduklarını söyledi.

  1993 yılında Alanya’ya yerleşen Hollandalı çift 71 yaşındaki Adrianus Van Der Louw ile 65 yaşındaki Teuntje Justine Van Vliet, 2006 yılında villa yaptırmak için Arzum İnşaat Turizm Tic. Ltd. Şti.’den Oba Beldesi’nde beğendikleri 4 bin 800 metrekarelik arsayı 35 bin euro karşılığında satın aldı. Aynı emlak firmasıyla satın aldıkları arsaya 350 bin euro karşılığında villa yaptırmak için sözleşme imzalayan çiftin evinin inşaatı, paranın tamamının firmaya ödenmesinden sonra tamamlandı. Ancak Adrianus Van Der Louw, firmadan villanın tapusunu talep ettiklerinde ortaklardan Sami Ülker ile Alman ortağının kendilerinden 65 bin euro daha para talep ettiğini iddia etti.

  Kontratta yer almadığı için bu parayı ödemediklerini belirten Louw, “Karşı taraf ise bu parayı ödemediğimiz takdirde tapuyu bize vermeyip Ülker’in kardeşinin üzerine yapacaklarını, kendilerine 50 bin euro vererek bu işten kurtulabileceğimizi söylediler” dedi.

  SENETLE TEHDİT EDİLDİK
  Bunun üzerine Louw, kısa süreli bir tatil için Hollanda’ya gidip geldiklerinde firma ortaklarının imzalamadıkları bir senetle kendilerini tehdit ettiğini öne sürdü. Louw, şunları söyledi: “İmzaladığımız iddia edilen 500 bin euroluk senet yüzünden özel bir bankadaki 1 milyon 700 bin TL’lik hesabımızın bloke edildiğini öğrendik. Daha sonra mahkemeye müracaat ettik. Duruşmaya gittiğimizde söz konusu senetteki imzanın bize ait olmadığını gördük. Dava sürecinde imzaların doğruluğu hususunda senet 5 kez bilirkişiye gönderildi. Mahkemenin istediği 5 bilirkişi raporunun 4’ünde imzaların sahte olduğu yönünde görüş bildirildi. Senedin imzalandığı tarihte yurt dışında olduğumuzu pasaportlarımız ile ispatlıyoruz. Şimdi mahkemenin vereceği kararı bekliyoruz.”

  Bu olay nedeniyle hesaplarına el konduğu için varlık içinde yokluk çektiklerini belirten Louw, “Milyonlarımız olduğu halde çocuklarımızın Hollanda’dan gönderdiği az miktardaki parayla geçiniyoruz. Türkiye’yi çok seviyoruz ve hayatımızın kalanını Alanya’da yaşamak istiyoruz. Ancak mahkemenin bir an önce tamamlanmasını bekliyoruz. Emekliliğimiz adeta kabusa döndü” diye konuştu.

  İDDİALARI REDDETTİ
  Söz konusu emlak şirketi ortaklarından Sami Ülker ise iddiaları reddederek, “Hollandalı çift bize, biz de onlara karşılıklı dava açtık. Biz sadece arsamızı istiyoruz. Hollandalı çiftten alacağımız, villa ve arsayla ilgili değil. Hollanda’da ortak bir şirket kuracaktık. Alacağımız bununla ilgili” şeklinde konuştu.

  İŞTE SAMİ ÜLKER ailesi, gerçeklere aykırı beyanlarına karşı b enim ve bizim gibi SAHTE SENETLERLE dolandırılan şahısların SÜBUT DELİLLERİ,ilk okulu bitirmeyen bir şahısın 10 Milyon dolar yatırım nasıl yapabilir, Borcuna mahsuben verdiği 15 08.2010 vade tarihli SEnet NAMUS BORCUNU ödemeyen bir insanın dürüstlüğü hangi derecede olabilir.
  Benim Mahkeme Hakimleri ile uyuşmazlıklarım,hukuku uygulamayarak,18 sabıkalı Sami Ülker’in yasal olmayan isteklerine göre KARAR vermelerinden kaynaklanmaktadır.
  Benim Almanya’da Sahte Senet düzenleyerek mallarımız artmadı,tam tersine alın teri ile Eşimin Firmasında sekreterlik yaparak haram par yemeden yaşadık.

 5. nazan kanak
  23/08/2016, 20:49

  İyi Akşamlar, benim adım Nazan Kanak, Emekli hayatımızı cennet gibi olan Alanya’da yaşamak için 2002 senelerinde, bir çok yatırımlar yaptık. Satın aldığımız ve .peşin olarak, 32.000,00€ ödemiş olduğumuz Arsanın, Sami Ülker’ ait olmadığını çok geçmeden tespit ettik. Sami Ülker ile aramızda çok geçmeden, yukarıda belirttiğim gibi, aramızdaki iş ilişkisi 14.11.2002 tarihinde Azilname ile son verildiği, İnşaat Anlaşmasının feshinden sonra, Sami Ülker Forma uymayan Sahte bir Senet düzenledi.Sahte Senet düzenleyen Sami Ülker ile aramızda ,bu nedenlerle, hukuki, icrai ve cezai Davalar toplam 100’ye yakın davaları, Avukatsız takip ettim ve başarıyla sona erdi.. Bu nedenlerle, Sahte Senet düzenleyen Sami Ülker’in bana borçlu olduğu ortaya çıktı., Alanya 2.İcra Müdürlüğü 2010/7973 E. sayılı Takip Dosyasından 488.000,00TL alacağım var. Alanya 3.İcra Müd. 2012/7366 E .Sayılı 500.000,00TL borç bulunmaktadır.Bu arada 2015 seneleri Kasım aylarında, Hüseyin Çeliker adlı bir şahıs tanıdım. Kendisinin Kızılca şehirdeki Triplex ve Doublex Villamızı 16..Bin küsur arsayı satın almak istediğini belirtti. Bir kaç kez konuşmalarımızdan sonra, başarı ile Arsa ve Villalarımızı sattı. Parayı düzenli olarak ödedi. Bu nedenlerle, ,kendisine güvenimi ve itimadımı sağladı. Bu sene 2016 senesinin Haziran ayında, Hüseyin Çeliker Whaptan : Mikail Ülker’in kendisine benle uzlaşmak istediğini belirtti. Ben Mikail Ülker’in uzlaşma teklifine yanaşmak istemedim. Çünkü bu kişiler tanıdığım gibi, Bu kişilere karşı açmış ve açılan davalarda kendimi ve kilsiz savunduğumdan dolayı, tabii ki, Kamu görevlilerinin yasamızdaki maddeleri uygulanmadığını Dilekçelerimde dile getirdiğimde, bazı kamu görevlileri ban samimiyetten uzak duygular beslediler. Bir çok avukatlar, bir Hakim gerçeklere ait açıklamalarımı hakaret olarak vasıflandırdılar. Hüseyin Çeliker Sözleşme düzenledi, bu sözleşmede, Mikail Ülker’in Avusturya’daki hesabıma 50.000,00€ ödeyeceğini, diğer 50.000,00€ ‘yu 30 gün süresi içerisinde göndereceğini, Takip Dosyasının da, son ödeme yapıldıktan sonra, Kapatılacağı ve Taşınmazların üzerindeki HACİZLERİN KALDIRILACAĞI, karşılıklı olarak, açılan, veya açılmış olan davalardan vazgeçeceğimize dair Sözleşme ,TAAHHÜTNAME/İBRANAME başlıklı bir Belge düzenlendi. Çok geçmeden, Mikail Ülker, Hüseyin Çeliker’e Vekaletname vermemi talep etti. Bu arada önemli, bir olayı bildirmem gerekiyor. Şöyle ki:Hüseyin Çeliker 2016 senesinin Şubat aylarında, benim imzamı taklit ederek, İ.A adlı şahıstan 30.000,00€ alacaklı olduğuna dair bir Sözleşme düzenleyip, altına benim imzamı atarak. Karşı tarafa İHTARNAME gönderdi. Ben bu eylemini tespit ettiğimden dolayı, bu nedenlerle, kendisine Vekaletnamede ahzu-kabza yetkisi vermedim. Mikail Ülker ve Hüseyin Çeliker, tabii ki, İcra Müdürüne benim Hüseyin Çeliker’e vermiş olduğum Vekaletnameyi göstermişler, İcra Müdür kendilerine, aynen, iş bu Vekaletnamenin Resmi makamlarda geçerli olmadığını, ancak asilin ve Asilin Vekilinin ,Takip Dosyasını kapatacağını kendilerine AÇIKLAMIŞTIR. Ben haftalarca, Mikail Ülker’in Sözleşmeyi imzalamasını, ilk ödemeyi yapmasını beklerken, her iki kötü niyetli, beni dolandırmayı akıllar5ına koyan HÜSEYİN ÇELİKER ve MİKAİL ÜLKER İcra Müdürünün kendilerini, Vekaletnamenin geçerli olmadığını UYARMASINA ve ikaz etmesine rağmen, Alanya 4.Noterliğinde İBRANAME başlıklı bir Vekaletname ile, Avukat olmadığı halde, bilgim ve rızam dışında, yasaya aykırı olarak, Alanya 2.İcra Müdürlüğü 2010/7973 E. sayılı Takip Dosyasındaki 488.000,00TL alacaklarımdan vazgeçtiğimi , Hacizlerin kaldırılmasını, bunun karşılığında, Oba kasabası kara kocalı mevkiindeki taşınmazın üzerindeki şerhin kaldırılmasını sağlayacaklarına dair Belge düzenlemişlerdir. Ben iyi niyetli, dürüst olduğumdan Avukatımın erkek kardeşinin Tesadüfen 09.08.2016 günü, Alanya 4.Noterliğinde bulunması ile, Planları bozulmuştur. Mikail Ülker ardından, İcra Müdürlüğüne İBRANAME sunarak, Takip Dosyasını 1 kuruş ödemesine gerek kalmadan, kendi kafasına göre, kapatmaya çalışmış. Allah Şükürler olsun. Ben kendilerini bir kaç kez uyardım. Beni kandırmaya çalışmasınlar diye, Fakat Dolandırıcı, yolundan nasıl vazgeçsin, Meslek haline getirenler, bu eylemlerinden nasıl vazgeçsinler. Gerekse , Mikail Ülker, Şükrü Ülker babaları dahi, birden sabıka kayıtları olan kişiler olup,yasal olarak, suçlu hakkında 1 kez HÜKMÜN AÇIKLANMASIN 5 YIL DENETİM süresine tabi olduğu Sami Ülker 18 Sabıka kaydı olup, H.A.5 Yıl denetim süresine tabii tutulmuştur. Şimdi Mahkeme önünde, benim ne kadar şanslı olduğumun kanıtıdır. Elimde sabıka kayıtlarını gösteren belgeler mevcuttur. Sami Ülker’i benim gibi, mağdur olan kişiler çok iyi tanırlar. sahte Senet düzenlemesini başaranlar, bu nedenle, benim en kıymetli 13 senemi maddi ve manevi yönde zarar sokanlar. Başarımı hazmedemeyenlerle, bir kadın olarak, kolay olmadı. Ban 2 yıl 3 ay Hapis Cezası verdiler, her nedense 5 yıl serbest bıraktıktan sonra, fesh etmeden, yılmadan yoluma devam etmemi kabul etmeyenler, Çağırı kağıdı çıkarıp, beni tekrar Ceza evine göndermeye çalıştılar. Ben bu nedenlerle 2013 Senesin 16 Mayıstan bu güne kadar, Avusturya’da huzurla yaşamaktayım. Burada yaya yolundan geçerken, motosikletin bana çarpıp 5 metre fırlatması gibi olaylarla karşı karşıya kalmıyorum. Veya tenha bir yerde gas tabancası ile tehdit edilmiyorum. İŞTE ÜLKER AİLESİ,SAHTE SENET DÜZENLEMESİNİ BAŞARANLAR, 15.08.2010 vadeli çift imzalı borca mahsuben Senet verip, borçlarını ödememek için, her türlü yaşsal olmayan yollara başvuranlar. ;İnternette sayfalarında, iyi giyimli, varlıklı olduklarını dünyaya açıklayanlar, fakat NAMUS BORCUNU ÖDEMEYE YANAŞMAYANLAR. Ben azimli, aklı iyi işlere yatkın, kimsenin malında, mülkünde gözü olmayan bir , haksızlığı kabul etmeyen, bu nedenlerle, hukuki savaşına 13 sene devam eden bir hanım, diğer tarafta, elektrik hırsızlığı, mühür bozam, İmar kirliliği gibi sabıka kayıtları olan, Hele oğulları Yunus Emre 16 yaşında, ehliyetsiz araç kullanan, silah ile adam öldüren , fakt bir gün bile Hapise girmeyen, bir insanın, savunmaları ne kadar inandırıcı olabilir ?

 6. nazan kanak
  24/08/2016, 11:44

  İŞTE EVLİ BİR ADAM OLAN HÜSEYİN ÇELİKER ve 2003 senelerinde imzamı kullanarak Forma uymayan Sahte bir Senet düzenleyen Sami Ülker ve Mikail Ülker’in, Hüseyin Çeliker’e vermiş olduğum ve resmi makamlarda ve Mahkemede, İcra Dairelerinde geçerliği olmadığına dair İCRA Müdürünün uyarısına karşı 488.000,00TL alacaklı olduğum bir Dosyayı ancak, alacaklı asil ve asilin Avukatı kapatması gerekirken, HÜSEYİN ÇELİKER ve Mikail Ülker bilinçli hareket ederek, Sözleşmedeki 50.000,00€ Avusturya’daki hesabıma yatırmadan, bilgim ve rızam dışında Takip Dosyasını kapatmaya, Ülker’lerin Taşınmazları üzerindeki Hacizlerin Kaldırılmasına dair Avukat olmayan, fakat Avukat sıfatı varmış gibi Alanya 4.Noterliğinin 09.08.2016 tarihli İBRANAMEYİ düzenlettirmişlerdir. Aslında, taşınmazımın üzerindeki şerh, Ülkerlerin 3 davası ret edildiğinde dolayı, tedbir kalkacağı halde, iki dolandırıcı, bunu neden olarak sunarak, 488.000,00TL karşılığındaki Ülker’ler şerhi kaldıracakmışlar. Tüm bu olayları ban bildirmeyen Hüseyin ve Mikail Ülker hakkında, maalesef, beni dolandırmaktan usanmayanların hakkında, Suç duyurusunda bulunmam icap edecek. Aşağıdaki Tüm ALINTILAR. HÜSEWYİNİN ne kadar ahlaksız, namussuz bir erkek olduğu. Benden VASIYETNAME istemeye kadar cesaret ettiği, fakat, tüm hayallerini gerçekleştiremeyince, yasal olmayan yolardan, para kazanmaya çalıştığının KANITLARIDIR.
  Diğer WHAP CHATLERTİNİ parça parça göndermek zorunda kaldım. Çünkü cok uzun oldu.

  [18.12.2015 12:56] Hüseyin Celiker: Slm
  [25.12.2015 17:34] Hüseyin Celiker: Süper
  [25.12.2015 17:34] Hüseyin Celiker: Saçlara bak maşallah
  [25.12.2015 17:37] Hüseyin Celiker: Çok sevindim
  [25.12.2015 17:37] Hüseyin Celiker: 😄
  [25.12.2015 17:38] Hüseyin Celiker: 🌷🍀🌹🌻🌺🍁🌸
  [25.12.2015 17:41] Hüseyin Celiker: Bence de gurur duy maşallah nazar değmesin
  [25.12.2015 17:52] Hüseyin Celiker: Evdeyim
  [25.12.2015 18:08] Hüseyin Celiker: Teşekkür ederim canım
  [25.12.2015 18:26] Hüseyin Celiker: Tabi uykusuz kalınca normal
  [26.12.2015 08:58] Nazan Grünwalder: Sprachlos?
  [26.12.2015 08:58] Hüseyin Celiker: Oh my god
  [26.12.2015 08:59] Hüseyin Celiker: 🔥🔥🔥🔥
  [26.12.2015 08:59] Hüseyin Celiker: Süper süper
  [26.12.2015 12:16] Hüseyin Celiker: Tamam
  [26.12.2015 12:16] Hüseyin Celiker: Şok oldum desem. !
  [26.12.2015 12:28] Hüseyin Celiker: Tamam biraz sakin ol lütfen
  [26.12.2015 12:29] Hüseyin Celiker: Bırak kendi haline
  [26.12.2015 12:30] Hüseyin Celiker: Ne yaparsa yapsın
  [26.12.2015 12:30] Nazan Grünwalder: Ne yaptin ki sakin olmami uyariyorsun
  [26.12.2015 12:30] Hüseyin Celiker: Kızgın gibi geldi bana biraz
  [26.12.2015 12:31] Hüseyin Celiker: Kızdın
  [26.12.2015 12:32] Hüseyin Celiker: Kendini sitrese sokma anlamında söyle dim
  [26.12.2015 12:34] Hüseyin Celiker: Geliyorum sana bir iyne yapayım
  [26.12.2015 12:38] Hüseyin Celiker: Yanımda yaşlı adam var iş konuşuyorum
  [26.12.2015 12:38] Nazan Grünwalder: Tamam
  [26.12.2015 12:38] Hüseyin Celiker: Adam korkar kaçar
  [27.12.2015 09:49] Hüseyin Celiker: Hahaaahaaaa
  [27.12.2015 09:49] Hüseyin Celiker: Süper
  [28.12.2015 17:18] Hüseyin Celiker: Hallo
  [28.12.2015 17:18] Hüseyin Celiker: Ordamısın
  [29.12.2015 19:36] Hüseyin Celiker: Hahahaha
  [29.12.2015 19:37] Hüseyin Celiker: Süper
  [29.12.2015 19:39] Hüseyin Celiker: Spora başlıyorum yazmam haberin olsun
  [29.12.2015 21:45] Hüseyin Celiker: Şimdi yanında olmak istiyorum
  [29.12.2015 21:46] Hüseyin Celiker: Senin dudaklarına penisimi dokandırmak
  [29.12.2015 21:47] Hüseyin Celiker: Sonra senin vajina na sokmak istiyorum
  [29.12.2015 21:47] Hüseyin Celiker: Aşkımmm
  [29.12.2015 21:48] Hüseyin Celiker: Sabahlara kadar seni yapmak istiyorum
  [29.12.2015 21:48] Hüseyin Celiker: Bebeğim
  [29.12.2015 21:49] Hüseyin Celiker: Seni ardan yapmak istiyorum
  [29.12.2015 21:49] Hüseyin Celiker: Yavrum benim
  [29.12.2015 21:50] Hüseyin Celiker: Sen ne seksi kadınsın
  [29.12.2015 21:54] Hüseyin Celiker: Canım benim
  [29.12.2015 21:55] Hüseyin Celiker: Şu an asansör deyim
  [29.12.2015 21:55] Hüseyin Celiker: 5 dakika sonra
  [29.12.2015 21:57] Hüseyin Celiker: Sen neymişsin be
  [29.12.2015 21:57] Hüseyin Celiker: Olamaz böyle bir kadın
  [29.12.2015 21:57] Hüseyin Celiker: Ne kadar güzelsin
  [29.12.2015 21:57] Hüseyin Celiker: Seksi
  [29.12.2015 21:58] Hüseyin Celiker: Ateş gibisin
  [29.12.2015 21:58] Hüseyin Celiker: Dudakların kalça
  [29.12.2015 22:00] Hüseyin Celiker: Şu an resmi ne bakıyorum
  [29.12.2015 22:00] Hüseyin Celiker: Elimde benimki
  [29.12.2015 22:01] Hüseyin Celiker: Senin kalçanı düşünüyorum
  [29.12.2015 22:02] Hüseyin Celiker: Yala
  [29.12.2015 22:02] Hüseyin Celiker: Somur
  [29.12.2015 22:03] Hüseyin Celiker: Şu an başladım
  [29.12.2015 22:03] Hüseyin Celiker: Ahhh
  [29.12.2015 22:04] Hüseyin Celiker: Ohhh
  [29.12.2015 22:04] Hüseyin Celiker: Şu an içine giriyorum
  [29.12.2015 22:06] Hüseyin Celiker: Bebeğim
  [29.12.2015 22:06] Hüseyin Celiker: Ohhh
  [29.12.2015 22:09] Hüseyin Celiker: Sen şahane bir kadın sın
  [29.12.2015 22:28] Hüseyin Celiker: Neden olmasın
  [29.12.2015 22:28] Hüseyin Celiker: Bir gün olur inşallah
  [29.12.2015 22:35] Hüseyin Celiker: Tamam sana da
  [29.12.2015 22:35] Hüseyin Celiker: Ben de öpüyorum
  [30.12.2015 08:47] Hüseyin Celiker: Sen tam bir kraliçesin
  [31.12.2015 21:38] Hüseyin Celiker: Süper
  [31.12.2015 21:39] Hüseyin Celiker: Tatlı Cadım
  [31.12.2015 23:55] Hüseyin Celiker: Evet çok güzel
  [3.1. 08:07] Hüseyin Celiker: Süper manzara
  [3.1. 08:47] Hüseyin Celiker: Cok güzel görüntü. Burası neresi. !
  [3.1. 08:49] Hüseyin Celiker: Çok güzel.
  [3.1. 08:50] Hüseyin Celiker: Çok zevkli birisin
  [3.1. 09:18] Hüseyin Celiker: Suyu sıcakmı
  [3.1. 09:21] Hüseyin Celiker: Geliyorum 😎
  [3.1. 09:22] Hüseyin Celiker: Suyu ısıt 😊
  [3.1. 09:26] Hüseyin Celiker: Tamam
  [3.1. 09:26] Hüseyin Celiker: Ne güzel olur
  [3.1. 09:27] Hüseyin Celiker: Sana havuzda sarılır hiç bırakmam
  [3.1. 09:28] Hüseyin Celiker: Canım benim
  [3.1. 11:24] Hüseyin Celiker: Büyük temizlik başladı
  [3.1. 11:48] Hüseyin Celiker: Sağol
  [3.1. 11:49] Hüseyin Celiker: Benim için de yürü 😊
  [3.1. 11:51] Hüseyin Celiker: Sen süpersin
  [3.1. 11:52] Hüseyin Celiker: Oky
  [3.1. 14:41] Hüseyin Celiker: Ne diyor. !
  [3.1. 14:44] Hüseyin Celiker: Adam bize çay kahve ikram etti, ayrıca teşekkür etti, çok büyük fareler böcek yılanlar yuva yapmış. ! şimdi tertemiz oldu
  [3.1. 14:45] Hüseyin Celiker: Ordaki komşular çok rahatsız olmuşlar pis görünüyor diye.
  [3.1. 14:49] Hüseyin Celiker: Oky
  [3.1. 14:52] Hüseyin Celiker: Hiç birşey, blöf yapıyor sakın aldanma.
  [3.1. 14:53] Hüseyin Celiker: Benim korkum yok de, neyse göstersin
  [3.1. 14:53] Hüseyin Celiker: Tamam
  [3.1. 14:56] Hüseyin Celiker: Tamam
  [3.1. 14:56] Hüseyin Celiker: Çok komik
  [3.1. 15:09] Hüseyin Celiker: Sen varya sen süpersin
  [3.1. 15:14] Hüseyin Celiker: Hayyyt be kim tutar seni.
  [3.1. 15:16] Hüseyin Celiker: Aklıma Cüneyt Arkın geldi
  [3.1. 15:17] Hüseyin Celiker: Esasında sen çok iyi bir kadınsın, ama kıymetini bilene
  [3.1. 15:19] Hüseyin Celiker: Ben olsam yerinde ver 50 bin euro, sattım villayı de, elinden yazı da al yorma kendini bu saatten sonra
  [3.1. 15:20] Hüseyin Celiker: Tabiki sen bilirsin. !
  [3.1. 15:21] Hüseyin Celiker: Bende sana canişkom
  [3.1. 15:24] Hüseyin Celiker: En azından kafan rahatlar, elinden yazıyı da al
  [3.1. 15:26] Hüseyin Celiker: Tamam
  [3.1. 15:27] Hüseyin Celiker: Yazayım sen oku
  [3.1. 15:29] Hüseyin Celiker: Ben burdan bir yazı hazırlayayım sattıgın adam istiyor muş gibi
  [3.1. 15:30] Hüseyin Celiker: Ikinizde imzalarsınız sanki anlaşma gibi
  [3.1. 15:32] Hüseyin Celiker: Birinin ismini yazarım türkçe sende okursun ona. aralarına bir kaç kelime yazarım
  [3.1. 15:32] Hüseyin Celiker: O zaman şüpelenmez
  [3.1. 15:34] Hüseyin Celiker: Tapu sahibi sen olduğun için seni biraz daha güzel yazarım
  [3.1. 15:35] Hüseyin Celiker: Ben belediye den geldim dedim çok pis olduğu için şikayet var dedim
  [3.1. 15:36] Hüseyin Celiker: Sende öyle de karla , belediye yi aramış komşular de
  [3.1. 15:38] Hüseyin Celiker: Ben yazdırırım almanca
  [3.1. 15:38] Hüseyin Celiker: Belediye cezada kesmiş de park ve Bahçeler Müdürlüğü
  [3.1. 15:39] Hüseyin Celiker: 10 bin lira de
  [3.1. 15:54] Hüseyin Celiker: Oky
  [3.1. 16:11] Hüseyin Celiker: Avukat ne yapabilir de, sen zamanında halletseydin başımıza bu gelmezdi de
  [3.1. 16:13] Hüseyin Celiker: Ben ayarlarım sana kâğıt
  [3.1. 18:53] Hüseyin Celiker: İyi misin
  [3.1. 18:53] Hüseyin Celiker: Maşallah
  [3.1. 18:55] Hüseyin Celiker: Bende gondereyim
  [3.1. 19:00] Hüseyin Celiker: Bakalım beğencen mi
  [5.1. 15:48] Hüseyin Celiker: Maşallah
  [5.1. 15:49] Hüseyin Celiker: Benim gizli meleğim sensin
  [5.1. 16:06] Hüseyin Celiker: Anneme gönderdim almanca bilmiyor bu ne oğlum dedi. !
  [5.1. 16:09] Hüseyin Celiker: Oky
  [7.1. 11:09] Hüseyin Celiker: Ben de gönderdim sana. ! 😜
  [7.1. 11:44] Hüseyin Celiker: Bir şey degil bir tanem
  [7.1. 18:51] Hüseyin Celiker: Çok güzel
  [7.1. 18:51] Hüseyin Celiker: Ben de sana göndereyim
  [7.1. 18:53] Hüseyin Celiker: Bitti dinleniyorum
  [7.1. 18:55] Hüseyin Celiker: İyi olurdu
  [7.1. 18:56] Hüseyin Celiker: Sen orda ben burda nasıl olacak bu hayat
  [7.1. 18:57] Hüseyin Celiker: İnşallah
  [7.1. 19:01] Hüseyin Celiker: İnanmam
  [7.1. 19:02] Hüseyin Celiker: Tamam
  [7.1. 19:03] Hüseyin Celiker: Sauna ya giriyor sonra konuşalım
  [7.1. 19:04] Hüseyin Celiker: Sauna ya giriyorum
  [7.1. 19:16] Hüseyin Celiker: Sen çılgınsın ☺
  [7.1. 19:18] Hüseyin Celiker: Sauna sıcak birde sen, işte o zaman yanarım
  [7.1. 19:18] Hüseyin Celiker: Amin
  [7.1. 19:20] Hüseyin Celiker: Neden
  [7.1. 19:23] Hüseyin Celiker: Tamam
  [7.1. 19:23] Hüseyin Celiker: Öyle yapayım
  [7.1. 19:25] Hüseyin Celiker: Süper
  [7.1. 19:25] Hüseyin Celiker: 20 gün sonra ordayım
  [7.1. 19:26] Hüseyin Celiker: Evet
  [7.1. 19:27] Hüseyin Celiker: Hayır seni almaya geliyorum
  [7.1. 19:27] Hüseyin Celiker: Sen varsın ya
  [7.1. 19:27] Hüseyin Celiker: Evet
  [11.1. 15:10] Hüseyin Celiker: Süpersin tek kelimeyle. !
  [11.1. 15:15] Hüseyin Celiker: Se bir prensesin
  [11.1. 15:20] Hüseyin Celiker: Evet bir tanesi
  [15.1. 17:13] Hüseyin Celiker: Offf bebeğim
  [15.1. 17:14] Hüseyin Celiker: Aç şu telefonun kamerasını
  [15.1. 17:15] Hüseyin Celiker: Ahhh Nazan
  [15.1. 17:16] Hüseyin Celiker: Keşke yanımda olsan
  [15.1. 17:16] Hüseyin Celiker: Ofis deyim yalnız
  [15.1. 18:04] Hüseyin Celiker: Eski resim gönderme yeni istiyorum
  [15.1. 18:06] Hüseyin Celiker: Hadi canım kandırmayı bırak
  [17.1. 09:37] Hüseyin Celiker: Hay maşallah
  [17.1. 09:38] Hüseyin Celiker: Bu şampanya alanya da yoktur heralde, hiç görmedim
  [17.1. 09:42] Hüseyin Celiker: Ben allahın garip bir kuluyum
  [17.1. 09:43] Hüseyin Celiker: Sana en değerli şeyim sevgimi verebilirim
  [17.1. 09:45] Hüseyin Celiker: Kızmazsan verdim gitti
  [17.1. 09:47] Hüseyin Celiker: Ben sana önceden verdim sevgimi
  [17.1. 09:48] Hüseyin Celiker: Yağni önceden verdim sevgim sana gitti anlamında
  [17.1. 09:49] Hüseyin Celiker: Sen Özelim sin
  [17.1. 09:49] Hüseyin Celiker: Herkes değil
  [17.1. 09:52] Hüseyin Celiker: Gönül almak nedir ki, bazen bir gülümseme, bazen bir öpücük, bazen tatlı bir çift kelime bazen acı bir kahve dır cancazım
  [17.1. 09:53] Hüseyin Celiker: Ama önemli olan gerçek anlamda dost kalabilmek ömür boyu
  [17.1. 09:57] Hüseyin Celiker: Tamam tatlım
  [17.1. 10:09] Hüseyin Celiker: Senin için çok özel. !
  [19.1. 11:17] Hüseyin Celiker: Sen daha güzel sin
  [19.1. 11:25] Hüseyin Celiker: Ne kadar güzelsin
  [20.1. 11:33] Hüseyin Celiker: Kim bu ya
  [20.1. 11:34] Hüseyin Celiker: Âaâaaaaaaaaa
  [20.1. 11:35] Hüseyin Celiker: İnanmıyorum
  [20.1. 11:36] Hüseyin Celiker: Ne zaman söyledi
  [20.1. 11:36] Hüseyin Celiker: Gönder bakalım bi
  [20.1. 11:38] Hüseyin Celiker: Alcak hasan
  [20.1. 11:38] Hüseyin Celiker: Benim aşkıma nasıl teklif eder
  [20.1. 13:53] Hüseyin Celiker: Alışveriş uzadı heralde
  [20.1. 13:58] Hüseyin Celiker: Şimdi alışveriş deyim yazınca rahatsız etmeyeyim dedim
  [20.1. 13:59] Hüseyin Celiker: Nasıl bir adam bu anlamaya çalışıyorum amacı ne olabilir. !
  [20.1. 14:00] Hüseyin Celiker: Anladım
  [20.1. 14:01] Hüseyin Celiker: Neyse yardimci oldum

  18.4. 13:56] Nazan Grünwalder: Dis ameliyati nasil gecti. Moral nasil? Gedanken Übertragung, seni düsündügüm an beni aradin.
  [18.4. 14:04] Hüseyin Celiker: 1,5 saat sürdü 2 tane 20 lik dişin kökü ve 1 tane kanal tedavi. !
  [18.4. 14:06] Hüseyin Celiker: Böyle bir baş ağrısı yaşamadım. ! mide ağrısı stres dedi doktor şu anlık ilaç vermedi bitkisel çay tavsiye etti. !
  [18.4. 14:07] Nazan Grünwalder: Gecmis olsun

 7. nazan kanak
  24/08/2016, 11:46

  SIFALAR DILIYORUM.
  [18.4. 14:07] Hüseyin Celiker: Melisa ve sarı kantoron çayı ve biraz dinlen dedi
  [18.4. 14:07] Hüseyin Celiker: Teşekkür ederim
  [18.4. 14:08] Nazan Grünwalder: Sen aciya dayanakli degilsin.galiba
  [18.4. 14:09] Hüseyin Celiker: Normalde dayanıklı sayılırım, neden böyle oldu anlayamadım
  [18.4. 14:10] Hüseyin Celiker: Senin yanına geleceğim biraz terapi yaparsın bana
  [18.4. 14:12] Nazan Grünwalder: Memnuniyetle,seve seve
  [18.4. 14:13] Hüseyin Celiker: İsmail bey ile konuştuk yardımcı olacak taşınmazın ödemesi ile ilgili. ! ümreye gidiyormuş 10 gün sonra gelecek gelince bir aksilik olmaz ise hallederiz dedi.
  [18.4. 14:13] Hüseyin Celiker: Sen nasılsın
  [18.4. 14:15] Nazan Grünwalder: Ben her zaman ki gibi, neseli, sihhatli herseyi positiv gären bir kisiyim.
  [18.4. 14:20] Hüseyin Celiker: Maşallah, banada biraz gönder şu enerjiden. !
  [18.4. 14:23] Nazan Grünwalder: Mümkün olsa belki.Hep dogru yoldan yürürsen, sonucu iyi olur.stres yerine sevincli olurlu haberler alirsin.
  [18.4. 14:27] Hüseyin Celiker: Haklısın, ama önemli olan yapılan hatalar dan ders almaktır hiç kimse perfect değildir. !
  [18.4. 14:30] Hüseyin Celiker: Onun için artık önce parayı değil sağlığımı düşünerek ticaret hayatımı devam ettirmek istiyorum. Sağlık olmayınca parayı ne yapacakki insan. !
  [18.4. 14:31] Nazan Grünwalder: Tabiiki ki kimse perfekt degildir. Fakat sonucu nun veya yasaya aykiri yapilmasi islerin bir gün ortaya cikacagina bile bile (hartgier yapilan isler.
  [18.4. 14:32] Nazan Grünwalder: perfekt olmakla ilgisi yok.seytana uyip yapilan isler sonucta bas agritir.
  [18.4. 14:33] Hüseyin Celiker: Artık güzel şeylerden konuşmak istiyorum.
  [18.4. 14:34] Nazan Grünwalder: Anlastik.Güzel isler yaparsan
  n güzel seyler konusabiliriz
  [18.4. 14:35] Hüseyin Celiker: Tamam canımın içi. !
  [18.4. 14:35] Hüseyin Celiker: Şu resmi değiştirecekmisin .!
  [18.4. 14:36] Hüseyin Celiker: Kendi resmini koysan diyorum. ! ☺
  [19.4. 09:43] Hüseyin Celiker: Günaydın hayırlı sabahlar
  [19.4. 09:44] Hüseyin Celiker: Nasılsın iyisindir inşallah. !
  [19.4. 12:15] Hüseyin Celiker: Karı Kocalıdaki villa nın arsasının ayrıldığı na ilişkin mahkeme kararı nı gönderirmisin. !
  [19.4. 12:44] Nazan Grünwalder: Bahcedeydim. Simdi iceri girdim. Gönderecegim
  [19.4. 12:45] Hüseyin Celiker: Tamam canım teşekkür ederim
  [19.4. 12:58] Nazan Grünwalder: Geldimi?3 belge gönderdim.
  [19.4. 13:08] Nazan Grünwalder: Parami halen göndermedin? Yüzlerce DEFA hesap bilgilerini isteyerek,gereksiz yere beni mesgul ettin.
  [19.4. 13:09] Hüseyin Celiker: Pazartesi gönderme talimatı verildi
  [19.4. 13:11] Hüseyin Celiker: Banka ya gidip soracağım
  [19.4. 13:18] Nazan Grünwalder: Tesekkür ederim.Sultan KIM?
  [19.4. 13:19] Nazan Grünwalder: Mail geldimi?
  [19.4. 13:19] Hüseyin Celiker: Eşim
  [19.4. 13:19] Hüseyin Celiker: Geldi teşekkür ederim
  [19.4. 15:57] Hüseyin Celiker: Tapu dan aldım incelermisin lütfen
  [19.4. 15:59] Hüseyin Celiker: Karl üzerine şerh koydurmuş gibi. !
  [19.4. 16:06] Hüseyin Celiker: Sami Ülker ile ilgili gerekceli kararı tapuyu verilmemiş. !
  [19.4. 17:07] Nazan Grünwalder: Mailimi Aldin mi?
  [19.4. 17:07] Hüseyin Celiker: Tamam aldım
  [19.4. 17:08] Hüseyin Celiker: Yarın avukat hanımın yanına gidiyorum
  [19.4. 17:09] Hüseyin Celiker: Belgeyi sunacağım
  [19.4. 17:10] Nazan Grünwalder: Tesekkür ederim.,
  [19.4. 17:10] Hüseyin Celiker: Rica ederim canım
  [19.4. 17:16] Nazan Grünwalder: Tasinmazin üstüne nasil IHTIYADI TEDBIR KOYDURDUYSA,Ihtiyadi tedbir in kaldirilmasina dair Mahkeme ye dilekce versin.Avukatlik görevini yerine getirsin.
  [19.4. 17:21] Hüseyin Celiker: Tamam
  [19.4. 17:23] Hüseyin Celiker: Telefonu varmı avukat hanımın. !
  [19.4. 17:25] Nazan Grünwalder: Tesekkür ederim.Karl’da kendisine bu husudta mail gönderdi. 511 36 51 Gsm: 0533 699 02 54
  [19.4. 17:29] Hüseyin Celiker: Rica ederim , yarın bütün zamanımı bu işe ayıracağım, inşallah bir sonuca varırım . ! seni bilgilendireceğim. !
  [19.4. 17:33] Nazan Grünwalder: Iyi bir sonuca varman gerekir.Cünki,davasindan vazgecti. Avukatinin Dilekce vermek zorunda.
  [19.4. 17:34] Hüseyin Celiker: Tamam insallah
  [19.4. 17:35] Nazan Grünwalder: Masallah
  [19.4. 17:35] Hüseyin Celiker: 😄
  [19.4. 17:36] Hüseyin Celiker: ❤
  [19.4. 17:37] Nazan Grünwalder: Duyuyorum
  [20.4. 08:50] Hüseyin Celiker: Günaydın
  [20.4. 08:52] Nazan Grünwalder: Günaydin kalbinin sesini duyuyorum, demek istedim,cünkü Kalb tik tik yapiyordu. Heralde anlamadin
  [20.4. 08:53] Hüseyin Celiker: Avukat hanım ile görüştüm, dün istifasını vermiş mahkemeye. ! ama 15 günlük ek süresi oluyormuş , karl feragat yazısını imzalayıp posta ile avukata göndermesi gerekiyor. !
  [20.4. 08:56] Nazan Grünwalder: Avukati bu Dilekceyi Mahkeme den alabilir.Karl feragat DILEKCESINI 3 hafta önce MAHKEMEYE gönderdi. Zorluk cikarmasin. Görevini yerine getirsin..
  [20.4. 08:56] Hüseyin Celiker: Tamam
  [20.4. 09:00] Hüseyin Celiker: Avukat hanım diyorki, karl bana posta yoluyla dilekçe yazıp göndermesi lazım diyor. ! tedbirin kaldırmasına diye
  [20.4. 09:01] Nazan Grünwalder: Bu av.gereksiz yere dava acti.. 1.Mahkeme görevlendirmem degildir. 2.Bosanma filan olmadan boyanmasini davasi actigi gibi,Karlin Mail gönderdigini de gözardi ederek dava aciyor..onun da hakkinda Antalya Barosuna sikayet edecegimi.
  [20.4. 09:02] Hüseyin Celiker: Ayrıca istifa ettiği için bu gün hakime soracakmış, kendisi dilekçe verebilirmi diye
  [20.4. 09:02] Hüseyin Celiker: Avukat Bülent de yazabilir
  [20.4. 09:03] Nazan Grünwalder: 15 gün süre icersinde, kendi koydurdugu tedbir kendi dilekce yazarak kaldirsin. Hakkinda suc duyurusunda bulunmami istemiyorsan.
  [20.4. 09:05] Hüseyin Celiker: Karl dan ıslak imzalı dilekçe istiyor tedbirin kaldırılmasına diye. !
  [20.4. 09:08] Nazan Grünwalder: Karlin avukati olarak görevini 15 gün daha devam ediyor.tedbiri koyan avukat olduguna göre tedbir kaldiracak olan yine kendisi, üstelik Karl bu hususta kendisine Mail atti.
  [20.4. 09:09] Hüseyin Celiker: Mail attığını söylüyor, ama ıslak imzalı dilekçe olmadan yapamam yasalara aykırı diyor. ! 1 saattir kadınla tartışıyoruz.
  [20.4. 09:32] Nazan Grünwalder: Av.Hakome soracakmis, fakat KARLDAN Ihtiyadi tedbir in kaldirilmasina dair dilekce istemis, ben bu Dilekceyi fakslayip,iadeli-taahhütlü gönderecegim,daha sonra hakkinda suc duyurusunda bulunacagimi.
  [20.4. 09:33] Hüseyin Celiker: Hakome, ?
  [20.4. 09:35] Nazan Grünwalder: Hakime soracakmis, demek istedim
  [20.4. 09:37] Hüseyin Celiker: Tamam 😃
  [20.4. 09:38] Hüseyin Celiker: Canım birde şu sami nin tedbirini nasıl kaldıracağız. !
  [20.4. 09:41] Nazan Grünwalder: Onu da kaldiracagiz.ama ne zaman bilmiyorum.Cünkü henüz kesinlesmedi. Icra Hukuk ile asliye hukuk maddeleri degisik.
  [20.4. 09:42] Hüseyin Celiker: Çünkü tedbirli bir şekilde satılamaz, kimsede almaz. !
  [20.4. 09:43] Nazan Grünwalder: Avukat karl dann istedigi Dilekceyi Mail ile göndersin, Karl imzalayip,posta ile yollayacak
  [20.4. 09:44] Hüseyin Celiker: Tamam
  [20.4. 09:45] Nazan Grünwalder: Ona ben bir care bulacagim,davanin reddi ile tedbir in kalkmasi gerekir; Fakat alacakli davasinda davanin kesinlesmesi gerekiyor
  [20.4. 09:46] Hüseyin Celiker: Tamam
  [20.4. 09:46] Hüseyin Celiker: Ne kadar sürer bu tahminen, ona göre konuşacağım müşteriye. !
  [20.4. 09:51] Nazan Grünwalder: Ben yanlis bilgi vermek istemiyorum.Cünkü davanin ret edilmesi ile kalkacagina emindim. CÜNKÜ ICRA HUKUKTA ÖYLEYDI.Icabinda sorumlulugunu üzerine almak sartiyla satabiliriz.Cünkü 100/100 eminim. her 3 DAVALARI RET EDILDI.
  [20.4. 09:54] Hüseyin Celiker: Peki gerekçeli kararı Bülent bey tapuya vermişmi. !
  [20.4. 09:55] Hüseyin Celiker: Veya sende varsa bana gönder ben sorayım. !
  [20.4. 09:55] Nazan Grünwalder: Hayir.Sen istiyormusun? Tamsm
  [20.4. 09:56] Hüseyin Celiker: Evet gönder olmazsa ben sorayım, .!
  [20.4. 09:57] Nazan Grünwalder: Ilk önce su Dilekceyi yazayim,daha sonra
  [20.4. 09:58] Hüseyin Celiker: Çünkü davalı veya şerhli taşınmaz satılamaz kimse de almaz. ! tamam musait olunca gönder. sonra görüşürüz sana kolay gelsin
  [20.4. 09:59] Nazan Grünwalder: Tamam iyi calismalar
  [20.4. 10:00] Hüseyin Celiker: Teşekkür ederim
  [20.4. 10:40] Nazan Grünwalder: Mail attim.
  [20.4. 10:41] Hüseyin Celiker: Tamam geldi
  [20.4. 10:41] Hüseyin Celiker: Ofise geçince okuyacağım
  [20.4. 10:42] Nazan Grünwalder: Kolay gelsin!
  [20.4. 10:42] Hüseyin Celiker: Danke
  [20.4. 10:42] Nazan Grünwalder: Bitte
  [20.4. 10:43] Hüseyin Celiker: 😃
  [20.4. 11:04] Nazan Grünwalder: Merhaba ablacigim Ankara da isim bitti dönüyorum Alanya ya bugün Mikail kardeşimi aramış oda nazan hanım teklifinizi kabul etmiyor demiş.O da Tosmur da adına tapulu dairenin tapusunu ve üstünü Mi-Sa A.S.nin çekini veriyor .Acentalar avans vermiyorlardı kriz var diye yoksa geçen yıllar olsa nakit öderim ben Saniye benzemek ödemek istiyorum Diyormus
  [20.4. 11:06] Hüseyin Celiker: Ablacığım. ! çok kibar 😄
  [20.4. 11:07] Nazan Grünwalder: Dün aldim. SENIN GIBI KIBAR
  [20.4. 11:08] Nazan Grünwalder: Bakalim sonu ne olacak.Ben bu taleplerimle ilgili mailimi Av.Bülent Bey’e attim
  [20.4. 11:09] Hüseyin Celiker: Ben daha çok kibarım ☺
  [20.4. 11:10] Nazan Grünwalder: Dogru
  [20.4. 11:17] Hüseyin Celiker: Hayırlısıyla
  [20.4. 11:30] Nazan Grünwalder: Insallah.hile ile hak kazanmaya calismanin sonucunun ne oldugu Takip Dosyalarindan anlasiliyor.
  [20.4. 11:32] Hüseyin Celiker: İnşallah bu davalar mahkemeler bir sonuca varır sende biraz hayatının tadını çıkarırsın.
  [20.4. 11:34] Hüseyin Celiker: Bu yaştan sonra artık kendi mutluluğunun ve sağlığın için zaman harcarsın. !
  [20.4. 11:35] Nazan Grünwalder: Ben her zaman dimdik,bu kisilere karsi hakkim savundum ve sabirli olarak lehime sonuclandi aldim.insallah bu sefer de olur ve olacak, cünkü kannunlar öyle ere diyor. Tessekür
  [20.4. 11:36] Nazan Grünwalder: Emrediyor demek istedim.
  [20.4. 11:38] Hüseyin Celiker: İnşallah bundan sonra hayatın tadını çıkarırsın geçmiş yıllara inat. !
  [20.4. 15:44] Nazan Grünwalder: Bu av.cok kötü niyetle bir avukat.aile mahkeme durusmasinin 26.04.2016 tarihinden oldugunu sakli Tuttu, simdi ögrendim.hemde islah Dilekcesi aleyhe olacakti.
  [20.4. 15:47] Hüseyin Celiker: Neden böyle birşey yaptı acaba. !
  [20.4. 15:50] Nazan Grünwalder: Actigi davanin yersiz oldugunu ortaya cikardigimdan, hemde almak istedigi para suya düstü,tesadüfler sonucu engelledim
  [20.4. 15:50] Hüseyin Celiker: Tesadüf derken,
  [20.4. 15:51] Hüseyin Celiker: Önceden haberin yokmuydu. !
  [20.4. 15:52] Nazan Grünwalder: Salzburg Konsoloslugunun tebligi nedeni ile Karl’in tsleplerini gözardi ettiginden ortaya cikti o teblgat geömeseydi.davayi sonuna kadar yütütrcekti.
  [20.4. 15:56] Nazan Grünwalder: Ben Karl’in davasindan vazgectictigini av.mail ile bildirdigini biliyorum,buna ragmen mahkeme ye bildirmedi.Hemde her ikimizinde ikameti yurt disinda oldugundan Alanya Mahkemelerinim. Görevli olmadigini bir av.olarak bilmesi gerekir..
  [20.4. 15:58] Hüseyin Celiker: Gerçekten kötü niyetli o zaman. ! 3 tane müşterim vardı villaya üçü de sebebsiz yere taşınmazı almaktan
  Vazgeçti. ! demekki tapuya sordular şerhli olduğunu görünce vazgectiler. ! Ben düşünüyorum neden diye. !
  [20.4. 15:59] Hüseyin Celiker: Şerhi ocak ayında koymuş. !
  [20.4. 16:01] Hüseyin Celiker: İnşallah bunların da üstesinden geliriz. !
  [20.4. 16:02] Nazan Grünwalder: Bu kadinin ve benle ugrasmamasi diger kamu görevlilerinim beni cekememeleri,tüm eylemlerini dilekcelerimde dile getirdigimden kaynaklaniyor. Kimse gercegi kabul etmiyor, hemde bir kadindan oldugu icin hepsinin benimLe tek problemleri uyanik olmam
  [20.4. 16:04] Nazan Grünwalder: Hemde nasil geliriz. Allah dogrularin yaninda bu nedenle zaten 13 sene savastim ve halen devam ediyorum
  [20.4. 16:04] Hüseyin Celiker: Senin yanındayım her zaman .!
  [20.4. 16:05] Hüseyin Celiker: Çünkü sen benim için çok özel birisin. !
  [20.4. 16:06] Nazan Grünwalder: Sag ol varol
  [20.4. 16:06] Hüseyin Celiker: Sen de Sağol
  [20.4. 17:37] Nazan Grünwalder: Sana cok tesekkür ediyorum. CÜNKI Tapu göndermen sonucu bir gercek ortaya cikti.Ne benim nede Karl’in Ihtiyadi tedbir karari dan haberi vardi. TEKRAR TESEKKÜRLER
  [20.4. 18:07] Hüseyin Celiker: 😎😎😎
  [20.4. 18:37] Nazan Grünwalder: Anlamadim.izah et.
  [20.4. 18:38] Hüseyin Celiker: Valla ben de anlamadım öylesine gönderdim. ! 😃
  [28.4. 19:27] Hüseyin Celiker: HER ZAMAN HER DAİM YANINDAYIM. ! ÇÜNKÜ ONA SORACAĞIM KÜÇÜK BİR HESABIM VAR .
  [28.4. 19:28] Hüseyin Celiker: Ama bu sefer senden rica iyi düşünelim geri dönüş yapmayalım. !
  [28.4. 19:30] Nazan Grünwalder: Sana bu firsati verecegim.Seni engelledim,aslinda Simdi ki durum daha iyi.senin hakkinda söyledikleri ona yakisir. .
  [28.4. 19:31] Hüseyin Celiker: Evet haklısın bu fırsatı iyi değerlendireceğim .ALLAHIN İZNİYLE
  [28.4. 19:35] Hüseyin Celiker: Talimatlarını bekliyorum.
  [28.4. 19:37] Hüseyin Celiker: Rica ederim, ama bu sefer vazgeçmece yok!
  [28.4. 19:44] Hüseyin Celiker: İyice düşün taşın, değerlendir sonra kesin karar ver. !
  [28.4. 19:45] Hüseyin Celiker: Bence ancak ikimiz bunu başarırız. !
  [28.4. 19:47] Hüseyin Celiker: Senin bilgin tecrüben ve benim azmim. !
  [28.4. 19:50] Hüseyin Celiker: Allah diyorki, SİZ İKİ İYİ DOST ARKADAŞ OLUN ÜÇÜNCÜ DOSTUNUZ BEN OLAYIM. !
  [28.4. 19:52] Hüseyin Celiker: Teşekkürler
  [28.4. 19:53] Hüseyin Celiker: Dostum benim sen bir tanesin. !
  [28.4. 19:55] Hüseyin Celiker: Herkes bir sınav dan geçer. sende benim sınavım oldun. !
  [28.4. 19:57] Hüseyin Celiker: Hayat devam ediyor, inşallah daha güzel Günlerimiz olur. !
  [28.4. 20:02] Hüseyin Celiker: Çok güzel olur derim 😃😃😃
  [28.4. 20:08] Hüseyin Celiker: Süpersin. !
  [28.4. 20:09] Hüseyin Celiker: Haber ne zaman gelecek. !
  [28.4. 20:10] Hüseyin Celiker: Tamam
  [28.4. 20:11] Hüseyin Celiker: Cumaya kadar verseydin. ! 😃😃😃
  [28.4. 20:13] Hüseyin Celiker: Lütfen
  [28.4. 20:13] Hüseyin Celiker: Çok sevinirim
  [28.4. 20:14] Hüseyin Celiker: Yoksa bu Bülent seni kandırır. !
  [28.4. 20:14] Hüseyin Celiker: Şaka
  [28.4. 20:15] Hüseyin Celiker: Seni kimse Kandıramaz. !
  [28.4. 20:18] Hüseyin Celiker: Şu an dünyanın en mutlu insanı oldum. !
  [28.4. 20:18] Hüseyin Celiker: Teşekkür ederim
  [28.4. 20:22] Hüseyin Celiker: Seni ömrüm boyunca saygı ile anacağım . ! tekrar teşekkür ederim seni öpüyorum sana da iyi geceler
  [29.4. 09:46] Hüseyin Celiker: Hayırlı sabahlar hayırlı cumalar. !
  [29.4. 09:50] Hüseyin Celiker: İyi bir araştırma yapacağım önce avukatla ilgili
  [29.4. 09:52] Hüseyin Celiker: Evet bende
  [29.4. 09:53] Hüseyin Celiker: Ama o iptal onu kullanmam yasalara aykırı suç işlemiş olurum
  [29.4. 09:54] Hüseyin Celiker: Hemde Bülent de onun azlettiğine dair belge var
  [29.4. 09:55] Hüseyin Celiker: Beni azlettiğine dair
  [29.4. 09:56] Hüseyin Celiker: Tamam
  [29.4. 09:56] Hüseyin Celiker: Bana iki gün müsade et iyi bir araştırma yapayım
  [29.4. 09:57] Hüseyin Celiker: Çünkü biliyorsun iyi avukat bulmak çok zor
  [29.4. 09:58] Hüseyin Celiker: Ama aklımdan fuat Akçay bey geçiyor.
  [29.4. 10:00] Hüseyin Celiker: Valla ben aç gözlü değilim. !
  [29.4. 10:00] Hüseyin Celiker: Beni azda olsa tanıyorsun. !
  [29.4. 10:01] Hüseyin Celiker: Pardon çok iyi tanıyorsun. ! 😃
  [29.4. 10:02] Hüseyin Celiker: Sonuç herkes para kazanacak
  [29.4. 10:02] Hüseyin Celiker: Avukat ile de iyi bir anlaşma yapacağım
  [29.4. 18:40] Hüseyin Celiker: Senin tespitlerin doğru bu adam bir oyunlar çevirmiş. !
  [29.4. 18:50] Hüseyin Celiker: Eğer sen tespit ve iddialarından emin isen bu adam bir oyun oynamış. ! Bence bu adam ile muhatap bile olma. !
  [2.5. 09:42] Hüseyin Celiker: Günaydın hayırlı sabahlar
  [2.5. 09:48] Hüseyin Celiker: İnternet den zaman aşımına bakabildinmi, karı Kocalı daki taşınmaz şerhi ile alakalı.
  [2.5. 10:53] Hüseyin Celiker: Bir kaç avukat ile görüştüm senin şerh ile alakalı mahkemeye şerhin kaldırılması için dilekçe yazman gerekiyormuş. ! mahkeme de tapuya yazı yazması gerekiyor , şerhi kaldırın diye. !
  [2.5. 11:11] Nazan Grünwalder: Tsmam
  [2.5. 12:14] Nazan Grünwalder: BAK NE BULDUM. Taraflar unsere tarihindenitibaren 5 YIL GECTIGI halde satis islemi yapmamasi durumunla tasinmaz malikine tapu sicilinin kayit takip Serh in silinmesini istemem hakkinda saglar.
  [2.5. 12:16] Hüseyin Celiker: Çok güzel
  [2.5. 12:17] Nazan Grünwalder: Taraflar Serh tarihinden itibaren 5 YIL
  Serh tarihi 19.01.2003
  [2.5. 12:19] Nazan Grünwalder: Paran halen hesabima gelmedi.
  [2.5. 12:26] Hüseyin Celiker: O zaman işimiz kolaylaştı , dilekceye onu da ekle iyi olur. !
  [2.5. 12:27] Hüseyin Celiker: İban numarasında rakam eksik diyor banka gitcem biraz sonra bakacağım. !
  [2.5. 22:52] Hüseyin Celiker: Uyudunmu. !
  [2.5. 22:54] Hüseyin Celiker: Yatmadın ise konuşalım biraz. !
  [4.5. 10:34] Hüseyin Celiker: Günaydın hayırlı sabahlar
  [4.5. 10:34] Hüseyin Celiker: Nasılsın iyisindir inşallah.
  [4.5. 11:30] Hüseyin Celiker: Karı Kocalıdaki taşınmaz ile ilgili dilekçe yazacaktın mahkeye. ! Senden haber bekliyorum
  [4.5. 12:29] Hüseyin Celiker: Musait olunca beni ararmısın lütfen, zaman kaybediyoruz bir an önce taşınmazın proplemini çözmemiz gerekiyor veya alanya da yapılması gereken bir şey var ise ben de yardımcı olayım. !
  [6.5. 09:31] Nazan Grünwalder: Hayirli Cumalar, paran geldi.
  [6.5. 09:34] Hüseyin Celiker: Teşekkür ederim sizin de cumanız mübarek olsun
  [9.5. 11:51] Hüseyin Celiker: Merhaba nasılsın. !
  [12.5. 08:06] Hüseyin Celiker: Günaydın hayırlı sabahlar
  [14.5. 14:24] Hüseyin Celiker: Merhaba nasılsın iyisindir inşallah, 1 haftadan beri cevap vermiyorsun arama ve mesajlarıma merak ediyorum. !
  [17.5. 08:54] Nazan Grünwalder: Hayirli sabahlar, ben halen Sizin bana olan 800,00€ borcunu zu ödemenizi bekliyorum.Eger bu paranin masrafi icin ödememekte israr ediyorsaniz ALANYA,daki hesap numarami verebilirim. SIZ beni aldattiniz. RESMI BELGE DE SAHTECILIK SUCLARINI ISLEDINIZ. Amaciniz benim imzami taklit edip,Ismail Bey’den alacaklarinizi tahsil etmekti. Sonucta adima kayitli tasinmazi %50 kazancli satip,tapudan fiyati nur 100.000 TL gösterip, hem beni hemde DEVLETI ZARAR SOKTUNUZ. CEP TELEFON SIPARISINIZI KENDI CEBINIZDEN ÖDEMENIZI BIR KAC KEZ IHTAR ETTIM.ÖDEYECEGINIZE DAIR SÖZ VERDIGINIZ HALDE SÖZÜNÜZÜ GERCEKLESTIRMEDINIZ.BEN SIZLE ANCAK SÖZÜNÜZÜ YERINE GETIRDIGINIZ ZAMAN KARI – KOCALI TASINMAZ HAKKINDA GELISEN OLAYLAR HAKKINDA BILGI VERECEGIM.IYI GÜNLER.BIR YANLISLIK YAPMAYA KALKMAYIN.
  [17.5. 12:32] Nazan Grünwalder: Olumlu yanit vermediginiz takdirde Mail atacagim. Bilgilerinize
  [17.5. 15:47] Hüseyin Celiker: Şu an okudum mesajı
  [17.5. 15:48] Hüseyin Celiker: Akşam size cevap yazacağım, internet paketim bitmiş. !
  [18.5. 12:50] Nazan Grünwalder: Ben çok duygusal bir insanım çok üzüldüm. ! ben hiç bir zaman parayı hayatım da birinci pilana koymadım koymamda ama dostluklar her zaman herkese lazım olur. ! insanlar her şeyini kaybedebilir ama dostları sayesinde geri kazanır. ! Eğer biri hayatında gerçek bir dostunu kaybederse tekrar geri kazanamaz, benim hiç bir guvencim olmadan sana 295 bin euro gönderdim . ! şimdi ben 880 euro dan mı korkacam. ! demekki beni hiç tanıyamamışsın Nazan hanım. Yukarida ki Chat Siz gönderdiniz.Hüseyin Bey, MEGERSEM, ben Sizi cok iyi tanimisim. SIZ PARA ICIN HERSEYI YAPACAK BIR SAHISSINIZ. ÖYLE YA BILGISAYARINIZDAN CIKARDIGINIZ SÖZLESMENIN altina imzami kopya yapip Ismail Bey’den para almak icin benI KULLANDIGINIZ VE aldattiginiz gibi,üstelik sahtekarlik suclarini islediniz. AYNAYA NASIL BAKABILIYORSUNUZ.PARAMI GÖNDERMEDIGINIZ TAKDIRDE,TASINMAZIMLA ILGILI TÜM GERCEKLERI ORTAYA CIKARMAK ICIN HUKUKI YOLLARA BASVURACAGIM, O ZAMAN 800,00€ DEGIL,DEVLETE ÖDEYECEGINIZ PARA KAT KAT ÜSTÜ OLACAK.GÖNDERIN PARAMI,DIGER KISILERDE MAGDUR OLMASIN. NAMUS BORCUNUZU EN KISA BIR SÜRE ICERSINDE ÖDEYIN.
  [21.5. 13:10] Nazan Grünwalder: Iyi Hafta sonlari dilegiyle, en kisa bir zaman, önümüzdeki Cuma günü olup, eger Borclu oldugunuz parayi hesabimda görmezsem, ardindan gerekli makamlara hazirladigim Dilekce ile basvuracagimi Bilgilerinize sunuyorum. Beni atlatmaya veya kandirmaya calismayin.
  [21.5. 13:14] Nazan Grünwalder: Yani 27.05.2016 tarihi ile Size verdigim mühlet sona eriyor.Bu güne kadar yalanlarin sonsuz oldugundan dolayi, Beni basindan savmak icin “en kisa zamanda borcunu ödeyecegini söylemekle,kurtuldugunu zannetme.
  [21.5. 13:21] Hüseyin Celiker: Bu gün kandil. ! bu mübarek gün de bir stres yapma lütfen. !
  [21.5. 15:37] Nazan Grünwalder: Kandilse,insan kandilin mübarek olmasini diler. SENSE BORCUNU ÖDEMEMEK ICIN HEP BAHANELER BULMAYA CALISAN SAHISSIN. ISTEMESINI BILEN,FAKAT KENDISINE AIT OLMAYAN PARAYI iade etmesine gelince sana zor geliyor.
  [21.5. 15:39] Nazan Grünwalder: Hic olmazsa kandil günü dürüst olmaya calis.
  [21.5. 16:01] Hüseyin Celiker: Kandiliniz mübarek olsun Nazan hanım
  [23.5. 11:37] Nazan Grünwalder: BORC HATIRLATMA. BU GÜN KANDIL DEGIL,STREß ISTEMIYORSAN NAMUS BORCUNU ÖDE.
  [23.5. 13:29] Hüseyin Celiker: Son uyarım. ! bana stres yapma. ! sana paranı en kısa zamanda göndereceğimi söyledim. ! Ben senin ile bu tür konularla ilgili tartışmalar yapmak istemiyorum en geç bu ay sonunda paranı almış olacaksın. ! ama sen yine de benim ile uğraşmak istiyorsan açıkça söyle. !
  [23.5. 13:34] Hüseyin Celiker: Telefonu açarmısın. !
  [30.5. 11:35] Nazan Grünwalder: Yarin SON GÜN
  [30.5. 11:35] Hüseyin Celiker: Evet
  [30.5. 17:14] Nazan Grünwalder: Anlamadım ne demek istiyorsunuz tek tek sorun cevaplayayim size saygım sonsuz ama Hüseyin Çeliker ve Hasan Çolak denen erkegin orospusu ve tokatcilardan bahsetme yeter lütfen anlayamadığımız ne var ise sorun anlatayım.

  Iste, Keske senin hakkinda söylenen leer inansaydim. BENI DOLANDIRMAN MÜMKÜN OLMAZDI.
  [30.5. 17:16] Hüseyin Celiker: Bunu kim yazdı. !
  [30.5. 17:18] Hüseyin Celiker: Yarın senin paranı göndereyim önce sonra benimde söyleyeceğim şeyler olacak
  [30.5. 17:19] Nazan Grünwalder: Ben carsamba günü dilekcemi postaliyorum.
  [30.5. 17:35] Nazan Grünwalder: Sen yazili veya sözlü olarak verdigin sözlerini yerine getirmiyorsun.isin gücün yalan dolan, ayin sonu yarin ve hesabima gelen bir para yok nasil olsun ki,cebine 100TL olmayan bir kisi dolandirdigi kisiden almis oldugu ödünc parayi nasil ödesin???. Senin para icin herseyi yapacak kisi olduguna dair uyarilara inanmamistim.ne kadar hakliymislar .yaziklar olsun.haram para ile aileni gecindiriyorsun.Keske seni hic tanimamis olsaydim.senin gibi sahislar dan nefret ediyor ve igreniyorum.
  [30.5. 17:37] Hüseyin Celiker: Yarın paranı alınca sana cevap vereceğim
  [31.5. 16:16] Hüseyin Celiker: Western Union, takip no su. MTCN 2499312041 . Bu numarayı göster parayı al beklemene gerek yok.
  [1.6. 13:37] Nazan Grünwalder: Tesekkürler Hüseyincigim
  [1.6. 13:37] Hüseyin Celiker: Rica ederim nazancığım. !
  [1.6. 14:09] Hüseyin Celiker: Seni düşünüyorum. !
  [1.6. 14:10] Hüseyin Celiker: Valla
  [1.6. 16:04] Hüseyin Celiker: Beni ne kadar kızdıran bile sana karşı kötü bir şey düşünemiyorum. !
  [1.6. 16:11] Nazan Grünwalder: Anladim ve bana ispat ettin.
  [1.6. 16:13] Hüseyin Celiker: Sana karşı saygı ve sevgimi her zaman muhafaza edeceğime dair kendime söz verdim. !
  [1.6. 16:14] Nazan Grünwalder: Neden?
  [1.6. 16:17] Hüseyin Celiker: Çünkü sana güveniyorum. !
  [1.6. 16:18] Nazan Grünwalder: Tesekkür ederim.Bana her zaman güvenebilirsin.
  [3.6. 08:52] Hüseyin Celiker: Allah razı olsun senin de cuman mübarek olsun
  [6.6. 08:44] Nazan Grünwalder: Allah tuttugun oruclari kabul ETSIN.
  [6.6. 08:45] Hüseyin Celiker: Allah razı olsun
  [13.6. 09:21] Hüseyin Celiker: Merhaba nasılsın. !
  [13.6. 09:23] Nazan Grünwalder: Merhabalar, ben iyiyim, nerelerdeydin, umarim Sende iyisindir.
  [13.6. 09:24] Hüseyin Celiker: Ben de iyiyim Sağol. ! buralardayım biraz kafamı dinlemek istedim. !
  [13.6. 09:25] Hüseyin Celiker: Türkiye de turizm çok kötü bu sene.
  [13.6. 09:28] Nazan Grünwalder: Terror tehlikesi ve Erdogan’in hos görülmeyen davranislarin in etkisi olacak
  [13.6. 11:38] Hüseyin Celiker: Malesef doğru tespit yaptın. ! ben hayatımda böyle kötü bir yaz sezonu yaşamadım.
  [13.6. 12:02] Nazan Grünwalder: Insallah sonu iyi olur. Insallah uyusmazliklar sona erer.
  [13.6. 12:04] Hüseyin Celiker: İnşallah. Viyana’da olaylar çıkmış haberlerde gördüm. !

  23.7. 10:01] Nazan Grünwalder: Iyi günler,ben ANLASMAKTAN vazgectim. Eger Mikail Ülker anlastigimiz paranin tümünü , ödemezse, sana verdigim VEKALETNAME GECERSIZ KALACAK YANI AZILNAME GÖNDERECEGIM,EGER SEN ONLARIN TÜM PARALARIMI avusturya’daki hesabima ödemesini saglarsan, sana 5.000,00€ vermeye hazirim.Ben Senin bilgim disinda islemleri gerceklestirmeni önlemek amaci icin Pazartesi günü Fax ve posta ile GÖNDERECEGIM AZILNAMEYI HAZIRLADIM. BU GÜNDEN SONRA DA SANA VEKALETNAME VERMEMEYE KARAR VERDIM.SENIN BENDEN BIR DOST OLARAK PARA TALEP ETMEN SONUCU ARAMIZDAKI DOSTLUK DEDIGIN BIR ILISKI KALMADI,BENI ZIYARET ETME HAYALINE SIL KAFANDAN,
  [23.7. 10:11] Nazan Grünwalder: UYARI: Eger pazar aksami na kadar senden olurlu bir Cevap almazsam, Av.Bülent Bey’e seni Vekaletnamede azil etmesine dair islem yapmadiniz saglayacagum. .IYI KI AHZU – KABZA YETKISI VERMEMISIM. KIMBILIR ALEYHIME OLACAK TÜM ISLEMLERI GERCEKLESTIRECEKTIN. ZATEN VEKALETNAME GELDIKTEN SONRA PARA TALEP ETMENIN NEDENI.BEN HER ZAMAN TEDBIRINI ALAN BIR KADINIM.
  [23.7. 10:20] Hüseyin Celiker: Günaydın
  [23.7. 10:20] Hüseyin Celiker: Senin teklif ettiğin 5000 euro kabul ediyorum
  [23.7. 10:36] Hüseyin Celiker: Tamam
  [23.7. 10:36] Hüseyin Celiker: Ben sana güveniyorum
  [23.7. 10:36] Nazan Grünwalder: Pazar aksami na kadar mühlet veriyorum
  [23.7. 12:27] Hüseyin Celiker: Maili gönderdim
  [23.7. 12:33] Nazan Grünwalder: Ben halen alisveristeyim
  [23.7. 14:49] Nazan Grünwalder: Mail geldimi?ne dersin. Bülent ‘ göndereyim mi?
  [23.7. 14:49] Hüseyin Celiker: Bakayım
  [23.7. 14:55] Hüseyin Celiker: Artık senin güzel bir şekilde düşünüp bir karar vermen hasıl oldu. ! Benim yalnızca senin beni yönlendirmen ve yetkilendirmen ile karşı tarafla anlaşma yapar imzalarım aksi taktirde hiç bir işlem yapmam. !
  [23.7. 14:57] Hüseyin Celiker: Benim fikrimi soracak olursan eğer bu işleri bir an önce halletmemiz senin menfaatlerine daha uygun olacağını düşünüyorum. !
  [23.7. 15:04] Nazan Grünwalder: Benim kendi alacağım 44.000 TL olmasına rağmen kardeşim 35.000 TL almış hak eden benim ödeyen borçlu Sami dır. Perşembe günü sıkıştırarak kardeşim almış satış günü de vereceğini Eyüp söyleyince hemen Hüseyin ı aramışlar hatta haciz mahallinde kardeşime Sami İcraya Mikail 2010/7973.E sayılı dosyayı Hüseyin 200.000 TL ye bitiriyor siz 480.000 TL istiyorsunuz siz fazla istiyorsunuz demiş seni kim satmaya çalışıyor hala anlayamiyorsun
  [23.7. 22:08] Hüseyin Celiker: Mailim geldimi. !
  [23.7. 22:13] Hüseyin Celiker: 1 tane sayfa fazla gönderdim yanlışlıkla 😃
  [24.7. 08:35] Nazan Grünwalder: Günaydin,hayirli sabahlar.Dün aksam erken yattim. Bu sabah dilekceni okudum.maili gönderdim.benim bir planim var.Het ücümüzün yararina olacak.ne dersin.
  [24.7. 16:29] Nazan Grünwalder: Senden hicbir haber yok?
  [24.7. 16:31] Nazan Grünwalder: Kayiplara mi karistin. ??
  [24.7. 17:14] Hüseyin Celiker: Bu benim oğlan, kerem
  [24.7. 17:15] Hüseyin Celiker: Hangimiz yakışıklı 😃
  [24.7. 17:35] Nazan Grünwalder: Senin oglun mu?yakisikli babanin, yakisikli oglu olur.
  [24.7. 17:36] Hüseyin Celiker: Teşekkür ederim
  [24.7. 17:36] Nazan Grünwalder: Cok tatli,
  [24.7. 17:36] Hüseyin Celiker: Teşekkürler
  [24.7. 17:37] Hüseyin Celiker: Sende tatlısın 😃
  [24.7. 17:37] Nazan Grünwalder: Allah bagislasin.güler yüzlü
  [24.7. 17:37] Hüseyin Celiker: Allah razı olsun
  [24.7. 17:37] Nazan Grünwalder: Tesekkür ederim
  [24.7. 18:36] Hüseyin Celiker: Resmin göndereyim
  [24.7. 18:39] Hüseyin Celiker: Alanya lı
  [24.7. 18:39] Nazan Grünwalder: Cok güzel bir aile resmi
  [24.7. 18:39] Hüseyin Celiker: Teşekkür ederim
  [24.7. 18:40] Hüseyin Celiker: Aslen Basra dan gelmiş ler
  [24.7. 18:40] Hüseyin Celiker: Mısır’dan büyük dedesi
  [24.7. 18:41] Hüseyin Celiker: Bu da kızım
  [24.7. 18:42] Nazan Grünwalder: O nedenle güzel bir olunuz.Ben var
  ALLAH BAGISLASIN, ANNELI BABALI BÜYÜSÜN.DOGRU SÖYLEDIM MI?
  [24.7. 18:43] Nazan Grünwalder: Kiz in annsine benziyor.
  [24.7. 18:43] Hüseyin Celiker: Allah razı olsun
  [24.7. 18:43] Hüseyin Celiker: Evet
  [24.7. 18:43] Hüseyin Celiker: Ama kız yeşil gözlü
  [24.7. 18:47] Nazan Grünwalder: Ben yesil gözüm olsun isterdim. Ben hep merak ediyorfum.simdi merakimi gidetdin. . Senin cok mesut bir aile babasinin. Hep iniz in yüzü gülüyor.COK MEMNUN OLDUM.
  [24.7. 18:49] Nazan Grünwalder: Simdi Soley Hanimin ne kadar hakli oldugunu kanitladin. Gönderdigin Foto ile.cok iyi bir aile oldugunuzu.
  [24.7. 18:49] Hüseyin Celiker: Teşekkürler. Allah razı olsun inşallah seninde güzel sağlık lı bir yaşamınız olur
  [24.7. 18:49] Nazan Grünwalder: Insallah cok tesekkür ederim.Sagol
  [25.7. 08:18] Hüseyin Celiker: Günaydın
  [25.7. 08:20] Nazan Grünwalder: Günaydin, Hayirli Sabahlat
  [25.7. 08:21] Hüseyin Celiker: Teşekkür ederim sana da hayırlı sabahlar
  [25.7. 08:23] Nazan Grünwalder: Inanmacaksin simdi kalktim gece FIRTINA uyutmadi. .
  [25.7. 12:11] Nazan Grünwalder: Su anda rextarontayim. Heralde cekmiyor
  [25.7. 12:12] Hüseyin Celiker: Tamam
  [25.7. 12:12] Hüseyin Celiker: Dilekçe yazacaktın
  [25.7. 12:13] Nazan Grünwalder: Sözlesmeyi tamamlsyalim
  [25.7. 12:14] Hüseyin Celiker: Tamam
  [25.7. 12:17] Hüseyin Celiker: Oky
  [25.7. 12:17] Hüseyin Celiker: 20 dakikaya ararım seni
  [25.7. 12:18] Nazan Grünwalder: Nazan hanim bu sami ile görüştüm bana diyorlar ki siz fazla para istiyorsunuz kadın daha az para ya razı iken talep iniz bizden fazla varmı öle bişey bana cevap verirmisiniz ben öle bişey olmaz dedim ama sizin de bilginiz ı almak istedim
  [25.7. 12:19] Nazan Grünwalder: Bir de arada ortalığı karıştıran biri var galiba bilgi kirliliği yaratıyor olmamış bilgileri sie iletiyor kafa ordan mı karıştı.
  [25.7. 12:20] Hüseyin Celiker: Mikail in yanına gidiyorum
  [25.7. 12:24] Hüseyin Celiker: Şu an mikail in yanındayım
  [25.7. 12:27] Nazan Grünwalder: Bunlar iki tarafin mi calisiyor? Ben kendimi emniyete aldim.yani ahzu -kabza yrtkisinin iptali ile bilgileri C.bassavciligina ve 2.icra müdürlügü ne faxla gönderdim.herkesin haberi olsun.
  [25.7. 12:27] Hüseyin Celiker: Tamam
  [25.7. 12:27] Nazan Grünwalder: Ben bu kisilerin para icin ruhlarini satacaklarini biliyorum.
  [25.7. 12:29] Hüseyin Celiker: Şu an mikail ile konuşuyorum istersen sana vereyim konuş
  [25.7. 13:44] Hüseyin Celiker: Adliyede herkes senden korkuyor fırat bey avukat olmadan olmaz diyor
  [25.7. 13:47] Nazan Grünwalder: Cünkü bir kadin olarak yasal yollardan hakkimi aradi gibi kimse kabul etmediğimiz. Herkes beni yildirmaya calisti.kimse beni hakli yollumdan vazgeciremedi..
  [25.7. 13:49] Hüseyin Celiker: Evet bencede haklısın
  [25.7. 13:52] Nazan Grünwalder: Ben basarili bir kadinim.Bu basarimi kabul edemeyenler,benden üstün ve daha cok bilgili ve tahsil Li kisiler,ben ise aldatilmayi ve malima sahip cikanlarin Hayallerine bozan kadin
  [25.7. 13:53] Hüseyin Celiker: Evet doğru söylüyorsun
  [25.7. 13:53] Nazan Grünwalder: Aslinda firat Bey in Denizli’ye tayininiz ciktigini Bülent söyledi. Bu da yalan
  [25.7. 13:55] Hüseyin Celiker: Bilmiyorum arayabilirsin adliyeyi benim konuştuğum fırat beydi
  [25.7. 14:36] Nazan Grünwalder: Ben acik arttirma icin avukat buldum.benim bu avukatta bir vekaletname var.satis günü almasini icin.
  [25.7. 14:37] Hüseyin Celiker: Tamam sen nasıl uygun görüyorsan
  [25.7. 14:38] Hüseyin Celiker: Mikaile mesaj attım akşam düşün bana haber ver dedim
  [25.7. 14:48] Nazan Grünwalder: Simdi yoldayim.eve gelince sana vekalet hakkinda bir yasal bilgi gönderecegim.onla Frat Bey’e ugrarsin. . Benim düsüncem, bunlarin borclularla birlik olduklari.ama basaramayacaklar.avukatin ismini satis günü ne kadar aciklamaya agim. CÜNKI borclularin nasil calisti Klarinette biliyorum.
  [25.7. 14:49] Hüseyin Celiker: Tamam
  [25.7. 14:51] Hüseyin Celiker: Ben mikaile söyledim Nazan hanıma kefilim diye düşün akşam bana haber ver dedim. !
  [25.7. 14:52] Nazan Grünwalder: Tesekkür ederim.
  [25.7. 14:53] Hüseyin Celiker: Rica ederim canım benim
  [25.7. 16:58] Hüseyin Celiker: Maili aldım okudum
  [25.7. 16:58] Hüseyin Celiker: Süpersin valla
  [25.7. 17:08] Nazan Grünwalder: Gitti ses yok.
  [25.7. 17:29] Nazan Grünwalder: Özür dilerim arka arkaya mail gönderdigim icin..bak nedenleri ortada her zaman kendimi savunmasini biliyorum.belkide bundan korkanlar oluyor.
  [25.7. 17:30] Hüseyin Celiker: Eveeeet
  [25.7. 17:30] Hüseyin Celiker: 😃
  [25.7. 17:31] Hüseyin Celiker: 🌻🍀🌸🌹🌷
  [25.7. 17:31] Hüseyin Celiker: Esasında sen çok iyi tatlı birisin, ama kimse anlamak istemiyor.
  [25.7. 17:32] Nazan Grünwalder: Tesekkür ederim.canim.Islerine gelmiyorda o nedenle
  [25.7. 17:32] Hüseyin Celiker: 😄
  [25.7. 17:34] Nazan Grünwalder: Cünkü onlar bas egmemi bekliyorlar.ben ise onlarin haksiz oldugunu kanitliyorum.beni sevsinler veya sevmesinler
  [25.7. 17:35] Hüseyin Celiker: Ben seviyorum yeter. ! 😜
  [25.7. 17:37] Nazan Grünwalder: Iste buna cesaret edemedim.sen beni seviyorsan yeter yazscaktim. Fakat bu sözlerin senden gelmesi daha güzel
  [25.7. 17:37] Hüseyin Celiker: 🌺
  [26.7. 10:20] Hüseyin Celiker: Günaydın
  [26.7. 10:23] Nazan Grünwalder: Sana da Günaydin.simdi mi kalktin.uykucu.
  [26.7. 10:24] Hüseyin Celiker: Sabah 7 de kalktım
  [26.7. 10:25] Nazan Grünwalder: Pardon
  [26.7. 10:26] Hüseyin Celiker: Ofisteyim
  [26.7. 10:27] Nazan Grünwalder: Resimlerinden özel bir Album yapacagim.Gelonce görürsün
  [26.7. 10:28] Hüseyin Celiker: Tamam 😄
  [26.7. 10:40] Nazan Grünwalder: Simdi öglen oldu . Icraya heralde ,ögleden sonra gidersin, belki de hic gitmezsiniz. Ben acik artirma icin zaman kaybetmek istemiyorum. Sizden olurlu veya olursuz Cevap alinca gerekli kisilere ve yollara basvurmam gerekecek.daha fazla beklemek istemiyorum.karsi tarafin tek amaci satisi durdurmak.ben bu oyunlari 13 seneden beri yasiyorum.Dün sen Dilekceyi yazmami talep ediyorsun.Oysaki konusmamiz senle ilk önce sözlesme imzalanacak, para ödenecek ondan sonra bülent”in ahzu-kabza yetkisinin Iptali ile ilgili belge Icraya verilecek ti. Aradan 3 hafta gecti ne yapildi???????? HICbirsey, eger senin amacin karsi tarafa zaman kazandirmaksa lütfen yaz.birbirimizi üzmeyelim.
  [26.7. 10:42] Hüseyin Celiker: Mikaile mesaj ve mail attım haber bekliyorum kendisinden. !
  [26.7. 10:45] Hüseyin Celiker: Karşı tarafa zaman kazandırmak bana bir şey kazandırmaz aksine kaybettirir. ! ben senin vekilinim senin verecegin karar ve onay ile karşı tarafla konuşurum aksi bir şey yapmam söz konusu olamaz
  [26.7. 10:47] Hüseyin Celiker: Bu gün imzalarsa imzalar imzalamaz ise kendileri bilir. !
  [26.7. 10:50] Hüseyin Celiker: 20 günden bu yana uğraşıyorum her iki tarafı Uzlaştırmak için eğer karşı taraf uzlaşma yapmaz ise bu gün benim için konuşma bitmiştir senden ikinci bir talimat gelmeden onlar ile masaya oturmam. !
  [26.7. 10:51] Nazan Grünwalder: Ben bu kurtlari taniyorum.sahte senet lerini düzenliyorlar. Ondan sonra karsilar uns akilli, azil bir kadin cikiyor.davalari Kazanir. Simdi de,beni dolandiranlat borca mahsuben senet veriyor 3010 Senesinden bu yana NAMUS BORCUNU ÖDEMOYORLAR. BUNLARDA ne namus,ne ahlak,ne gurur nede,yüz var.bunlarin kafasinda sadece seytanlik var.
  [26.7. 10:51] Nazan Grünwalder: Tamam öyle yapalim.
  [26.7. 10:53] Hüseyin Celiker: Canım kendileri bilir biz elimizden gelenin fazlasıyla yaptık sıra onlarda, son pişmanlık fayda etmez. !
  [26.7. 11:26] Nazan Grünwalder: Maili gönderiyorum. Eger düzeltilmesini istedigin bir husus VARSA bildir lütfen
  [26.7. 11:26] Hüseyin Celiker: Tamam
  [26.7. 11:30] Hüseyin Celiker: Tamam güzel olmuş mikaile gönderdim
  [26.7. 11:30] Nazan Grünwalder: Tesekkür ederim.Sagol
  [26.7. 11:48] Hüseyin Celiker: Rica ederim sende Sağol bir gelişme olursa seni arayacağım
  [26.7. 12:35] Hüseyin Celiker: Beni ararmısın
  [26.7. 13:05] Nazan Grünwalder: Bana gelen haberlere göre borclular ILE anlasma yapmaya calisiyormusunuz AHZU KABZA YETKINIZ OLMADIGINI DAIR IHTARNAME GÖNDERDIM.SIZIN YAPTIGINIZ DOLANDIRICILIK .BANA AIT PARALARI HANGI HAKLA TAHSIL ETMEYE CALISIYORSUNUZ?bilgim disinda hak etmedigini 43.000,00TL yetmedimi.hayatinizda bu kadar parayi 4 ayda kazandigim mi??
  [26.7. 13:26] Nazan Grünwalder: Yukarida ki Chat Mikail ‘ gönderirmisin? Ben bu Mesaji rasit gönderdim.haberleri olsun.onlar benim Borclum olarak kalacak eger 2 kez ödeyecek paralari VARSA, onlar anlassinlar.bana olan borclari bana ödemelerine kadar oldugu gibi kalacak
  [26.7. 13:29] Hüseyin Celiker: Söyledim mikaile
  [26.7. 13:34] Nazan Grünwalder: Hüseyin üzgünüm,yarin vekaletname icin azilnameyi gönderiyorum. CÜNKI, bu vekaletname yalniz bu islem icindi,masraflarim devam ediyor.ben bu kisilere inanmamakta ne kadar hakli oldugumu maalesef anladim. Senden cekineceklerine inandim
  Bunlar kaybetti. Beni tekrar Sulh icin aramasinlar. Bunlar kötü niyetli insanlar. Benim icin bi os bitti. Lütfen sende unutma. Insallah sende anladin.bu kisilere is yapmak Mümkün degil
  [26.7. 13:40] Hüseyin Celiker: Sen nasıl uygun görüyorsan öyle olsun akşam 18.00 kadar zaman verdik kabul ederlerse ederler .!benim açımdan yalnızca villanın üzerindeki şerhin kalkması çünkü benim bir an önce satıp para almam lazım çünkü biraz maddi sıkıntılarım var. !
  [26.7. 13:41] Nazan Grünwalder: Ama darilman olur mu?azilnameyi alinca.
  [26.7. 13:42] Hüseyin Celiker: Hayır ne münasebet niye darılayım o senin doğal hakkın
  [26.7. 13:45] Hüseyin Celiker: Sen şu villanın üzerindeki şerhi kaldır yeter cuma günü müşterim var çünkü inanmayacaksın ama bütün paramı oraya harcadım. ! böyle olmasi beni çok zor durumda bıraktı
  [26.7. 15:09] Nazan Grünwalder: Sen beni suclama,ben sana basta söyledim.ama ben sana inanip? Sana Yeni bir vekaletname cikarmak zorunda kaldim.Masraflar yani sirada hayatimdan yine 3 hafta bu dolandiricilar la ugrasmak zorunda kaldim.Sana inandigim icin,bu is senin icin ein numar zu gross,Sen ise benden fazla onlara inandin. Bende sana inanip, bu insanlari oyununa düstüm.sana inanmasaydim benle anlaşmalari imkansiz olurdu.Sözlesmeyi gerceklestirip parayi yatirmalarini saglayacagina,bana Icra daki para icin dilekce vermemi uyardin, ben bu gün cok mesudum, sana ahzu-kabza yetkisi vermedigim icin.allah bilir sonu ne olur du, cünkü sen daha ziyade onlarin hak olmayan haklarini savunuyorsun.bu nedenle yarin sana azilnameyi Mail ile gönderecegim. Ben bu olaydan bir ders daha aldim. Kendimden baska kimseye inanmayacagim.kabahat sende,benle degil gercekte seni kullandilar.seninle oynadilar, fakat sen gercegi görmek istemiyorsun. onlarin benle anlasmak istedigini söyleyen sensin.ben bu adamlarin karakterini 2003 senesinde tespit ettim.benim imzami taklit edenler,SAHTE SENET DÜZENLEYEREK MALIMA SAHIP OLMAK ISTEYENLERDEN ne hayir gelir ki?????
  [26.7. 15:20] Hüseyin Celiker: Vallahi kendileri bilir senin onlara yaptığın çok iyi bir teklif. ! senin bana ahzu kabza verip vermemem benim için önemli değil önemli olan senin alacaklarını tahsil etmen. ! Ama ortalığı karıştıran biri olduğu kesin biz senin ile bir şeyi basamaya çalışırken birileride başka teklifler sunuyor. ! tabiki bu şartlarda işler uzadıkça uzadı . ! neyse benim kafam dolu ve yorgun. ! benim tek anladığım şey senin haklı olman inşallah hayırlısıyla alacaklarını tahsil edersin
  [26.7. 15:23] Hüseyin Celiker: Ayrıca ahzu kabza olsa dahi icra dairesinde hiç bir işlem yapamıyorum. !
  [26.7. 15:25] Hüseyin Celiker: Çünkü icra müdürü açık ve net bir şekilde izah etti fax da ceksen mail de atsan geçersiz dedi avuk harici veya asıl alacaklı harici hiç kimse bir şey yapamaz. !
  [26.7. 15:29] Hüseyin Celiker: Ben onların hakkını savunsam her dakika seni arayıp bilgi vermezdim onlar kimki ben onları savunayım. ! onlar önce senin paranı ödesin ler
  Artık senin güzel bir şekilde düşünüp bir karar vermen hasıl oldu. ! Benim yalnızca senin beni yönlendirmen ve yetkilendirmen ile karşı tarafla anlaşma yapar imzalarım aksi taktirde hiç bir işlem yapmam. !

  [7.8. 12:42] Hüseyin Celiker: Her şey yolunda Allahin izniyle
  [7.8. 12:43] Hüseyin Celiker: Alles Paleti 😄
  27.7. 16:00] Nazan Grünwalder: Gitsin yerine hirsiz yazmak istedim.
  [27.7. 16:01] Hüseyin Celiker: Bu adam senin psikolojini bozuyor
  [27.7. 16:01] Hüseyin Celiker: İzin verme
  [27.7. 16:05] Nazan Grünwalder: Bu adamin karakterini anladigima tarihinden itibaren rahatim.Bu karari vermemi sagladi. Tesekkür etmem lazim.ben cok sabirliymisim.keske daha önce bu karari verseydim . BIZ gelecege bakalim. Kiymet vermedigim kimseler benim moralimi bozmalari imkansiz,sen rahat ol canim.
  [27.7. 16:07] Nazan Grünwalder: Haciz ile ilgili mailimi Aldin mi?
  [27.7. 16:09] Hüseyin Celiker: Tamam aldım
  [27.7. 16:10] Nazan Grünwalder: Ben Dilekceyi hazirlayacagim icin bazi bilgileri arastiriyorum.
  [27.7. 16:10] Hüseyin Celiker: Tamam
  [27.7. 16:35] Nazan Grünwalder: Sizi azil ettigim icin aldiginiz Av.ücretleri ceki iptalini saglayacagim.simdi hemen Mikail Ülker’e Mail gönderiyorum. Bol sanslar siz ne yaptiginizi farkında degilsiniz.kalbiniz ne alemde.dikkat edin.sagliginizaSizi azil ettim
  Yeterli kadar zararlarimiza yol actiniz hasan Colaktan aldiginiz 32.000,00€ iade edeceksiniz.
  [27.7. 16:35] Nazan Grünwalder: Nasil yazmisim.
  [27.7. 16:37] Hüseyin Celiker: Bu adam sana karşı saygı sınırlarını da aştı bence
  [27.7. 16:37] Nazan Grünwalder: Fena mi yazdim.hak etti bu adam.
  [27.7. 16:38] Hüseyin Celiker: Bence bu adamın başka planları var gibi .baksana ne kadar rahat davranıyor. !
  [27.7. 16:39] Nazan Grünwalder: Bir düsün aylarca bu Dosyada vekillim olduguna dair belge talep ediyorum. Her gün bir baska bahane 7 ay gecti.simdi bana konsoloslukta yakalacagimi bildiriyor. . Bu kadar karakterin bir adam.
  [27.7. 16:40] Nazan Grünwalder: Benim senden Ricam azilnameyi yazayim sen Noterden gönder masraflar bana ait.
  [27.7. 16:40] Hüseyin Celiker: Tamam
  [27.7. 16:41] Hüseyin Celiker: Bu adam yoldan çıkmış gibi sanki
  [27.7. 16:42] Nazan Grünwalder: Evet bunun daha neler yapacagi Belli degil siniri coktan asti
  [27.7. 16:42] Hüseyin Celiker: Evet
  [27.7. 16:43] Hüseyin Celiker: Bu adam villaya da haciz kor
  [27.7. 16:43] Hüseyin Celiker: Bir yolunu bulur
  [27.7. 16:44] Hüseyin Celiker: 10 senede bununla uğraşmayalım.
  [27.7. 16:44] Hüseyin Celiker: İnşallah zamanında müdahale ederiz
  [27.7. 16:46] Hüseyin Celiker: Adam beni hırsız yaptı.
  [27.7. 16:47] Hüseyin Celiker: Bak şu adamın yaptıklarına, hayretler içindeyim, .
  [27.7. 16:48] Hüseyin Celiker: Birde ben onunda hakkını savundum mikaile karşı. !
  [27.7. 16:49] Hüseyin Celiker: Avukatlık ücreti konusunda.
  [27.7. 16:52] Hüseyin Celiker: Tuuuuuu o densiz ahlak yoksunu iftiracı ve sahtekara. ! benim arkamdan attığı iftiralar ve oyunlar yetmiyormuş gibi aynısını sana yapıyor. !
  [27.7. 16:55] Hüseyin Celiker: Valla bu adam dan korkulur yaptığı tehditleri yaparmı yapar. !
  [27.7. 16:55] Nazan Grünwalder: Mikail in haberi var mi cekin ciro edildigine dair
  [27.7. 16:56] Hüseyin Celiker: Yok heralde, bilmiyorum tam olarak. !
  [27.7. 16:57] Hüseyin Celiker: Bence o parayı alır 3 cü kişiye vermiş ise, çünkü 3 cü kişi alma hakkı var. !
  [27.7. 17:03] Hüseyin Celiker: Keşke tam yetkim olsa bunların hepsini dize getirirdim ama. !
  [27.7. 17:04] Nazan Grünwalder: Nasil bir yetki den bahsediyorsun?
  [27.7. 17:06] Hüseyin Celiker: Neyse boş ver. !
  [27.7. 17:07] Hüseyin Celiker: Bence bu adam her şeyi kılıfına uydurmuştur. !
  [27.7. 17:08] Hüseyin Celiker: İnşallah daha büyük zarar vermeden müdahale ederiz.
  [27.7. 17:08] Nazan Grünwalder: Evet bende birsey basaracagina inanmistim.baska carem yoktu.
  [27.7. 17:11] Hüseyin Celiker: Bence bir insan başka bir insanı sebebsiz yere elinde hiç bir delil dayanak olmadan kötüleyip iftira ve hakaret ediyorsa bunda bir kötü niyet aramak lazım dı. !
  [27.7. 17:12] Hüseyin Celiker: Bu adam oyununu iyi oynayıp seni etkisi altına alıp algı operasyonu yaptı benim ile ilgili. !
  [27.7. 17:15] Hüseyin Celiker: Bence biz bu konuyu kapatalım. ! Önümüze bakalım sen de iyice düşün pilan yap çünkü bu adamı konuşmak bize bir şey kazandırmayacak. !
  [27.7. 17:17] Hüseyin Celiker: Fazla da üzerine gitme bu adamın adresini ihbar eder tutuklatir seni belki
  [27.7. 17:21] Hüseyin Celiker: Evet bencede
  [27.7. 17:22] Nazan Grünwalder: Hasan Colak’in 32.000,00€ cekince City verip para aldiginiz o zaman dogru.sahtekarlik avukat mesleginle yakismaz. Siz Hüseyine laf atiyorsunuz.Hüseyin Bey in karakteri sizden cok cok üstün.hüseyin benim parami calmadi.malima göz dikmedi sizin gibi vekaletname alip, aleyhime bir is yapmadi. SIZIN VEKALETNAME ALMANIZIN TEK NEDENI PARAMI VE MALIMA SAHIP CIKMAKTI
  BEN SIZE BEDDUAM EDIYORUM.HER GÜN 5 KEZ DILERIM KABUL EDILIR.SIZCE. SIZIN HÜSEYIN ICIN SÖYLEDIKLERINIZI AYNEN SIZE IADE EDIYORUM. SIZIN KARAKTERINIZE DAHA UYGUN OLDUGU ICIN.
  [27.7. 17:23] Hüseyin Celiker: Canım benim sen bir tanesin 😇
  [27.7. 17:28] Hüseyin Celiker: Bence kendini yorma fazla inşallah başarırız beraber. !
  [27.7. 17:30] Nazan Grünwalder: Insallah dilerim Allahimdan bu günlerin sonucunun iyi olmasini.
  [27.7. 17:30] Hüseyin Celiker: Amin
  [27.7. 18:32] Nazan Grünwalder: Mail gönderdim. Yargitay karari.var.bir oku
  [27.7. 18:33] Hüseyin Celiker: Tamam bakayim
  [28.7. 12:57] Hüseyin Celiker: Tamam
  [28.7. 12:58] Hüseyin Celiker: Hayırlı olmasını diliyorum
  [28.7. 13:06] Hüseyin Celiker: Bence adam akıllı bir avukat bulalım Haricen biz dışarıdan takip edelim
  [29.7. 17:43] Nazan Grünwalder: Merhaba simdi yoldayim.mikail ülker bana mail gonderdi
  eve gelince sana bu maili gönderecegim. Bülent C.Basavciligina ve Antalya Barosuna sikayet miz gerceklesir. Bu adamin cezslandiriömasi icin hrrsey elimize. Bis dan.
  [29.7. 17:45] Hüseyin Celiker: Oky
  [29.7. 18:09] Hüseyin Celiker: Bülentin maskesi düştü demekki ortalığı karıştıran bülent olduğu kanıtlandı
  [29.7. 18:11] Nazan Grünwalder: Evet.ben su anda Mikail ülker Cevap veriyorum
  [29.7. 18:12] Hüseyin Celiker: Tamam
  [29.7. 18:13] Hüseyin Celiker: Aferim mikaile doğru olanı yaptı seni bilgilendirmekle. !
  [29.7. 18:14] Nazan Grünwalder: Evet.ben sasirdim demesem yalan olur.
  [29.7. 18:18] Hüseyin Celiker: Ben defalarca söyledim mikaile, nazan hanım dan habersiz sakın bülent ile anlaşma yapma diye. ! bu Bülent beni sana kötülemek ile bizim aramızı açıp kendisinin yaptığı oyunlar ortaya çıktı. !
  [29.7. 18:19] Hüseyin Celiker: Artık sende bundan sonra dikkatli olursun bülent tin attığı yalan ve iftiralara. !
  [29.7. 18:25] Nazan Grünwalder: Ben Allaha inanan ve hep dogru yoldan gitmeyi ön Gören bir kulum. BU GÜNKÜ DURUMDA BUNUN KANITI. BIR GÜN GELIR HERSEY ORTAYA CIKAR.

 8. nazan kanak
  01/03/2017, 13:37

  Sizin değerli abim olarak sıfatlandırdığınız SAMİ ÜLKER; 14.11.2002 tarihli Noter aracılığı ile Fesih ettiğimiz Sözleşmedeki imzalarımızı taklit ederek  ,benim aleyhime 150.000,00€ ve aynı arsa üzerinde Arz. Kuy. Tur.Tic. San.Ltd. Şirketi ile Villa yaptıran Hollandalı çiftin aleyhine 500.000,00€’lük  ,SAHTE SENET düzenleyerek ,CENNET  gibi Alanya’yı CEHENNEME çeviren şahısın haksız zenginleşme amacı ile varlığının artması, bizim gibi, Alanya’da yüklü yatırım yapan yabancı ve yabancı gördüğü şahısları ,dolandırmayı meslek haline getirmiş olan  bir şahıstır. Ben istiyorum ki, bu SAHTEKAR kişilerin, gerçek yüzleri ortaya çıksın. bizim gibi, Alanya’da yatırım yapan iyi niyetli insanları varlıklı kişilerin  aleyhlerine sahte senet düzenlemelerini engellemek istiyorum.

  Gazete Haberinizde, “Şimdi, Türk Turizminin 15 Yılın en kötü yıllarını yaşamanızın “,bir Nedeni de, Sahtekar Sami Ülker’in bizim gibi, iyi niyetli yatırım yapan şahısların aleyhlerine Sahte Senet ile dolandırdığı ve bu şahısların yaşadıkları olayları İnternet sayfalarından yayınlanması sonucu, vatandaşların Türkiye’ye gelmekten çekindiklerinin , aynı zamanda soğuduklarının KANITIDIR.

  Bu nedenlerle, Sizin “SAMİ ÜLKER’İ değerli abim” olarak tanıtmanıza karşıyım. Yukarıda Borçlu Sami Ülker’in Modern SARAYLAR, Blue Star, Atlas Kleopatra ve Atlas Beach otelleri sahibi olduğunu açıklıyorsunuz. Fakat, Alanya 2. İcra Müdürlüğü 2010/7973 E. Sayılı Takip Dosyasını incelediğinizde, Borçlu Sami Ülker’in mal varlığı yok, veyahut Mal varlığı Mi-Sa Group adına İpotek aldığı, veyahut aile fertlerinin adına tapu da kayıtlı olduğu , veyahut taşınmazı açık arttırma ile satışa çıkardığımızda, ya satın alacak olan şahsın vazgeçtiği , veyahut açık arttırma için 60.000,00TL ödeyip, sonradan İhalenin feshi davası açıp, YIKIM KARARI olduğundan, satıştan vazgeçildiği, Anlatmakla bitmeyen OLAYLAR ZİNCİRLEME olarak 7 sene devam etmektedir.

   Asıl konumuza geçmeden önce, Size Hüseyin Çeliker hakkında bazı açıklamalar yapmak istiyorum. Hüseyin Çeliker adlı bu şahıs ile tanışmamız, Cep telefonuma Mesajlar göndermesi ile başladı. Ben kendisine 14 gün yanıt vermedim. Kızılca şehirdeki 16 Dönüm taşınmazımın üzerindeki 2 Villayı satın almak istediğini, Müşterisi olduğunu beyan etti. Aradan 1 Ay geçtikten sonra, adıma kayıtlı taşınmazı ait 10.000,00€ Kaparo ödedi.  Daha sonra, Alıcının Hüseyin Çeliker olmadığını, İ. A adlı bir şahıs olduğu ortaya çıktı. Daha sonra, Hüseyin Çeliker’in ve İ.A adlı şahıslar arasında alacak, verecek hususunda aralarında uyuşmazlıklar çıktığını, her iki şahısın, mail adresime gönderdikleri Belgeler sonucu, adıma kayıtlı taşınmazımı 435.000,00€’ya sattıkları, fakat  Tapuda, taşınmazı 100.000,000TL sattığını gösteren belgeler sonucu, Hüseyin Çeliker adlı  şahısın beni 150.000,00€ dolandırdığı gibi, üstelik, daha sonra, İ.AS şahıstan 35.000,00€alacaklarını tahsil etmek için, Sözleşme düzenleyip, imzamı Sami Ülker gibi taklit ettiği ortaya çıktı. Hüseyin Çeliker’e 850,00 €’ yu ban iade etmesini talep ettim. Çünkü, Hüseyin Çeliker’in dürüst olmadığı ortaya çıktığından, daha sonra, Parfüm vs. isteklerde bulundu. Daha sonra, Afrika, İtalya vs. ülkelerini birlikte seyahat etmek istediğini, hatta benden VASİYETNAME isteyip, İmam nikahı için Almanya’ya geleceğini, cinsel sarkıntılık mahiyetindeki WHAP ve VİBER ALINTILARINI kayıta almıştım. Hüseyin Çeliker, isteklerini yerine getirmediğimden dolayı olacak ki,
  Bu nedenlerle, Hüseyin Çeliker, baktı ki, benden istediği tüm isteklerini, yerine getirmediğimi, hatta, 800,00€ ve 42,00€ Avusturya’daki hesabıma iade etmek zorunda kaldığından, beni aldatmayacağına, dolandırmayacağına söz verdiği halde, Borçlu Sami Ülker, Mikail Ülker’ ile birlik olarak, beni dolandırmaya kalktılar. akıllarına yeni bir SAHTEKARLIK oyunu geldi .

  Ben bu Olayları, Av. Bülent Şengün’ün erkek kardeşi Raşit Şengün vasıtasıyla bilgi edindim. Hüseyin Çeliker’e ahzu kabza yetkisi olmayan ,bir Vekaletname ile Alanya 2. İcra Müdürlüğü 2010/7973 E:SAyılı Takip Dosyasındaki Borçlarını Toplam 100.000,00€ olarak Sözleşmede geçen Avusturya hesabıma ödenmesinin gerçekleştirilmesinin sağlanmasına yönelik Vekaletname verdim. İcra Müdürü , Hüseyin Çeliker’e vermiş olduğum Vekaletnamenin Mahkemelerde geçerli olmadığını, Vekil sıfatı olmayan, sıradan bir vatandaş Olan Hüseyin Çeliker’in Takip Dosyasındaki 488.000,000TL borcunu kapatmaya yetkisi olmadığını, Takip Dosyasının ,ancak alacaklı asil ve asilin Avukatının, Takip Dosyasını kapatacağını söylemiş. Buraya dair, Hüseyin Çeliker ve Mikail Ülker’in mail ve Whap sohbetlerini kayıt altına aldım. Buna rağmen, Borçlu Sami Ülker’in erkek kardeşi Mikail Ülker ve Hüseyin Çeliker Alanya 4. Noterliğine geçersiz Vekaletname ile başvurup, benim alacaklarımı 7 sene halen gerçekleştirmediğim Takip Dosyasını kapatmak için İBRANAME düzenletmişler. Benim Takip dosyasında bulunan 14 sene boyunca, hukuki savaşıma devam ettiğim, 488.000,000TL Dosya borcunu kapatmak için, beni dolandıran, taşınmazımı satan, sattığı kişinin istekleri üzerine, Taşınmazımı tanınmaz hale getiren ,eşimi ve beni darb eden, Ceza alan kişilere borçlarını ödemeden Takip Dosyasını kapatmam hayatın normal akışına ters düşer, 488.000,000TL az para değil, ben bu para ödenmeden, Asla takip Dosyasını kapatmam, bu nedenle, bu şahıslar birlik olarak, yine beni dolandırmaya çalıştılar. Zaten İcra Müdürü, Takip Dosyasını kapatmadı, benim Hüseyin Çeliker’e Azilnamemi Takip Dosyasına posta yolu ile göndermemi uyardı. Ben Hüseyin Çeliker’e Avusturya’dan Postallı AZİLNAMEYİ acil olarak posta yolu ile gönderdim. Böylece ,Sahtekarların Borcunu ödemeden Takip Dosyasını kapatmaları engellenmiş oldu. Haricen gelen, haberlere göre, bu kişiler halen geçersiz olan, ayrıca azilname gönderdiğim Hüseyin Çeliker ile birlikte dava açmak niyetinde olup, bana olan borçlarını ödememeye çabalamaktadırlar.

  Aleyhime düzenlediği Sahte Senetten ve adıma kayıtlı taşınmazımı Hans Helmut Ludwigs’e 198.000,00€ ‘ya satan ve bu nedenlerle, Sanık olarak yargılanan SANIK SAMİ Ülker, 18 sabıka kaydı olan, sadece bizim maddi ve manevi Mağduriyetimize değil, ayrıca diğer tüzel ve gerçek kişiler aralarında uyuşmazlık olan ,hakkında her ceza verildiğinde, 18 kez HÜKMÜN AÇIKLANMASININ 5 YIL denetim süresine tutulmasına dair Karar verilmesi, bu kişinin, güçlü, zengin, arkası olan bir kişi olduğunun Kanıtlarıdır.

  Ben 14 sene boyunca bu kişilerin dürüst olmadıklarını, yalan beyanları ile Davaların sürünce de kalmasını sağlayan kişilerin , Mahkeme önünde, İfadelerini değiştirmeleri, örnek, bazen malen , 2 Ay sonra, g nakden, daha sonra, benden alacaklı olduğunu, fakat nakit borç verdiğini iddia eden bu kişilerin hangi karakterde olduklarının KANITIDIR.

 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: